>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (03.08.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Zapraszam do analizowania spotkań rewanżowych III rundy. Czeka nas sporo ciekawych pojedynków.
O meczach polskich drużyn dyskutujemy w oddzielnym temacie.
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Shkendija - Trakai typ: Shkendija -1 @ 2,21 fortuna
W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Litwinów, którzy o ile u siebie radzą sobie bardzo dobrze, tak na wyjazdach przeważnie murują bramkę (1-6-1 bamki 6:6). Owszem, tracą bardzo mało bramek i handicap może być pod tym względem ryzykowny, należy jednak pamiętać, że wicemistrz Macedonii jest zespołem dużo lepszym od ligowych rywali zespołu z Troków. Poza tym tereny macedońskie są bardzo niewygodne dla gości o czym przekonali się w zeszłym tygodniu mistrzowie Danii, przegrywając 0:1 ze stołecznym Vardarem.
W pierwszym meczu Macedończycy przegrali, jednak to oni w pierwszej połowie przeważali i wynik spokojnie mógłby zakończyć się bardziej po ich myśli, jednak po utracie drugiej bramki poniosły ich emocje i kończyli mecz w dziewiątkę. Tym razem powinni wyjść mocno zmotywowani, nie sądzę, że głowy zagotują im się tak jak na Litwie i dadzą radę wygrać więcej niż jedną bramką. Moim zdaniem będzie to oblężenie bramki Trakai i jeżeli ten auotbus defensywny w końcu pęknie, to Macedończycy powinni rozjechać niżej notowanych rywali, którzy po utracie bramki by awansować musieliby zagrać bardziej otwarcie, co dla gospodarzy będzie znakomitą okazją do kontry. W dwóch dotychczasowych spotkaniach u siebie Shkendija wygrała 3:0 z Dacią Kiszyniów i 3:1 z HJK Helsinki, który wydaje się być bardziej wymagającym rywalem od Litwinów. Trakai już w poprzedniej rundzie mocno przyfarcił na wyjeździe ze szwedzkim Norrkoping i dzień dziecka powinien się już dla nich skończyć.
Jeśli ktoś ma opcję rożnych to polecam grać overy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 52

hadal

Użytkownik
Dla mnie to taki mecz pułapka. Litwini niby na wyjazdach nie wygrywają, ale tez nie przegrywaja. Sa w pełni sezonu zajmują 2 miejsce w lidze w zasadzie bez straty punktowej do Zalgirisu zakladajac ze wygraja zaległy mecz. Poza tym druzyny litewskie w tym sezonie graja rewelacyjnie jak na nich Troki odprawiły szkotów i szwedów, Suduwa bialorusinów, łotyszy i szwajcarski Sion pewnie tez odprawią po wygranej 3-0 a Żalgiris postraszył Astanę duzo bardziej niz Legia.
Macedonczycy (bardziej własciwe byłoby albanczycy, bo to albanski klub z Tetowa) stracili poza tym 2 graczy brazylijczyka który strzelił bramke i podstawowego stopera, niby wiadomo rzuca sie na Litwinow od poczatku meczu, a Troki postawia autobus w bramce i beda kontrowac i biorac pod uwage jak fatalnie zagrała obrona Shkendiji w 1 meczu (obie bramki dla Troków dramat a pierwsza wrecz komiczna) to Troki cos wcisna. Shkendija w kazdym meczu cos strzelała wiec zakladam ze tak pozostanie. Najchetniej typowałbym jakis over na rożne ale ze unibet tego nie ma w ofercie. To
Shkendija-Troki over 2,5 gola Unibet 1,84
For fun typuje 2-2 ;)
Fakt Zalgiris grał z Ludogoretsem nie z Astana moj wielbład co nie zmienia faktu ze wygrali 2-1 i prowadzili na wyjezdzie 1-0 prawie do przerwy
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
AEL Liamssol - Austria Wiedeń
Typ 1
Kurs 2.50 STS
Typ przeciwko Austrii która jest w beznadziejnej formie na początku sezonu. Dwie porażki w lidze, zwycięstwo w krajowym pucharze po dogrywce z amatorami, no i przede wszystkim remis w pierwszym spotkaniu na własnym boisku.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Typ przeciwko Austrii która jest w beznadziejnej formie na początku sezonu. Dwie porażki w lidze, zwycięstwo w krajowym pucharze po dogrywce z amatorami, no i przede wszystkim remis w pierwszym spotkaniu na własnym boisku.
Początek zdania chyba mówi wszystko o tej propozycji. Austria wyniki słabe ale porażki w lidze z Sturm Graz, a więc ekipą walczącą o mistrza, nie można zaliczyć do niespodzianek. Mecz pucharowy grany od 43 minuty o jednego zawodnika mniej z powodu czerwonej kartki.
Ani słowa o Limassol, a nie mieli przeciwników wymagających do tej pory w eliminacjach. Austria z pewnością może się postawić. Remis bramkowy daje im awans, a stać zespół z Austrii by strzelić. W pierwszym meczu mimo remisu przeważali.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Trakai , tak jak i Żalgiris grają mecze w europejskich pucharach w stadionie LFF w Wilnie, który ma sztuczną murawę. Mogło to mieć wpływ na grę innych zespołów. Pamiętajmy jak Ludogorets przegrał z Żalgirisem, by potem u siebie zmieść Litwinów na własnym gruncie. Problem Shkendiji z pewnością będzie brak czołowego defensora Ceculi, oraz napastnika Juniora. Obaj będą pauzować za czerwone kartki w zeszłym meczu. Nie da się ukryć, że to ważne postacie Macedończyków. Niemniej ciężko mi sobie wyobrazić, żeby to Litwini przeszli dalej. Fakt, że fajnie grają piłką jak na swoje możliwości, ale na wyjazdach aż tak dobrze im nie idzie.

Sparta - Crvena
Crvena DNB @3.05 uni
o2.5
bts

Ja mam w sumie Crveną na cenzurowanym, ale tak samo Spartę, która jest ostatnio coraz słabsza. Prażanie z pewnością będą chcieli grać ofensywnie, co goście mogą wykorzystać, bo mają dobrych zawodników, gdy mają dużo przestrzeni, a Czesi nieszczelną defensywę. Oczywiście wynik 2-0 dla Serbów sprawia, że mogą przegrać, ale muszą uważać. Na pewno coś ustrzelą i gol z ich strony, lub bts jest chyba jeszcze lepszą opcją.
Braga - AIK
Braga powinna ich łyknąć u siebie, gdzie jest bardzo groźna. AIK bardzo dziwnie w tym sezonie, mało strzela, mało traci. W lidze bilans 15-10, a rozegrali już 16 meczów. W 1 meczu 1-1, więc nawet jak Bradze nie będzie szło w ataku pozycyjnym, to w końcówce meczu będą mieli dobre okazje na kontry. Myślę, że dość fajny kurs, biorąc pod uwagę obecną formę szwedzkich zespołów w europejskich pucharach.. szczególnie na wyjazdach, gdzie są tłem.
Myślę, że po raz kolejny można pograć na czyste konto Zenitu. Jehuda w ofensywie nie istnieje. Rosjanie pewnie znowu będą mocno przeważać w posiadaniu piłki, a to jeszcze minimalizuje szansę ekipy z Izraelu. Jehuda kadrowo chyba jedna z gorszych ekip w tej rundzie eLE. Mają szczęście, że Trenczyn nie mógł przebić się przez zasieki, bo nie powinni być w tej fazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Początek zdania chyba mówi wszystko o tej propozycji. Austria wyniki słabe ale porażki w lidze z Sturm Graz, a więc ekipą walczącą o mistrza, nie można zaliczyć do niespodzianek. Mecz pucharowy grany od 43 minuty o jednego zawodnika mniej z powodu czerwonej kartki.
Ani słowa o Limassol, a nie mieli przeciwników wymagających do tej pory w eliminacjach. Austria z pewnością może się postawić. Remis bramkowy daje im awans, a stać zespół z Austrii by strzelić. W pierwszym meczu mimo remisu przeważali.
Nie tylko porażka ze Sturmem ale też zebrany oklep od Altach. Co do meczu z krajowego pucharu to sorry ale przy takiej różnicy klas to grając nawet jednego gracza mniej powinni to spokojnie wygrać
Co do Limassol wystarczy wspomnieć że wyeliminowali w poprzedniej rundzie pogromcę &quot;Rangersów&quot;.
Tak poza tym liga austriacka jest chyba nawet słabsza od naszej Ekstraklasy. Tylko Salzburg coś tam gra a potem przepaść
 
K 17

kris1804

Użytkownik
Na jutro takie typy bym typował
Zenit -Yehuda 1
tutaj raczej nie powinno być niespodzianki
Milan- uni.craiova 1
tez raczej mecz pewny
osijek-psv 2
poprzedni mecz psv przegrało 1-0 ale raczej nie powinni odpaść wyrazny faworyt tej pary warto też zagrać awans PSV
Fenerbahce - Sturm Graz 1
cięzko gra sie na terenie Turcji wiec wydaje mi sie ze tez tu poinni gospodarze wygrać
Maritimo - Bot.Plovdiv 1
wiadomo liga portugalska jest lepsza od bułgarskiej i powinno potwierdzić sie w tym meczu zdecydowany faworyt i fajny kursik
PAOK - Ol.Doneck 1
liga ukrainska w kryzysie wiec też zdecydowany faworyt
Midtjylland - Arka Gdynia 1
mimo zwyciestwa arki u siebie w ostatnich minutach to gospodarze zaatakuja od razu by odrobić straty a styknie im skromne 1-0
Bilbao - Dinamo Buk. 1
liga hiszpańska zdecydowanie lepsza od rumunskiej wiec tutaj tez zdecydowany faworyt tego meczu (kusi mnie handicapem dac 0-1)
Braga - AIK Sztokholm 1
pierwszy mecz 1-1 wiec tutaj tez raczej powinni gospodarze wygrac ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
areck 213

areck

Użytkownik
Panowie, takie pytanie - rusek 1xbet wystawia w dniu meczu kursy na kartki w tej fazie LE?
Na LM mieli (dzisiaj koło 9 wystawili), stąd pytanie.
Wiem, że konkurencja w postaci unibet, betsafe etc. nie miała na LM, więc bez szans, aby mieli na LE.
 
A 0

artaras

Użytkownik
Na jutro takie typy bym typował
Zenit -Yehuda 1
tutaj raczej nie powinno być niespodzianki
Milan- uni.craiova 1
tez raczej mecz pewny
osijek-psv 2
poprzedni mecz psv przegrało 1-0 ale raczej nie powinni odpaść wyrazny faworyt tej pary warto też zagrać awans PSV
Fenerbahce - Sturm Graz 1
cięzko gra sie na terenie Turcji wiec wydaje mi sie ze tez tu poinni gospodarze wygrać
Maritimo - Bot.Plovdiv 1
wiadomo liga portugalska jest lepsza od bułgarskiej i powinno potwierdzić sie w tym meczu zdecydowany faworyt i fajny kursik
PAOK - Ol.Doneck 1
liga ukrainska w kryzysie wiec też zdecydowany faworyt
Midtjylland - Arka Gdynia 1
mimo zwyciestwa arki u siebie w ostatnich minutach to gospodarze zaatakuja od razu by odrobić straty a styknie im skromne 1-0
Bilbao - Dinamo Buk. 1
liga hiszpańska zdecydowanie lepsza od rumunskiej wiec tutaj tez zdecydowany faworyt tego meczu (kusi mnie handicapem dac 0-1)
Braga - AIK Sztokholm 1
pierwszy mecz 1-1 wiec tutaj tez raczej powinni gospodarze wygrac ten mecz
To nie jest analiza tylko marne przemyslenia nad kuponem AKO... Najbardziej mi sie podoba uzasadnienie bo liga x jest lepsza od y wiec zespół z ligi x wygra ???? forma nie wazne zespoly w sumie tez obojetnie jakie wazne w jakiej lidze sie gra bo to jest wyznacznikiem sukcesu.

Raczej nie bawie sie zbytnio w pisanie postow ale dzis zrobie wyjatek :
Midtjylland (-2.5)- Arka 3.1 1 sts Kazdy kto ogladal mecz widzial jak pilkarsko wyglada roznica pomiedzy Dunczykami a Polakami... mecz Arka wygrala serduchem ale równie dobrze mogło sie skonczyc 4:3 dla Midjylland albo i wyzej. Ojrzynski zapewne cofnie Arkowcow i ustawi ich typowo na kontre tylko ze kto tam ma w szybkich kontrach brac udzial? Nie widze typowego jezdzca bez glowy ktory przebiegnie pol boiska zostawiajac defensorow Midjylland w tyle. Dodatkowym atutem Dunczykow jest ich teren na ktorym czuja sie pewnie i wygrywaja jak leci.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Shkendija Tetowo - FK Trakai
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W pierwszym spotkaniu na Litwie padł wynik 2-1 do Trakai. W tym rewanżowym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest dla mnie Shkendija. Zespół litewski miał sporo szczęścia w 1 i 2 rundzie, kiedy to niespodziewanie wyeliminowali szkocki St. Johnstone i szwedzki IFK Norrkoping. Teraz w pierwszym meczu też wygrali i udali się na ten mecz z zaliczką, jednak w Macedoni będzie im niezwykle trudno. Kadrowo według mnie to gospodarze są zespołem mocniejszym i myślę, że nie zawiodą dzisiaj. W swoim pierwszym meczu Shkendija wyeliminował mołdawski zespół Dacia Kiszyniów a w kolejnej rundzie dał sobie radę z fińskim zespołem HJK Helsinki. Gospodarze zagrają dzisiaj bez trzech podstawowych graczy obrońcy Cuculi, pomocnika Vujcicia i napastnika Juniora. Mimo tych trzech absencji i tak gospodarze powinni sobie dać radę. W Macedoni upał i w tych warunkach zdecydowanie faworytem są gospodarze i to w ich stronę idę. Sam trener gości wypowiedział się na temat temperatury, tak więc lekko dziś tutaj w tych warunkach litewskiemu zespołowi nie będzie. Więcej o tym możecie poczytać tutaj:
http://fkt.lt/o-vasilenko-zaidimas-tokiame-karstyje-reikalaus-super-charakterio/
✅ 3-0

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Apollon Limassol - FC Aberdeen
Typ: 1
Kurs: 1,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W pierwszym spotkaniu w Szkocji padł wynik 2-1 do Aberdeen. W tym rewanżu próbuję pograć w stronę zwycięstwa zespołu Apollon, chociaż zdaję sobie sprawę, że będzie to dla nich trudne spotkanie, bo Aberdeen gra bardzo twardo w obronie ale jednak próbuję w stronę gospodarzy. Apollon teraz zagra w swoim klimacie w upale i to z pewnością jest plus w ich stronę, bo w Szkocji aż tak ciepło nie ma. Dzisiaj przewagę w posiadaniu piłki i w sytuacjach bramkowych powinni mieć gospodarze i liczę, że tym razem to oni o tego przynajmniej jednego gola będą zespołem lepszym. Wprawdzie goście grają dobrze w obronie i tę formację będzie trudno sforsować ale nie jest to rzecz niemożliwa do wykonania i w swoim klimacie Apollon stać na zwycięstwo. Gospodarze zagrają bez pomocnika Sachetti, natomiast Aberdeen na to spotkanie udał się bez swojego najlepszego strzelca z tamtego sezonu Adama Rooneya. Więcej o spotkaniu można poczytać na oficjalnej stronie Aberdeen, link poniżej:
http://www.afc.co.uk/matches/9872.php#.WYLOFhXyjcs
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Sparta Praga – Crvena Zvezda Belgrad - WYNIK 0:1
Typ: over 2.5 ⛔ / Crvena Zvezda Belgrad over 1 azjan ZWROT
Kurs: 1.94 / 2.28
Buk: 1xbet
(Tyle kasy wpompowane w Spartę i już na starcie fiasko, jakby to jeszcze jakaś gra była to OK a tutaj zero pomysłu w ataku przez 90 minut, w końcówce coś stworzyli ale wynik był już ustalony. Może jeszcze potrzebują czasu ale jak to się szybko nie poprawi to ten trener zaraz poleci, bo z taką paką jak na Czechy oni nie mają za cel mistrzostwa, to ich obowiązek a z taką grą to będą problemy)
W Sparcie pompuje się w tym roku ogromne pieniądze, przyszło już wielu zawodników za ogromne sumy jak na ten zespól, jest też nowy trener, ale nie ma gry przynajmniej na początku sezonu. To wszystko trzeba poskładać bo nie funkcjonuje jako zespół, za dużo chyba zmian na już zrobiono, do tego dochodzą kontuzje i dziś min. zabraknie trzech podstawowych defensorów. Ogromne zastoje są w tej ich grze ale to wynika z faktu że się nie znają i czasami to mi się wydaje że nie wiedzą co mają grać. Strasznie mizernie wygląda to w defensywie gdzie tak naprawdę najmniej jest wzmocnień, ale przemeblowana druga linia nie daje wsparcia i wygląda to jak wygląda. Już gry towarzyskie które oglądałem wskazywały na spory problem, bardzo łatwo i głupią tracili te bramki, najgorsze że to wszystko się powtarza w bardzo ważnych meczach. Pierwszy mecz to już w pierwszych 7 minutach Crvena miała cztery super okazje i wchodzili w tą defensywę jak w masło a Sparta się broniła czyli coś czego dziś nie będzie robiła, bo przy tym wyniku muszą ruszyć od razu i to co będzie zostawało na tyłach to będzie kryminał tak przewiduje. Zresztą wystarczy popatrzeć na te bramki jakie tracili stali jak pionki i niech się dzieje, może nie wpadnie. Dodatkowo wpompowanie tyle kasy i odpadnięcie już na tym etapie będzie na trybunach wzbudzało ogromne emocje, presja będzie ogromna i nie wiem czy im to pomoże czy przeszkodzi na pewno energia z trybun daje kopa w ofensywie ale patrząc na Spartę tak grającą zapomną o defensywie a jak dostaną bramkę to wiadomo jaki ten mecz się zrobi. Jestem też przekonany że Crvena nie przyjechała tutaj bronić tego 2:0 bo dla mnie nie ma takich podstawa to co pokazali w pierwszym meczu to dominacja a ten zespół w ataku z kontry czuje się wyśmienicie, świetnie kontowali w pierwszym meczu przy wyniku 2:0 i była tam taka setka na 3:0. Zresztą to jest zespół nastawiony na atak w poprzedni roku w lidze ponad 90 bramek strzelonych. Sparta na stracone pozycji też jednak nie stoi bo ten wzmocnienia w ataku są duże a goście są dziwną ekipą w Pucharach która naprawdę potrafi chyba sobie pograć u bukmachera, ja popatrzymy na dwie poprzednie rundy to Floriana na wyjeździe remis z amatorami 3:3 oraz porażka z Irtysh 2:1 dobrego świadectwa to defensywie nie wystawia.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;false&quot; DefSemiHidden=&quot;false&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;371&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footnote text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;header&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footer&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;table of figures&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;envelope address&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;envelope return&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footnote reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;line number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;page number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;endnote reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;endnote text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;table of authorities&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;macro&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toa heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Closing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Signature&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Message Header&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Salutation&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Date&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text First Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text First Indent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Note Heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Block Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Hyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;FollowedHyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Document Map&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Plain Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;E-mail Signature&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Top of Form&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Bottom of Form&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal (Web)&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Acronym&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Address&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Cite&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Code&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Definition&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Keyboard&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Preformatted&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Sample&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Typewriter&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Variable&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal Table&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation subject&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;No List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Contemporary&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Elegant&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Professional&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Subtle 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Subtle 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Balloon Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Theme&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;41&quot; Name=&quot;Plain Table 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;42&quot; Name=&quot;Plain Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;43&quot; Name=&quot;Plain Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;44&quot; Name=&quot;Plain Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;45&quot; Name=&quot;Plain Table 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;40&quot; Name=&quot;Grid Table Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
D 337

donwafel

Użytkownik
Lech - Utrecht sam Lech zrobił linie ???? 11-3
godzina 20-15
liczba rzutów rożnych 9.5 - poniżej/powyżej✅
Typ:: +
kurs:: 1,7
liczba rzutów rożnych 10.5-poniżej/powyżej✅
Typ:: +
kurs:: 2,11
bukmacher; sts

Analiza:
Dzis do Poznania przyjezdzaja Holendrzy z Utrechtu. W pierwszym meczu Lech mógł spokojnie wygrac spotkanie niestety skonczylo sie remisem. W statystykach roznych bylo 4-5 wiec 9 roznych. Dzis na Bulgarskiej Lechici rusza od pierwszej minuty do ataku LE jest teraz glownym celem co za tym idzie duzo atakow skrzydlami i dosrodkowania a co wiemy jak sie to konczy czesto cornerami. Mysle ze linia 10 spokojnie zostanie pokryta.
Pozwodzenia i sukcesow zycze!
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ja dziś na szybko...
Skhendija - Trakai
Hm...Naprawdę aż tak dużymi faworytami są Macedończycy? Kurs na nich 1,40...Trakai udowodniło już że na tych rozgrywkach im zależy...Nie będę tu typował dokladnego wyniku, ale spróbuję zagrać na awans. Liczę że goście się zamurują i uda im się coś wcisnąć...Dodatkowo powtórzę to co przedmówca. Litwini są w pełni sezonu...

Trakai awans kurs 2,21
wynik 3:0 FT STS

Apollon Limasol - Aberdeen
Jak już wczesniej wspomniałem Szkocja to obecnie tylko dwie ekipy : Celtic i goście dzisiejszego spotkania , reszta znacznie od nich odstaje. Szkoci grający typowo wyspiarską piłke opartą na wrzutkach w pole karne i walce fizycznej mogą być bardzo wymagającym przeciwnkiem. Konsekwentnie w gościach widzę tu faworytów do awansu...
Aberdeen X2 kurs 1,71
Aberdeen awans 1,57 STS
wynik 2:0 FT


i dwa suchary:
Lech -Utrecht
Utrecht x2 kurs 1,91 STS
wynik 2:2 FT
FC Midtylland - Arka
Arka + 1,5 kurs 1,62 STS
wynik 2:1 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Awans:
Gent (Altach) 1,7 + Braga (AIK) 1,3 + PAOK 1,15 (Olimpik D.) @2,54 Uni ⛔⛔
No nie wyobrażam sobie by ktoś tutaj miał spartolić swój awans.
Przeciwnicy a więc kolejno Altach, AIK i Olimik Donieck to nie ta półka.
Jednym co &quot;musi&quot; to zespół Gentu, ale to właśnie na nich opieram cały zestaw. Pierwsze spotkanie zakończone bramkowym remisem, dla mnie spora niespodzianka. Gent to oklepana w pucharach ekipa, fajny skauting młodych graczy. Fajnie pokazali się w zeszłorocznej edycji pokonując m.in Tottenham. A Altach? Słabiutka ekipa z jeszcze słabszej ligi, ich występ w pucharach to przede wszystkim indolencja i tragiczna wiosna w wykonaniu Rapidu Wiedeń + 4 miejsce które nie daje pucharów, ale spadło im po tym jak Salzburg machnął dublet. Widzę, że nawet dwóch najlepszych młodych strzelców zeszłego sezonu opuściło zespół. Kolejny spory atut to miejsce rozgrywania meczu jakim jest Innsbruck i ponad 150 km od Altachu, neutralna lokalizacja i brak własnych ścian jeszcze bardziej skłania ku Gentowi. Na tą chwilę gdy Altach grał jeszcze u siebie notował bramkowe remisy z... gruzińską Chikchurą i białoruskim Brestem. Pierwsze spotkanie to wg mnie tylko i wyłącznie wypadek przy pracy i Belgowie strzelając bramkę stawiają mocno pod ścianą &quot;gospodarzy&quot;. A wtedy już się zacznie gra na konterki i dobijanie rywala.
Sporo betów w jedną drużynę, ale dla mnie jeden z ciekawszych spotkań do zarobienia z całej dzisiejszej oferty.
Gent over 1,5 bramki @2,2 i lżej Genk -1 @3,25 Uni ⛔⛔⛔
Strasznie ostry mecz, kasowali się równo. Oglądałem jednym okiem i naprawdę nadal mi ciężko zrozumieć już na sucho jak taki klubik machnął Belgów. Czerwo w 47&#39; swoje zrobiło, chociaż była szansa na 2-2 w końcówce. Trzeba też oddać, że szybkie piłki na kontry jakie robił Altach to był klucz do sukcesu. Defensywa spała co właśnie skutkiem była czerwona. Ogromny zawód.

Braga/PAOK dwie ekipy mające 1-1 z wyjazdu. Ważne, że te gole im wpadły bo nawet tracąc jednego nie ma jeszcze wielkiej tragedii. Ale w zasadzie nie przewiduje straty. PAOK jak cała Grecja u siebie dwa razy lepsze wyniki, nie widzę możliwości dla ubogich krewnych Szachtara z Doniecka. Żeby to jeszcze był rewanż na Ukrainie to jakieś cuda na kiju mogłyby się wydarzyć. Olimpik w całym sezonie na Ukrainie wygrał zaledwie 4 razy a wiadomo jaki tam poziom panuje.
Szwedzi toporni na wyjazdach, AIK sprzedając swoje najlepsze diamenty mocno podupadł i jak gdyby zmienił swój styl gry. Mega underują w tej chwili, teraz odsłaniając się w Portugalii szybka techniczna gra Bragi ich znokautuje.
Dwa niskie kursy co prawda, ale skoro takie same były przed pierwszymi meczami to czemu mam ich nie wziąć, gdy wracają z wyjazdu z większą korzyścią i bez gonienia.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Gent pierwszy mecz u siebie zremisował 1:1. A to trochę zmienia postać rzeczy.
Przecież napisałem o tym. Właśnie cały szkopuł w tym, że dla mnie to nie problem a tylko dzięki temu jest fajny kurs na awans./Grac45
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Gent pierwszy mecz u siebie zremisował 1:1. A to trochę zmienia postać rzeczy.

Przecież napisałem o tym. Właśnie cały szkopuł w tym, że dla mnie to nie problem a tylko dzięki temu jest fajny kurs na awans./Grac45
A przepraszam, wiesz, bez okularów ;), na szybko przeczytałem, że spotkanie zakończyło,się bezbramkowym remisem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom