>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Mistrzostwa Polski
Urbanek - minimum 64 metry, dysk-1,57
Wojciechowski - minimum 5,65 wzwyż -1,27
Bukowiecki - minimum 21metrów, kula - 1,4
Haratyk - Szyszkowski, kula - 1, 1,27
AKO - 3,55 STS

Coś takiego wymyśliłem sobie. Jakieś opinie ogarniętych w temacie? Bukowiecki i Wojciechowski to raczej bez problemu. Urbanek forma rośnie co pokazał na Drużynowych Mistrzostwach Europy gdzie rzucił 66,25 więc na MP 64 metry to powinien lekko rzucić. Haratyk wydaje mi się że lepszy w chwili obecnej. Na niedawnym memoriale Kusocińskiego uzyskał 21,18 i był lepszy od Szyszkowskiego o ponad 60cm. Na MP powinien być spokojnie przed Szyszkowskim.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Bejrut - no typy wydają się spoko

Ode mnie takie coś:
Dysk: Kamiński - Stój typ 2 kurs: 1,62 ✅
Oszczep: Maruszewska - Kąkol typ 1 kurs: 1,35 ✅
AKO: 2,19 STS ✅✅✅
O Bartku pisałem sporo podczas MEU23. Zdanie podtrzymuje. Wydaje mi się że w tej parze jest zdecydowanym faworytem. Z pewnością zechce zmazać plamę po spalonych rzutach w Bydgoszczy. Forma jest bo rzuty były ponad 60. Kamiński jako junior zapowiadał się bardzo dobrze. Z czasem kariera trochę wyhamowała. Rzuca dobrze w tym sezonie ale moim zdaniem nie da rady Stojowi. W drugiej parze Klaudia Maruszewska nasza mistrzyni świata juniorów z zesżłego roku kontra Marta Kąkol. Marta w tym sezonie nie rzuciła jeszcze 55 m , bliżej jej wynikom do 50m a dla Maruszewskiej 55m nie powinno stanowić problemu.

Dodatkowo na dzisiaj :
oszczep: Osewski - Chmielak typ 1 kurs 1,57 ⛔ (mocna wtopa)
100m: Zalewski - Olszewski typ 2 kurs 3:20 ⛔ (było blisko 0,06s różnicy)

PS Warto już dzisiaj zastanowić się nad parą Wojciechowski Lisek i grze na Piotrka Liska po kursie 3,10. Szanse są mniej więcej równe na obu panów a różnica w kursach spora
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mistrzostwa Polski
Urbanek - minimum 64 metry, dysk-1,57
Wojciechowski - minimum 5,65 wzwyż -1,27
Bukowiecki - minimum 21metrów, kula - 1,4
Haratyk - Szyszkowski, kula - 1, 1,27
AKO - 3,55 STS

Coś takiego wymyśliłem sobie. Jakieś opinie ogarniętych w temacie? Bukowiecki i Wojciechowski to raczej bez problemu. Urbanek forma rośnie co pokazał na Drużynowych Mistrzostwach Europy gdzie rzucił 66,25 więc na MP 64 metry to powinien lekko rzucić. Haratyk wydaje mi się że lepszy w chwili obecnej. Na niedawnym memoriale Kusocińskiego uzyskał 21,18 i był lepszy od Szyszkowskiego o ponad 60cm. Na MP powinien być spokojnie przed Szyszkowskim.
Przecież tego nie można łaczyć w ako /jeden specjalny zakład z odległościami na kupon można dać/
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Bartek (jeżeli nie spali) powinien być na 3 miejscu,chyba że odpali jak w tamtym roku i będzie srebro. Ale to trzeba ponad 65m rzucić. Robert i Piotrek w dobrej formie,szczególnie ten drugi zaczyna wchodzić na właściwe tory. Jako pewniak jeżeli się nic nie zdarzy B.Stój-P.Pasiński 1.30. Kurs marny ale może komuś podatek w jakimś ako zniwelować.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Kartonik - No nie można łączyć, chciałem dzisiaj rano puścić i dupa. Zdenerwowałem się trochę...
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Beznadziejna oferta na dzisiaj z STSa no ale oni przynajmniej jakąś mają:

Zwyciężczyni 400m kobiet 51.99 lub lepszy? typ : tak kurs: 1,75 ✅
800m Cichocka - Jóźwik typ: 1 kurs : 1,57 ✅
AKO: 2,75 ✅✅✅

400m kobiet w Polsce wygląda od kilku sezonów świetnie a w tym roku to rewelacja. Na mistrzostwach swiata sztafet 4x400 zajeliśmy 2 miejsce więc potencjał jest olbrzymi. W tym sezonie aż 10 zawodniczek przebiegło dystans jednego kółka poniżej 53 sekund. Nas interesuje jednak bieg o sekundę szybszy. Stawka dzisiejszego biegu jest olbrzymia bo to walka o miejsca w sztafecie. Na pewno wszystkie dziewczyny pójdą na maksa. Co prawda w tym sezonie żadna jeszcze nie biegała tak szybko, ale Dąbrowska zanotowała już 52.01 a życiówki Wyciszkiewicz czy Hołub są grubo poniżej 52 sekund. Liczę na bieg poniżej 52 sekund i to może nawet 2 lub 3 zawodniczek.
Druga para to pojedynek naszych eksportowych Pań ;) Cichocka uskrzydlona ostatnim zwycięstwem w Diamentowej lidze konta szukająca formy Joanna Jóźwik. Typ wydaje się oczywisty ale to życie zweryfikuje. Tego że Joanna ma większy potencjał i w końcu znajdzie szczytową formę jestem pewien ale oby jeszcze nie dzisiaj;) Oczywiście nie są to pewniaki i radzę ze stawką nie szaleć

Dodatkowo:
Rozmys - Kuciapski typ: 2 kurs: 2.30 ⛔
Smietanka- Przybyła typ: 2 kurs: 1,90 ⛔
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Główny typ:
Haratyk uzyska przynajmniej 20.75? typ: tak kurs:1,67 ✅ (Niesamowita seria 20.50 21.38 20.76 21.19 21.10 21.53 )
200m Popowicz - Kiełbasinska typ 2 kurs: 1,5 ✅
AKO: 2,51 STS ✅✅✅
Michał Haratyk to aktualny vice mistrz Europy z otwartego stadionu i świetny zawodnik. Trochę niedoceniany ze wzgledu na karierę Bukowieckiego. Myślę że dzisiejszy konkurs będzie stał na wysokim pozomie i te 20.75 nie będzie stanowiło dla Michała problemu. Forma rośnie. Ostatni start miesiąc temu w czeskiej Ostravie zakończył z wynikiem 21.34. Powinien pomieszać trochę szyki Konradowi i pchnąć powyżej 21 m. No to liczę
W drugim pojedynku na 200m Marika Popowicz powalczy o złoto z Anią Kiełbasińską. Marika wydaje się bardzo mocna ale Ania jeszcze silniejsza. Oglądałem wczorajsze eliminacje w których Ania osiągnęła gorszy czas od Mariki ale mówiła że końcówkę odpuściła i dzisiaj powalczy nawet o minimum na MS które wynosi bodajże 23 s.
Dodatkowo:
Cichocka- Ennoaui typ 2 kurs: 4,15 zwrot Cichocka nie stanęła na starcie
Czykier w finale 13.35 i szybciej typ tak kurs: 2,25 ⛔
Wojciechowski - Lisek typ 2 kurs: 2,70 ✅ (Lisek mega mocny, piękny dzień ????
Glanc - Zabawska typ 2 kurs: 2,05 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Już od 5. sierpnia ruszają najważniejsza impreza lekkoatletyczna - MŚ w Londynie. Polacy w trakcie sezonu pokazywali, że forma zwyżkuje więc walki o medale nie zabraknie. Podczas mistrzostw z bieżnią żegnać się będą wielcy biegacze - Mo Farah i Usain Bold.
Jakie wasze propozycje na tą imprezę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 277

stepinski

Użytkownik
dysk P. Małachowski typ miejsca 1-6 kurs: 1,2 Fortuna ✅
kula M. Haratyk typ miejsca 1-12 kurs: 1,23 Fortuna ✅ mega mocny
kula K. Bukowiecki typ miejsca 1-12 kurs: 1,22 Fortuna ✅ szczęśliwie
AKO: 1,8 ✅✅✅

Typ główny na dzisiaj i jutro. Zazwyczaj staram się nie grać aż 3 wydarzeń i tak niskich kursów ale lepszego na dzisiaj kuponu nie stworzyłem. To oczywiście tylko sport ale oczekiwania wobec tych zawodników sa duze. Wszyscy trzej moga zakręcić się nawet w strefie medalowej. Piotrek złapał świetną formę i w moim mniemaniu wróci z mistrzostw z krążkiem. Jesli chodzi o kulomiotów to jutro o 11 eliminacje. W finale znajdzie się 12 zawodników. Odległość kwalifikacyjna dla dużego Q to 20.75m. Wydaje się ze i Konrad i bedacy w życiowej formie Michał powinni sobie z tym poradzić.

Typy dodatkowe:
1500m Kipyegon - Klosterhalfen typ 2 kurs: 4,15 STS ⛔ (e nie tak miał wyglądać bieg)
1500m Weightmann - Ennaoui typ 2 kurs: 2,5 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 185

jkj

Użytkownik
Nie ma sensu grac Haratyk @1,23 jak było @2 1-12
Typy:rzut oszczepem kobiet
Fortuna
Spotakowa 1-2 @1,5
Kolak 1-2 @1,6
Dwie faworytki, ktore nie maja tutaj z kim tak naprawde przegrac miedzy nimi rostrzygnie sie złoto reszta daleko.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Opłaca się grać Bolta po kursie 1.4? Ma on tu z kim przegrać? Widziałem bieg eliminacyjny na wielkim luzie u niego
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Nie ma sensu grac Haratyk @1,23 jak było @2 1-12

Typy:rzut oszczepem kobiet
Fortuna
Spotakowa 1-2 @1,5
Kolak 1-2 @1,6

Dwie faworytki, ktore nie maja tutaj z kim tak naprawde przegrac miedzy nimi rostrzygnie sie złoto reszta daleko.
Na Haratyka był kurs 2 ze wejdzie do szerokiego finału?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie ma sensu grac Haratyk @1,23 jak było @2 1-12
Dokładnie tym bardziej że Haratyk za dużo nie pokazywał się w najważniejszych mityngach sezonu i psychicznie może nie wytrzymać.
Wczoraj podobna sytuacja z Jaszczukiem. Wystarczyło skoczyć 7,91 by wejść do finału, a on marne 7,64 poleciał (tegoroczny rekord 8,18)
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Dokładnie tym bardziej że Haratyk za dużo nie pokazywał się w najważniejszych mityngach sezonu i psychicznie może nie wytrzymać.

Wczoraj podobna sytuacja z Jaszczukiem. Wystarczyło skoczyć 7,91 by wejść do finału, a on marne 7,64 poleciał (tegoroczny rekord 8,18)
Mimo wszystko będę upierał się że to inna sytuacja. Wyniki Jaszczuka od początku sezonu: 8.18 7.89 7.92 8.07 7.84 7.87 7.66 7.60 7.64. A więc jak widać szczyt formy zrobiony na początek sezonu, żeby załapać się na MS. Trudno się dziwić, swoje zrobił, a te 7.64 wczoraj raczej było oczekiwane. Zupełnie inaczej jest z Haratykiem który spokojnie rozkręcał się żeby na docelowej imprezie być w szczytowej formie.To jego seria z zawodów tydzień temu w Cetniewie: 21,25 21,56 21,45 21,72 21,88 21,88. Statystycy wyliczyli że to najlepsza seria polskiego miotacza w historii! 21.88 jest 3 wynikiem po Majewskim i Bukowieckim. Do awansu wystarczy prawdopodobnie 20.75. Szczerze to ja nie widzę tu żadnej analogii do Tomka Jaszczuka.Ale nikogo nie namawiam. Pozdrawiam

M. Lewandowski awansuje do półfinału? tak kurs: 2,62 forbet ✅✅✅ no po prostu kapitalne przedpołudnie ????
Powiem szczerze że chyba dużo za wysoki jest ten kurs. Półfinał to plan minimum dla Marcina. W tym sezonie wynikowo może nie biegał za szybko ale to jednak doświadczony zawodnik. W swojej serii ma 5 SB a 4 PB. Trzech zawodników z każdej serii awansuje do półfinału plus 6 z czasami z wszystkich biegów. Zarówno Aman jak i Tuka jakoś specjalnie w tym sezonie nie zachwycali. Jesli Marcin trafił z formą spokojnie powinien w tej 3 być.

W ogóle fajna oferta zakładów w forbecie. Szkoda że większość można grać tylko singlami. Moje pozostałe propozycje zagrane za grosze:
E. Swoboda awansuje do półfinału? tak kurs: 4,95 ✅ pieknie Ewka ????
Fiodorow uzyska przynajmniej 71,50 w 1 rzucie eliminacyjnym? nie kurs: 2,5 ⛔ (uwaga a na STSie to samo tylko na tak kurs: 2,9! Dałem po 100 tu i tu więc jestem już na plusie. Tylko ten podatek ????
Omelko awansuje do półfinału? tak kurs: 2,15 ✅
M. Koproń uzyska przynajmniej 71 w kwalifikacjach? tak kurs: 1,8 STS ✅ w pierwszym rzucie 74,97
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
S 277

stepinski

Użytkownik
Gdzie znajde wyniki Małachowskiego ? w stsie jest ze uzyska przynajmniej 67 M po kursie 1.8 . Jak to widzicie ?
http://www.domtel-sport.pl/statystykaLA/personal.php?page=sb&amp;amp;nr_zaw=1794&amp;amp;r=2

Ciężko powiedzieć. Jak spojrzysz na wyniki to tylko raz w Cetniewie przekroczył 66m. No ale on cały czas był kontuzjowany i formę zrobił na dzisiaj. W Cetniewie miał 67,68 w konkursie a jak już sie skończyły zawody to jako zwycięzca dla publiczności rzucił i było aż 69 metrów z centymetrami. Nie pamiętam dokładnie ile. Ja tego nie gram. W dysku to wiatr, koło różne takie rzeczy decydują o odległościach
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rzut dyskiem mężczyzn
Piotr Małachowski uzyska przynajmniej 67 metrów: TAK 1,85 STS ⛔
Piotrek w tym sezonie wyniki miał słabe, ale ostatnie występy wskazują na progres. W Cetniewie tydzień temu pokazał, że forma rośnie. Wyniki: 65,76 - 66,47 - 66,18 - 63,61 - 67,68 - 67,22 napawają optymizmem. Poza konkursem osiągnął nawet 69,19 i potwierdził, że do Londynu pojechał po dobry wynik. W eliminacjach w pierwszym rzucie 65,13m i zapewniony awans do finału. Sam mówił, że to był słaby rzut, technicznie sporo brakowało, a jednak wynik był dobry. Cetniewo pokazuje, że wynik 67 metrów nie jest nieosiągalny, a co więcej, jest dość prawdopodobny. Forma rośnie i dziś Piotr powinien powalczyć o medal.
Skok w dal mężczyzn
Rushwal Sammai - Radek Juska 1,40 STS ✅
Rushwal Sammai wygra 4,00 STS ⛔
Sammai jest drugi na listach światowych. 8,30m w ostatnich startach kilka razy przekroczył, a ta sztuka w tym roku jeszcze Czechowi nie udała. Jego najlepszy wynik to 8,29 z kwietnia przy bardzo mocnym wietrze. Eliminacje Juska wygrał z wynikiem 8,24. Sammai 8,14 ale startował w drugiej grupie zawodników. Tutaj warunki były trudniejsze, bo o ile pierwsza z Juską skakała z wiatrem, o tyle Sammai i reszta mieli pod wiatr. Z tego powodu do finału awansowało 9 zawodników z grupy A i tylko 3 z grupy B. Reprezentant RPA jest o wiele równiejszy i jego wyniki wskazują, że dziś powinien walczyć o złoto z Manyongą, który na listach światowych lideruje.
Wyniki ponad 8,60 robią wrażenie ale te wyniki osiągał na wiosnę (raz tylko w czerwcu to powtórzył). Ostatnie wyniki to poziom podobny do tego, który osiąga Sammai. Buki wg mnie za mocno faworyzują Manyongę, bo poziom powinien być dość wyrównany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom