>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagraniczna karta sim

R 367

romeo12345

Użytkownik
Szukam ale nigdzie nie moge znalezc wiec pisze tutaj. Ostatnio jest duży problem ze znianą vpn w telefonie do gry na zagranicznych bukach. Pomyślałem wiec (kolega z forum podpowiedział) zeby kupic karte sim z uk ( mam konto w bet365 w uk) i przez nią się łączyc z netem i logowac sie na swoje konto e bet365. Mam mozliwośc zakupienia karty o2. Czy to przejdzie? Czy taka kart jest kompatybilna z naszymi telefonami i po wlaczeniu transmiji danych w telefonie internet bedzie normalnie smigal? Czy wtedy tez trzeba zmieniac vpn w telefonie czy mozna grac bez zadnych zmian? I na ile wystaczy taki internet przy doladowaniu za 10ÂŁ? Bede bardzo wdzieczny za idpowiedzi. A napewno te informacje pomogą wielu osobą z problemem vpn w telefonie.
 
F 40

fly198

Użytkownik
tak bedzie działać bez konieczności vpn, to są takie karty jak u nas wiec musza działać ????
10 f do samego grania powinno na msc wystarczyć ????
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Wystarczy telefon bez simlocka lub nawet zwykły modem USB na kartę i masz neta na kompie.
Co do drugiej części pytania to nie mam aż takiej wiedzy technicznej, by to tłumaczyć, ale w praktyce wygląda to w ten sposób, że będąc w Polsce z kartą niemiecką pokazuje mi IP niemieckie i na odwrót. Przebywając zagranicą nie mogę wejść z karty polskiego operatora na strony zakazane w Polsce, a przykładowo dostępne zagranicą.
 
D 0

dar124

Użytkownik
no i co ? Wyśmigałeś tę kartę? Pytam , bo ja też jestem zainteresowany tym problemem, tyle że kontao mam w Irlandii
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Uważaj tylko, bo na przykad w giffgaff jeśli karta nie była włączona na terenie UK na początku, to ci nie włączą roamingu i musisz wysyłać skan dowodu i proof of address, ale z tego co wiem np. Vodafone daje ci internet nawet na Polski SIM, tyle, że bodajże 15 GBP z 2 gb.
 
Do góry Bottom