>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (18-19.07.2017) - REWANŻE

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów - Rewanże





kursy od: iforbet

Zapraszam do dyskusji oraz do podawania pierwszych typów.


 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Ktoś coś może powiedzieć o meczu Ludogoreca z Zalgirisem? Litwini wygrali mecz, patrząc po statystykach grali bardzo przyzwoicie (chociaż liczba sytuacji bramkowych mogła wynikać z tego, że piłkarze bułgarskiego klubu cofnęli się po strzeleniu pierwszej bramki w meczu), grają ostatnio bardzo dobrze... no a kursy na nich teraz są bardzo wysokie, w tym na awans.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 18:00
Spotkanie Alakshert-BATE
Typ: over 2.5
Kurs 2.22
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej ligi mistrzów w którym ekipa Alkshert z Armenii na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Białorusińskiego BATE Borysów. Goście byli faworytem do pewnego awansu z tej pary jednak już w pierwszym spotkaniu nie zgrali tak jakby tego sami chcieli bowiem tylko zremisowali na swoim stadionie, pomimo tego że byli zespołem znacznie lepszym i stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia bramki, jednak skuteczności tego dnia nie była ich najmocniejszą stroną, teraz Bate musi się postarać i poszukać bramki na wyjeździe bowiem remis bezbramkowy daje tutaj awans zespołowi gospodarzy a to na pewno była by spora niespodzianka jeśli drużyna z Armenii wyeliminowała by drużynę Bate , która na arenie między narodowej jest zespołem znacznie bardziej doświadczonym. Tak więc reasumując spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie i myślę że bramki w nim na pewno zobaczymy bowiem obie ekipy bramki strzelać potrafią, stawiam na wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 18:00
Spotkanie Alakshert-BATE
Typ: over 2.5
Kurs 2.22
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej ligi mistrzów w którym ekipa Alkshert z Armenii na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Białorusińskiego BATE Borysów. Goście byli faworytem do pewnego awansu z tej pary jednak już w pierwszym spotkaniu nie zgrali tak jakby tego sami chcieli bowiem tylko zremisowali na swoim stadionie, pomimo tego że byli zespołem znacznie lepszym i stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia bramki, jednak skuteczności tego dnia nie była ich najmocniejszą stroną, teraz Bate musi się postarać i poszukać bramki na wyjeździe bowiem remis bezbramkowy daje tutaj awans zespołowi gospodarzy a to na pewno była by spora niespodzianka jeśli drużyna z Armenii wyeliminowała by drużynę Bate , która na arenie między narodowej jest zespołem znacznie bardziej doświadczonym. Tak więc reasumując spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie i myślę że bramki w nim na pewno zobaczymy bowiem obie ekipy bramki strzelać potrafią, stawiam na wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
Według mnie skłaniałbym się bardziej do undera, Alashkert ma dobry wynik 1:1 na wyjeździe, przy wyniku 0:0 u siebie daje im awans, pewnie postawią autobus, a BATE będzie bić głową w mur, jak w pierwszym meczu u siebie nie potrafili wykręcić overa, to wątpię aby udało im się na wyjeździe, ogólnie Białoruskie drużyny są dosyć underowe, Mińsk też w pierwszym meczu nie nastrzelał choć był faworytem, Brest Soligorsk taks samo wystarczy spojżeć w statystyki, w drużynach z Białorusi nie ma jakiś gwiazd wirtuozów abyśmy oglądali ładny ofensywny futbol...this is my opinion ;)
 
walt 33

walt

Użytkownik
Co myślicie o spotkaniu Vardar Skopje vs Malmo FF? Nie oglądałem tego spotkania a wydaje mi się, że ekipa ze Szwecji która w pierwszym meczu miała o niebo lepsze statystyki (zapewne nie wykorzystywali swoich sytuacji) wygra w drugim spotkaniu a kurs jest bardzo zachęcający.
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Widzę kolega Baku193 dalej wszędzie overy stawia. Ta bramka Alashkertu w 1 spotkaniu była bardzo przypadkowa. Samobój w naprawdę prostej sytuacji. Ja zagrałem czysto na ✅BATE. ✅1.85
Vardar-Malmoe - Szwedzi mieli ogromną przewagę. Gol dla Vardaru po strzale z dystansu po ziemi od słupka. Kurs jest zachęcający na Malmoe, ale może zagrać np zwrot w przypadku remisu (DNB)? Tak samo Vikingur-HF 2 i DNB?
Za drobne dałem ✅Żylina x2, ale to dla zabawy bo kurs ✅3.63 zachęca a Kopenhaga już praktycznie awansowała i po co mają się spinać.
 
M 14

marco1866

Użytkownik
Powiem tak ogladalem Malmo z Vardarem i tam vardar mial jedna sytuacje gdzie szczesliwie strzelil gola..a Malmo słupki poprzeczki i strzelali w bramkarza wiec dla mnie Malmo to drużyna o wiele lepsza i bedą tam na pewno cisneli wiec wygrana albo remis nie ma zakładu- ja pograłem jeszcze kilka dni temu jak był dobry kurs, albo Malmo w kierunku rożnych na tym etapie drużyny skandynawskie nabijają dużo kornerów i myśle że dzis Malmo wezmie z 7 minimum. Dla mnie Bate czysty win ???? sorry z literówki
 
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Co myślicie o spotkaniu Vardar Skopje vs Malmo FF? Nie oglądałem tego spotkania a wydaje mi się, że ekipa ze Szwecji która w pierwszym meczu miała o niebo lepsze statystyki (zapewne nie wykorzystywali swoich sytuacji) wygra w drugim spotkaniu a kurs jest bardzo zachęcający.
Kurs wystawiony na Malmo FF był bardzo promocyjny jak na taką różnicę klas obu zespołów i obecnie jest już ten kurs na poziomie 1.75 czyli to mówi wszystko.
Mnie bardziej z wtorkowych meczy zastanawia Kurs na Vikingur Gota który był w wyżej podanym poście a obecnie jest to już 4.20 i jak widać buki nie doceniają zespołu z Wysp Owczych i tak samo było już w tamtej rundzie a jak się skończyło to wszyscy wiemy. Moim zdaniem Vikingur może spróbować powalczyć z zespołem z Islandii.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
nie wiem @Madman czemu nie doceniasz BATE, ale mi np. jakoś ciężko uwierzyć, że nie zobaczymy ich w następnej rundzie. O wiele bardziej doświadczona ekipa, u siebie przypadkowy remis, po samobójczej bramce. BATE to ekipa, która regularnie występuje z powodzeniem na arenie międzynarodowej (od sezonu 2007/08 lądowali co najmniej w 3 rundzie LM, kilkukrotnie grając w rozgrywkach grupowych) Wiedzą o co grają, zjadają ekipę Alakshert samym doświadczeniem i wątpię, że Alakshert ugra u siebie nawet korzystne 0-0. Pierwszy mecz chyba troszkę zlekceważyli, ale dla mnie to czysty win BATE i kurs @1.75 ✅ w Fortunie pobieram.

Do BATE dorzucam Malmo, lidera ligi szwedzkiej. Malmo w pierwszym meczu niesamowicie cisnęło. ostatnio w lidze troszkę się oszczędzali, choćby Cibicki na ławce. w ostatnich paru sezonach Malmo nie zakwalifikowało się tylko raz do grupowych rozgrywek w Europie i z pewnością w tym roku też nie chcą kończyć przygody po pierwszym dwumeczu. Stąd też myślę, że nie oddadzą tak łatwo kolejnej fazy i od początku od razu przycisną. czysty win Malmo po @1.88 ⛔ także pobieram w Fortunie.

do dubla dorzucam win Astany, choć kurs @1.14 ⛔ dupy nie urywa. Astana ma dobry wynik z pierwszego meczu więc nic nie muszą teoretycznie, ale idąc choćby przykładem BATE jakiś głupi samobój i potem kłopot. dlatego myślę, że na spokojnie, skoro na wyjeździe potrafili tak ich cisnąć to u siebie strzelą spokojnie parę bramek.

stąd na dziś sympatyczne ako @3.75 ⛔

nie nalegam, ale ja tak to mniej więcej na dziś widzę ????

powodzenia.
 
P 0

pewniakkks

Użytkownik
chcialbym tylko dodac od siebie ze bate w zeszlym sezonie u siebie wygralo z Dundalkiem 1:0 gdzie mieli olbrzymia przewage, dundalk praktycznie nie istnial, by pozniej na wyjezdzie w irlandii przegrac 3:0. moze nie jest to jasne przeslanie ze przegraja mecz, ale latwo o awans nie bedzie, tym bardziej ze gospodarza awans daje wynik 0:0 na ktory ja szczerze mowiac stawiam.
 
M 14

marco1866

Użytkownik
Jesli chodzi o rzuty rozne to Malmo over 5,5 kurs 1.65 i over 6,5 kurs 2,20 to samo HafnarfjarĂ°ar over 5,5 kurs 1,85 i wygra rozne 1,75 . Mysle ,ze warto bo jedni jak i drudzy graja na wyjezdzie a ich przeciwnicy beda grac na czas i bronic sie bo maja korzystne rezultaty wszystko zmieni sie jak strzela bramki...
 
kodziro 21

kodziro

Użytkownik
El. Ligi Mistrzów 18:00
Vardar - Malmo
powyżej 9.5 rzutów rożnych
kurs: 1.95 bet365 ✅
w pierwszym meczu w ktorym padł wynik 1-1 było 14 rzutów rożnych z czego Malmo miało 13. W kontekscie walki obu ekip o awans jest to moim zdaniem ciekawy typ. Licze szczegolnie na ekipe z Malmo ktora w ligowych meczach często sama pokrywa ów linię. Na live na Bet365 polecam Malmo race to 9 corners jak tylko pojawi się do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Alashkert nie strzeli @ 2.05 iforBet

Ponawiam typ z pierwszego spotkania. Bate straciło bramkę mega pechowo. Bramkarz nastrzelił swojego obrońcę i to w sytuacji gdzie nikogo z rywali nie było dookoła. Nie zmienia to faktu, że Bate jest w miarę solidne w defensywie i będzie miało tutaj znowu bardzo dużą przewagę. Alashkert to ogóry i dla mnie brak awansu z takim rywalem to będzie spora niespodzianka. Białorusini będą w natarciu, gospodarze pewnie murowanie bramy i jakieś sporadyczne wypady pod pole karne. Powinni przy tym wyniku grać uważniej w obronie, to jest zespół może słabszy niż w poprzednich sezonach ale mają doświadczenie, które może odegrać kluczową rolę. Gospodarze jak postawią autobus, a pewnie wyjdą z takim założeniem to myślę, że to się może źle dla nich skończyć, bo mają słabą defensywę i jak zespół z Andory potrafi im strzelić to i Bate powinno to zrobić i wywieźć jakieś 1-0. Nie porównywałbym Dundalk do dzisiejszego rywala Bate, bo Irlandczycy u siebie nie są impotentem w ataku i potrafią postraszyć mocniejszych rywali jak np w tym sezonie Rosenborg.

Żalgiris +1,5 @ 2.20 Unibet
Żalgiris TQ @ 3.50 Unibet

Kursy na Ludogorets śmiesznie niskie wg mnie. Żalgiris jedzie tam bronić zaliczki i szczerze powiedziawszy widzę realną szansę na ich awans. Przed rokiem po 0-0 u siebie z Astaną jechali również na ciężki teren, gdzie byli bardzo blisko awansu, bo stracili bramkę na 2-1 w doliczonym czasie. Bułgarzy w poprzednim sezonie awansowali do fazy grupowej ale też w sezonie 2015/16 (po sezonie 2014/15 w którym też grali w fazie grupowej) potrafili odpaść z Milsami przegrywając oba spotkania (kursy niemal identyczne jak teraz z Żalgirisem).

http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league-2015-2016/ludogorets-milsami-MwZbtHrC/
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league-2015-2016/milsami-ludogorets-Gb3daVli/

Żalgiris swoją ligę już dawno wyprzedził o lata świetlne i wygrywa ją ze sporą przewagą. Mają doświadczenie, są zgrani i tanio skóry na pewno nie sprzedadzą. Ludo ze swoim zaciągiem brazylijskim jest faworytem ale nie aż tak zdecydowanym. Warto poszukać niespodzianki.
 
R 0

rzycufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal LM
Godz: 19:00
Spotkanie: FC Samtredia - Qarabag FK
Typ: 2 (Qarabag FK -1)
Kurs: 3.25
Buk: Sts

Witam
Ja na dzisiaj wybrałem spotkanie FC Samtredia - Qarabag FK piłkarze z Azerbejdżanu w zasadzie w pierwszym meczu zapewnili sobie awans wygrywając u siebie pewnie 5:0 i bez wątpienia byli zdecydowanie lepszą drużyną niż goszczący u nich zespół z Gruzji. Pomimo takiego wyniku dziwi mnie kurs wystawiony na mój typ (3.25) i według mnie grzechem byłoby nie zaryzykować. W mojej ocenie Qarabag FK solidna drużyna jak na tą faze rozgrywek i nawet nie wychodząc optymalnym składem powinni śmiało dwie lub więcej bramek strzelić.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 19:15
Spotkanie Rosenborg-Dundalk
Typ: 1/1
Kurs 2.13
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów, Norweski Rosenborg podejmował będzie na własnym stadionie drużynę Dundalk, ekipa gospodarzy jest faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, w pierwszym spotkaniu padł remis po 1 ,ale to ekipa Dundalk była zespołem sprawiającym lepszy wrażenie niż drużyna Rosenborgu, który miał spore problemy z organizowaniem sobie gry na trudnym terenie, teraz na pewno gospodarze nie będą chcieli grać na remis bezbramkowy , który dawałbym im awans do dalszych gier, tylko będą próbowali zdobyć bramkę jak najszybciej by zapewnić sobie spokój w dalszej części spotkania. Rosenborg na swoim stadionie rzadko traci punkty i zdobywa sporo bramek, goście natomiast w poprzednich kolejkach wyjazdowych nie grali źle,ale jeżeli spojrzymy na spotkania wcześniejsze to często remisowali i ponosili porażki , dlatego stawiam na bramki tylko ze strony gospodarzy oraz na dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tego spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom