>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
otoz to - podniecanie sie nadwyzka w lipcu, gdzie masa przedsiebiorcow ma zamrozony zwrot vatu od 3-4 miesiecy ; ale najwazniejsze ze cyferki na teraz sa, zeby sie pochwalic.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Czemu nie. Przez cały 2016 rok pis chwalił się jak to dobrze idzie im ściąganie Vatu. Na koniec okazało się, że realnie ściągnięty VAT był o ok 1,5 mld niższy od zaplanowanego w budżecie na 2016.

Dlatego warto zaczekać na wykonanie budżetu za cały rok.
No czyli ściągnęli VAT na poziomie prawie zakładanym, a co najważniejsze wyższym niż te nieudaczniki fachowce z PO. Poza tym za rządów PO były takie lata gdzie wpływy z VAT były na poziomie 90 mld, a teraz są na poziomie ponad 120mld. Gdzie była ta różnica?
Możnaby stwierdzić że PO to albo nieudacznicy albo mafia. Ja wiem że to mafia nieudaczników, mafie paliwowe, mafie vatowskie, państwo miało w tym nie przeszkadzać. Do tego należy dodać że ta mafia Tuska była sponsorowana przez CDU, reklamówki z markami przychodziły. To jak póżniej się dziwić że trzeba likwidować stocznię w Szczecinie żeby nie robić konkurencji niemieckim stoczniom? Jak się dziwić że Kopacz podpisała dekarbonizację, przecież Niemcy muszą wcisnąć komuś te wiatraki które produkują, itd. Niemcy finansowali, zatem co się dziwić że też wymagali.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
DZIĘKUJĘ PANIE PREZYDENCIE !!! OD POCZĄTKU WYDAWAŁ MI SIĘ SYMPATYCZNY !!! ZACHOWAŁ SIĘ JAK PRAWDZIWY PREZYDENT !!!
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
BUM!
Jeśli ta informacja się potwierdzi, to będzie dowodem na to, że cała ta tzw. dobra zmiana to banda nieudaczników, których należy dla naszego dobra jak najszybciej odsunąć od władzy!
Przecież te &quot;pozoranty&quot; z pisu są gotowi przegłosować cokolwiek się im podsunie od nos!
https://dorzeczy.pl/kraj/36551/DGP-Senat-przyjal-nie-te-ustawe-o-Sadzie-Najwyzszym-co-trzeba.html
Żenada jakie spustoszenie w mózgach coniektórych wywołuje niemiecka prasa. Kolejny Fake News, czas te niemieckie k***** spakować do kontenera i odstawić do Berlina. No wg Faktu Szydło już miała być odstawiona do Watykanu, później do Brukseli. Teraz wymyślili że ma być kandydatem na prezydenta... Ale te niemieckie media ryją mózgi niektórym. Przykład powyżej.
Nie wiem co PAD chciał zyskać tymi wetami. I tak nikt z tamtej strony i tak na niego nie zaglosuje w 2020. Mogliśmy ostatecznie obalić ustalenia z Magdalenki, ostatni bastion komuny mógł paść. Żaden zbrodniarz PRL nie został osądzony, w Magdalence komuchy dogadali się z Bolkami że nic im się nie stanie w &quot;wolnej&quot; Polsce.
Niech mi tu k**** jeszcze ktoś napisze że Duda to długopis, zawetował 3 potężne ustawy swojego ugrupowania politycznego, a nie jakieś wydmuszki. Ten tępak Komorowski zawetował 4 śmieszne ustawy, poszukajcie sobie treść tych ustaw co Bul nie podpisał, śmiech na sali.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ty to masz nie rozdwojenie, a roztrojenie jaźni. Twój przypadek to co najmniej temat na pracę magisterską. Odkąd zagościłem w tym dziale Polityka na FB czytałem twoje wpisy zdecydowanie proPO, po czym napisałeś że w wyborach 2015 głosowałeś na Korwina, czym totalnie mnie zaskoczyłeś i już wtedy Ci pisałem że jesteś ciekawym przypadkiem dla socjologów, bo gdzie Korwin a gdzie to co wypisywaleś do tamtego momentu. Później już po tym jak oznajmileś że głosowałeś na Korwina znów pisałeś o &quot;fachowcach z PO&quot;, pisałeś o nieudacznikach z PiSu którzy zaraz zrujnują gospodarkę i zaraz będzie u nas Grecja i takie tam. Kilka postów wcześniej pisałeś że będziesz głosował na każdego tylko nie PiS. A tu nagle wyskakujesz z czymś takim że zastanawialeš się nad głosowaniem na PiS.
Zdecyduj się wreszcie bo Nie da się kochać Realu Madryt, kibicować Atletico Madryt i zastanawiać się czy czasem nie kibicować też Barcelonie.
Pisałem i miałem różne poglądy w zależności od sytuacji. Każdego inteligentnego człowieka powinien charakteryzować otwarty umysł i elastyczność. Tylko skrajni narodowcy, fanatycy, kibole nie są tego w stanie zrozumieć bo za swoje poglądy są w stanie nawet zabić przeciwnika, a o zmianie poglądów można u nich zapomnieć.
A co do kibicowania widzisz da się - bo ja &quot;kibicuję&quot; i Realowi i Barcelonie i Atletico w zależności od tego na kogo zagrałem ????
Prezydent ocalił Polskę przed wojną domową, przed sankcjami ze strony UE, zachował się po prostu przyzwoicie jako Prezydent i prawnik. To jego historia doceni, a nie Pana Kaczyńskiego.
Żenada jakie spustoszenie w mózgach coniektórych wywołuje niemiecka prasa. Kolejny Fake News, czas te niemieckie k***** spakować do kontenera i odstawić do Berlina. No wg Faktu Szydło już miała być odstawiona do Watykanu, później do Brukseli. Teraz wymyślili że ma być kandydatem na prezydenta... Ale te niemieckie media ryją mózgi niektórym. Przykład powyżej.
Nie wiem co PAD chciał zyskać tymi wetami. I tak nikt z tamtej strony i tak na niego nie zaglosuje w 2020. Mogliśmy ostatecznie obalić ustalenia z Magdalenki, ostatni bastion komuny mógł paść. Żaden zbrodniarz PRL nie został osądzony, w Magdalence komuchy dogadali się z Bolkami że nic im się nie stanie w &quot;wolnej&quot; Polsce.
Niech mi tu k**** jeszcze ktoś napisze że Duda to długopis, zawetował 3 potężne ustawy swojego ugrupowania politycznego, a nie jakieś wydmuszki. Ten tępak Komorowski zawetował 4 śmieszne ustawy, poszukajcie sobie treść tych ustaw co Bul nie podpisał, śmiech na sali.
Jakie bolki, jaka magdalenka ? Wiesz kim jest prof. Strzembosz, który był po 1989 r pierwszym prezesem SN ? To legenda Solidarności. Wiesz ilu sędziów SN ma korzenie solidarnościowe, wiesz ilu ma tyle lat, że w 1989 r mogli mieć po 30 lat i orzekanie 2 letnie ? Dla ciebie to wszystko spisek, układy ? Po prostu żal. Nie neguję, że były niektóre złe wyroki i rozwiązania, ale to nie może przesądzać o całym obrazie wymiaru sprawiedliwości. Najlepiej by dla ciebie było jak by w 1989 r była wojna domowa ?
Moja rodzina była represjonowana po stanie wojennym. Frasyniuk był torturowany w więzieniach. Zofia Romaszewska, która przekonała Dudę wiele się wycierpiała za komuny. To wszystko dla ciebie: bolki i ubecy ? Zastanów się co wygadujesz !!! Większość opozycji solidarnościowej stanęła za Konstytucją i demokracją bo jak raz złamiemy zasady będziemy łamać zawsze. Teraz PiS doszedł do władzy, złamał Konstytucję, a potem gdzieś za 20 lat doszedł by do władzy ONR i wyprowadził czołgi na ulice. Prawo i przestrzeganie prawa to jedna z podstaw. Bez tego możemy być PRLbis, Białorusią lub Rosją.
 
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
Jak ludźmi manipulują na tych portalach antypisowskich to jest niepojetę.
Lead na Onecie,głowny temat:
Prof. Markowski: weto prezydenta to dogadana manipulacja
Z ciekawości sprawdziłem co to za profesorek się wypowiada i co się okazuje:
Związany również z Fundacją im. Stefana Batorego jako członek zarządu tej organizacji,
Fundacja Sorosa powiązana i finansująca układ okrągłostołowy,PO.Ile ludzi to sprawdzi i wyciągnie wnioski? Pewnie prawie nikt,a ilu ludzi przeczyta że te weta Dudy to manipulacja i pójdzie na ulice bo przeczytał na Onecie że to ustawka?
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Prezydent ocalił Polskę przed wojną domową, przed sankcjami ze strony UE, zachował się po prostu przyzwoicie jako Prezydent i prawnik. To jego historia doceni, a nie Pana Kaczyńskiego.
Dobra a kto by ja wywolal ? , zapewniam ze schetyna ,walesa , mucha , nitras to sa te mendy ktore chca przewrotu .
Taki bolek po 17 na kochanym tvn dziekowal Dudzie ale i zapowiedzial do ludzi zeby nie przestawali protestowac a nawet zaostrzyli protesty i apeluje do wszystkich solidarnosciuchow z roku 80 aby dolozyli swa cegielke do tych protestow bo musi byc 3 nie .Wiec pytam sie to jest powazne podejscie o co kur..to chodzi ?.Ma cholota co chce i dalej chce jechac .. to juz normalne nie jest
A narodowcow , ONR to zostaw w spokoju bo tam sa nie tylko ci co nie maja rozumu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To, że ktoś napisał na Onecie czy nawet, że Wałęsa coś powiedział nie wyłącza myślenia. Prezydent ryzykując 2 kadencję zrobił to co do niego należało wbrew swojej partii. Dla mnie jest bohaterem. Myślę, że żałuje kwestii TK i widzi co tam się dzieje. Jak by chciał wykonać ruch koniunkturalny, chroniący tylko własny tyłek przed TS właśnie by skierował do TK, a on zawetował co oznacza, że rzeczywiście się postawił. Zresztą już w czasie RIO. Wiem, że część pisowców nie ma o tym pojęcia, ale to jest również dla nich dobre bo uchwalenie tych ustaw miało by straszne konsekwencje wewnętrzne i zewnętrzne co w rezultacie by zniszczyło nas wszystkich bez względu na poglądy. Bardzo bym chciał aby to on zastąpił Kaczyńskiego bo wobec kolesiostwa i ośmiorniczek elit jak to mówią pisowcy taki ludowy, ale szanujący Konstytucję ruch/partia powinna być. Jeśli Duda założy swoją partię pójdą tam wszyscy przyzwoici ludzie z obozu prawicy (na pewno Gowin) których nie brakuje.
Panie Prezydencie bardzo dziękuję. I jestem przekonany forumowicze wyżej, że protesty się jutro, pojutrze zakończą. To był dobry dzień dla Polski, być może najważniejszy po 1989 r.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
widac wlasnie jak powaznie jest traktowana &#39;funkcja&#39; prezydenta - jesli cos jest niezgodne z konstytucja to weto powinno byc naturalna koleja rzeczy ; tutaj sie robi z niego bohatera bo nie wykonal polecenia posla kaczynskiego.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Pisałem i miałem różne poglądy w zależności od sytuacji. Każdego inteligentnego człowieka powinien charakteryzować otwarty umysł i elastyczność. Tylko skrajni narodowcy, fanatycy, kibole nie są tego w stanie zrozumieć bo za swoje poglądy są w stanie nawet zabić przeciwnika, a o zmianie poglądów można u nich zapomnieć.

A co do kibicowania widzisz da się - bo ja &quot;kibicuję&quot; i Realowi i Barcelonie i Atletico w zależności od tego na kogo zagrałem ????

Prezydent ocalił Polskę przed wojną domową, przed sankcjami ze strony UE, zachował się po prostu przyzwoicie jako Prezydent i prawnik. To jego historia doceni, a nie Pana Kaczyńskiego.



Jakie bolki, jaka magdalenka ? Wiesz kim jest prof. Strzembosz, który był po 1989 r pierwszym prezesem SN ? To legenda Solidarności. Wiesz ilu sędziów SN ma korzenie solidarnościowe, wiesz ilu ma tyle lat, że w 1989 r mogli mieć po 30 lat i orzekanie 2 letnie ? Dla ciebie to wszystko spisek, układy ? Po prostu żal. Nie neguję, że były niektóre złe wyroki i rozwiązania, ale to nie może przesądzać o całym obrazie wymiaru sprawiedliwości. Najlepiej by dla ciebie było jak by w 1989 r była wojna domowa ?

Moja rodzina była represjonowana po stanie wojennym. Frasyniuk był torturowany w więzieniach. Zofia Romaszewska, która przekonała Dudę wiele się wycierpiała za komuny. To wszystko dla ciebie: bolki i ubecy ? Zastanów się co wygadujesz !!! Większość opozycji solidarnościowej stanęła za Konstytucją i demokracją bo jak raz złamiemy zasady będziemy łamać zawsze. Teraz PiS doszedł do władzy, złamał Konstytucję, a potem gdzieś za 20 lat doszedł by do władzy ONR i wyprowadził czołgi na ulice. Prawo i przestrzeganie prawa to jedna z podstaw. Bez tego możemy być PRLbis, Białorusią lub Rosją.
No tak, zapomniałem przecież że komunę obalił Wałęsa. Od zawsze słyszałem to w Tv. Niestety w rzeczywistości tak nie było. Już Czarzasty sprowadził na ziemię Frasyniuka i ujawnił jak to &quot;obalono komunę&quot;. Komuchy i Bolki przy okrągłym stole się DOGADALI!!!!! Wiesz na czym polega dogadanie? Na kompromisie dwóch stron! Komuchy &quot;oddali&quot; władzę lecz nie za darmo. Musieli utrzymać swoje przywileje i zachować bezkarność. Czy któryś zbrodniarz został osądzony? NIE! A dlaczego? Dlaczego sprawy Jaruzelskiego i Kiszczaka trwały tyle lat? To jest k*** wymiar sprawiedliwości? Za rzut tortem w sędziego, który prowadził sprawę któregoś z tych zbrodniarzy Miernik poszedł siedzieć na 10 miesięcy! 10 miesięcy bezwzględnego więzienia! Bury z PSL dotąd nie siedzi bo żaden sędzia nie chce prowadzić jego sprawy. Kamińskiego i Wąsika &quot;sędzia&quot; Łączewski skazał na MAKSYMALNĄ!!! przewidzianą karę 3 lata więzienia i 10 lat bez pełnienia funkcji państwowych. Wiesz że prokurator która oskarżała Kamińskiego Anna Habalo siedzi teraz we więzieniu za przyjmowanie łapówek? Na pewno nie wiesz. Łączewski powinien wylecieć z sądownictwa, to że mu się do komputera nie włamano jest już pewne, facet chciał rząd obalać. To jest k**** sądownictwo? Pierd*** taką &quot;wolną&quot; Polskę.
Jak w TK było 14 sędziów wybranych z rekomendacji PO i jeden z rekomendacji PSL to TK był niezależny. Jak się zmieniły trochę proporcje to już nie jest niezależny tylko pisowski. Ani teraz nie jest niezależny ani wtedy nie był niezależny. Czy wy naprawdę wierzycie w niezależność sędziów?
Chodzi ci o tego Strzębosza co kilka dni temu stal na scenie obok polityków PO, N i PSL? Kolejny k*** niezależny sędzia się znalazł. Takie bajki o samooczyszczaniu się sędziów to można wciskać lemingom.

Ostatnia kwestia jest taka że totalna opozycja uruchomiła bardzo niebezpieczny precedens także dla nich na przyszłość choć w najbliższych latach to oni rządzić nie będą bo nie dość że już w tej chwili partie prawicowe wszystkie razem mają ponad 50% to to będzie się jeszcze pogłębiać bo gdzieś to czytałem że 70% młodzieży ma prawicowe przekonania, a zresztą to widać, słychać i czuć. Mi też nie podobała się wladza PO, aż 8 lat musiałem to znosić lecz nigdy mi do głowy nie przyszło żeby obalać na ulicy władzę. Te debile przekroczyły wszystkie granice, w dodatku to są takie leszcze że obalić to oni sobie mogą latte w sturbucksie. Jak druga strona wyjdzie na ulicę obalić to będą nas na pewno nie kilka tysięcy jak teraz. Wyobraźcie sobie taką sytuację: władzę przejmuje PO wraz z N i decyduje się na przyjęcie &quot;Syryjczyków&quot;, na prawdę TVN czy Polsat przekonałoby się jak wygląda milion ludzi w realu, a nie dla wszystkich polityków znalazłoby się miejsce w ambasadach Niemiec i Rosji. W Polsce już demokracji nie będzie, i to nie jest wina PiSu. Jak ta moja strona wyjdzie obalać władzę na ulicę to biada dla polityków wtedy rządzących.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Panie Prezydencie bardzo dziękuję. I jestem przekonany forumowicze wyżej, że protesty się jutro, pojutrze zakończą. To był dobry dzień dla Polski, być może najważniejszy po 1989 r.
Człowieku, obudź się bo jesteś rozgrywany jak dziecko we mgle.
Adrian wykonał swój, zapisany w konstytucji obowiązek. A zrobił to tylko dlatego, że Ziobro chciał mu zabrać jego uprawnienia w zakresie Sądu Najwyższego.
Natomiast tenże sam Adrian, którego tak wielbisz zapowiedział podpisanie ustawy o ustroju sądów powszechnych. Co to oznacza? Ano to, że Zero, który ma już bezpośredni wpływ na prokuratorów, zdobędzie silny wpływ na sędziów poprzez mianowanie prezesów sądów. A teraz najlepsze - wg nieoficjalnych informacji Zero ma zamiar powołać na sędziów wielu obecnych prokuratorów, po czym uczynić ich prezesami sądów powszechnych!!!
No i jeszcze jedno - naprawdę wierzysz, że Adrian coś może - cały czas w parlamencie większość ma PIS, rzucą chłopakowi jakiś ochłap i tyle. Adrian już tak wiele razy złamał Konstytucję, że nie ma czego szukać u obecnej opozycji. Pis i tylko Pis może mu dać gwarancję nietykalności. Nawet jeśli te gwarancje będą miały mała wartość, innych nigdzie nie uzyska.
https://wiadomosci.wp.pl/te-ustawe-prezydent-podpisze-co-w-niej-sie-kryje-6147632248154241a
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Człowieku, obudź się bo jesteś rozgrywany jak dziecko we mgle.
Adrian wykonał swój, zapisany w konstytucji obowiązek. A zrobił to tylko dlatego, że Ziobro chciał mu zabrać jego uprawnienia w zakresie Sądu Najwyższego.
Natomiast tenże sam Adrian, którego tak wielbisz zapowiedział podpisanie ustawy o ustroju sądów powszechnych. Co to oznacza? Ano to, że Zero, który ma już bezpośredni wpływ na prokuratorów, zdobędzie silny wpływ na sędziów poprzez mianowanie prezesów sądów. A teraz najlepsze - wg nieoficjalnych informacji Zero ma zamiar powołać na sędziów wielu obecnych prokuratorów, po czym uczynić ich prezesami sądów powszechnych!!!
No i jeszcze jedno - naprawdę wierzysz, że Adrian coś może - cały czas w parlamencie większość ma PIS, rzucą chłopakowi jakiś ochłap i tyle. Adrian już tak wiele razy złamał Konstytucję, że nie ma czego szukać u obecnej opozycji. Pis i tylko Pis może mu dać gwarancję nietykalności. Nawet jeśli te gwarancje będą miały mała wartość, innych nigdzie nie uzyska.

https://wiadomosci.wp.pl/te-ustawe-prezydent-podpisze-co-w-niej-sie-kryje-6147632248154241a
Jaki Adrian?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Człowieku, obudź się bo jesteś rozgrywany jak dziecko we mgle.
Adrian wykonał swój, zapisany w konstytucji obowiązek. A zrobił to tylko dlatego, że Ziobro chciał mu zabrać jego uprawnienia w zakresie Sądu Najwyższego.
Natomiast tenże sam Adrian, którego tak wielbisz zapowiedział podpisanie ustawy o ustroju sądów powszechnych. Co to oznacza? Ano to, że Zero, który ma już bezpośredni wpływ na prokuratorów, zdobędzie silny wpływ na sędziów poprzez mianowanie prezesów sądów. A teraz najlepsze - wg nieoficjalnych informacji Zero ma zamiar powołać na sędziów wielu obecnych prokuratorów, po czym uczynić ich prezesami sądów powszechnych!!!
No i jeszcze jedno - naprawdę wierzysz, że Adrian coś może - cały czas w parlamencie większość ma PIS, rzucą chłopakowi jakiś ochłap i tyle. Adrian już tak wiele razy złamał Konstytucję, że nie ma czego szukać u obecnej opozycji. Pis i tylko Pis może mu dać gwarancję nietykalności. Nawet jeśli te gwarancje będą miały mała wartość, innych nigdzie nie uzyska.
https://wiadomosci.wp.pl/te-ustawe-prezydent-podpisze-co-w-niej-sie-kryje-6147632248154241a
Ja wiem, że tu działa taki mechanizm, że jak pijak nie pije to już jest dobry bo nie pije ???? A to powinno być całkiem normalne. Wiem doskonale jakie zagrożenie niesie Ustawa o sądach powszechnych. To wszystko prawda.
Ale... zastanów się nad tym, że Prezydentowi było naprawdę ciężko się postawić swojej partii. Szczególnie takiej partii dogmatycznej, rewolucyjnej jaką jest PiS. On wiedział, że zostanie nazwany zdrajcą przez Kaczyńskiego, a opozycja o czym świadczy nawet ten twój wpis też nie specjalnie to doceni. Dla mnie osobiście, być może dlatego, że sam staram się być w życiu obiektywny (jestem prawnikiem i bardzo bliski mi jest zawód sędziego gdzie najważniejszy jest obiektywizm) taka postawa zasługuje na wielkie uznanie. Facet nie patrząc ile to go będzie kosztowało w sensie politycznym, emocjonalnym, osobistym dla dobra Polski aby nie wybuchła wojna domowa i odcięcie Polski od UE zrobił coś odważnego, dobrego i przyzwoitego. Historia go zapamięta.
Wbrew pozorom może dużo. Bo jeśli raz to zrobił może dalej powstrzymywać PiS przed zniszczeniem demokracji, a po sądach miały być jesienią media. PiS nie obali weta Prezydenta, a Kukiz tym razem też nie poprze PiSu. Nawet nie masz pojęcia jak to było ważne i tylko Pan Bóg wie, że nas ocalił od najgorszego.
Zresztą agresja w wystąpieniu Pani Szydło tylko pokazuje, że zaczęli się bać bo agresja najczęściej jest spowodowana strachem. Prezydent dzięki wetom może powstrzymać tą destrukcję.

Piszesz, że Pan Ziobro chce powołać na sędziów swoich prokuratorów. Wtedy PiS się do końca ośmieszy i będzie jasne co oni wyprawiają, ale dzięki Prezydentowi sądy orzekające w II instancji będą wolne no i SN. Zresztą Prezesi wyznaczać mogą i tak do orzekania wyłącznie sędziów i nie sądzę aby sędziowie zważali na cokolwiek. Jak znam sędziów to wszelkie sprawy mogące wpływać na bezstronność się odrzuca. Tego mnie uczono na studiach. Efekt więc może być taki, że już PiS nigdy niczego nie wygra przed polskim sądem bo sędzia włączy w sobie auto mechanizm obrony przed niezawisłością.
I pamiętaj ja fanatyzmu nie lubię ani po swojej stronie, ani po stronie PiSu bo to nie jest konstruktywne i niczego nie uczy. Zauważ jak piękne były protesty ludzi ze światełkami w stosunku do nienawiści demonstracji z PiSu czy narodowców. To pokazuje klasę i taki powinno się dawać przykład.
edit// co do powoływanie przez Ziobrę sędziów to chyba się zagalopowałeś bo sędziów powołuje Prezydent na wniosek KRS, a jak KRS jest ocalona to Ziobro może w tej sprawie zero ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak widać fanatyzm jest po 2 stronach. Mam nadzieję, że to się w końcu skończy bo taki podział nie służy nikomu z nas. Dlaczego zawsze tak jest w naszej historii, że dopiero musimy dostać po d. żebyśmy się jednoczyli, a jak jest wszystko ok i spokój to wymyślamy sobie własne wojny. Szkoda, że nie żyje Jan Paweł II - on by do tego nie dopuścił.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale k. jakie kłamstwo ???????????? Tak jak pisałem był spór polityczny, ale nie było żadnej nagonki. Od małpek to akurat był Palikot, którego później PO usunęła.
Co do kłamstw to pisowcy: kłamiecie rano, kłamiecie w południe i kłamiecie wieczorem !!! Więc mi tu nie wyjeżdżaj z kłamstwem.
małpki Palikota nijak się mają do słów Prezesa Kaczyńskiego o zdradzieckich mordach, gorszym sorcie, zdrajcach, mordercach. Chyba nawet ty potrafisz dostrzec różnicę, a jak nie to współczuję... A to, że wtedy jakiś wariat zamordował tego asystenta to wielka tragedia i powinna być właśnie przestrogą dla PiSu, bo skoro PO to mordercy to szybko może się znaleźć kolejny wariat, który będzie chciał &quot;ukarać&quot; fizycznie kogoś.
Jesteś na maxa fanatyczny i nieobiektywny, ale jeśli się mylę to proszę przypomnij mi jakąkolwiek wypowiedź kogokolwiek z PO, że ludzie z PiSu to mordercy, albo zdrajcy. Nawet sama jest różnica w protestach kulturalnych ludzi na poziomie, a tej pełnej nienawiści hałastry pisowskiej. Mieliśmy z jednej strony hasła: &quot;szubienica dla Tuska&quot;, &quot;raz młotem, raz sierpem czerwoną hołotę&quot;, &quot;zdrajcy&quot;, &quot;mordercy&quot;, a z strony najgorsze to chyba było &quot;Precz z Kaczorem dyktatorem&quot;, &quot;Konstytucja&quot;, &quot;Demokracja&quot;.

Ale przecież ja sam pisałem, że Morawiecki to najlepsze co robią. Pełna zgoda. Ja 2 tyg temu przed sprawą SN, wyobraźcie sobie po raz pierwszy zacząłem rozważać głosowanie na PiS, ale to jak ze swoją byłą. Jak wydaje się, ze już jest w miarę ok, dop.. coś takiego, że człowiek nie wie w jaką ścianę pier.....ć. W Niemczech Hitlerowskich gospodarka kwitła. Hitler pierwsze co zrobił to właśnie wyprowadził Niemcy z kryzysu, a potem wskazał na wrogów tego kryzysu czyli żydów. Niemcy nosili go na rękach i mieli powody...
A inaczej: czy jeśli ktoś jest świetnym lekarzem, uratował setki ludzi, ale jednocześnie jest pedofilem i gwałci swoją małą 4 letnią córeczkę to jest dobry czy zły ?
Pisałem to 4 dni i proszę, masz Edi odpowiedź:
Wtargnął do biura poselskiego i groził śmiercią posłowi Platformy Obywatelskiej
https://wiadomosci.wp.pl/wtargnal-do-biura-poselskiego-i-grozil-smiercia-poslowi-platformy-obywatelskiej-6148393797367425a
Ciekawe czy PiS tak jednoznacznie to potępi jak PO swojego czasu potępiła zabicie asystenta posła PiS. Fanatyzm jest po 2 stronach.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
No i pięknie. Die Welt trochę dziś sypnął co myślą niemieccy politycy, chcą żeby Donek Tusk znów rządził w Polsce bo te straszne Kaczory zagrażają ich interesom. Bardzo ich bolą te miliardy, które zamiast płynąć do Niemiec zostają w polskim budżecie. Bardzo boli ich idea Trójmorza poparta przez Trumpa, bardzo ich boli gazoport w Świnoujściu i ta rura Baltic Pipe. Bardzo im się nie podoba że potrzebne Polsce nowe promy będą budowane w odradzającej się stoczni Szczecin, a nie będą zamawiane w niemieckiej stoczni. Boli ich też że przystopowalo sprzedawanie używanych wiatraków do Polski, komu teraz upchnął ten szmelc? Byłby Tusk to by mu się upchnęlo złom za dużą kasę, Tuska by się poklepało po pleckach i wszyscy byliby zadowoleni.
Na kogoś tez trzeba zrzucić odpowiedzialność za Holocaust, Tuska by się poklepało i jeszcze by się okazało że rzeczywiście te obozy to były polskie.
A bym jeszcze zapomniał, Niemcy muszą komuś upchnąć tych &quot;syryjskich inżynierów i doktorów&quot;, Kaczyński bierzesz? Kaczyński zamiast przyjmowania &quot;syryjskich sierotek&quot; wspomina o reparacjach za 2 wojnę światową? Niedobrze. Tusk bierzesz! Tu nawet bez pytajnika. A mam jakieś wyjście? Nie masz. Dobra dawać ile macie.
Są tu jacyś jeszcze fani tego niemieckiego popychla? Polskość to nienormalność? Czy jest tu ktoś kto zgadza się z tym? Czy ktoś podważy fakt że Tusk reprezentuje w Polsce interes Niemiec, a nie Polski?
 
Do góry Bottom