>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betgun - Wpłaty i wypłaty

M 10,9K

madek92

Użytkownik
Witam. zlecilem u noch wyplate przelewem w wysokosci 100zl a dostalem na konto 68z groszami. nie odpowiadaja, wiecie moze jaka jest przyczyna?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mam zamiar przenieść się z baha do betguna? Sprawdzają skany dowodów itp, bo nie lubie się w takie rzeczy bawić???
a jaki masz problem zeby grac w czyms porzadnych a nie najwiekszych syfach jak bah czy betgun ???? nie kumam takich ludzi i nigdy nie zrozumiem
Witam. zlecilem u noch wyplate przelewem w wysokosci 100zl a dostalem na konto 68z groszami. nie odpowiadaja, wiecie moze jaka jest przyczyna?
pobrali sobie jakas oplate a jaka to sie nie dowiesz, banda oszustow
 
S 2

szepcio

Użytkownik
Witam, chciałem zlecić wypłatę ale trochę się boję, że mnie skroją po przeczytaniu paru Waszych postów. Wypłacał ktoś ostatnio od nich pieniądze? Lepiej wypłacić wszystko czy podzielić na 2 wypłaty w 2 dniach?
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Jak wygląda u nich weryfikacja przed wypłatą i czy zawsze ją robią?
Nie znam bukow, ktore nie robia weryfikacji przed wyplata, no moze bet-at-home nie zawsze robi.
Weryfikacja to po prostu skan dowodu osobistego, polecam zrobic tak jak ja - po zarejestrowaniu sie od razu wyslalem im skan dowodu, po krotkim czasie zatwierdzili i konto w pelni aktywne. Po co czekac az do wyplaty?
 
patrixo 0

patrixo

Użytkownik
A u mnie niestety problem z wypłatą kasy się pojawił, czekam już 5 dzień roboczy na przelew i nie ma. Muszę do nich napisać co się dzieje, bo przestaje mi się to już podobać.
 
P 0

piterek126

Użytkownik
QUOTE=Mark;6461280]BetGun kończy swą działalność
Z dniem 31.07.2017 Sportowe Zakłady Bukmacherskie BetGun kończą swą działalność.
Prosimy o dokonywanie zleceń wypłaty środków z konta gracza nie później niż do 31.07.2017.
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się że BetGun kończy działalność.
Mam konto z pieniędzmi. Jak mogę odzyskać kasę?
proszę o pomoc
piterek126 jest online Raportuj zły post
 
Do góry Bottom