>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka Jupiler Pro League 28.07-30.07.2017

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Forbet.
Przed nami pierwsza kolejka w Belgii, w ostatnich weekend odbył się superpuchar w którym Anderlecht pokonał 2:1 Waregem.
W pierwszej kolejce zespół Łukasz Teodorczyka wybierze się do Royal Antwerpia. Spotkanie odbędzie się już w piątek o godzinie 20:30. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Lokeren z Brugią.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:​
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Antwerpia-Anderlecht Teo strzeli i Anderlecht wygra @3 STS⛔

Po takim kursie warto sprobowac ,ogladalem mecz o superpuchar Teodorczyk mial kilka okazji by strzelic ,lecz zadnej nie wykorzystal,widac ze jest glodny bramek,pilka go szuka z takim przeciwnikiem jak Antwerpia powinien cos strzelic. Anderlecht mistrz ostatniego sezonu jest zdecydowanym faworytem w tym meczu,o gospodarzach nie moge zbyt wiele powiedziec ,nie dokonali zbyt wielu wzmocnien
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Antwerpia-Anderlecht Teo strzeli i Anderlecht wygra @3 STS
Po takim kursie warto sprobowac ,ogladalem mecz o superpuchar Teodorczyk mial kilka okazji by strzelic ,lecz zadnej nie wykorzystal,widac ze jest glodny bramek,pilka go szuka z takim przeciwnikiem jak Antwerpia powinien cos strzelic. Anderlecht mistrz ostatniego sezonu jest zdecydowanym faworytem w tym meczu,o gospodarzach nie moge zbyt wiele powiedziec ,nie dokonali zbyt wielu wzmocnien
Popieram typ w 100 %, zespół Anderlechtu gra zdecydowanie na Teo o czym świadczy jego forma z zeszłego sezonu. Superpuchar pokazał że po raz kolejny stosowana jest ta taktyka.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Royal Antwerpia - RSC Anderlecht
Typ: 2
Kurs: 1,67
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wiele tutaj pisać nie będę. Jaką drużyną jest Anderlecht każdy wie, zespół z Antwerpi to beniaminek i ten typ opieram tylko i wyłącznie na tym, że goście są zespołem mocniejszym kadrowo od swego rywala. Nie widzę w tym meczu możliwości na jakąś niespodziankę. Gospodarze mają młody zespół i w 1 kolejce z tak utytułowanym rywalem myślę, że będzie sporo nerwowości w ich grze i Anderlecht wygra to spotkanie bez większych problemów.
⛔ 0-0
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Świetna analiza wygrają bo mają lepszy skład ???? Gorąco polecamy ???? Żeby nie było nawet laik wie, że Anderlecht jest faworytem ale początki sezonu są zazwyczaj trudne dla topowych ekip w danym kraju. Tak czy siak merytoryka &#39;analizy&#39; świetna
 
januask 48

januask

Użytkownik
...Gospodarze mają młody zespół i w 1 kolejce z tak utytułowanym rywalem myślę, że będzie sporo nerwowości w ich grze...
Jak można takie bzdury wypisywać. Delikwencie weź oszczędź wstydu i przestań pisać cokolwiek. Każda Twoja analiza to wyższa szkoła absurdu poparta elementarnym brakiem wiedzy o temacie w którym się udzielasz.
Antwerpia i młody zespół?
Dla Twojej informacji to zespół który ma srednio najstarszy zespol kadrowo w nadchodzacym sezonie ligi belgijskiej, a co za tym idzie i jedną z najstarszych podstawowych jedenastek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Eupen-Zulte Waregem 2 @2.45 STSmialem grac 2DNB
ale nie ma nic ciekawego do dubla...✅✅✅

Zaczne od statystyk ,na 12 spotkan obu druzyn raz tylko wygrala druzyna z Eupen,3 razy padl remis i 8 razy wygrali pilkarze z Zulte ,kursy sa zdecydowanie za wysokie na gosci,Eupen nie jest to jakas wielka druzyna ,Zulte ma wieksze doswiadczenie i lepszych graczy ,jednym z nich jest napastnik SAPONJIC Ivan mlodziutki Serb wypozyczony z Benfici ,ktory zagral swietny turniej U20 w 2015 roku gdzie Serbia zdobyla tytul mistrza Swiata, w meczu o Superpuchar stwarzal duzo problemow zawodnikom Anderlechtu ,moim zdaniem najlepszy zawodnik meczu ,drugim ciekawym graczem jest pomocnik DE SART Julien wypozyczony z Middlesbrough
Z Eupen odeszlo dwoch najlepszych strzelcow Onyekuru 12 bramek i Sylla 11 bramek
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Godzinna: 20:00
Spotkanie: KRC Genk - Waasland Beveren
Typ: rzuty rożne over 7
Kurs: 1,33
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chciałem w tym spotkaniu postawić na zwycięstwo Genk ale to pierwsza kolejka i po wczorajszym remisie Anderlechtu postanowiłem wybrać bezpieczniejszy typ w tym spotkaniu na ponad 7 rzutów rożnych w meczu. Wprawdzie kurs trochę niższy niż na zwycięstwo gospodarzy ale i tak fajny i na podwyższenie sobie AKO idealny. Genk sam jest w stanie pokryć tę linię, bo myślę, że to głównie ten zespół będzie atakował i przeważał na boisku i sami gospodarze są jak najbardziej w stanie pokryć ten typ. Beveren tez raczej myślę, że jakieś 2-3 rożne minimum będą mieć także tutaj z tym już problemu nie powinno być ????
⛔ 7 rzutów rożnych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom