>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata U19 mężczyzn

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dzisiaj w Gruzji (nie w Rosji jak informuje nasz polski biedabukmacher STS) rozpoczęły się MŚ juniorów w piłce ręcznej.
Pierwsze spotkania rozpoczęły się o godzinie 8 polskiego czasu. W Mistrzostwach wystąpi również reprezentacja Polski, która otrzymała dziką kartę i zastąpiła Wenezuelę, która wycofała się z powodu problemów wewnątrz krajowych.
Moje propozycje na dziś:

Argentyna - Polska
Typ: Argentyna +2,5 @1,90 STS⛔
Typ: Argentyna @3,30 iForbet⛔
Typ: Polska under 26,5 bramki @1,90 iForbet✅

Argentyna nie jest taka słaba jak ją malują.
Skład reprezentacji Polski na MŚ: http://www.ihf.info/files/CompetitionData/1a14d7bc-c6b3-4e1f-bf44-91e40a081a0c/pdf/POL.pdf
Argentyny: http://www.ihf.info/files/CompetitionData/1a14d7bc-c6b3-4e1f-bf44-91e40a081a0c/pdf/ARG.pdf
Obydwie drużyny wystąpią w składach uzupełnionych o zawodników grających w kraju głównie. Dlaczego idę w stronę Argentyny? Argentyna jak burza przebrnęła Pan Amerykańskie Mistrzostwa U19. Zakończyła je bez porażki i sensacyjnie w finale pokonała mocnych Brazylijczyków. Mają swoje &quot;gwiazdy&quot; na ich miarę jak np. bramkarz Santiago Giovagnola, czy skrzydłowy Martín Arakaki. Polacy na szybko musieli zbierać skład i rozpocząć okres przygotowawczy przed turniejem, gdyż Wenezuela podjęła decyzję o wycofaniu z turnieju. Prognozy nie są za ciekawe dla Polaków, gdyż przegrali oni wszystkie mecze towarzyskie, odpowiednio z Danią, Szwecją i Norwegami.

Niemcy - Chile
Typ: Niemcy over 41,5 bramki @3,28 Fortuna ⛔
Typ: Niemcy -20,5 @2,08 Fortuna ⛔
Typ typowo pod statystykę. Niemcy potrafią grać bardzo overowo z takimi reprezentacjami pokroju Chile. Dla przypomnienia trochę starsza bo reprezentacja U21 na niedawno skończonych MŚ wygrała ze swoimi rówieśnikami z Chile 51:25.

Islandia - Japonia ⛔
Typ: Islandia over 31,5 bramki @1,98 Fortuna
Propozycja również typowo statystyczna. Młodzi Islandczycy potrafią być bardzo overowi, co pokazały MŚ U21, gdzie ich starsi koledzy potrafili rzucać po 40 bramek na spotkanie. Teraz w meczu z Japonią, która jest drugą siłą w Azji, powinno im się to udać. Jako ciekawostkę trzeba podać fakt, że w lipcu obydwie reprezentacje spotkały się w sparingu i padł remis 33:33.

Gruzja - Algieria ⛔
Typ: Algieria -4,5 @1,99 Fortuna
W spotkaniu gospodarzy idę w stronę &quot;Lisów Pustyni&quot;, dlatego że o Gruzinach....ciężko znaleźć w ogóle jakąkolwiek informacje. Sama oficjalna strona mistrzostw na IHF.com również jest bardzo oszczędna w słowach o gospodarzach. Z kolei Algieria to 3 drużyna Mistrzostw Afryki U19. Ograna w rozgrywkach tej rangi.

FATALNY dzień z mojej strony -&gt; ???? dla mnie
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Polacy na szybko musieli zbierać skład i rozpocząć okres przygotowawczy przed turniejem, gdyż Wenezuela podjęła decyzję o wycofaniu z turnieju. Prognozy nie są za ciekawe dla Polaków, gdyż przegrali oni wszystkie mecze towarzyskie, odpowiednio z Danią, Szwecją i Norwegam
Grali ten ww. towarzyski, więc nic na szybko nie robili...
W spotkaniu gospodarzy idę w stronę &quot;Lisów Pustyni&quot;, dlatego że o Gruzinach....ciężko znaleźć w ogóle jakąkolwiek informacje. Sama oficjalna strona mistrzostw na IHF.com również jest bardzo oszczędna w słowach o gospodarzach.
Baaardzo łatwo... otóż Gruzini grali właśnie tym składem u19 na igrzyskach małych państw w tym roku, wszystkie mecze na youtubie były live, więc pewnie dalej są. Grali szybko, grali z mocniejszymi niż młodzi Algierczycy, chociażby taki Luksemburg był tam wzmocniony trzema ogranymi w europejskich pucharach, bo taki był limit, reszta na turnieju musiała być u23, Gruzini
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Grali ten ww. towarzyski, więc nic na szybko nie robili...



Baaardzo łatwo... otóż Gruzini grali właśnie tym składem u19 na igrzyskach małych państw w tym roku, wszystkie mecze na youtubie były live, więc pewnie dalej są. Grali szybko, grali z mocniejszymi niż młodzi Algierczycy, chociażby taki Luksemburg był tam wzmocniony trzema ogranymi w europejskich pucharach, bo taki był limit, reszta na turnieju musiała być u23, Gruzini
Eh, no najłatwiej się przyjebać zamiast zapisać coś od siebie. Sugerowałem się IHF.com, która pisząc zapowiedź turnieju i opis każdego uczestnika nie napisała nic o Gruzinach...którzy są przecież gospodarzami tego turnieju. Nie robili na szybko? &quot;Informacja, że Wenezuela nie jedzie na turniej, a my jedziemy spadła na nas jak grom z jasnego nieba. To będzie na pewno przygoda dla chłopaków. Mieliśmy bardzo krótki okres przygotowania, ale będziemy walczyć&quot; - powiedział dla SportowychFaktów Dariusz Tomaszewski szkoleniowiec reprezentacji Polski juniorów....
No jeżeli trener reprezentacji mówi, że mieli mało czasu to jest jednak dla mnie wyznacznik ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
no najłatwiej się przyjebać zamiast zapisać coś od siebie.
przecież Ci napisałem nawet gdzie szukać całych spotkań.
Juniorzy razem od 20.lipca, więc wiesz (a nie wiem czy i nie wcześniej, bo to patrzyłem przy okazji towarzyskich) ???? 2 tygodnie + bardzo mocno obsadzony turniej, więc to żadne wytłumaczenie ;) wyznacznik co gada trener, to seniorzy dalej byliby z Talantem, a my mś, me i okolic. Ja z kolei czytałem, że trenowali wcześniej, towarzyski grali, więc nie jadą z marszu... Ale nieważne.
Gruzini tak jak pisałem, cały turniej już grali, więc sam jestem ciekaw, jak tu pograją z tymi słabszymi. Nie lekceważyłbym ich...
 
M 0

mr_mxzptlk

Użytkownik
A jak widzicie jutro mecz Japonia - Gruzja? Japończycy na ostatnie 10 meczów przegrali 9. Kursy na Gruzję znów w granicach 4, pójdą za ciosem? Ktoś coś? ???? Pozdro
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
A jak widzicie jutro mecz Japonia - Gruzja? Japończycy na ostatnie 10 meczów przegrali 9. Kursy na Gruzję znów w granicach 4, pójdą za ciosem? Ktoś coś? ???? Pozdro
Japończycy wbrew pozorom zagrali bardzo dobrze z Islandią (szybki atak, solidna obrona), a Gruzini jakoś w drugiej części z Algierią przysnęli. Ta ich kadra wygląda na wiele starszą niż U19, ale jak tyle lat mają to mają (przekrętów raczej by nie było na tym poziomie rozgrywek). Jak dla mnie Japończycy są słusznymi faworytami, ale być może znów będziemy świadkami niespodzianki w pierwszej części spotkania. Jak dla mnie no bet, lub Gruzja DNB do połowy jak wczoraj.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Gruzja -Algieria to do 50 min Algeria pozwalała spokojnie rozgrywać akcję gruzinom .Przycisnęli mocno dopiero na 10 minut przed końcem.Przez ostatnie 10 minut zaczęło się krycie już na połowie boiska i gruzini którzy kotrolowali mecz , stracili z 11 bramek przewagi do 4 bramek.Więc wystarczyło wyżej ich podejść i i nic już nie umieli zrobić.
Także z trochę lepszym rywalem nie widzę kompletnie gruzinów
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Uwaga, Totolotek (moim zdaniem) pieniądze rozdaje, wystarczy się po nie podnieść:

Algieria - Niemcy
Typ: Niemcy -9,5 (!) @1,95 Totolotek ✅
Promocja dnia, albo Totoloto zaspał. W innych bukach najmniejsza linia to już -14,5, a tutaj promocja. Niemcy nie powinni mieć żadnego problemu z pokonaniem Algierczyków. Wczoraj grając spokojnym tempem rzucili 39 bramek Chile (niestety zabrakło 3 do pokrycia zakładanej przeze mnie linii), spodziewam się dzisiaj kolejnego pogromu w starciu europejski handball vs afrykański/wesoły handball.

Chile - Islandia
Typ: Islandia -7,5 @1,95 Totolotek ⛔
Kolejne zaspanie z linią. W Fortunie przykładowo ta linia jest po kursie 1,30 i jest najmniejszą wystawioną. Młoda reprezentacja Chile w starciach z europejskimi drużynami zawsze dostaje w czambuł, także i dzisiaj powinno być podobnie. Wczoraj Islandczycy zrobili pierwszy krok do awansu do playoffów pokonując mocną Japonię, dzisiaj powinni spokojnie rozbić reprezentację z Ameryki Południowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
A co powiecie o tym spotkaniu

Hiszpania - Tunezja

Typ: 1(-5.5) Kurs: 1.70 ⛔

Hiszpanie wczoraj rozjechali młodych Rosjan. Dzis można spróbować zagrać to handi.Wydaje sie dosyć małe choć trzeba przyznać,że Tunezja wczoraj zaskoczyła wygrywając ze Słowenia ale czy są w stanie postawić się Hiszpanom?!
Ktoś coś więcej w temacie znający się na realiach piłki młodzieżowej?!

Wynik: 27:24


e: jednak nie to zaangażowanie
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Na jutro ciekawie zapowiada sie pojedynek:

Chorwacja - Polska

Typ: 2 Kurs: 5.00 forbet ⛔

Dziś dzień niespodzianek więc dlaczego jutro miałoby być inaczej?!
Chorwacja póki co marniutko. Remis z Portugalią dziś porażka z Koreą no cóż .... przyznam,że kusi zagrać na naszą młodzież która póki co nie bierze jeńców. Dwa mecze z Argentyną i Brazylią na ich korzyść więc czemu by nie pokonać Chorwatów którzy zaczęli bardzo słabo.
Ktoś coś na temat meczu?

Wynik: 33:28

e: mistrzostwo w 2 części spotkania
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
witam panowie macie pomysl jak Polske uderzyc dzis +3.5? ????
Ciężki mecz jak dla mnie, Chorwaci z nożem na gardle, po dwóch pierwszych meczach. Nasi z dwiema wygranymi, ale ani Argentyna ani Brazylia mnie jakoś nie przekonuje. Ten mecz moim zdaniem pokaże na co stać naszych chłopaków, bo najtrudniejsze mecze dopiero przed nimi.

Ja osobiście zagrałem +3.5 na Argentynę w meczu z Brazylią.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
chile -japonia U-19 1 9,8 fortuna
Spróbuję dziś za parę groszy na niespodziankę i pograć w stronę chile.
Sporo niespodzianek na tych mistrzostw już widzieliśmy .Kilka meczy grupowych za nami i coś można więcej wiedzieć.Oglądałem obydwie drużyny w akcji i nie wydaje mi się żeby specjalnie chile odstawało od japończyków .Myślę że są w stanie nawiązać walkę i zrobić sobie miłą niespodziankę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom