>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o La Liga - sezon 17/18 - Newsy; Transfery; Zakłady długoterminowe.

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Pod warunkiem, że jest to w stanie wydać. Na takim poziomie, jaki do tej pory zarabial i tak pewnie tego nie odczuje, co za różnica jedno czy dwa zera więcej.
Czyli wystarczy zarabiać tylko tyle ile jesteś w stanie przeżreć? Gdyby wszyscy tak myśleli to byśmy dziś dalej jeździli konno. Ludzie,przynajmniej Ci którzy mają jakąś ambicję, chcą się rozwijać, a więc i bogacić. A jedno zero więcej to różnicy nie robi chyba tylko tym, co przed przecinkiem mają również zero.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A jak widzę na twitterach i jakichś fanowskich stronach wyliczanki kogo to oni teraz nie kupią, to tylko się można uśmiać, przecież już Liverpool, jeśli w ogóle sprzeda Coutinho to ich ogoli z połowy tej kwoty.
Nawet na Coutinho i Dybalę nie wystarczy ????
Najbliższy przykład z brzegu i rekordowe +100 mln za Pogbę i co? Juventus tych pieniędzy nawet nie powąchał bo zaraz przelali hajs do Neapolu. A powiedzmy sobie szczerze Higuain na pewno nie był tyle wart. O 20 mln minimum przepłacony interes.
W tej chwili każdy będzie rzucał o ileś procent więcej tylko dlatego, że jest kasa za Neymara i nikt tu nie będzie Barcelonie szedł na ugodę. Jedyną ich szansą jest, że może są jakoś dogadani z PSG i dostaną ochłapy typu Di Maria.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zauważyłem pewną prawidłowość, że jak jakaś drużyna spektakularnie pokona inną, a wielki udział ma w tym jakiś zawodnik tej wygranej drużyny, to przegrana drużyna kupuje go w najbliższym okienku transferowym. Pamiętacie co Neymar wyczyniał w meczu LM z PSG gdzie wygrali 6:1, a niemożliwe stało się faktem ? Nie potrafię sobie przypomnieć dokładnie więcej takich sytuacji, ale pamiętam, że było sporo.
W każdym razie może wreszcie teraz PSG gdzieś zajdzie w LM. To ogromne wzmocnienie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zauważyłem pewną prawidłowość, że jak jakaś drużyna spektakularnie pokona inną, a wielki udział ma w tym jakiś zawodnik tej wygranej drużyny, to przegrana drużyna kupuje go w najbliższym okienku transferowym. Pamiętacie co Neymar wyczyniał w meczu LM z PSG gdzie wygrali 6:1, a niemożliwe stało się faktem ? Nie potrafię sobie przypomnieć dokładnie więcej takich sytuacji, ale pamiętam, że było sporo.

W każdym razie może wreszcie teraz PSG gdzieś zajdzie w LM. To ogromne wzmocnienie.
Uśmiałem się. Piszesz że sporo takich sytuacji było a żadnej nie możesz sobie przypomnieć
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Uśmiałem się. Piszesz że sporo takich sytuacji było a żadnej nie możesz sobie przypomnieć
Pamiętam, ale niedokładnie np. Man Utd wykupił zdaje się z Basel po tym jak przegrał w LE właśnie z Basel. Ale nie jestem na 100% pewny czy czegoś nie pomieszałem i były też inne sytuacje tego typu, ale na przestrzeni 5 lat wybaczcie, ale nie mam komputerowej pamięci żeby zapamiętywać. Pamiętam, że takie sytuacje były na różnych poziomach. Zespół przegrywa gdzie w drużynie przeciwnej ktoś szczególnie jest dobry po czym ten sam zespół go wykupuje. Sądziłem, że nie tylko ja to zauważyłem, ale jak się okazuje jak dotąd były 2 wypowiedzi i obie, że się uśmialiście. To tylko tak na marginesie bo do typowania to spostrzeżenie nie specjalnie się przydaje chyba, że na rynku transferów.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Pamiętam, ale niedokładnie np. Man Utd wykupił zdaje się z Basel po tym jak przegrał w LE właśnie z Basel. Ale nie jestem na 100% pewny czy czegoś nie pomieszałem i były też inne sytuacje tego typu, ale na przestrzeni 5 lat
Nie przypominam sobie transferów na linii Mancherster Utd Basel a piłkę śledzę od dobrych kilku lat. Po drugie ManU grał ze szwajcarami tylko w Lidze Mistrzów i nikogo po tej porażce angole nie wykupili.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie przypominam sobie transferów na linii Mancherster Utd Basel a piłkę śledzę od dobrych kilku lat. Po drugie ManU grał ze szwajcarami tylko w Lidze Mistrzów i nikogo po tej porażce angole nie wykupili.
Mógł to nie być Basel ???? Teraz jak coś takiego zauważę będę zapisywał ???? Myślałem, że to każdy zauważa ???? W każdym razie to z Neymarem to najbardziej spektakularna sytuacja tego typu. Ciekawe czy kiedyś zbliżymy się do granicy 0,5 mld ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Warto teraz będzie stawiać przeciwko FC Barcelonie ;)
Też tak myślę. Widać było, że Neymarowi bardzo zależało. Jestem przekonany, że jak by Barca nie dała d. z Juventusem 0:3 to Neymar by nadal grał w Katalonii. Cały jego wysiłek i zespołu z PSG poszedł na marne i wtedy myślę, że przemknęła mu taka pierwsza myśl. Niestety Barcelona zaczęła cierpieć na syndrom sytych kotów, a tylko Neymarowi i paru innym bardzo zależało. Myślę, że w nadchodzącym sezonie żadna hiszpańska drużyna tym razem nie zdobędzie LM. Może w końcu zaskoczy PSG.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A ja myślę, że nie. Gość sam powiedział w ostatnim wywiadzie, że będąc w drużynie z Messim zawsze będziesz drugi. Neymar chce być liderem i w PSG może nim zostać. Kibice już go pokochali za samo przyjście do Paryża. Teraz oczekiwania wobec tego klubu będą jeszcze większe, ale o tym w innym temacie...
Ostatni sparing Barcelony pokazał, że ławka jest bardzo ale to bardzo słaba. Myślę, że czas najwyższy pozbyć się Turana, który ewidentnie nie potrafi się odnaleźć. To samo tyczy się największej szklaki Europy - Vermaelena oraz Douglasa. Ci Panowie nie są potrzebni już na Camp Nou i czas najwyższy się ich pozbyć...
To samo tyczy się Sampera i Munira. Choć ten drugi w ostatnim sezonie dość nieźle pokazał się w Valencii.
Barça wyraziła dotychczas zgodę jedynie na transfery Jérémy’ego Mathieu i Cristiana Tello
Hazard - jest nie do wyjęcia z Chelsea.
Coutinho - tu problem stawia Klopp, który nie chce się pozbywać swojego najlepszego gracza. Lecz sam Liverpool zainteresowany jest Gomesem, który może być włączony do transakcji.
Dembele - Borussia nie chce go oddać za 100 mln.
Inigo Martinez - transfer już jest podobno prawie dopięty.
Seri - gracz Nice. Podobno Valverde jest nim zainteresowany.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jeśli w ogóle ktoś przyjdzie, to będzie dobrze.
Barcelona ma skauting na poziomie Legii Warszawa, choć nie wiem, czy nie obrażam skautów stołecznego klubu.
Mają teraz kasę i umowy z wieloma leszczami, których pozbyć się nie sposób. W najlepszym wypadku wypożyczą paru kolesi do innych klubów i będą opłacać kontrakty.
To już normalka, ale przecież &quot;Barca to więcej niż klub&quot;, więc musi dbać o zawodników, he, he!
Ławka jest tragicznie słaba, by nie powiedzieć, że jej brak.
Najlepiej zrobią, jak kasę za Neymara przeznaczą na stadion i odczekają na odejście zarządu, bo to palanty ekstrklasy.
Poza tym ceny są teraz tak wyśrubowane, że nie opłaca się wydawać kasy na grajka typu DEmbele, bo on kilka razy dobrze piłkę kopnął, a wciąż jest za surowy do Barcy i absolutnie nie pasuje do jej stylu gry.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W końcu jakieś porządne decyzje! Brawo!
Ricardo de Burgos Bengoetxea nie będzie prowadził żadnego oficjalnego meczu przez najbliższy miesiąc. Komitet Techniczny Arbitrów postanowił wysłać go do tak zwanej „lodówki”.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie znający się na La Lidze. Przeglądałem sobie kursy długoterminowe i na zdarzenie: Atletico lepsze od Barcelony na koniec sezonu fortuna wystawiła kurs prawie 10. Ligi Hiszpańskiej nie śledzę ale widzę, że to co się dzieję na Camp Nou raczej w dobrą stronę nie zmierza. Sprzedaż Neymara, wąska kadra a do tego bierność (póki co) na rynku transferowym. Atletico co prawda ma zakaz transferowy i najprawdodpobniej nikogo nie sprowadzi, ale z tego co widzę to tak naprawdę nikt nie odszedł. W takim razie czy kurs 10 na to zdarzenie to nie jest Value?
@Vidal @ibis
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Nie możemy zapomnieć o tym, że Atletico tego lata nie dokonało żadnych wzmocnień ze względu na zakaz, ale tak jak napisałeś z klubu nikt ważny nie odszedł i co najważniejsze dalej tą ekipę prowadzi Simeone.
Mecz z Realem pokazał, że nie najlepiej się dzieje na Camp Nou. Wiem, że nie powinno się osądzać drużyny po jednym meczu, ale nie wygląda to na razie dobrze. Brak jakichkolwiek wzmocnień, bo nie możemy tu pisać o wzmocnieniach poprzez powrót Deulofeu i transfer Paulinho. Messi miał dawno podpisać nowy kontrakt, a jeszcze tego nie zrobił. Iniesta ma swoje lata, a jak na razie następcy brak. Mascherano również większość spotkań spędzi na ławce gdyż jego miejsce zajął Umtiti. No i Valverde. To jest największa zagadka czy sprosta temu zadaniu...
Jestem zdania, że warto spróbować zagrać coś takiego jak podał Brodaty Żółw
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oficjalnie Dembele przechodzi z Borussii Dortmund do Barcelony za 105 mln plus zamienne.Kojarzycie lepiej tego zawodnika z gry ? Jeśli o mnie chodzi w ogóle nie pamiętam go z gry.Ciekawe czy okaże się wzmocnieniem
Pytanie czy poradzi sobie w Barcelonie. W Dortmundzie zabłysnął zaskoczył... jednak to Dortmund gdzie wszystkie talenty traktuje się z szacunkiem i chęcią zysku. Pokazali że potrafią robić interesy, Barcelona była skazana na ten transfer ponieważ mało który zawodnik na tym etapie chciał się do Katalonii przenieś. Dodatkowo tam o pierwszy skład będzie bardzo ciężko, jednak Dembele przychodzi tam z łatką gwiazdy parę spotkań dostanie jednak gdy będzie prezentował formę jak Paco może być problem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślisz, że będzie ciężko?. Dembele będzie miał za zadanie zastąpić Neymara, pytanie czy wytrzyma to psychicznie?. Wydaje mi się, że gra u boku Iniesty, Messiego, Suareza okaże się dla niego jeszcze łatwiejsza niż w Borussii.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Atlético poinformowało na swojej stronie internetowej, że Simeone podpisał nowy kontrakt, który wiąże go z klubem do 30 czerwca 2020 roku. Jest to o dwa lata dłużej niż zakładało dotychczasowe porozumienie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Fran Escriba trener Villarrealu został zwolniony po porażce 0-4. Nowym szkoleniowcem wczoraj w południe został Javier Calleja - dotychczasowy opiekun drugiej drużyny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom