>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien - Lipiec 2017

Status
Zamknięty.
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
masarna-smedarna
sundstroem- zagar 2 kurs 1,65 iforbet ✅
Dziś derby w aveście więc ciśnienie podwójne .Linus dziś myślę 4 razy max na torze a Zagar 6-krotnie ,i to duże value na słoweńca .W dodatku Linus w parze z Tajskim więc może tracić na nim.
Smederna jedzie walczyć nawet o win do Masarny więc handi 14,5 1,7 to jest niezłe .Tak w nawiasie szwedzkie buki dają na poziomie 8,5 handi
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Protasiewicz : Dudek, @ 1.65
2. Rospiggarna
: Piraterna, @ 1.38
3. Masarna :
Smederna,
@ 1.05

AKO 2.391 (iforbet)

Ad 1. Bezpośrednie starcie zawodników Falubazu zapowiada się interesująco, jednak stawiam tutaj na młodszego. Pepe miał już wspaniałe występy na swoim torze i zna go doskonale. Miewał również te przeciętniejsze kiedy pozwalał sobie potestować sprzęt - nie oszukujmy się. Ostatnio znowu pogłębiły się jego problemy ze startami. W Rybniku przed tygodniem przegrał praktycznie każdy przegrywał, walcząc potem na trasie. Jeżeli sytuacja się dzisiaj powtórzy będzie się męczył i liczę, że dzisiaj będzie właśnie ten przeciętniejszy występ. Jeżeli chodzi o Duzers&#39;a to on będzie dzisiaj prowadził Dackarna do przodu, razem z Janowskim. W parze ma Korneliusena, który punktów nie powinien mu pozabierać. Dla fanów statystki: Pepe u siebie (1,7 pkt/bieg), Dudek na wyjeździe (2,4 pkt/bieg).
Ad. 2. W tym wypadku zdecydowanie na gospodarzy: Doyle, Fricke, Thorssel u siebie praktycznie over 2 pkt/bieg. Do tego mamy Jonssona i Lahtiego (1,7 pkt/bieg). Oni tego nie wypuszczą. Po drugiej stronie słabsi liderzy: Emil, Hancock, Iversen. Jeżeli chodzi o pierwszego to często zawodzi w zagranicznych ligach (jak to rosjanie). Do tego Daniel Davidsson i jeżdzący ostatnio po wszystkich ścieżkach (nie koniecznie najszybszych) Buczkowski ;) Melgren czy P.K też nie są żadną gwarancją na wyjazdowym torze.
Ad.3. Jeszcze + 14,5 można by spróbować na Smerderne ale o zwycięstwie raczej nie ma mowy. Poza Lebiedievem i Zagarem, który jako tako się prezentuje w Szwecji wiele zagadek. Walasek ? Michelsen ? Aspgren ? M.J.J ? Ekloef ? Nie widzę tego zupełnie. Po stronie gospodarzy Woffi, świetny u siebie Linus, Pawlicki, Nillson i Lindbeak w świetnej formie. Powinni kontrolować to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Elit Vetlanda - Lejonen Gislaved
J. HAMPEL PONIŻEJ/POWYŻEJ 11.5 PUNKTÓW (LICZĄ SIĘ WSZYSTKIE STARTY)
TYP: Powyżej 11.5
@ 1.67 forBET
Po kontuzji już chyba nie ma śladu. Ostatnie wyniki w Polsce to kolejno 14,14,12,13.
Na wyjazdach w Szwecji Hampel nie błyszczy tak bardzo jednak na swoim torze w Vetlandzie przeważnie jest bliski kompletu. Ostatnie wyniki w Vetlandzie to 13,13,12.
Myślę, że po ostatnich dobrych wynikach możemy się dzisiaj spodziewac nawet kompletu.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Hampel J.(-1) vs. Pawlicki Piotr typ: 1 @ 1.8 Fortuna
Co tu dodać ,Jarek klasa sama w sobie ,ostatnie mecze RAKIETA! Gdzie nie pojedzie to kręci sie w okol kompletu. Piotrek też nie grzeszy formą ,w finale DPŚ zamknął usta krytykom. Szwecja mu leż. Myślę że będzie dzisiaj motorem napędowym swojego teamu ,ale wątpię żeby był dzisiaj w stanie rywalizować z Małym. Przypominam liczą się pierwsze cztery biegi ,ale hcs -1 to uważam zbyt nisko wystawiona linia.
Polecam na sucho perełke:
Thorssell J.(-1) vs. Sajfutdinov E. Typ 1 @ 1.95 Fortuna
Jacob bodajże pod siódemką cztery starty z średniakami ,a dla Emila Szwecja to chyba poligon doświadczalny ,bo występy strasznie nierówne i ciężko mu wgl dobić do dwucyfrowego wyniki ,Jacob forma coraz lepsza warte gry!
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
Ten typ na Thorsella to petarda wedlug mnie, mozna ladowac grubo.
eeee tam max pierwsze 4 starty sie licza, to duzy minus ale za srednia stawke do sprobowania jednak.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Na pewno po stronie gospodarzy brak Hancocka w meczu Piraterna-Vetlanda
Przemek Pawlicki tez nie jedzie dzisiaj z Rospiggarną
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Ja próbuje J.Doyle po kursie 1.98 @ Fortuna że wykręci 9.5 pkt w 4 startach. = 11pkt w 4 startach więc ✅✅✅

W dwóch biegach jedzie przeciwko Tajskiemu i zapewne w pierwszym starcie za Przemka Pawlickiego też pojedzie Tai ,reszta to ogórki ,powiedzmy sobie szczerze , Lindback nie ma jakiejś szałowej formy jak na DPŚ ,Linus niby mocny na Szwedzkich torach ,reszta w porównaniu do Jasona to ogórki ,ale Doyle ostatnio rakieta ,w GP sie troche pogubił ,ale do finału wjechał ,czyli norme zrobił. Jason pojedzie zapewne 3x przeciwko Tajskiemu ,ale na pewno trzy razy nie wtopi biegu i myślę że te 10pkt w czterech startach jest 60/40 szans że ukręci. Powodzenia
 
C 4

cerrone

Użytkownik
Ktoś wie może jak jest rozliczany remis w totolotku ? Nie spojrzałem czy to bym zakład 2 drogowy czy 3drogowy... Chodzi o Elit Vetlande
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom