edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kuba Błaszczykowski kupił w Wwie na ulicy Twardej 4 (ostatnio dość głośno o tej ulicy w związku z mafią adwokatów, wyłudzających pożydowskie nieruchomości) 134-metrowy apartament za ~1 mln U$
W ten sposób, gdy tam ew. sam kiedyś zamieszka - stanie się kolejną gwiazdą polskiej piłki zamieszkującą ten rejon, bowiem dosłownie o rzut kamieniem jest dom, w którym Legia miała swoje mieszkania dla zawodników i do wyjazdu z Polski na jesieni 1978, mieszkał tam Kazimierz Deyna &quot;Kaka&quot; a do dziś mieszka były świetny piłkarz a obecnie chyba dożywotni II trener Legii, Lucjan Brychczy &quot;Kici&quot;.

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ciekawy artykuł pojawił się na sport.pl, a związany jest z pustymi trybunami podczas rozgrywania spotkań. Faktycznie, ostatnio oglądałam jeden mecz Bundesligi i w moim odczuciu to nie było spotkanie o punkty a sparing podczas wakacji. Faktycznie, podkład, chociaż sztuczny byłby wypełnieniem tej luki. Mecz to mecz ale faktem jest, że brakuje publiki i jej reakcji na boiskowe wydarzenia.

Sport.pl - kliknij

krzysiek74 75,1K

krzysiek74

Użytkownik
W 21. kolejce #SerieA sezonu 1984/1985 #Juventus pokonał 5:1 (3:1) w Turynie #Cremonese (3 marca 1985 r.). Prowadzenie gospodarzom w 10. minucie strzałem z dystansu dał #ZbigniewBoniek, który potem zaliczył dwie asysty. Natomiast #WładysławŻmuda nie pograł w tym meczu za długo, bo został zmieniony już w przerwie. Ale zanim do tego wszystkiego doszło, dwaj byli widzewiacy uścisnęli sobie dłonie.
Wcześniej ci wybitni reprezentanci Polski zagrali przeciwko sobie w lidze włoskiej w meczu #HellasVerona - Juve (18 marca 1984 r.). Wtedy ze zwycięstwa 2:1 cieszył się Żmuda, który wszedł na boisko na ostatnie minuty (Boniek w obu przypadkach grał od początku do końca).