>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

N 22

nika8332

Użytkownik
Tuska , reprezentuje cala Unie ale Niemcow szczególnie . Boje sie tylko ze ludzie nie pójdą na PIS bo te drugie osly tak zmanipulują ludzi ze pojda ze gnojkami , ja nawet w pracy mam ekstremistę z po tak mozna powiedziec , jedyny argument jego dlaczego nie pis to ze nie lubi kaczora , nie wazne ze ma teraz socjal za 3 dzieci , wiem to &quot;przekupstwo&quot; .Ale ze czasów lizusów nie mial nic .
Inna sprawa Marek Jakubiak wygrał proces z druga menda lisem z n , napisał ze Jakubiak kopił browar za pieniądze mafii ,kosztuje to łosia 30 tys
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
WIELKI TEST RZĄDÓW PO vs PIS

Tak sobie pomyślałem, że zrobię porównanie rządów PO/PSL i PiS w pigułce. Coś co dzisiaj jest modne. Coś jak bym porównywał telewizory:
1 CZĘŚĆ NA KORZYŚĆ PO:
Prawodawstwo w sejmie
PO - omijanie procedur np. poprzez blokowanie poprawek do ustaw rzadko i w mało istotnych kwestiach. Normalne procedowanie ustaw z konsultacjami. Przestrzeganie Konstytucji
PIS - omijanie procedur np. poprzez blokowanie poprawek do ustaw w kluczowych dla państwa sprawach jak: budżet, zmiany w sądownictwie, sprawy TK. Tygodniowe przeprowadzanie ustaw bez konsultacji. Przy uchwalaniu ustaw brak poszanowania dla Konstytucji.
TK,SN, Sądownictwo
PO - niezgodny z obyczajem i prawem wybór 3 sędziów TK aby przed końcem kadencji wepchnąć &quot;swoich&quot; sędziów. Sympatie polityczne sędziów sądów powszechnych i SN nie motywowane przez PO bezpośrednio lub pośrednio
PiS - całkowita anihilacja TK. Orzeczenia Pani Przyłębskiej całkowicie zgodne z wolą partii. Siłowe, wbrew Konstytucji obsadzenie większości TK swoimi ludźmi. Próba bezpośredniego wpływu na dobór sędziów tak aby ważne stanowiska zajmowali sędziowie sympatyzujący z PiS
Media publiczne

PO - dziennikarze sympatyzujący z PO, programy informacyjne sprzyjające PO
PiS - totalna propaganda i słynne już paski TVPiS. Olbrzymi poziom manipulacji. Niektóre materiały robione tak jak w PRLu
Spółki skarbu państwa/Administracja publiczna
PO - obsadzanie swoimi ludźmi, ale ograniczanie się do zarządów i władz i wybieranie z reguły osób kompetentnych
PiS - obsadzanie swoimi ludźmi do poziomu sprzątaczek ???? No może średniego szczebla, często osobami niekompetentnymi
Polityka międzynarodowa:
PO - Polska postrzegana była jako lider zmian w Europie Wschodniej. Władze Polski były blisko rozstrzygania wielu spraw dzięki bliskim kontaktom z Niemcami. Przeciwnicy PO powiedzą, że to był stosunek wierno -poddańczy, ja uważam, że to było wykorzystywanie maximum korzyści dla Polski dzięki zręcznej i mądrej polityce międzynarodowej
PiS - Polska na cenzurowanym. Grożą nam sankcje. Wobec brexitu główny przyjaciel jakim miała być UK odchodzi, a innego liczącego się nie mamy. PiS nie ma żadnego realnego wpływu na budżet UE ani uzyskanie jakichkolwiek korzyści dla Polski
To co nas interesuje- ustawa hazardowa

PO - ściganie graczy przez Pana Kapicę z powodu jednego z banków. Dla większości graczy możliwość grania u zagranicznych buków - niezgodna z prawem, ale możliwa
PiS - zablokowanie fizyczne możliwości grania poprzez zablokowanie stron internetowych. Zablokowanie portfeli płatniczych. Narzucenie bankom obowiązku informowania władz o przelewach z zagranicznych firm bukmacherskich. Możliwe w przyszłości surowe konsekwencje prawne dla osób omijających prawo

2 CZĘŚĆ na korzyść PiS
Ściągalność VAT
PiS - Olbrzymia poprawa ściągalności VATu dzięki wprowadzeniu mechanizmów prawnych (wysokie kary) jak i elektronicznych (JPK) co daje olbrzymie wpływy do budżetu
PO - 8 lat mówienia, że nic nie da się robić
Polityka rodzinna

PiS - program 500+ który spowodował rewolucję u osób biednych i stał się często wyjściem z progów ubóstwa. Poprawił też kondycję wszystkich rodzin z 2 dzieci. Pierwszy wielki program pomocy państwa dla obywateli od początku istnienia wolnej Polski po 1989 r.
PO - mało skuteczna karta Wielkiej Rodziny
Gospodarka:

PiS - rewelacyjne wskaźniki gospodarcze. Najniższy w wolnej Polsce wskaźnik bezrobocia. Niesamowite przyśpieszenia
PO - bardzo dobre wskaźniki gospodarcze i stabilna sytuacja
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Spółki skarbu państwa
PO - obsadzanie swoimi ludźmi, ale ograniczanie się do zarządów i władz i wybieranie z reguły osób kompetentnych

PiS - obsadzanie swoimi ludźmi do poziomu sprzątaczek No może średniego szczebla, często osobami niekompetentnymi
Po tym punkcie przestałem czytać - jesteś po prostu nieobiektywny, wystarczy porównać sobie wyniki spółek skarbu państwa za rządów poprzednich i obecnych. Wolę ludzi &quot;niekompetentnych&quot; robiących dobrą robotę dla skarbu państwa niż &quot;kompetentnych&quot; rozpieprzających te spółki. Przykład LOTu: http://businessinsider.com.pl/strategie/lot-wyniki-finansowe-za-2016-rok/p1xzzhq
Nigdy więcej POwskiej patologii.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po tym punkcie przestałem czytać - jesteś po prostu nieobiektywny, wystarczy porównać sobie wyniki spółek skarbu państwa za rządów poprzednich i obecnych. Wolę ludzi &quot;niekompetentnych&quot; robiących dobrą robotę dla skarbu państwa niż &quot;kompetentnych&quot; rozpieprzających te spółki. Przykład LOTu: http://businessinsider.com.pl/strategie/lot-wyniki-finansowe-za-2016-rok/p1xzzhq
Nigdy więcej POwskiej patologii.
1 spółka jaskółki nie czyni ???? Zobacz jak podupadła np. TVP. Zresztą ja nie pisałem o wynikach spółek, a w sekcji gospodarka zaplusowałem na PiS co mieści się w osiągach spółek tylko o obsadzaniu ludźmi. Nie chodzi zresztą o same spółki SP, a o ministerstwa, urzędy - misiewicze/pisiewicze. Wyedytuję żeby wiadomo było, że nie chodzi tylko o spółki SP. Nie napisałem precyzyjnie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
@Adamo

Spółki Skarbu Państwa podniosły swoją wartość od momentu przejęcia władzy przez PiS o 36 miliardów złotych, słyszałeś o czymś takim jak WIG PiS?
Polecam zapoznać się z poniższym: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wig-pis-gielda-spolki-panstwowe,92,0,2328412.html

Poproszę o jakieś konkretne dane dotyczące tego ilu &quot;Misiewiczów&quot; obstawiło PiS a ile &quot;Misiewiczów&quot; obstawiła Platforma i PSL za czasów swoich patologicznych rządów. Przypuszczam, że sam PSL bił PiS na głowę w tej kwestii.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Napisze calkowicie z innej beczki . Jak trzeba miec leb zryty do potegi zeby.....(jestem na wypoczynku -Hel .stojac dzis w kolejce do latarni z tylu kolejki ) ...marudzacy synus totalnego idioty dostaje reprymende .synusiu zaraz pojdziemy do gory ,synus do idioty ale po co tatusiu ? Tam na wiezy zobaczysz jak rzucali na dol pisowcow synusiu . Trzeba Janku dokonywac dobrych ,swiadomych wyborow . Ego wydymane ma konkretnie . Mam corke 5 letnia ale glowy jej nie ryje temata polityki
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
@Adamo
Spółki Skarbu Państwa podniosły swoją wartość od momentu przejęcia władzy przez PiS o 36 miliardów złotych, słyszałeś o czymś takim jak WIG PiS?
Polecam zapoznać się z poniższym: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wig-pis-gielda-spolki-panstwowe,92,0,2328412.html
Poproszę o jakieś konkretne dane dotyczące tego ilu &quot;Misiewiczów&quot; obstawiło PiS a ile &quot;Misiewiczów&quot; obstawiła Platforma i PSL za czasów swoich patologicznych rządów. Przypuszczam, że sam PSL bił PiS na głowę w tej kwestii.
1. Cała gospodarka jest w świetnej kondycji więc nawet jak by posadzić małpę, która będzie trzepała 100 000zł miesięcznie za nic-nie-robienie to spółki sobie poradzą, szczególnie, że to wielcy gracze jak poczta, Orlen itd. Nie przesadzałbym z tym argumentem. Daję głowę choć cię kompletnie nie znam, że jak byś był szefem Orlenu też by spółka odnotowywała wielkie osiągnięcia. Tu ma rację KUKIZ &#39;15 że całe to towarzystwo czy PO czy PiS to bym rozpędził w 4 strony bo my Polacy tyramy od świtu do nocy za mniejsze lub większe pieniądze, tacy tylko dlatego, że znają Tuska albo Kaczyńskiego urządzają sobie przyszłość swoją i swoich rodzin NIC kompletnie nie robiąc. Tymi spółkami to powinny zarządzać ministerstwa i urzędnicy z pensjami i tyle w temacie spółek SP
2. Danych co do misiewiczów/pisiewiczów nie posiadam, ale znam osoby pracujące np. na poczcie, które mi mówiły, że za czasów PO wymieniano do poziomu dyrektorów, a obecnie wymieniają do poziomu kierowników. I takie głosy są powszechne.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po tym punkcie przestałem czytać - jesteś po prostu nieobiektywny, wystarczy porównać sobie wyniki spółek skarbu państwa za rządów poprzednich i obecnych. Wolę ludzi &quot;niekompetentnych&quot; robiących dobrą robotę dla skarbu państwa niż &quot;kompetentnych&quot; rozpieprzających te spółki. Przykład LOTu: http://businessinsider.com.pl/strategie/lot-wyniki-finansowe-za-2016-rok/p1xzzhq
Nigdy więcej POwskiej patologii.
Xavy, dziwię się, że taki platformerski troll jak Adamo80 nie został jeszcze na tym forum zbanowany. Pomijam fakt, że propagowanie komunizmu jest prawnie zabronione, to za propagandowy bełkot porównywalny tylko z kłamstwami Lisa (wł. Lisienki, radzę poszukać w internecie o rodzince tego wnuczka nkw-dzisty), a propos oprawy kibiców Legii Warszawa i samego PW44, należało by temu miłośnikowi Targowicy kazać za karę przeczytać z 5 monografii na ten temat. I wspomnienia uczestników tamtych wydarzeń na dokładkę! Chociaż wątpię, czy do tego pustego łba coś by dotarło.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Tak właśnie będzie wyglądało obsadzanie stanowisk w sądach przez pana Zbyszka - czyli kumoterstwo kolesiostwo i nepotyzm, żadna &quot;dobra zmiana&quot; a zwykła, tak typowa &quot;dobra, zmiana&quot;:
https://wiadomosci.wp.pl/corka-polityka-pis-zostala-wiceprezesem-sadu-mimo-miazdzaco-negatywnej-opinii-sedziow-6151260540930177a

Tak postępuje duży pan Zbyszek. Ale już w młodym Zbyniu drzemało samo zło:
https://www.tygodnikprzeglad.pl/jarek-marek-zbyszek/
Fascynująca lektura, choć pewnie znana niektórym ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Xavy, dziwię się, że taki platformerski troll jak Adamo80 nie został jeszcze na tym forum zbanowany. Pomijam fakt, że propagowanie komunizmu jest prawnie zabronione, to za propagandowy bełkot porównywalny tylko z kłamstwami Lisa (wł. Lisienki, radzę poszukać w internecie o rodzince tego wnuczka nkw-dzisty), a propos oprawy kibiców Legii Warszawa i samego PW44, należało by temu miłośnikowi Targowicy kazać za karę przeczytać z 5 monografii na ten temat. I wspomnienia uczestników tamtych wydarzeń na dokładkę! Chociaż wątpię, czy do tego pustego łba coś by dotarło.
Na forum panuje wolność słowa i dostałem to zapewnienie od szefa tego forum - Marcina_Odra więc każdy może się wypowiadać. A ty to chyba powinieneś douczyć się o znaczeniu słowa: &quot;komunizm&quot;, zresztą w sumie chyba nie... skoro tacy posłowie jak Pan Kaczyński, Brudziński też nazywają demonstrujących jako &quot;komuniści i złodzieje&quot;. No cóż ignorancja to siostra populizmu i idą w ramię w ramię. Z xavym czy innymi zwolennikami PiSu da się jeszcze porozmawiać na argumenty, ale z takimi osobami jak ty: ślepymi wyznawcami idei narodowych nie ma już żadnej dyskusji. Mam nadzieję, że za mojego życia nigdy nie dojdą do władzy.
I jeśli mowa o zabronionych ideach to jestem pewien, że kiedy Zjednoczona Opozycja wygra wybory zdelegalizuje ONR i tym podobne co już dawno powinno się zrobić. Już przez takie ruchy w XX w. ludzkość się na tyle wycierpiała, że nie powinno być nawet cienia przyzwolenia. A paradoksalne jest to, że ci sami ludzie, którzy pokazują na meczu chłopca z przystawionym do skroni pistoletem nazisty mogą marzyć o tym aby Polska była takim krajem jak Niemcy hitlerowskie - nienawiść do wszystkiego co &quot;inne&quot;, &quot;obce&quot; - emigrantów, żydów, gejów, &quot;lewaków&quot;, a od tego tylko krok żeby nie tylko u siebie zaprowadzać takie porządki, ale i na świecie.
Na całe szczęście ONR i tego typu dziwne odpryski mają poparcie na poziomie promila procenta i tylko na forach kibicowskich i z natury rzeczy tutaj wydaje się jak by mieli cokolwiek do gadania w naszym kraju ????
 
W 10

wielkiszu111

Użytkownik
Adamo 80- moge Cię zapewnic ze na bank że za wojego żyvcie ONR nie dojdzie do władzy! ale życze Ci naprawde długiego życia bo &quot;ZJEDNOCZONA OPOZYCJA&quot; dłłłłłłłłłłuuuuuuuuuugggggggggooooooooo do władzy tez nie dojdzie!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adamo80, Ty naprawdę jesteś tłumokiem, nie jestem żadnym pisowcem, ani narodowcem, tylko zwykłym obywatelem i patriotą - Polakiem! I tylko tacy zaczadzeni propagandą, która ryje beret Polakom od wielu lat - targowiczanom, nie może przyjść do głowy, że tak jak ja, myśli większość Polaków, którzy kochają swoją Ojczyznę, szanują i znają (w przeciwieństwie do Ciebie) swoją historię, mają też dumę i honor. I nawet takie sb - eckie, lewackie i zjeb...e polityczną poprawnością ludzkie (?) manekiny bez kręgosłupa tego nie zmienią!
PS I ile książek o Powstaniu Warszawskim przeczytałeś do tej pory? Niech zgadnę - zero? Dla takich szumowin jak Ty, Polska to nienormalność! To mój ostatni post do Ciebie ruski trollu.
PS Dobrze, że do Brukseli i Berlina się jeszcze nie pożaliłeś (chyba ???? ) płaczku.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Adamo80, , nie jestem żadnym pisowcem, ani narodowcem, tylko zwykłym obywatelem i patriotą - Polakiem! I tylko tacy zaczadzeni propagandą, która ryje beret Polakom od wielu lat -
PS I ile książek o Powstaniu Warszawskim przeczytałeś do tej pory? Niech zgadnę - zero? Dla takich szumowin jak Ty, Polska to nienormalność! To mój ostatni post do Ciebie ruski trollu.
PS Dobrze, że do Brukseli i Berlina się jeszcze nie pożaliłeś (chyba ???? ) płaczku.
O tak, Grunberg, stare polskie miasto, piastowski gród szanuję ????
Co do Powstania Warszawskiego - przeczytaj Obłęd 44
A na koniec obrazek odnośnie ONR, słów więcej szkoda pisać do ciebie:
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
literatura
Do Roy Keane
Co do Grunbergu, to gdybyś się pofatygował o sprawdzenie tego słowa choćby w googlach, wiedziałbyś, że nie ma takiej miejscowości ???? Co się za tym &quot;kryje&quot; tego domorosły Sherlocku nie ogarniesz, nie z takim intelektem ???? Pozycja Obłęd 44 jest mi znana, tezy mogą być chwytliwe, ale są nieprawdziwe w konfrontacji ze wspomnieniami powstańców. Powstanie i tak by wybuchło i o tym każdy uczestnik PW44 świetnie wiedział. Czy za zgodą dowództwa, czy nie, tego nie dało się powstrzymać. Dążenie do wolności choćby kosztem życia nigdy nie nie było przeszkodą dla Polaków walczących o wolność Ojczyzny. Oczywiście dla ludzi &quot;dzisiejszych&quot;, homo sovieticusów jak ty i twój koleżka z młodzieżówki platfusowej i środowisk lewackich - Adamo, tego nigdy nie zrozumiecie. Bo dla was patriotyzm to faszyzm, Polak kochający swój kraj to ONR-owiec, którym (powtórzę) nie jestem itd. Wy po prostu tak macie, w końcu w PRL, ktoś musiał nieść flagi z sierpem i młotem, w PZPR też było 3 mln członków, gdzieś ich geny dalej krążą - prawda czerwoni towarzysze?

ps Do książek nieuki!

http://swiatczytnikow.pl/powstanie-warszawskie-przeglad-ksiazek-i-rekomendacje/
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
dobrze sie wpisujesz w obecny nurt - przemowienia posla kaczynskiego nie poszly na marne i tez juz dzielisz ludzi na lewakow/ukrytych ruskich agentow itp bo nie zgadzaja sie z obecna partia rzadzaca.
znalezli wspolnego wroga dla fanatykow i zabawa trwa dalej ;)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie dzielę, po czynach/słowach/kłamstwach ich poznaję. A większości polityków od lewa do prawa osobiście nie trawię więc znowu pomyłka.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Twórczość wymienionych kolegów (szczególnie Adamo80) to nie kwestia 1 postu. Jeżeli masz czas to w ostatnich 2 latach jest co &quot;czytać&quot;. Dużo wątpliwości mieć nie będziesz, (pomimo wyciętych/usuniętych postów) co do charakteru przedmiotowych wpisów.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
adamo to wiem, ze sie duzo udziela - ale kolega o ktorym pisalem wczesniej to raczej wrzuca linki do artykulow nieprzychylnych wladzy badz tez ja krytykuje, a juz sie doczekal latki &#39;czerwonego&#39;.
poza tym, segregowanie kto gorszy a kto lepszy, kto bardziej polski a kto mniej na podstawie pogladow jest dosyc dziecinne.
czesc tych mieniacych sie &#39;patriotami&#39; regularnie niszczy mienie panstwowe wyrywajac plytki, rozbijajac wiaty przystankowe czy zwyczajnie zostawiajac chlew po sobie w miejscach publicznych - i to wg nich nie jest nic zlego, postawa patriotyczna to pewnie tylko wykrzykiwanie hasel anty, ewentualnie zbluzganie/pobicie kogos &#39;innego&#39;.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
qowalsky6 uprawia bardzo prostacką w gruncie rzeczy manipulację - &quot;argumentum Ad komuchum&quot; - czyli zmodyfikowaną na polskie potrzeby zasadę opisaną jaki prawo Gdwina - &quot;reductio ad Hitlerum, argumentum ad Hitlerum&quot;
Wraz z trwaniem dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo użycia porównania, w którym występuje nazizm bądź Hitler, dąży do 1.
W Polsce z oczywistych względów &quot;adolfa&quot; zastąpili czerwoni.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
 
Do góry Bottom