>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.08.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF Macedonia
Godzina: 10:00
Spotkanie: N.Serdarusic - H.Yang
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Forbet
Analiza:
No to jedziemy dalej. Nie ma wiele czasu, bo mecz o 10.00. Stawiam na młodego zawodnika z Chorwacji, który zajmuje miejsce w rankingu 503. Tutaj na tym turnieju stracił seta tylko z Grabulem. W zeszłym tygodniu doszedł do finału ale przegrał. Clay to jego ulubiona nawierzchnia i na niej najlepsze wyniki osiąga. W tym roku bilans jego gier to 30/17. Jeśli chodzi o jego rywala to Tajwańczyk Yang tak jak pisałem zajmuje 579 miejsce w rankingu ATP. Jest to zawodnik grający siłowo. w tym roku bilans jego gier na mączce to 23/7. Ale zdecydowanie lepiej gra na kortach szybkich. Stąd na mączce traci swoje atuty. Dlatego moim faworytem tego pojedynku jest Nino. Powodzenia !
⛔100
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa- Mistrzostwa Świata - Wiedeń 2017
Godzina: 10 :00 CET
Spotkanie: World Championship 2017. Tournament Winner
Typ: Who Will Win: Vyacheslav Krasilnikov/Nikita Lamin - Yes
Kurs: 4,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nie wiem czemu buki tak nisko cenią Rosjan, jeszcze wczroaj dawali im najmniejsze szanse z wszystkich półfinalistów, a moim zdaniem to oni są głównym faworytem do tytułu, po prostu prezentują w playoffach wręcz kosmiczną formę, bez żadnych skaz, czego nie można powiedzieć o pozostałych duetach. Nie przegrali meczu w mundialu, tylko ze swoimi rodakami mieli problemy Stoyanovskiy/Yarzutkin, ale potem to już tylko ich koncert. Nie dali żadnych szans będącym w dobrej formie Pedlowowi i Schachterowi, i to samo zrobili wczoraj z faworytami całego turnieju Dalhausserami, w obu przypadkach 2 krótkie sety, w których nawet przez moment nie byli zagrożeni. Liamin ściana na bloku plus zagrywka, a Krasilnikow to wręcz jakiś MVP ostatnich dni a może i turnieju. Wyciąga wszystko w obronie, do tego świetna skuteczność na kontrach i tradycyjnie skuteczny w zagrywce. Rosjanie spiknęli się w tym sezonie rozbijając 2 pary które świetnie grałi w Rio (4. i 5 miejsce), ale widać że to była idealna formuła, bo teraz grają jak mistrzowie. Austriacy to jedyna para wśród półfinalistów która gra ze sobą dłużej niż sezon, ale też to już weterani (36 i 34 lata), do tego mają w nogach morderczy ćwierćfinał z Kantorami (trzysetówka w tym pierwszy set jak 2 sety 33-31). Do tego mieli mniej czasu na regenerację bo grali jako ostatni. Myślę, że Rosjanie nie mogli trafić lepiej. W pierwszym półfinale Holendrzy będą się ciąć z Brazolami, pewnie na 2 setach się nie skończy, a potem będą mieć na widelcu wyczerpanych weteranów, którym nawet publika nie pomoże. To Rosjanie są najbardziej regularni z całej czwórki, Evandro/Andre to ofensywa, zagrywka ale też przestoje, Holendrzy z kolei mają wyraźne problemy z zamykaniem setów, już kilka wtopili prowadząc w końcówkach, czemu w sumie się trudno dziwić skoro van Garderen dopiero od 3 miesięcy gra na piasku (i tak szacun za wynik!). Rosjanie takich problemów nie mają dlatego to oni są dla mnie głównymi faworytami do złota dzisiaj.
ZAPROSZENIE DO DZIAŁU SIATKÓWKA PLAŻOWA
⛔100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna / Chile Primera Division
Godz : 18.00
Spotkanie : O&#39;Higgins - Colo Colo
Typ : 2
Kurs:2.05
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Siemaneiro ???? Niedzielna oferta bogata niczym ksiądz po mszy , wiec jest w czym wybierac . Dzisiaj zdecydowałem się na mecz drugiej kolejki pierwszej klasy rozgrywkowej w Chile pomiędzy ósmą drużyną zeszłego sezonu ,a wicemistrzem kraju .
I tu zaczniemy tym razem od gości . Po pierwsze wicemistrz w określeniu do drużyny Colo Colo to moim zdaniem obelga . Najbardziej utytuowany klub w Chile(od początku rozgrywek zawsze wystepowali w najwyzszej klasie rozgrywkowej)frajersko w przedostatniej kolejce zeszłego sezonu oddał tytuł mistrza na rzecz drużyny Universitad de Chile. Wydaję mi się ,że z drużyna z takim potencjałem na mistrzostwo nie może tracić punktów na początku sezonu , jednak stało się tak już w pierwszej kolejce (przeciwnikiem była ta sama drużyna ,która przeszkodziła w zdobyciu mistrzostwa w przedostatniej kolejce , a więc respekt nadal czuli). Pomimo tego potknięcia ,wczesniej piłkarze Colo Colo zdobyli Super Puchar kraju .Przed tym sezonem goście dzisiejszego spotkania zakupili bramkarza , który w pierwszym meczu juz pokazał ,że można na niego liczyć ,zachowując czyste konto . Drugim z zawodników jest powracający do klubu wychowanek Jorge Valdivia . 33 latek wraca ,aby zakonczyc w macierzystym klubie swoją karierę piłkarską . Coż mozna powiedzieć o druzynie gospodarzy ... średniak ,które swoje triumfy święcił w latach 2012-1013 . Ogólnie jest cieżko cokolwiek powiedzieć o formie tej drużyny . Przeglądając statystyki widzę ,że jest to druzyna , która potrzebuję kilku kolejek na rozkrecenie się .
Reasumując ... tak jak już wczoraj wspominałem początek sezonu to głównie obserwacja ,ale muszę powiedzieć ,że Colo dało mi kilka razy zarobić i lubię stawiać na nich . Jeden taki szczegół na koniec ...Colo nigdy nie przegrało wyjazdowego meczu z O&#39;Higgins w kilku pierwszych kolejkach sezonu . Mój typ 1:3
Powodzenia ????
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bolton - Leeds
Typ: Leeds United FC
Kurs: 2.60
Bukmacher : forBet

Analiza:
Cruelly shipwrecked on a shore
with bloody face on scorching sand
I yearn for victories to come
here in this far and distant land.

Tymi słowami rozpoczyna swój wiersz, pod wiele mówiącym tytułem &quot;Victories&quot;, mało znany i wydaje się nadal niedoceniany przez krytków, pochodzący z Leeds poeta młodego pokolenia, Archibald Carey (daleki kuzyn słynnego Barry&#39;ego Tebba). Podmiot liryczny wiersza, kapitan Royal Navy, nie poddając się przeciwnościom losu, cały czas marzy o sławie i zwycięstwach odniesionych dla Królowej i chwały swojego kraju. Ponieważ poezja Carey&#39;a bardzo często odnosi się do chwalebnej kolonialnej przeszłości Wielkiej Brytanii, zwycięstwa te mają być odniesione z dala od domu, w nieznanych i często wrogich krainach, gdzie tubylcy bywają agresywni w stosunku do przybyszów, jak pisze autor &quot;in this far and distant land&quot;; mamy więc tutaj do czynienia, kolokwialnie mówiąc, ze zwycięstwami na wyjeździe...
... a jeżeli już jesteśmy przy Leeds i zwycięstwach na wyjeździe, to przejdźmy do krótkiej analizy rozgrywanego dzisiaj na Macron Stadium meczu Bolton Wanderers - Leeds United.
Drużyna gospodarzy spotkania, Bolton Wanderers, awansowała w tym roku z League One i będzie robić wszystko, żeby pozostać na drugim poziomie rozgrywek w Anglii. Czy tak się stanie? Czas pokaże, jednak kibice &quot;Kłusaków&quot; mają podstawy do obaw: ich drużyna nie wygrała żadnego z czterech ostatnich meczów towrzyskich przed sezonem, notując m.in. takie wyniki jak bezbramkowe remisy ze Stockport i Clyde (!). Wzmocnienia jakich dokonali też nie wydają się jakoś szczególnie imponujące; fakt że wśród wzmocnień najbardziej uwagę przyciąga nazwisko Willa Buckley&#39;a mówi sam za siebie. Wygląda na to, że większość pierwszej jedenastki drużyny, która w zeszłym sezonie w League One zdobywała średnio 1.48 bramki na mecz, pozostanie bez zmian. Czy wystarczy to na zawojowanie Championship? Śmiem wątpić...
Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku Leeds United - drużyny z wielkim potencjałem, której tylko kiepska końcówka zeszłego sezonu nie pozwoliła na awans do play-off, który wydawał się pewny. W ogóle ostatnio tak dobrą postawę, jeżeli chodzi o grę ofensywną ich zespołu (1.63 bramki na mecz), kibice z Elland Road mogli podziwiać w sezonie 2005/06. Ciekawie wyglądają też transfery Leeds: skrzydłowy Ezgjan Alioski, kupiony za ponad 3 miliony funtów, reprezentant Macedonii, jak również pozyskany za podobną cenę z hiszpańskiej Huesci bramkostrzelny pomocnik (12 goli w zeszłym sezonie) Samuel Saiz, na pewną będą w stanie wzmocnić i tak już silny skład Leeds i zapewnić mocne wsparcie w ofensywie dla asa Leeds, jakim bez wątpienia jest Chris Wood.
Pamiętając, że jest to początek sezonu, zalecam ostrożność jeżeli chodzi o wysokość stawki.
Jak dla mnie czysta dwójka. Powodzenia!
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Japonia 2 liga
Godzina: 11:30
Spotkanie: Nagoya– Ehime
Typ: BTS
Kurs: 1.67
Bukmacher:: LvBet
Analiza:
Obie drużyny dość dużo strzelają przy czym to Nagoya strzela praktycznie w każdym meczu bramkę. Ehime zdarzają się mecze bez gola lecz dzisiaj myślę, że stać ich na strzelenie co najmniej jednego gola. H2h pokazuje że obie drużyny potrafią sobie strzelić (ostatni mecz zakończył się wynikiem 1-2). Nagoya walczy o miejsce w czółowce w play-off więc o gol dla nich jestem spokojny natomiast sądzę że goście też chociaż raz będą w stanie ukłuć aby chociaż zremisować to spotkanie.
✅67
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 16:30
Spotkanie: CSKA Moskwa-Kazań
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po 3 kolejkach CSKA zajmuje 6 a Kazań 11 miejsce w tabeli ligi rosyjskiej.
Moskwa wygrała wyjazdowe spotkanie z Anży 3-1 oraz na własnym boisku z Chabarowsk 2-0. Nie sprostała liderowi tabeli Lokomotiv Moskwa przegrywając 1-3.
Kazań przegrał dwa pierwsze mecze, z Krasnodarem u siebie 1-2 i Zenitem w St.Petersburgu 1-2. Humory kibiców poprawili ostatnią wygraną z Arsienałem Tułą 2-1.
Myślę, że dzisiaj czeka ich jednak porażka z drużyną CSKA.
W klubie nie zaszły jakieś istotne zmiany, co sprzyja zgraniu ekipy.
CSKA odprawiło AEK Ateny 2-0 i 1-0, teraz może się skupić na dzisiejszym spotkaniu. W ekipie z Kazania zabraknie kontuzjowanego obrońcy z podstawowego składu Kuzmina..

⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
]Dyscyplina:/ Piłka Nożna - Tarcza Wspólnoty FA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Arsenal-Chelsea
Typ: Arsenal
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak dla mnie trochę zawyżony kurs w stronę Arsenalu ponieważ Arsenal się trochę zmienił już nie zajmuje czwartego miejsca w lidze co sezon wygrywa jakieś mniej znaczące trofeum w Anglii ???? . Teraz trochę więcej konkretów, Chelsea mimo że wygrała ligę to coraz częściej słyszy się o konfliktach między piłkarzami a Conte ewentualnie między zarządem a Conte. Warto też wspomnieć że puchar Anglii który Arsenal wygrał w poprzednim sezonie mimo dość słabego miejsca w lidzę wygrał właśnie z Chelsea. Alexis Sanchez na razie nie odszedł, Wagner raczej ma do dyspozycji pierwszy skład a w Chelsea nie zagra Hazard więc postać kluczowa w Chelsea jak dla mnie kurs zawyżony i warto z niego skorzystać.
⛔100
 
E 3

extortion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wikielec - Drwęca
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher:*Fortuna
Analiza:
Beniaminek vs rewelacja ubiegłych rozgrywek. Tyle, że Drwęcę opuściło kilkunastu piłkarzy, mają duże problemy finansowe. W okresie przygotowawczym rozegrali jeden sparing, w którym wystąpiło 2 trenerów, bo nie zebrali składu. Jedyny nominalny napastnik ma 17 lat. Gospodarze solidnie przepracowali okres przygotowawczy, wzmocnili się solidnymi kopaczami. Jak dla mnie kurs z kosmosu, wzięty chyba tylko z uwagi na ubiegły sezon. Obecna sytuacja w Drwęcy nie ma z nim nic wspólnego.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia
Spotkanie: Anderlecht - Oostende
Godzina: 18:00
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,77
Bukmacher: eFortuna
Ligi dopiero co się zaczynają więc jeszcze nie ma aż tak dużo do wyboru, ja dziś jednak wybrałem mecz z ligi Belgijskiej a mianowicie mecz pomiędzy Anderlechtem a Oostende. Gospodarze czyli Anderlecht jest zdecydowanym faworytem tego meczu i tutaj nie ma co do tego wątpliwości, ja jednak do zwycięstwa dodaję obie strzelą.
Wiadomo, że liga Belgijska to liga gdzie pada sporo bramek zwłaszcza w meczach właśnie Anderlechtu czy Oostende.
Ostatnie mecze pomiędzy obiema drużynami to (oczywiście w meczach Anderlechtu u siebie): 3:2, 1:1, 2:1, 1:1, 3:0, 4:0
Jest to dopiero 2 kolejka więc o formie nie ma co zbytnio mówić, w pierwszej kolejce Anderlecht zaledwie zremisował 0:0 na wyjeździe z Antwerp natomiast Oostente przegrało u siebie 0:1 z Mouscron.
Jako, że w lidze europejskiej Oostende grało mecz rewanżowy we czwartek z Marsylią to nie jako ich można wytłumaczyć z tej porażki ale Anderlecht już nie. Dlatego myślę, że dziś Anderlecht zrobi wszystko by zdobyć 3 punkty.
Liczę na 2/3:1.
Powodzenia.

⛔100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bolton - Leeds
Typ: 2druzyna zdobędzie bramek +1.5
Kurs: 2.4
Bukmacher : efortuna
Analiza:
Kolega wyżej już napisał porządna analizę tego meczu
Ja jedynie mogę dodać kilka rzeczy
Ostatnie mecze między tymi drużynami były overowe i wygrywało Leeds myślę , że tym razem będzie podobnie. Wystarczy zobaczyć przygotowania do sezonu obu ekip. Leeds co roku jest blisko powrotu do 1 ligi w tym sezonie będzie tak samo , będą walczyć od początku do końca , wiadomo dzisiaj pierwsza kolejka ,może być różnie, ale napewno będzie bramkowo dlatego ten typ odemnie ,że Leeds strzeli przynajmniej 2 gole jest jak najbardziej do przyjęcia i gry. Powodzenia.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 14

lawrence80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zenit - Spartak Moskwa
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,55
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Zdecydowanie lepiej sezon zaczęli gospodarze którzy jeszcze nie doznali porażki natomiast Spartak na dwa mecze które grał na wyjeździe żadnego nie wygrał, strasznie się mecząc i remisując oba spotkania.
Bilans spotkań również na korzyść gospodarzy : 5-3-2
Jeśli chodzi o bramki to w ostatnich 5 spotkaniach obie strzelały i wydaje mi się że dziś Spartak da radę strzelić jedną bramkę na osłodę i to wszystko a cały mecz wygrają piłkarza Zenitu.
Póki co Spartak bez formy na początku rozgrywek myślę że zdecydowanie typ 1 ja dodaję obie strzelą myślę że się tu nie pomylę.
Powodzenia!
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Coritiba - Chapecoense SC
Typ: 1
Kurs: 1,89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazyli. Tabela na początek:

Coritiba na własnym stadionie ma bilans 3 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Ważny mecz dla obu drużyn ale idę w tym spotkaniu w stronę gospodarzy. Oba zespoły bez jakiejś rewelacji chociaż w lepszej formie w ostatnim czasie jest zespół Chapecoense. Skąd zatem typ na Coritibę, skoro lepiej ostatnio prezentują się goście ? Próbuję w stronę gospodarzy, bo Chapecoense 24 godziny po tym spotkaniu, w poniedziałek o godzinie 20:30 zagra w Hiszpani mecz towarzyski z FC Barceloną. Goście chyba poważniej podchodzą do tego towarzyskiego meczu niż dzisiaj do tego ligowego. Takie ja mam odczucie, no ale w końcu zagrać przeciwko Barcelonie jeszcze na ich stadionie z pewnością każdy brazylijczyk by chciał ;) Z tego względu część piłkarzy już udała się do Hiszpani na to spotkanie i goście dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie nie zagrają, zwłaszcza jeżeli chodzi o formację defensywną. Nadarza się zatem duża szansa dla Coritiby aby wygrać to spotkanie, wprawdzie zespół nie jest w najwyższej dyspozycji ale taki fakt muszą wykorzystać, że rywal dziś będzie grał mocno zmieniony od optymalnego składu i głównie myślami jest już przy jutrzejszym meczu towarzyskim z Barceloną. Gospodarze też bez kilku graczy ale jednak i tak wydają mi się na papierze mocniejsi niż ich rywal. O absencjach w obozie gospodarzy możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link podaję poniżej:
http://www.coritiba.com.br/artigo/31167/pre_jogo_cfcxcha
Próbuję tutaj na gospodarzy i zobaczymy co z tego wyjdzie ????
✅89
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -polska ekstarklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: jagielonia-sandencja
Typ: x2
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet
podopieczni radka mroczkowskiego graja od poczatku rundy z samymi pucharowiczami i ich gra wyglada lepiej niz dobrze.moze nie strzelaja bramek ale w obronie graja bardzo solidnie,spokoj w grze,sa dobrze zorganizowani,kazdy na boisku wie co ma robic.dzisiaj kolejny mecz z pucharowiczem i jak dla mnie to z najslabszym jesli chodzi o forme-maja komplet zwycienstw ale gra nie powala,z czterech bramek trzy padly z karnych i jedna jak dobrze pamietam po bledzie fojuta ktory praktycznie podal sheridanowi na czysta sytuacje.sandencja dzisiaj strzela bramke(licze ze korzym) ,jak nie bedzie kolejnej czerwieni i utrzymaja poziom obrony to jestem spokojny o wynik,gram bezpiecznie do remisu,zycze milej niedzieli pozdrawiam
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, Kobiety
Godzina: 14:00
Spotkanie: Włochy - Brazylia
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza :
Witam. Dzisiaj o 14:00 finał kobiecego World Grand Prix w którym Włoszki zmierzą się z Brazylijkami. We wczorajszych półfinałach dwie małe niespodzianki, jeżeli o takich można mówić w kobiecej siatkówce. Włoszki pokonały gospodynie turnieju Chinki 3:1, mecz wyrównany, mogło się to skończyć inaczej ale siatkarki z Włoch miały trochę więcej szczęścia. Wcześniej pokonały słabe ostatnio Amerykanki i przegrały z Serbkami. Brazylijki natomiast dobry mecz w półfinale i wygrana z typowanymi do zwycięstwa w turnieju Serbkami 3:1. W dzisiejszym meczu o zwycięstwie zdecydują szczegóły, spodziewam się wyrównanego spotkania, możliwy nawet piąty set. Z tego co widziałem w półfinałach trochę lepiej moim zdaniem wyglądają Brazylijki i jak już są w finale to zagrają na maxa i wygrają. Dodatkowo h2h zdecydowanie na korzyść Brazylijek, od 2012 roku 10 meczy z Włoszkami i wszystkie wygrane. Widać że potrafią grać z Włoszkami i dzisiaj powinny podtrzymać serię zwycięstw.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 11

kurt1977

Użytkownik
Piłka nozna-Polska ekstraklasa
Godzina:15.30
Spotkanie: Jagiellonia:Sandecja Nowy Sącz
Typ: 1 połowa remis
Kurs:2,21
Bukmacher: Fortuna
To mój pierwszy post mam nadzieję trafny. Według wszystkich Jaga jest faworytem tego spotkania czego jako kibic jej życzę. Sądzę jednak, że to nie będzie łatwa przeprawa, gdyż Sandecja to typowy beniaminek extraklapowy, który postawi z pewnością autobus w bramce i długo potrwa zanim Jaga strzeli im gola. Poprzednie mecze są tego dowodem. Spodziewam się tutaj właśnie dlatego remisu do przerwy. Jest to oczywiście moja subiektywna opinia a reszta wyjdzie w praniu.

✅121
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna -polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia-Lech
Typ: Cracovia over 4,5 rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Z racji że faworytem pojedynku są goście (na zwycięstwo Cracovii jest do 3.5) warto czegoś poszukać pod gospodarzy jeśli chodzi o statystyki meczowe.Cracovia w trzech kolejkach zdobyła 4pkt wygrywając w Gdańsku z Lechią, remisując u siebie z Piastem i przegrywając w Kielcach z Koroną po zaciętym boju.Pasy są nieobliczalne jeśli chodzi o wyniki meczowe, jednak Lechowi nosa ucierali, w czterech ostatnich spotkaniach Cracovia u siebie ma z Lechem bilans 2-2-0.
Lech w ekstraklasie również dotąd nie błyszczy, Kolejorz zremisował na inaugurację z Sandecją, kolejne spotkanie przegrali w Płocku 1-0, ostatnie spotkanie wygrali 5-1 z Piastem ale to nie jest żadnym gwarantem na dzisiejszą jakość Lecha.
Myślę że Cracovia specjalnie odstawać Lechowi nie będzie, Kolejorz może jeszcze odczuwać trudy pojedynku z Utrechtem, a zwłaszcza jego efekt końcowy.Linia kusząca tak samo jak kurs, co prawda w jedynym meczu u siebie nie potrafili pokryć tej linii, ale zrobili to Gdańsku i Kielcach.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Lech Poznań
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,55
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Lech po odpadnięciu z rywalizacji w pucharach może już wyłącznie skupić się na rozgrywkach na krajowym podwórku. Zapewne nie tak wyobrażali sobie zawodnicy Lecha pożegnanie z pucharami ale cóż, takie życie.
Na dzisiaj mamy dwa rozwiązania jak podejdą do tego meczu piłkarze gości. Albo będą jeszcze myślami przy czwartkowym meczu i zagrają słabo, bez przekonania. Albo ich głowy będą całkowicie zresetowane i zagrają dzisiaj o zwycięstwo i od początku rzucą się na Cracovię.
Ciekawie wygląda statystyka rzutów rożnych z 3 ostatnich meczy rozegranych pomiędzy tymi drużynami właśnie w Krakowie:
04.10.2015 6-10
08.05.2016 4-10
17.12.2016 5-10
Jak widać Lech za każdym razem sam nabijał 10 rożnych, ja dzisiaj jednak wolę bezpieczniejszy wariant i wybieram typ, że obie drużyny tego dokonają wspólnie.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna - Towarzysko
Godzina. 20:30
Spotkanie. Bournemouth - Napoli
Typ. Napoli win &amp; bts
Kurs. 3.30
Bukmacher. Unibet
Analiza
Witam wszystkich, zacznę od tego że muszę się wyłamać z mego postanowienia o podawaniu betów z drobnymi kursami, gdyż mają one małą siłę przebicia i skuteczność 2/2 daje wynik na minusie...
Na dzisiaj znalazłem ciekawy zakład w spotkaniu towarzyskim które zostanie rozegrane w Anglii pomiędzy drużyną Bournemouth a jej rywalem będzie włoskie Napoli. Piłkarze z Premier League zajęli w poprzednim sezonie miejsce w środkowej cześci tabeli i o ile początek mieli niezbyt udany o tyle w końcówce osiągali bardzo przyzwoite wyniki. Obecnie są po pięciu pojedynkach towarzyskich z których cztery z nich rozstrzygnęli na swoją korzyść, ogrywając kluby z niższych lig angielskich. Jedyną skromną porażkę odnieśli przed tygodniem przegrywając u siebie z Valencia 0:1. W roli gości zawita na ten kameralny stadion mieszczący zaledwie 12000 ludzi ekipa Napoli która jak narazie spisuje się wyśmienicie. Do klubu dołączył kolejny nasz rodak 22-letni Igor Łasicki i całkiem możliwe iż dzisiaj otrzyma szansę gry aby pomóc swoim kolegom z obrony. Podopieczni Sarriego zapowiadają walkę w tym sezonie o mistrza na ligowym podwórku, osobiście wierzę że takim składem są w stanie tego dokonać. Poza Łasickim do klubu dołączył pomocnik z Bordeaux niejaki Adam Ounas 20-latek który już dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców w meczach kontrolnych.
Ponadto zostali w klubie wszyscy wartościowi gracze którzy niemalże na każdej pozycji mają kolegę - zmiennika o bardzo zbliżonych umiejętnościach co daje trenerowi duży komfort.
Takie nazwiska jak Mertens, Calejon, Insigne z przodu czy środek pola poukładany przez Hamsika oraz Zielińskiego sprawia że miło się ogląda ich grę do przodu którą akurat preferują.

Reasumując wydaje mi się iż Milik i spółka podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Bayernem Monachium zagrają ofensywną piłkę tym samym odnosząc wysokie zwycięstwo nad &quot;Wisienkami&quot;.
(proponuje tak for fun zagarć bts w obu połowach, po kursie 10)
... wynik jaki chodzi mi po głowie od rana to 4:2 dla Napoli. Elo
&quot; jeśli nie możesz dojść do siebie - to przyjdź do nas...&quot;
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Club Brugge - Eupen
Typ: powyżej 3,5 goli
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Eupen to drużyna o fatalnej defensywie, natomiast Bruggia tych słabszych przeciwników potrafi po prostu zmiażdżyć. Na pocieszenie, spoglądając pod kątem typu można stwierdzić, że Club Brugge nie ma żelaznej defensywy. Ostatni mecz w eliminacjach do LM przegrany z kretesem u siebie 2:0, a wcześniej ten sam Basaksehir strzelił im 3 gole, a oni tym samym się odpłacili. Także na pewno potencjał ofensywny Bruggia ma (ostatni mecz ligowy 0:4) i tutaj nie ma wątpliwości. Myślę,że dodatkową mobilizacją będzie chęć zrewanżowania się kibicom za ten &quot;wyczyn&quot; w CL. Bardzo ważną kwestią jest też H2H obu ekip. Grali ze sobą pięciokrotnie i za każdym razem padały minimum 4 gole.To wręcz niesamowita statystyka potwierdzająca, że te ekipy grając ze sobą po prostu nie przebierają w środkach, a taki futbol kibice na pewno chcą oglądać. Ostatni mecz ligowy Eupen również daje im do myślenia, gdzie przy swoim boisku zostali zdeklasowani i ściągnięci z murawy na gwizdach przy wyniku 0:5. Dziś nie będzie taryfy ulgowej, Bruggia zbyt bardzo rozdrażniona jest po odpadnięciu z eliminacji i powinniśmy zobaczyć tutaj kilka goli.
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom