>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
eco 388

eco

Użytkownik
dałem Tysona Gay&#39;a, że tam będzie lepszy od kogoś w parze po 1.1
dziwne, akurat sprintów w deszczu bym się nie bał, tym bardziej takich bez zakrętów. Co innego takie mega techniczne tańce w kółeczku o średnicy metra.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
dziwne, akurat sprintów w deszczu bym się nie bał, tym bardziej takich bez zakrętów. Co innego takie mega techniczne tańce w kółeczku o średnicy metra.
No akurat w moim przypadku to bardzo zaważyło, bo to był po prostu mega faworyt do wygrania całego biegu a ja dałem bezpieczniej, bo w parze ???? A jak mogę zapytać, jaki zakład zagrałeś w kontekście Fajdka?
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Jeszcze na szybko bez analizy. Trochę wpadło na Pucharze Polski więc dokładam.
Lavillenie - Duplantis 1 1,15 ✅
Kendricks - Wojciechowski 1 1,18✅
Ratej - Roberts 1 1,4 ✅
van Niekerk - Gardiner 1 1,08✅
Amos - McBride 1 1,25 ✅
AKO 2,56 ✅✅✅

Nie ma się co rozpisywać, większość napisałem wcześniej. Albo inni napisali. Dołożyłem Ratej bo dobrze wyglądała w kwalifikacjach o Amosa bo wydaje się bardzo mocny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kerley - Allen 400m 2 2.35 sts.
nie rozumiem kursu, biegli w jednym półfinale, gdzie tylko top2 awansował do finału bezpośrednio, Allen zdecydowanie był lepszy (44.19 PB i awans), Kerley był trzeci z czasem 44.51 i awansował z czasem, faworyzowanie Amerykanina jest dla mnie dziwne, to pewnie ze względu na ogólne czasy z sesonu a nie formę obecną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
niestety nasi zawodnicy nie wykorzystują szans podczas tych MŚ, awans do finału kuli dawało 17.79 to Guba dziś zalicza najsłabszy występ, gorzej niż na drużynowych ME, MP czy mityngu rzutów z Cetniewa 10 dni temu, słabo. Paulina w tym sezonie w pierwszych trzech kolejkach uzyskiwała przeważnie te najlepsze wyniki, a dziś marnie.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Konia z rzędem dla tego, który dziś wytypuje 400m przez płotki panów ????
Fortuna
400m kobiet
Miller Uibo 1-2 1.2
Miller Uibo - Naser 1 1.18
Felix - Naser 1 1.35
Felix - Francis 1 1.25

Francis - McPherson 1 1.45
Francis - Williams Mills 1 1.45

Kula kobiet
Gong i Carter 1-3 1.1 i 1.11
Thomas 1-6 1.5
Thomas - Leantsiuk 1 1.45
Gong - Saunders 1 1.25

Wzwyż kobiet
Lićwinko 1-4 1.5 i 1-6 1.2
Okuneva 1-12 1.12
Jungfleisch 1-12 1.13
200m mężczyzn
Van Niekerk v 1.27
Miller Uibo z Felix stoczą walkę o zwycięstwo, Francis z Naser zostanie walka o 3 plac, bo reszty po prostu nie widzę, po tym co widać po półfinałach i co prezentują przez cały sezon
Kula kobiet sprawa lekko otwarta, choć tu też dwie &#39;duże&#39; faworytki - Gong i Carter, Marton z nimi powalczy bo coś Saunders nie czuję, a jest mega kurs na Jamajkę Thomas, która rzuciła 18.42, była 5. w kwalach, bo reszta pań to jest przepaść, po tym co rzucały
Nie mam pojęcia, kto wystawiał te kursy na Lićwinko, dla mnie ona z Cunningham stoczy walkę o 2 plac, choć i tak faworyzowałbym Polkę, bo Lasitskene nikt nie podskoczy, do tego Okuneva i Jungfleisch, że dostaną się do finału to powinna być formalność ????
Na koniec Van Niekerk, że wygra, no bo tak jak na 400m nie ma kto mu podskoczyć, jeśli nie ma Makwali ????
edit: jestem w szoku po finale kobiet na 400m...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
rano te 19.50 na over w kuli to był bet dnia, teraz przy 19.75 to już za dużo dla mnie.
podobnie na 400m, przy 49.80 linii to już no bet dla mnie.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
2.5 w STS na to ze Fajdek nie uzyska minimum w 1 rzucie to wg mnie jest prezent od bukow. To nie jest mentalnie zawodnik na wygrywanie waznych zawodow. Sa gdzies kursy ze Pawel Fajdek NIE zostanie mistrzem swiata?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
2.5 w STS na to ze Fajdek nie uzyska minimum w 1 rzucie to wg mnie jest prezent od bukow. To nie jest mentalnie zawodnik na wygrywanie waznych zawodow. Sa gdzies kursy ze Pawel Fajdek NIE zostanie mistrzem swiata?
1xbet @7,70
nigdzie indziej nie widziałem. Pewnie dadzą po kwalach, już na sam finał
 
S 169

szmeru

Użytkownik
rano te 19.50 na over w kuli to był bet dnia, teraz przy 19.75 to już za dużo dla mnie.

podobnie na 400m, przy 49.80 linii to już no bet dla mnie.
Przy tej pogodzie jaką zapowiadają prawie pewny deszcz, temperatura w godzinie biegu nie więcej niż 14C, do tego dość silny wiatr, myślę, że warto isć w stronę tego, że bieg będzie wolniejszy niż 49.80, jedynie Allyson Felix i Shaunae Miller-Uibo stać na taki wynik ale na pewno nie w zapowiadanych warunkach.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Gong @ 2.25 STS ✅
Chińczycy wymiatają na tych MŚ. Wczoraj dwa medale w oszczepie kobiet i blisko niespodziewanego medalu w skoku o tyczce.
Gong jakby od niechcenia rzuciła kwalifikacyjną odległość, ma lepszy SB result od Carter także powinna dziś w mojej ocenie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Warholm - Holmes 1 1,32 400płotki✅
Carter - Saunders 1 1,32 kula ✅
Miller - Naser 1 1,15 400m⛔
AKO 2,00 STS
⛔⛔⛔
Witam. Wczoraj mega dobry dzień, trzy kupony na plus, zarobiony :grin: co do dzisiaj to ze stawkami nie ma co szaleć bo pogoda ma być nieciekawa i mogą być niespodzianki. Chociaż z drugiej strony jak ktoś jest w formie to nawet w trudnych warunkach sobie poradzi. Coś trzeba zagrać żeby się lepiej oglądało ???? pierwszy typ na Warholma, drugi czas półfinałów, widać że się przygotował. Typ też przeciwko Holmesowi. Wczoraj ciekawe rzeczy mówił Szaranowicz(albo Jóźwik) podczas transmisji o Amerykanach. U nich jest taka konkurencja w każdej dyscyplinie że muszą oni przygotować mega formę na krajowe mistrzostwa, które są kwalifikacjami do MŚ, co potem przekłada się na wyniki w MŚ. Widać to było w pchnięciu kulą gdzie na mistrzostwach w Sacramento Kovacs i Crouser ponad 22 metry a w Londynie dupa. Podobny scenariusz widzę dzisiaj w 400m przez płotki. Mistrz USA Futch już odpadł, a najlepszy czas sezonu miał właśnie w Sacramento. Holmes podobnie, SB w Sacramento 48,44, w Londynie na razie 49,12 i wątpię żeby się zbliżył do swojego SB w finale w przeciwieństwie do Warholma, który 49 sekund już złamał. Nawet w gorszych warunkach Warholm powinien być lepszy. Poniżej wyniki z Sacramento
1 Eric Futch 48.18
2 Michael Stigler 48.26
3 TJ Holmes 48.44
4 Byron Robinson 48.50
5 Johnny Dutch 48.60
6 Quincy Downing 48.70
7 Kerron Clement 48.91
8 Bershawn Jackson 49.51
Clement widać odpuścił bo był pewny występu w Londynie i biega lepiej od kolegów. W kuli kobiet idę w stronę bardziej doświadczonej Carter. Mistrzyni olimpijska z Rio nie powinna mieć problemów z młodszą koleżanką z reprezentacji. 21 letnia Saunders to obecna mistrzyni USA z Sacramento i tutaj myślę że teoria Szaranowicza również może się sprawdzić. SB z Sacramento 19,76, dzisiaj się raczej nie zbliży do tego wyniku. Tym bardziej w zapowiadanych trudnych warunkach lepiej powinna sobie radzić bardziej doświadczona Carter. Na koniec główna faworytka do złota na 400 metrów czyli Shaunae Miller. Fajne, luźne biegi w kwalifikacjach. Chociaż Naser bije tu rekordy kraju jak na zawołanie to w finale nie daje jej większych szans z Miller. Mistrzyni olimpijska z Rio jest w stanie tu złamać 50 sekund jeżeli pogoda pozwoli, poza tym doświadczenie także po stronie Miller. Ale i tak wszystko zweryfikuje pogoda dzisiaj. Więc nie szalejemy ze stawkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Francis - McPherson 1 @1,56 ✅ 1xbet / w ziemniakach też do gry
Francis lepsza w biegu eliminacyjnym i w półfinale. W finale pobiegnie z dobrego, 6 toru. Po bokach będzie miała dwie najgroźniejsze przeciwniczki czyli Felix i Miller-Uibo. McPherson będzie startować z 8 toru, na pierwszym wirażu pewnie dojdzie Miller-Uibo i może Jamajka przeszarżuje próbując gonić świetnie biegającą zawodniczkę z Bahamów. Francis 50.37 w półfinale, wygrany bieg więc może nawet odpuściła, ale niestety nie ma chyba możliwości oglądnięcia tego biegu. Stephenie 50.56 co jest jej najlepszym tegorocznym rezultatem. Amerykanka w tym sezonie biegała poniżej 50 sek. Dla mnie w tej parze jest faworytką.
Samba - Hussein 1 @1,42 ✅ STS
Samba dużo lepsze biegi, dwa razy startował z Copello, wygrał w półfinale, w biegu eliminacyjnym był tuż za nim (w semifinal 48.75). Hussein ledwo dostał się do półfinału (50.12 wszedł z czasem), 49.13 w drugim biegu. Życiówka z tego sezonu Szwajcara to 48.79 a więc Samba szybciej pobiegł w półfinale. Katarczyk ma 48.31 z tego sezonu, co jest jego najlepszym wynikiem w karierze. Hussein z 9 toru, Samba z 6. Jeśli pobiegną na optymalnym poziomie obaj to Samba powalczy o czwórkę, Hussein zaś może wyprzedzić dwóch rywali.

Francis - McPherson 1 @1,50 ✅ , Samba - Hussein 1 @1,42 ✅, Thomas Dodd - Crew 1 @1,30 ✅ ako: @2,76 ✅ STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom