>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
&quot;Zamordowywaliście mi brata... mordy zdradzieckie...&quot; Mój już nieżyjący tata, aktywny konserwatysta i członek PiSu ale w czasach jak nie wyprawiali takich cyrków bo byli w opozycji, przywoływał w stosunku do Pana Kaczyńskiego jednego ze starożytnych filozofów, że osobista tragedia odsuwa władcę od władzy (taki był sens, dokładnie nie pamiętam czy to słowa Platona czy Arystotelesa czy jeszcze kogoś innego), ale tata twierdził, że ta tragedia wpływa na działania Prezesa PiS. Po wczorajszym dniu widać, że on po prostu nienawidzi przeciwników politycznych, a ta nienawiść rozlewa się na całą partię i elektorat. Było tak od początku. Oczywiście, że za czasów Lecha Kaczyńskiego były jakieś przycinki, naśmiewanie się ze strony PO (małpki Palikota), ale jak to się ma do morderstwa ? Jak rządziła PO i był Prezydentem Lech Kaczyński ciągle trwało przepychanie się o krzesło w Brukseli. Jechał rząd to i chciał jechać do Smoleńska Prezydent, ale oczywiście osobno. Był oczywiście klimat sporu politycznego, ale nikt nikogo nie mordował. Prezes odleciał... ????
 
N 22

nika8332

Użytkownik
No i tak być powinno, jeśli firmy bukmacherskie nie dostosowały się do polskiego prawa to wreszcie przynajmniej w tej sferze państwo polskie przestało być teoretyczne. Blokada stron i wyprowadzanie miliardów zagranicę się skończyło. Jako gracz wiadomo że to i dla mnie nie jest korzystne, ale dla 99% obywateli nie obstawiających u buka jak najbardziej tak.
Adamo80 zadam ci pytanie czy jesteś za, czy popierasz działanie mafii paliwowych które jeszcze niedawno okradało tym procederem państwo na miliardy zł? Myślę że odpowiedź twoja powinna być jasna: NIE POPIERAM! To co ty teraz wyražasz w kwestii buków zapewne analogiczne jest z tym co myślą ci co okradali państwo na lewym paliwie.
I nie pisz że pokolenie 18-29 jest zmanipulowane bo właśnie że jest odwrotnie. Do czasu kiedy TVP przejął PiS w TV wszystko było na jedną nutę przez przez kilkanaście lat. Na TVP, Polsacie i TVN czy innych mniejszych stacjach typu Superstacja była ta sama narracja, mówiono nam że różne Balcerowicze, Geremki, Mazowieckie, Bartoszewskie, Bolki itd to wielkie bohatery, wmawiano nam że musimy się wstydzić naszej historii, że powinniśmy przepraszać za naszą historię itp. Jak ktoś słuchał tego przez lata to ma dopiero zryty łeb. My młodzi dostrzegliśmy tą obłudę lewacko liberalnych mediów i dzięki temu że jest internet sami mogliśmy sobie wyrobić ogląd sytuacji, dojść do rzeczy które w tych mediach nigdy by się nie ukazały, posłuchać ludzi którzy nigdy w tych mediach nie mogli zaistnieć. Sami wyrabiamy sobie zdanie, a nie łykamy tłumaczeń sytuacji przez różnych Lisów, Olejników, Michników czy innych złogów.
popieram kolegę . neguje cytowanego , ten z cyferkami niech tez wyluzuje z ulica ..tam to możemy kotki i pieski wyprowadzać . Jeśli wyjdziemy na ulice skończy się rozlewem krwi , prędzej czy później to nastąpi, zobaczycie abyśmy tego nie uświadczyli . Nie mowie tu już o pisowcach ale te wynalazki po i nowoczesna chcą za wszelka cenę do tego doprowadzić , gajewska , pomaska prawdziwa polka schojring ..co one wniosły to obecnego sejmu ??? odpowiem prowokacje , zaczepki , żadnych rozsądnych ofert od siebie , żadnych ustaw tylko selfie i błyski fleszy . ...to wszystko zmierza w złym kierunku a co znaczy autorytet balcerowicz ? , większość rodaków wie co kwasniewski również .
Troszke zimnej wody na głowy bo znajdziemy się w d.. z której nie wyjdziemy jak Ukraincy. ..zaczęło sie niewinnie od majdanu a pozniej juz poszlo ...wiec luz i nie słuchajmy ani kaczora ani schetyny ktory potrafi wszystko spierdolić zniszczyć każdy twardy most , to jest czlowiek obludny ktory juz pokazal w czasie grudnia gdzie ma nastroj swiateczny i spokoj rodaków wtedy już chciał rozlewu krwi manipulajac niepostrzeżenie a poozniej umyl by rece jakby doi tego doszlo . Kibice Slaska koszykarskiego ci starsi wiedza do czego jest zdolny ..
A Adamo80 nie pisz swych wywodów ze na pisiorow glosowali prosci , sfrustrowani ludzie bez wyksztalcenia i dzieciaki , troche jedzie chamstwem z tego wpisu . Jesli tak jestes wykształcony to może wiesz ze nie jeden prosty człowiek ma więcej kultury i rozumu , jak ten niby wykształcony a przypadków można mnożyć , wiec te wycieczki do ludzi z tego forum możesz sobie oszczędzić .
Ponawiam olejmy polityke , bo zle skonczymy
 
H 0

harpagnan

Użytkownik
Polska skazana jest na hegemonię PiS przez kilkanaście lat. Arogancja władzy występuje w przypadku obu zwaśnionych plemion , trzeba jedynie wybrać neutralną trzecią siłę, która zahamuje apetyt silniejszego (PiS) do nieszanowania grosza publicznego. Oszczędzanie powinno zacząć się od parlamentu gdzie jest niemała część ludzi 65+ : albo służba poselska albo emerytura, choć osobiście sejm powinien być zamknięty dla emerytów
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Pani poseł jest z domu Bąkowska. A nazwiskiem Scheuring to ty sobie naziolskiej mordy nie wycieraj lepiej, bo ś.p. pierwszy mąż pani poseł to był facet, przy którym jesteś zerem.
po co ta obraza ? wiem jest nie samowita poslanka i chcaca dobrze dla kraju ja to wiem .Mam takie wrazenie ze za co sie ona bierze to odlatuje i to coraz bardziej , jednym slowem &quot;stop dyktaturze kobiet !, stop dyktaturze kobiet &quot;! pozdrawiam
 
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
http://www.dw.com/pl/jak-wybierani-s%C4%85-s%C4%99dziowie-w-pa%C5%84stwach-ue-decyduj%C4%85-szczeg%C3%B3%C5%82y/a-39700705
Macie przeczytajcie sobie jak się wybiera sędziów w największych demokratycznych krajach europejskich i USA.
W każdym kraju jest polityczna kontrola i uczestnictwo w wyborach,mniejsza lub większa,a u Niemców jest pełna kontrola polityczna,pewnie jest to robione po to żeby jakoś to opanować,a nie jak w tym dzikim kraju,sami stanowią o sobie i mają wszystko w dupie,bo przecież swój swojego nie utopi w razie problemów,przeniesienie do innego sądu i wyciszenie sprawy załatwia wszystko,jak z tym sędzią z Gdańska co pod Tuska chciał ustawiać skład sędziowski i terminy jak mu dziennikarze wała zrobili lewym telefonem.
Te wyprowadzanie ludzi na ulice i wkręcanie o jakimś zamachu na demokracji(z resztą przy każdej ustawie tego rządu) to jakaś paranoja,wmówili ludziom że Ziobro będzie sterował całym sądownictwem,głupich jednak nie sieją tylko się rodzą.
Przecież już po tej całej aferze z Trybunałem miał być koniec demokracji,ale jakoś słabo skończyli z tą demokracją bo dalej cyrk robią,enty raz demokracja się kończy,ale jakoś nie może się skończyć
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Napiszę krótko, bo jak widzę pojawiają się typowe dla pisowczyków manipulacje - w całej sprawie z Krajową Radą Sądowniczą i Sądem Najwyższym, chodzi przede wszystkim o bezprawne skrócenie kadencji sędziowskich expressis verbis zapisanych w Konstytucji.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
http://www.dw.com/pl/jak-wybierani-s%C4%85-s%C4%99dziowie-w-pa%C5%84stwach-ue-decyduj%C4%85-szczeg%C3%B3%C5%82y/a-39700705
Macie przeczytajcie sobie jak się wybiera sędziów w największych demokratycznych krajach europejskich i USA.
W każdym kraju jest polityczna kontrola i uczestnictwo w wyborach,mniejsza lub większa,a u Niemców jest pełna kontrola polityczna,pewnie jest to robione po to żeby jakoś to opanować,a nie jak w tym dzikim kraju,sami stanowią o sobie i mają wszystko w dupie,bo przecież swój swojego nie utopi w razie problemów,przeniesienie do innego sądu i wyciszenie sprawy załatwia wszystko,jak z tym sędzią z Gdańska co pod Tuska chciał ustawiać skład sędziowski i terminy jak mu dziennikarze wała zrobili lewym telefonem.
Te wyprowadzanie ludzi na ulice i wkręcanie o jakimś zamachu na demokracji(z resztą przy każdej ustawie tego rządu) to jakaś paranoja,wmówili ludziom że Ziobro będzie sterował całym sądownictwem,głupich jednak nie sieją tylko się rodzą.
Przecież już po tej całej aferze z Trybunałem miał być koniec demokracji,ale jakoś słabo skończyli z tą demokracją bo dalej cyrk robią,enty raz demokracja się kończy,ale jakoś nie może się skończyć
Swoj szmer zaczęli tak porządnie od świat Bożego Narodzenia , później w nastepnych schetyna zyczyl spokoju , poszanowania ..jak zwrócił maż uwagę na T to dostał bana w ciągu 5 minut , napisał tylko o obludzie jaka po robi polakom ...gdzie tylko sie nie ruszyc zaraz leca na skargi. Wiemy wszyscy pis nie jest swiete ma swoje za uszami ale te zarazy niech pozwola troche w spokoju im popracowac ... ogolnie zygac sie tym chce juz
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Napiszę krótko, bo jak widzę pojawiają się typowe dla pisowczyków manipulacje - w całej sprawie z Krajową Radą Sądowniczą i Sądem Najwyższym, chodzi przede wszystkim o bezprawne skrócenie kadencji sędziowskich expressis verbis zapisanych w Konstytucji.
DOKŁADNIE !!!
Niech oni sobie psują tzn. reformują co chcą, ale zgodnie z przepisami prawa i Konstytucją ! Jak by zrobili tą &quot;reformę&quot; jak &quot;reformę&quot; edukacji to było by może wezwanie do referendum i to wszystko. Pośpiech, niedopuszczalne skrócenie kadencyjności sędziów powoduje, że ludzie wyszli na ulicę. Ja wczoraj w Senacie wysłuchałem W CAŁOŚCI zarówno Pana Prezesa SN jak i podsekretarza stanu od Ziobry. Łącznie 6 godzin - nie wiem czy ktoś jeszcze jest taki na forum. I powiem wam, że argumenty PiSu są sensowne np. kwestia karteczek do głosowania w KRS. Z 2 strony sędziowie SN to najwyższa próba prawników bardzo często represjonowani w PRL lub z Solidarności - to nie żadni komuniści itd. Tym nie mniej sama zaproponowana procedura wyboru sędziów (obecnie 3/5 głosów) jest jak najbardziej demokratyczna i do przyjęcia. Chodzi właśnie o skandaliczny sposób procedowania, usunięcie całego składu SN, oddanie Prokuratorowi dużego wpływu na sędziów co narusza zasady prawa. Idziecie w sprawie karnej do sądu bo znieważyliście policjanta po meczu, a tam prokurator, którego zwierzchnikiem jest min. sprawiedliwości. Ten sam co mógł mieć wpływ bezpośredni lub pośredni na wybór tego sędziego na którego trafiliście. Kolesie się dogadają i zgadnijcie jaki będzie wyrok ? Dałem przykład w dużym uproszczeniu, ale o to mniej więcej chodzi.
Po za samymi procedurami i prawem PiS jest po prostu niebezpieczny z ich rewolucyjną krucjatą bo mogą pomyśleć, że w imię sprawiedliwości społecznej zniszczą demokrację. Po za tym wielu z nim grozi Trybunał Stanu, a nawet zwykłe sądy. Sprawy idą w bardzo złą stronę. A do tego grożą nam represje z UE, a o dobrym budżecie możemy pomarzyć. To po prostu tragedia co oni wyprawiają. Tylko Morawiecki to jasny punkt w tej tragedii, ale jak nam UE obetnie fundusze to i on nie pomoże.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
PiS niszczy Polskę - odcinek 693414.
Tak niszczy, że banki miały j..... po wprowadzeniu podatku bankowego...
Tak niszczy, że budżet miał pęknąć tymczasem mamy (pierwszy raz w historii po 90 roku) nadwyżkę budżetową na koniec I-szego półrocza.
I teraz znowu niszczą te biedne sądy...
Jeśli to wszystko jest niszczeniem to podoba mi się to :cool:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oczywiście, że za czasów Lecha Kaczyńskiego były jakieś przycinki, naśmiewanie się ze strony PO (małpki Palikota), ale jak to się ma do morderstwa ?
Był oczywiście klimat sporu politycznego,ale nikt nikogo nie mordował.
Nie łżyj chłopcze, bo w tym jak idiotycznie i lekko nazywasz &quot;klimacie sporu politycznego&quot; kreowanego przez Tuska i jego otoczenie w formie medialnej nagonki na ówczesną opozycję parlamentarną, zrodziła się atmosfera do tego co wydarzyło się w Łodzi, czyli morderstwa w biurze poselskim.
Naprawdę tego wszystkiego nie pamiętasz, czy tylko usiłujesz tu wcisnąć młodszym to swoje chorobliwe wręcz mijanie się z prawdą, że tak delikatnie nazwę to co tu odstawiasz...
Trudno chyba telewizję TVN24 podejrzewać nawet tylko o sympatyzowanie z PISem, ale sam tytuł tego programu mówi wszystko:
Mord polityczny w biurze PIS
http://www.tvn24.pl/raporty/mord-polityczny-w-biurze-pis,311
Więc trochę ciszej nad tą trumną, bez Twoich kolejnych kłamstw!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie łżyj chłopcze, bo w tym jak idiotycznie i lekko nazywasz &quot;klimacie sporu politycznego&quot; kreowanego przez Tuska i jego otoczenie w formie medialnej nagonki na ówczesną opozycję parlamentarną, zrodziła się atmosfera do tego co wydarzyło się w Łodzi, czyli morderstwa w biurze poselskim.
Naprawdę tego wszystkiego nie pamiętasz, czy tylko usiłujesz tu wcisnąć młodszym to swoje chorobliwe wręcz mijanie się z prawdą, że tak delikatnie nazwę to co tu odstawiasz...
Trudno chyba telewizję TVN24 podejrzewać nawet tylko o sympatyzowanie z PISem, ale sam tytuł tego programu mówi wszystko:
Mord polityczny w biurze PIS
http://www.tvn24.pl/raporty/mord-polityczny-w-biurze-pis,311
Więc trochę ciszej nad tą trumną, bez Twoich kolejnych kłamstw!
Ale k. jakie kłamstwo ???????????? Tak jak pisałem był spór polityczny, ale nie było żadnej nagonki. Od małpek to akurat był Palikot, którego później PO usunęła.
Co do kłamstw to pisowcy: kłamiecie rano, kłamiecie w południe i kłamiecie wieczorem !!! Więc mi tu nie wyjeżdżaj z kłamstwem.
małpki Palikota nijak się mają do słów Prezesa Kaczyńskiego o zdradzieckich mordach, gorszym sorcie, zdrajcach, mordercach. Chyba nawet ty potrafisz dostrzec różnicę, a jak nie to współczuję... A to, że wtedy jakiś wariat zamordował tego asystenta to wielka tragedia i powinna być właśnie przestrogą dla PiSu, bo skoro PO to mordercy to szybko może się znaleźć kolejny wariat, który będzie chciał &quot;ukarać&quot; fizycznie kogoś.
Jesteś na maxa fanatyczny i nieobiektywny, ale jeśli się mylę to proszę przypomnij mi jakąkolwiek wypowiedź kogokolwiek z PO, że ludzie z PiSu to mordercy, albo zdrajcy. Nawet sama jest różnica w protestach kulturalnych ludzi na poziomie, a tej pełnej nienawiści hałastry pisowskiej. Mieliśmy z jednej strony hasła: &quot;szubienica dla Tuska&quot;, &quot;raz młotem, raz sierpem czerwoną hołotę&quot;, &quot;zdrajcy&quot;, &quot;mordercy&quot;, a z strony najgorsze to chyba było &quot;Precz z Kaczorem dyktatorem&quot;, &quot;Konstytucja&quot;, &quot;Demokracja&quot;.
PiS niszczy Polskę - odcinek 693414.
Tak niszczy, że banki miały j..... po wprowadzeniu podatku bankowego...
Tak niszczy, że budżet miał pęknąć tymczasem mamy (pierwszy raz w historii po 90 roku) nadwyżkę budżetową na koniec I-szego półrocza.
I teraz znowu niszczą te biedne sądy...
Jeśli to wszystko jest niszczeniem to podoba mi się to :cool:
Ale przecież ja sam pisałem, że Morawiecki to najlepsze co robią. Pełna zgoda. Ja 2 tyg temu przed sprawą SN, wyobraźcie sobie po raz pierwszy zacząłem rozważać głosowanie na PiS, ale to jak ze swoją byłą. Jak wydaje się, ze już jest w miarę ok, dop.. coś takiego, że człowiek nie wie w jaką ścianę pier.....ć. W Niemczech Hitlerowskich gospodarka kwitła. Hitler pierwsze co zrobił to właśnie wyprowadził Niemcy z kryzysu, a potem wskazał na wrogów tego kryzysu czyli żydów. Niemcy nosili go na rękach i mieli powody...
A inaczej: czy jeśli ktoś jest świetnym lekarzem, uratował setki ludzi, ale jednocześnie jest pedofilem i gwałci swoją małą 4 letnią córeczkę to jest dobry czy zły ?
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Daleko jest mi do głosowania na PiS, ale reforma sądownictwa w większości moim zdaniem jest dobra i nie rozumiem dlaczego ludzie protestuja przed sejmem, wydaje mi sie, że część ludzi tak naprawdę nie wie dlaczego protestuje.
Jednak takie wypowiedzi jak ostatni popis prezesa Kaczyńskiego czy wypowiedzi Pawłowicz nie powinny mieć miejsca, a z drugiej strony Niesiolowski ostatnio też o sobie przypomniał.
Opozycja to raczej powinna stworzyć jakiś dobry program wyborczy i w ten sposób próbować przekonać wyborców do siebie bo w tej chwili robią tylko dużo zamieszania.
Tak naprawdę sytuacja jest bardzo napięta i żeby tylko nie doszło do tragedii. Bo ludzie są różni jedni bardziej nerwowi inni mniej.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja 2 tyg temu przed sprawą SN, wyobraźcie sobie po raz pierwszy zacząłem rozważać głosowanie na PiS, ale to jak ze swoją byłą. [/b]
Ty to masz nie rozdwojenie, a roztrojenie jaźni. Twój przypadek to co najmniej temat na pracę magisterską. Odkąd zagościłem w tym dziale Polityka na FB czytałem twoje wpisy zdecydowanie proPO, po czym napisałeś że w wyborach 2015 głosowałeś na Korwina, czym totalnie mnie zaskoczyłeś i już wtedy Ci pisałem że jesteś ciekawym przypadkiem dla socjologów, bo gdzie Korwin a gdzie to co wypisywaleś do tamtego momentu. Później już po tym jak oznajmileś że głosowałeś na Korwina znów pisałeś o &quot;fachowcach z PO&quot;, pisałeś o nieudacznikach z PiSu którzy zaraz zrujnują gospodarkę i zaraz będzie u nas Grecja i takie tam. Kilka postów wcześniej pisałeś że będziesz głosował na każdego tylko nie PiS. A tu nagle wyskakujesz z czymś takim że zastanawialeš się nad głosowaniem na PiS.
Zdecyduj się wreszcie bo Nie da się kochać Realu Madryt, kibicować Atletico Madryt i zastanawiać się czy czasem nie kibicować też Barcelonie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Opozycja to raczej powinna stworzyć jakiś dobry program wyborczy i w ten sposób próbować przekonać wyborców do siebie bo w tej chwili robią tylko dużo zamieszania.
Zgadzam się w 100%. Oni mają w ogóle jakiś program??
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Tak się dziwie ze Kaczyński wytrzymał taki długi czas bez reakcji na temat Lecha .Szla prowokacja za prowokacja już od kilku miesięcy , przyszedł moment u Jarosława zęby wybuchnąć i zrobił to .Nagle teraz znowu ta manipulująca opozycja wygłasza sady ze Kaczor wali jadem .Niech każdy odwróci medal z drugiej strony i ciekawa jestem jakbyśmy my wytrzymali czasowo jakby atakowali nasze bliskie osoby .
Opozycja ma taki program ze ..Petru prosi o zbiorki pieniążków na manifestacjach (przez jego głupi błąd partyjka subwencji nie ma ) .Inni wielcy z tej totoalnej opozycji -schetyna , ze silą zrobią swoje .Jestem ciekawa czy naprawdę jak się stanie coś złego to wezmą odpowiedzialność , zapewne nie .
Mucha kolejna mądra która pisze ze straż marszałkowska ma bron ostra od 1.5 roku , poczytajcie jak jest faktycznie .
a wcześniej pisałam o majdanie ze niektórzy chcą powielić wiec i jest instrukcja
https://wpolityce.pl/polityka/349913-ujawniamy-16-krokow-ktore-maja-sparalizowac-polske-i-odsunac-pis-inzynierowie-zbiorowej-histerii-maja-tajny-plan-wylaczmy-rzad
wiec każdy niech ma swój rozum ,nie dajmy sie manipulować , bo bedzie złe z krajem ...
Nie warto tez ogladac jednego zrodla informacji czy to TVP(PIS ) czy TVN (Po N ) należy szukać tez niezależnych informacji które weryfikują wszystko
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
@Roy Keane
A jakieś odniesienie do informacji o nadwyżce budżetowej będzie z twojej strony?
Czemu nie. Przez cały 2016 rok pis chwalił się jak to dobrze idzie im ściąganie Vatu. Na koniec okazało się, że realnie ściągnięty VAT był o ok 1,5 mld niższy od zaplanowanego w budżecie na 2016.
Dlatego warto zaczekać na wykonanie budżetu za cały rok.
 
Do góry Bottom