>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betgun - opinie

N 7

narli1989

Użytkownik
Witam,

Nie zaktualizowali godziny rozpoczecia meczu w siatke Pol vs Arg mieli 2015, rozpoczal sie o 2010, zagralem o 2014 napisalem o anulowanie kuponu a gosc mi pisze, &quot; witam, ogladalem ten mecz, godzina jest prawidłowa&quot;. To jest smieszne, wszedzie podaja 2010 ale on ogladał i jest dobra godzina. Czy to normalne? Juz napisalem do anglojezycznego supportu bo tutaj czuje ze sie nie dogadam bo ci co sa na czacie to tez pisuja na supporcie...dno i kupa mulu
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Hej. Czy to normalne że mogę pierwsza wypłatę zrealizować dopiero po tygodniu od obruceniw bonusem? Też tak mieliście?
nie korzystałem tam od dawna z bonusów ale tak właśnie było kiedyś jak piszesz, pytanie z innej beczki - ktos wie co ma wspolnego betgun i gamblerion?
dziś dostałem potwierdzenie kuponu od gamblerion a gralem w betgun, co ciekawe na obu stronach klonach (rozniacych sie tylko logo) mozna sie zalogowac na ten sam login i haslo :grin:
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Zarejestrowanie byli na Kostaryce, skąd już dawno buki się wyniosły.
Wiarygodność żadna, ale istnieją bardzo długo i chyba nikt kłopotów większych z nimi nie miał. Myślę, że bardzo dobra alternatywa dla ziemniaków w obecnej sytuacji.
 
E 0

eliot

Użytkownik
Panowie wiadomo co z betgun? Mam tam środki pieniężne a stronka nie działa :/ dodatkowo jest informacja że strona jest wykorzystywana do nielegalnego oferowania gier hazardowych. Co teraz?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Działa obecnie bez najmniejszych problemów ale
Z dniem 31.07.2017 Sportowe Zakłady Bukmacherskie BetGun kończą swą działalność.
Prosimy o dokonywanie zleceń wypłaty środków z konta gracza nie później niż do 31.07.2017.
 
P 0

piterek126

Użytkownik
BetGun kończy swą działalność
Z dniem 31.07.2017 Sportowe Zakłady Bukmacherskie BetGun kończą swą działalność.
Prosimy o dokonywanie zleceń wypłaty środków z konta gracza nie później niż do 31.07.2017.
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się że BetGun kończy działalność.
Mam konto z pieniędzmi. Jak mogę odzyskać kasę?
proszę o pomoc
 
Do góry Bottom