>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Totalizator bramkowy

H 902

hank

Użytkownik
Nie mialem czasu sie wczytywac, powiedz mi tylko czy dobrze widzialem...tam sa gwarantowane sumy jak w keno czy sa kumulacje jak w totolidze?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jest gwarancja PULI na wygrane, tak więc jeśli np. zakład z wynikami 14 typów trafi 1 osoba to dostaje te gwarantowane pulą 56k zł - ale jeśli trafią 2 osoby, to dostaną po 56/2=28k zł itd.
 
L 7

licealista

Użytkownik
Może trochę nie w temacie, ale kolejne dziwactwo jakie znalazłem: zakłady totalizatora Ligowa 16 na tenis i hokej, a wcześniej był też nawet na koszykówkę i siatkówkę. To chyba jakieś nieporozumienie? Edi8 sam zobacz są zestawy HOKEJ-2, TENIS, TENIS-3 ale chyba nikt w to nie gra?
 
H 902

hank

Użytkownik
Ta gra to kpina. Kiedyś się przyglądałem, bo myślałem że może być fajną alternatywa do TG czy TL, ale nie jest. TG czy TL też warto ruszać tylko przy dużych kumulacjach, ale na to, to nie warto wydawać ani grosza, ewentualnie skreślić na szybko i wysłać za 2 złote (chociaż lepiej dołożyć złotówkę, i kupić sobie browara), może kiedyś się ułoży, i trafisz tą 13. Jakakolwiek gra systemowa, się nie opłaca, ze względu na komiczne pule gwarantowane. Jak ostatnio pytałem ziomka w punkcie, to mi powiedział, że utarg z tej gry w jego punkcie, przez ostatnie 3 miechy wyniósł 0.
 
Do góry Bottom