>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Codzienna wypłata

assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Witam ! Gram sobie nadal na expekcie po tych wszystkich zmianach i korzystam z Trustly w celu wpłat i wypłat. Wcześniej jak był skrill to mogłem sobie na nim zbierać zarobione pieniądze i wypłacać raz na jakiś czas jak się uzbiera. Teraz problematyczna jest kwestia zbierania dlatego wypłacam spore kwoty dzień po dniu na rachunek bankowy. Czy nie wezmą mnie przez to pod lupę ? Czy jest to całkowicie bezpieczne ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też korzystam z trustly. Może codziennie nie wypłacam, ale często. Wydaje mi się że jesteśmy bezpieczni, bo to wypłata z zewnętrznej firmy. Tak jak wypłata ze skrill-a przykładowo. Więc niby co tu ma być nielegalnego?
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Może rzeczywiście to nieuzasadniona obawa, ale po 1 lipca mam taki mętlik w głowie, a nie chciał bym sobie narobić problemów, stąd to pytanie. Czyli w sumie raczej nikt tego nie skontroluje ?
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Też wypłacam przez Trustly, ale nie za często, więc nie mam obaw. Jak gadałem na czacie w betclicu, to mi mówili, że zupełnie bezpieczne, ale też za często nie korzystam z tej metody więc się do końca nie orientowałem.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Też korzystam z trustly. Może codziennie nie wypłacam, ale często. Wydaje mi się że jesteśmy bezpieczni, bo to wypłata z zewnętrznej firmy. Tak jak wypłata ze skrill-a przykładowo. Więc niby co tu ma być nielegalnego?
Jedną z coraz częściej wykrywanych przez inspektorów kontroli skarbowej nieprawidłowości podatkowych są nieujawnione źródła przychodów. Art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2012 r., poz. 362, dalej: ustawa o PIT) stanowi, że są to „przychody nie znajdujące pokrycia w ujawnionych źródłach lub pochodzące z nieujawnionych źródeł”.

więc teoretycznie czeka cię postępowanie w zakresie opodatkowania przychodów pochodzących ze źródeł nieujawnionych
 
Do góry Bottom