>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
M 465

michal91

Użytkownik
pokerstars i partypoker ktore mam teraz odpalone , ale to zawsze mam odpalone i mimo tego mialem i bylo wolnej pamieci okolo 1000.

Od jakiegos czasu jade bez karty graficznej , tylko na zintegrowanej ale mimo tego tej pamieci dosc sporo bylo.

Chrome mam teraz w procesach jako 3 osobne kazde zabiera po 15k ale potrafi nawet do ponad 100k skoczyc.

edit: bez chrome mam 1.1k wolnego. Tyle to mialem 2-3 dni temu z chrome i jeszcze z jedna gierka odpalona oraz pokerami.

Jaki antywirus teraz jest w modzie ?
Wyglada, ze wszystko jest ok. Masz dostepne jeszcze 4k pamieci. Zobacz co i ile bierze po uruchomieniu komputera.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przeskanuj komputer adwcleaner i malwarebytes

po resecie kompa teraz jest duzo lepiej. Mam 5 przegladarek teraz , gierke odpalona i 2 pokeroomy i teraz pamieci jest znacznie wiecej. Troszke kompik muli bo nie mam karty graficznej zainstalowanej i pewnie przez pare miesiecy jakies wiruski sie musialy nazbierac =p Po wczorajszej aktualizacji dela mam problem z dzwiekiem bo sie tak podwaja np przy odglosie systemu czy tez na streamach echo sie robi. Nie wiem o co kaman.
Wielki powrot do gry w Unibet. Skrilla nie ma ale Entro Pay zadzialalo dzis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom