>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

weryfikacja kamerką w skrillu

M 62

morskiroman

Użytkownik
Witam i stało się to co najgorsze, już na stałe jest ta weryfikacja kamerką(wcześniej się raz pojawiała, raz znikała)

Czy ktoś orientuje się czy dalej można bezpoiecznie korzytsać do 10k limitu czy nikomu nie przytrafiła się przykra wyrywkowa konieczność weryfikacjibez względu na limity, proszę o opinie
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jaką kamerką?
Webcam, gdzie na UK zostało to wprowadzone wcześniej ale jak ze wszystkim da radę sobie poradzić.
Co do pytania, to przy mniejszych kwotach raczej problemów nie będziesz miał, u mnie 600-700 funtów na unverified było Ok ale do normalnego grania jednak zawsze mam z webcam.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Też kliknąłem i wszystko Completed. ;) Z dużej chmury mały deszcz. Żadnej kamerki nie musiałem podłączać.
Jak jesteś właścicielem konta to żaden problem, trochę więcej zachodu jest przy tym jak nim nie jesteś bo głównie o to się rozchodzi :]
 
A 185

adikos

Użytkownik
czyli co skrill robi polowanie na multikonta ? tylko po co to robi jak od każdego przelewu między kontami bierze kasę , jaki oni w tym interes mają ???
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
@Sven: wszystkie narodowości mają kamerkę już?
@adikos: tak, zobaczymy po miesiącu co skrill zrobi jak im dochody spadną na łeb na szyję. Ale tak jak pisze Sven, wszystko da się obejść ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
@Sven: wszystkie narodowości mają kamerkę już?
@adikos: tak, zobaczymy po miesiącu co skrill zrobi jak im dochody spadną na łeb na szyję. Ale tak jak pisze Sven, wszystko da się obejść ;)
Tak, na ten moment wszystkie jakie udało mi się sprawdzić. Najwcześniej weszło to w UK oraz Hiszpanii.
Podejrzewam, że ich obroty mocno ulegną spadkowi jak piszesz, chociaż trochę sami sobie strzelili w stopę tym, że pierwszy wychodzący przelew za darmo a często wiemy, że po takiej transakcji konto jest już nieużywane.
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Cóż za zaskoczenie :]
Masz dalej taki komunikat ?
Skrill zmienił politykę dotyczącą weryfikacji rachunku i obecnie wymaga od wszystkich członków wykonania dodatkowych kroków w celu weryfikacji tożsamości. Aby upewnić się, czy korzystanie z rachunku nie zostanie zakłócone, wykonaj dodatkowe kroki w celu weryfyikacji rachunku.
Ostatniego nie robiłem z kamerą
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Masz dalej taki komunikat ?
Skrill zmienił politykę dotyczącą weryfikacji rachunku i obecnie wymaga od wszystkich członków wykonania dodatkowych kroków w celu weryfikacji tożsamości. Aby upewnić się, czy korzystanie z rachunku nie zostanie zakłócone, wykonaj dodatkowe kroki w celu weryfyikacji rachunku.

Ostatniego nie robiłem z kamerą
Nie za bardzo rozumiem pytanie? :]
 
B 0

bloodyraynor

Użytkownik
Webcam, gdzie na UK zostało to wprowadzone wcześniej ale jak ze wszystkim da radę sobie poradzić.

Co do pytania, to przy mniejszych kwotach raczej problemów nie będziesz miał, u mnie 600-700 funtów na unverified było Ok ale do normalnego grania jednak zawsze mam z webcam.
&#39;Jak ze wszystkim da radę sobie poradzić.&#39; Będę wdzięczny za info JAK :grin: Bo niestety jak na razie ślęczę z 2500 EUR cumulative i nie wiem co dalej robić ze swoim życiem
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
&#39;Jak ze wszystkim da radę sobie poradzić.&#39; Będę wdzięczny za info JAK :grin: Bo niestety jak na razie ślęczę z 2500 EUR cumulative i nie wiem co dalej robić ze swoim życiem
Jak nie jesteś właścicielem konta to posiadasz chociaż jakiś dokument do tego konta?
 
Do góry Bottom