>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna do Ajenta : Spier..laj

Status
Zamknięty.
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Witam

Zostałem Ajentem Fortuny (Warszawa, 2 punkty).
Po pierwszym miesiącu gdy przyszło do rozliczeń, na pytanie
kiedy zapłacą mi za czerwiec otrzymałem odpowiedź :
Spier..laj !
Odpowiedź była od Pani :
Żenia Karona (osoba zarządzająca punktami w Wawie).
Tak czesi jadą z Polakami.

Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam
Zostałem Ajentem Fortuny (Warszawa, 2 punkty).
Po pierwszym miesiącu gdy przyszło do rozliczeń, na pytanie
kiedy zapłacą mi za czerwiec otrzymałem odpowiedź :
Spier..laj !
Odpowiedź była od Pani :
Żenia Karona (osoba zarządzająca punktami w Wawie).
Tak czesi jadą z Polakami.
Pozdrawiam
Witam, mocne oskarżenie z Twojej strony jednak moim zdaniem zbyt mało szczegółów podałeś ze swojej strony jak to wszystko się odbywało. Dodatkowo warto nie podawać Imienia i Nazwiska osoby z którą zawierałeś umowę jest to regulowane prawnie.
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Widocznie tak Fortuna czuje się mocna w Polsce, że uznała że z ajentami można robić wszystko a i tak Polacy będą u nich grać i tak, żadna strata, a na jednym Ajencie kilkanaście tysięcy za 1 miesiąc w kieszeni. Pomnóż to kolego przez X punktów.
A mało który wychyli się że został przez nich oszukany bo boi się ich prawników.

P.S Teraz wiem dlaczego proponowano mi na wstępie 4 punkty a nie 2 w Wawie.
Byłbym w plecy nie kilkanaście a ok. 30 tys. zł.
Rozmowa z Tą Panią i tekst &quot;Spier..laj&quot; jest w korespondencji sms, więc
jest dowód.
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Korespondencje sms chcesz ? I napiszesz drogi Dawidzie : może w paint-cie fake zrobił ?
A treści Umowy nie można publikować bo jest klauzula poufności z karą 50 tys/1 umowa.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Forum bukmacherskie nie jest sądem aby rozstrzygać takie spory jak ten przez Ciebie opisany - zaś nie ma to żadnego wpływu na decyzje graczy co do dalszego tam obstawiania, bo cała ta sytuacja ich nie dotyczy.
Tak więc nie bardzo rozumiem cel w jakim tę historię przedstawiasz na forum bukmacherskim.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale najmniej odpowiednie miejsce dla opisywania swoich problemów/sporów z tą firmą, jeśli jak w tym przypadku absolutnie nie dotyczy to zagadnień na linii gracz-Fortuna.
Nic z tej Twojej historii nie wynika dla żadnego z użytkowników forum grających w Fortunie i zechciej to zrozumieć.
Może media typu Fakt to &quot;kupią&quot; i opublikują tego SMSa
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Jeśli ktoś jest Klientem danej firmy i to stałym (jak np. Fortuny) to dobrze wiedzieć czy ten czeski podmiot działający w Polsce jest uczciwy/wypłacalny zarówno dla graczy jak i Ajentów. Jeśli Fortuna reperuje swój budżet kosztem Polskich Firm (Ajentów) to czy to jest fair play...Informacje warto mieć a to kto co z nią zrobi to jego wola. Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Napisz do mnie na priv to dowiem się jak sprawa wygląda, jeśli faktycznie kasy nie dostałeś to pomożemy. Na razie to wygląda jak na &quot;fake&quot; info...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeśli ktoś jest Klientem danej firmy i to stałym (jak np. Fortuny) to dobrze wiedzieć czy ten czeski podmiot działający w Polsce jest uczciwy/wypłacalny
Jesteś ajentem tej firmy a głupoty piszesz, gdyż nawet nie masz zielonego pojęcia że Fortuna.pl nie jest żadnym czeskim podmiotem a polskim ???? i ew. spór prawny będzie się toczył wyłącznie pomiędzy Tobą i Fortuna.pl
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jesteś ajentem tej firmy a głupoty piszesz, gdyż nawet nie masz zielonego pojęcia że Fortuna.pl nie jest żadną czeską firmą ????
Jest Polsko-Czesko-Słowacką ;), kolega pod wpływem emocji piszę zbyt chaotycznie by brać go na poważnie. Przypuszczam że jeśli miałby takie &#39;&#39;poważne&#39;&#39; dowody to zapewne sprawa miała by miejsce w sądzie. A nie na forum bukmacherskim. Fortuna cieszy się dobrą opinią są co prawda mniejsze lub większe zarzuty pod ich adresem, ale pod kogo niema ?.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oświadczenie prawników firmy Fortuna w tej sprawie:
„Mając na względzie nieprawdziwe informację zamieszczone na niniejszym forum przez osobę podającą się za byłego naszego Agenta w zakresie nierozliczania się z Agentami, czy tez oszukiwania naszych współpracowników, Fortuna nie może pozostać temu obojętna. A z uwagi na to, że zarzuty wobec Fortuny zostały zamieszczone na niniejszym forum uważamy, że forumowiczom należy się przynajmniej ogólne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Fortuna pragnie podkreślić, że od kilku lat współpracuje z kilkuset Agentami, których traktuje partnersko i ceni sobie ich zaangażowanie w rozwój naszej firmy. W związku z tym wywiązujemy się z zawartych umów, także z wypłaty w terminie należnych Agentom wynagrodzeń.

Fortuna przyznaje, że jeden Agentów aktualnie nie otrzymał jeszcze wynagrodzenia za miesiąc czerwiec 2017 r., jednakże nie wynika to z winy Fortuny, albowiem po pierwsze - nie minął jeszcze termin płatności faktury wynikający z umowy (ten wskazany na fakturze jest niezgodny z umową). Sama faktura została wystawiona przez byłego Agenta z opóźnieniem. Należy wskazać, że Agent ten domagał się uprzednio zapłaty wynagrodzenia bez wystawienia faktury, strasząc Spółkę zamieszczeniem antyreklamy na forach bukmacherskich. Podkreślić należy, że Agent pomimo rozwiązania umowy do dnia dzisiejszego nie zdał całego powierzonego mu sprzętu oraz nie rozliczył się ze znacznej gotówki należącej do Fortuny oraz innych zobowiązań, które przewyższają wysokość wynagrodzenia należnego Agentowi. Został on poinformowany o tym oficjalnym pismem, w związku z tym za niezrozumiałe i nieuzasadnione należy uznać zarzuty skierowane pod adresem naszej firmy.

Fortuna również wszczęła postępowanie zmierzające do wyjaśnienia przebiegu komunikacji pracownika Fortuny z Agentem.”
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
&quot;Mając na względzie nieprawdziwe informację zamieszczone na niniejszym forum przez osobę podającą się za byłego naszego Agenta&quot;.
1. Wszystkie podane informacje są prawdziwe.
2. Byłego Ajenta a nie &quot;podającego się.
&quot;W związku z tym wywiązujemy się z zawartych umów, także z wypłaty w terminie należnych Agentom wynagrodzeń.&quot;
Czekam na przelew.
&quot;Należy wskazać, że Agent ten domagał się uprzednio zapłaty wynagrodzenia bez wystawienia faktury, strasząc Spółkę zamieszczeniem antyreklamy na forach bukmacherskich.&quot;
Jeśli Wasz Pracownik informuje mnie wcześniej że o zapłacie mam zapomnieć i mówi żebym Spier..lał, dodając że ma &quot;takie plecy w Fortunie&quot; i prawnicy już szykują pozwy to
oczywistym jest że nie będe stał bezczynnie jak wielka firma miga się od wywiązania
z umowy (to jest te partnerskie traktowanie?).
&quot;Podkreślić należy, że Agent pomimo rozwiązania umowy do dnia dzisiejszego nie zdał całego powierzonego mu sprzętu oraz nie rozliczył się ze znacznej gotówki należącej do Fortuny oraz innych zobowiązań, które przewyższają wysokość wynagrodzenia należnego Agentowi.&quot;
Jest taka jedna sieć sklepów spożywczych w Polsce z systemem Ajencyjnym, która
jest znana z tego że po rozwiązaniu Umowy, robi takie inwentaryzacje że Ajent zawsze jest na ok. 10 tys. zł na minusie. Taką praktyke widzę u Was także.
Do tych 2 Punktów już nie mam wstępu więc o gotówkę proszę pytać Panią Żenie.
Najważniejsze :
Kontaktowałem się w sprawie płatności z Waszym Call center i działem kadr.
Odpowiadali na pytania.
Nagle cisza - tzn. poszła od góry informacja że mają nie odpowiadać na moje zapytania, ignorować. (to jest te partnerskie traktowanie?).
Puźniej otrzymuje od Was pismo że mam zapłacić określoną kwotę - dziwnym trafem kwota na poziomie takiej jaką wystawiłem Wam fakture (ok. 500+ na Waszą korzyść).
To miałbyć Wasz prawniczy sposób by wyjść na czysto i nie płacić mi ani złotówki.
Co się dzieje dalej ?
Publikuje wpis na forum i nagle Fortuna się budzi i raczy odpowiedzieć poprzez forum.
Dlaczego ?
Bo przedstawiłem dowody, i Wasz dział kadr przyznał że jesteście mi winni pieniądze.
Gdyby nie te dowody - inaczej byście rozmawiali.
Zatem pierw prosze opłacić faktury bo ludzie na pensje czekają.
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Czemu usuwacie posty ? Już Fortuna zaczyna działać ?

Wiem że prędzej czy puźniej usuniecie cały ten temat, informacja dla Fortuny :
Mam ok. 1 mln baze email, jak nie wywiążecie się z umowy - zobaczycie prawdziwą Antyreklame.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom