>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 7.08.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, ekstraklasa
Spotkanie: Arka Gdynia - Korona Kielce
Godzina: 18:00
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 4,15
Bukmacher: eFortuna
Powiem szczerze, przed sezonem byłem pewny, że Arka będzie walczyć tylko o utrzymanie, wiem to tylko 3 kolejki... ale mimo wszystko póki co Arka mi imponuje.
Zabrakło im zaledwie 2 minut aby sprawić sensację i awansować do kolejnej rundy kwalifikacji do Ligi europejskiej gdzie ulegli w dwu meczu z Duńskim Midtjylland 4:4 (bramka na 1:2 w 93minucie).
W lidze mają bilans 1-2-0 - Wygrana 2:0 ze Śląskiem, remis 0:0 z Sandecją i remis 1:1 z Wisłą Płock.
Korona ma bilans 1-1-1 - Porażka 0:1 z Zagłębiem Lubin, remis 1:1 z Legią i wygrana 4:2 z Cracovią. Dla mnie póki co Legia i Cracovia to drużyny bez formy.

Ostatnie 5 meczów między obiema drużynami wygrywali gospodarze a w Gdyni Arka wygrywała: 4:1, 5:1 i 2:1
Myślę, że w ekipie gospodarzy dojdzie do paru zmian w składzie po meczu czwartkowym ale mają dobrym zmienników, którzy póki co dobrze zastępują podstawowych zawodników.
Korona grająca u siebie a na wyjeździe to dla mnie 2 inne drużyny a ta grająca na wyjeździe jest dla mnie słaba.

Powodzenia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Portoroz (Słowenia), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sven Lah - Ruben Ramirez Hidalgo
Typ: 1
Kurs: 3,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek 1 rundy na turnieju challengerowym w słoweńskim Portoroz. Spotkanie młodości z ogromnym doświadczeniem. Sven Lah to młody 19 letni tenisista, który występuje w turniejach juniorskich i dopiero buduje swoją tenisową karierę. Za wiele o jego grze powiedzieć nie mogę, bo nie widziałem żadnego jego pojedynku. Jak wspomniałem występuje w turniejach juniorskich, jedynie wyjątkiem jest ten turniej w Portoroz, w którym dostał od organizatorów dziką kartkę tak samo jak w tamtym roku. W ubiegłym sezonie w swoim pierwszym pojedynku tutaj trafił na Argentyńczyka Olivo i przegrał 0-2 (2-6 , 3-6). W tym roku wydaje się, że w pierwszym spotkaniu trafia na rywala bardziej komfortowego. Ramirez Hidalgo, to niezwykle doświadczony tenisista ale swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą. Gracz ten ma już 39 lat na karku i występuje głównie na turniejach ceglanych. Tutaj pojawił się chyba tylko głównie dlatego, że w tym tygodniu nie ma żadnego innego turnieju na cegle w Europie a on już praktycznie poza Europę się nie rusza. Hiszpan ostatni raz na hardzie grał pod koniec marca a później już tylko i wyłącznie na cegle i raz na trawie w kwalifikacjach do Wimbledonu, gdzie odpadł zaraz w swoim pierwszym pojedynku. Może mieć tutaj pewne trudności z przestawieniem się z cegły na nawierzchnię twardą. Wprawdzie doświadczenia mu ujmować nie można ale w ostatnim czasie większość spotkań przegrywa, szybko odpadał z kolejnych turniejów i to raczej będzie jego ostatni sezon w karierze. Tutaj pojawia się jak już wspomniałem tylko dlatego, że nie ma dla niego żadnej alternatywy w Europie w postaci kortu ceglanego. Lah zagra u siebie przed własną publicznością i będzie się tutaj chciał zaprezentować z jak najlepszej strony. Dla Słoweńca to duże wyróżnienie zagrać tutaj i jestem pewny, że zagra z pełnym zaangażowanie. Próbuję zatem iść w tym spotkaniu w młodość i spróbować pograć na zwycięstwo zawodnika gospodarzy.
✅228
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA Toronto
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lepchenko - Ostapenko
Typ: Ostapenko -4,5
Kurs: 2,04
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zdecydowana faworytka tego spotkania jest Ostapenko. Według mnie kursy trochę zawyżone na młoda Łotyszkę. Lepchenko nic wielkiego nie prezentuje. Przy dłuższych wymianach popełnia niewymuszone błędy. W dzisiejszym meczu Ostapenko po prostu ja stłamsi. Lepchenko dostała się do turnieju przez kwalifikacje wygrywać swoje mecze bez straty seta, ale dzisiaj przyjdzie jej się zmierzyć z zupełnie inna zawodniczka. Ostapenko swoją agresywna gra wymiata na korcie. Według mnie Lepchenko nie będzie miała nic do powiedzenia. Po takim kursie biorę w ciemno. Polecam
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - tenis , Toronto
Godzina: 23;00
Spotkanie: Putintseva - Stephens
Typ: Stephens
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Jako, że Amerykanki lubią te korty twarde, gram dzisiaj Stephens, gdyż początkowo wyższy kurs, nagle staje się dość znacząco niższy, bo 0,25 to jednak konkretna różnica. Amerykanka ma dużo do zaoferowania, mimo tak odległego rankingu i liczę, że da sobie radę z niegrającą po Wimbledonie Putintsevą. Przy dobrym serwisie jak dla mnie gładko do zamknięcia w 2 setach
✅70
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis: WTA Toronto
Godz: 17:00
Spotkanie: Daria Kasatkina - Roberta Vinci
Typ: Daria Kasatkina dw 2-0
Kurs: 2.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obie Panie dziś zaczynają grę na hardzie. Zauważalny jest spadek kursów w stronę Vinci, co ja odbieram jako błąd inwestorów. Obie zawodniczki znam bardzo dobrze. Roberta Vinci już dawno ma swoje najlepsze lata za sobą. Mimo tego kręciła na hardzie w ostatnim roku dobre wyniki, ale były to krótkie przebłyski. U niej każdy dzien, tydzień itp to duża strata, bo ona tego czasu już nie ma wiele do zakończenia kariery. Zawsze w trakcie meczu oddycha rękawami i jest zalana potem. Ona próbuje wykorzystać swoje doświadczenie i obycie w korcie, bo nie ma innego wyjścia. Próbuje zagrań do siatki, skrótów, często zmienia tempo wymiany, ryzykuje szukając winnera, a przede wszystkim używa zagrania slicem. W rzeczywistości wygląda to tak, że jej gra szybko się sypie, serwis zawodzi, biega do siatki na hura, a z glebi kortu nie jest wstanie zagrozić. Ten slice na końcową linie to jest jej podstawowe zagranie, ale to już dawno nie działa, to nie te czasy. Kasatkina to zawodniczka z dużą przyszłością i ona takie rywalki jak Roberta bez problemu sprowadza szybko do parteru. Każde miękkie zagranie w wykonaniu Roberty Vinci będzie bezwzględnie atakowane przez Darie. Ona stawia przede wszystkim na ofensywną grę i ma do tego predyspozycje. Każda krótsza piłka to zaproszenie Darii do ataku. Ona gra bardzo płynnie i swobodnie grając skutecznie i kątowo. Kasatkina przeważa pod każdym względem nad Vinci, a wygrana 4-6 gemami będzie najmniejszych wymiarem kary.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 108

faklop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: St. Pauli - Dresden
Typ: 1 (wygrana St. Pauli)
Kurs: 20:30
Bukmacher: iForBet
Analiza:

Przed nami 2 kolejka 2. Budesligi, która zaowocowała skromną wygraną obu ekip. Optymistycznie wygląda fakt przygotowania do sezonu - świetny mecz z Norwich, w którym postawiono na młodzież, ale także sprowadzonych w okienku transferowym zawodników. Na gazie są od końca sezonu, co sprzyja nie tylko atmosferze na boisku, ale i trybunach. A to, że St. Pauli u siebie jest specyficzne - dowodzi tylko fakt wyników chociażby z Dresden, z którym nie przegrali od 2003 roku. Na szpicy został Aziz Bouhaddouz, który w tamtym sezonie strzelił piratom 15 bramek w 28 meczach oraz Sami Allagui, nabytek z Herthy Berlin (wolny zawodnik), który myślę, że przełamie się dzisiaj i otworzy worek z bramkami. Do tego całkiem niezła pomoc, gdzie chociażby Butchmann, bardzo młody pomocnik strzela ostatnio bramki i myślę, że wynika to też ze zgrania drużyny. Dresden ma kłopoty, 2 ich najlepszych strzelców odeszło - a bramkę na wygraną z Duiser strzelił w 88 minucie nowy nabytek, Roser, który wszedł już w 25 minucie zmieniając kontuzjowanego Testroeta. W ostatnim meczu dużo nowych zawodników, dlatego liczę, że mecz na wyjeździe + atmosfera u piratów + brak dokładnego zgrania przyczyni się do wygranej gospodarzy.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - rumunia 1liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: din.bukareszt-gaz metan
Typ: din.bukareszt -1
Kurs: 2.18
Bukmacher: unibet
Analiza:
chcialem podac st.pauli jako typ ale ktos juz mnie ubiegl wiec idziemy w lige rumunska.przyznam sie ze nie znam sie na tej lidze i obstawie po tabeli i historii miedzy tymi zespolami,druzyna z bukaresztu juz odpadla z ligi europejskiej(atl.bilbao awansowal) i moze skupic sie na lidze.zaczeli dosc dobrze,na trzy mecze wygrali dwa i gdy dzisiaj zagraja na 3pkt awansuja na 4 miejsce tracac punkt do lidera.gaz metan poczatek ma bardzo slaby,w trzech meczach uciulal punkcik,stosunek bramek 0-6.historia jest po stronie gospodarzy,dinamo na swoim podworku na dziesiac meczy 8 wygranych i dwa remisy(2 ostatnie mecze).stawiam z handicapem bo goscie na papierze bez formy,a gospodarz po odpadnieciu bedzie chcial pokazac sie swojej publicznosci z dobrej strony i podgonic w tabeli.kursik uwazam za bardzo dobry do zaryzykowania,pozdrawiam
✅118
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - rumunia 1liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Chapecoense
Typ: over 6,5
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
No cóż mecz o pietruszkę może i tak, ale także można mówić że charytatywny biorąc pod uwagę fakt, że Chapecoense to drużyna, która niedawno straciła większość podstawowych graczy i to nie w wyniku kontuzji a w wyniku śmierci można wysunąć że nie będzie w stanie stawić oporu ale Barcelona na pewno też da strzelić dla drużyny z Brazylii sądzą że wynik będzie wysoki i mam głupie przeczucie że zakończy się wynikiem 6:3 ????
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie klubowe
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Chapecoense
Typ: over 4,5 goli
Kurs: 1,9
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zapewne wszyscy doskonale pamiętają ubiegłoroczną katastrofę samolotu z piłkarzami brazylijskiego klubu Chapecoense (ocalało zaledwie 3 zawodników) udającymi się na mecz finałowy Copa Sudamericana.
Dzisiaj odbędzie się mecz towarzyski zorganizowany przez Barcelonę o Puchar Gampera, z którego cały dochód zostanie przeznaczony właśnie dla klubu z Brazylii.
Na mecz z Dumą Katalonii gracze Chapecoense wybiegną w wyjątkowych koszulkach, na których widnieć będzie 71 gwiazdek. Dokładnie tyle, ile osób zginęło w Kolumbii. (http://www.tvn24.pl)
W meczu tym piłkarze Chapecoense wystąpią w specjalnych koszulkach, na których znajdzie się 71 gwiazdek a więc dokładnie tyle ile było ofiar katastrofy.
Szansę na zaprezentowanie się na boisku będzie miał Alan Ruschel, jeden z trójki ocalałych.
Spodziewam się dzisiaj otwartego spotkania z wieloma sytuacjami bramkowymi jak i samymi bramkami. Nie ma w tym momencie sensu przytaczać jak grały ostatnio jedna jak i druga drużyna. To ma być mecz dla kibiców i nikt tu nie będzie za wszelką cenę bronił dostępu do własnej bramki.
W meczu ma szansę zagrać Alan Ruschel, jeden z piłkarzy, którzy przeżyli katastrofę. (http://www.tvn24.pl)
Powtórzony typ
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Toronto (Kanada), twarda - 1/32-finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Davis L.-Sevastova A.
Typ: DW 1-2
Kurs: 3.95
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Wczoraj Nino się nie popisał. Więc dziś troszkę ryzykownie. Stawiam na dokładny wynik. Dla mnie delikatną faworytką tego pojedynku jest Łotyszka. Obie preferują techniczny tenis. Mecz powinien być na styku. Sevastova ma warunki do dobrej gry. W tym sezonie jest bilans na hardzie na 6/7. Sevastova jednak potrafi utrzymać grę na dobrym poziomie. Davis ma za duże wahania formy. W jednym secie potrafi 6-0 by potem gładko przegrać. Więc dla mnie padną trzy sety. A w trzecim to już będę liczył na doświadczenie Łotyszki. Powodzenia !
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie klubowe
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Chapecoense
Typ: over 2.5 gola w 1 połowie
Kurs: 2.55
Bukmacher: Dafabet
Analiza:
Towarzyski mecz miedzy Barcelona i Chapecoense. Taktycznych przepychanek nie przewiduje w tym meczu i raczej bedziemy ogladali radosny futbol zarowno w wykonaniu jednej jak i drugiej druzyny. Barcelona zaczyna ten mecz chyba w najmocniejszym obecnie zestawieniu: Ter Stegen; Aleix Vidal, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Rakitić, Busquets, Iniesta; Messi, Suárez, Deulofeu. Kursik bardzo zachecajacy i przewiduje tutaj sporo bramek juz w 1 polowie. W drugiej na pewno bedzie sporo zmian i przetasowan ale Duma Kataloni w takim zestawieniu mysle ze sporo nastrzela i to juz podczas 1 polowy. Swoje moga takze dorzucic Brazylijczycy i te 3 bramki to nie jest cos co byloby poza zasiegiem jesli chodzi o pierwsze 45 min spotkania.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna 2 Bundesliga
Godzina. 20:30
Spotkanie. St. Pauli - Dresden
Typ. remis
Kurs. 3.53
Bukmacher. Fortuna
Analiza
Witam, już za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie zamykające dopiero drugą kolejkę na zapleczu ekstraklasy u naszych zachodnich sąsiadów czyli 2 Bundesliga. Sporo już zostało dziś napisane przez innych typerów na temat tego pojedynku i jak mozna było przeczytać typy są różne... Niepokonana od niemalże pięciu miesięcy na swoim stadionie ekipa St. Pauli podejmować będzie zespół Dinamo Dresden które zarówno przez bukmacherów jak i pozostałych typerów raczej skazane jest dziś na porażkę. Jednak ja osobiście idę tutaj w stronę remisu... a o to dlaczego; jak wiemy każda dobra passa zazwyczaj kończy się w najbardziej nie oczekiwanym momencie.
- w ostatnich potyczkach między tymi klubami starcia były na styku a jeśli ktokolwiek wygrywał to max jedną bramką ...
- obydwie drużyny mizernie weszły w sezon przed tygodniem skromnie wygrywając swe spotkania po 1:0...
- dodatkowo Dresden nie byli w stanie wygrać na terenie od dawien dawna a więc osobiście wierze że dzisiaj przynajmniej zremisują...
Ponadto patrząc na ostatnie występy dzisiejazych gości widać że pomimo odejścia paru graczy niezapomnieli jak się trafia do bramki przeciwnika i to nawet tego faworyzowanego... to tyle
✅253
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primeira Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Rio Ave - Belenenses
Typ: Rio Ave over1.5 gola
Kurs: 2.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Siemaneiro ???? Portugalia zaczęła ... za nami kilka pierwszych spotkań , w których moim zdaniem nie było niespodzianek . O godzinie 22:00 rozpocznie się spotkanie ,które mi z całej ubogiej ,poniedziałkowej oferty wpadło w oko najszybciej . Druzyna gospodarzy Rio Ave to dosyć solidna drużyna jezeli mówimy o ostatnim sezonie . Dobra gra u siebie oraz brak absencji pozwalały na zdobycie kompletu punktów wielokrotnie. Dzisiaj jest podobnie, nowy sezon, brak absencji . Nowy trener (i tu ciekawostka ... Miguel Cardoso zaczynał swoją karierę trenerską w drużynie dzisiejszego rywala) szkolił się głównie w Hiszpanii oraz na Ukrainie , gdzie był przez długi czas asystentem Mircei Lucescu . Czyli napewno wie jak ustawić drużynę ofensywnie . Skład zespołu w porównaniu do zeszłego sezonu moim zdaniem deczko lepszy . Belenenses w zeszłym sezonie ratowało się przed spadkiem w ostatnich meczach ... fatalna seria przerwana w ostatnim momencie pozwoliła utrzymać byt w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nowy sezon powinien zmienić grę klubu na lepsze . Trener został i głownie w tym upatruję słabość Belenenses w dzisiejszym meczu . Naprawdę 7 meczy przegranych z rzędu może zostać w głowach piłkarzy na długo . Stąd też prawdopodobnie spora ilość transferów ,czy wartych wydanych pieniędzy ... zobaczymy w trakcie sezonu . Ogólnie sezon przygotowawczy pod kontekstem meczy na korzyść Rio.
Reasumując ... Wydaje mi się ,że dzisiaj może paść wysoki remis w tym meczu ( ale to tylko przeczucie ewentualne 2-2 ???? ) Na logikę i rozum ewidentnie widać ,że Rio jest faworytem w tym meczu , a jezeli mają dzisiaj wygrać stawiam na wynik 2-1 . Powodzenia ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom