>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brak Podatku- Błąd czy ściema bukmachera.

B 0

beczka2006

Użytkownik
Nie ukrywam, że założyłem konto u tego buka bo zachęcił mnie promocją na brak podatku. Postawiłem kupon za 100zł dzisiaj na LE. Na kuponie wygrana widniała 3900zł z groszami. Kupon wszedł a na saldo przelali 3500zł. Rozumiem, że od wygranych powyżej 2.2k jest dodatkowy podatek ale tu powinien on byc widoczny na kuponie zebym mogl postawic kilka mniejszych. Czuję się oszukany, czy ktoś miał podobny problem?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wykazałeś się brakiem elementarnej wiedzy o funkcjonowaniu firm bukmacherskich w Polsce oraz nieznajomością Ustawy o grach - więc do kogo masz pretensje?
10% podatek od wygranych ponad 2280zł obowiązuje w Polsce już kilkanaście lat...
 
B 0

beczka2006

Użytkownik
Wykazałeś się brakiem elementarnej wiedzy o funkcjonowaniu firm bukmacherskich w Polsce oraz nieznajomością Ustawy o grach - więc do kogo masz pretensje?
10% podatek od wygranych ponad 2280zł obowiązuje w Polsce już kilkanaście lat...
Dostalem na maila reklamę. Napisali ze placa podatek za klienta. W kalkulatorze brak info. Zlapalem sie glupi.
 
E 0

el-maniaque

Użytkownik
Również wczoraj zarejestrowałem konto bo wołami pisali na stronie, że bez podatku i się srodze zawiodłem bo współczynnik 0,88 od razu widnieje w zakładzie.
Nie lubię krętactwa.
 
M 0

masta8

Użytkownik
Jeśli zrobi się kupon z min. 3 zakładów i kursie całości powyzej 2,0 to nie zabierają podatku,w innych wypadkach 12 lub 6 %
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Również wczoraj zarejestrowałem konto bo wołami pisali na stronie, że bez podatku i się srodze zawiodłem bo współczynnik 0,88 od razu widnieje w zakładzie.
Nie lubię krętactwa.
Jeśli grasz singlem to normalnie podatek 12%, jeśli 2 zdarzenia w tym jedno minimum 1,5 to 6% a jeśli 3 zdarzenia z łącznym kursem powyżej 2.0 to nie płacisz podatku. Niestety jak dotąd nikt nic lepszego nie wymyślił i niestety nie zanosi się na to :-(
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Przez pewien czas rzeczywiście informacja o podatku od wygranej przekraczającej 2.280PLN była mało widoczna. W wersji standardowej naszej strony od kilku tygodni błąd ten został naprawiony. Informacja jest widoczna na kuponie, a także pojawia się w momencie tworzenia kuponu:

Obecnie informacja ta nie pojawia się jeszcze w wersji mobilnej, ale wkrótce to również będzie poprawione.
Nie ukrywam, że założyłem konto u tego buka bo zachęcił mnie promocją na brak podatku. Postawiłem kupon za 100zł dzisiaj na LE. Na kuponie wygrana widniała 3900zł z groszami. Kupon wszedł a na saldo przelali 3500zł. Rozumiem, że od wygranych powyżej 2.2k jest dodatkowy podatek ale tu powinien on byc widoczny na kuponie zebym mogl postawic kilka mniejszych. Czuję się oszukany, czy ktoś miał podobny problem?
 
L 147

luminat

Użytkownik
Dajecie się oszukiwać &quot;brakiem podatku&quot; w forbecie. Prawda jest taka, że są tam takie niskie kursy, że grając we fortunie z uwzględnieniem podatku (po pomnożeniu przez 0,88) kurs będzie wyższy niż osławionym forbecie. Ale co kto lubi ;)
Oczywiście nie twierdze, że zawsze tak jest, ale bardzo często przy mniej popularnych dyscyplinach i zdarzeniach.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ale nie wiem o co Ci chodzi, czy tak ciężko jest wejść na forbet i fortunę, wybrać te same zakłady i samemu sobie sprawdzić gdzie będzie większa wygrana? niech każdy sam sobie sprawdzi i wyrobi zdanie
 
M 0

masta8

Użytkownik
Jak dla mnie nie da sie porównać uczciwie.
Jeden buk będzie mieć oferte &quot;tego&quot; lepszą a inny &quot;tamtego&quot; i tyle.
 
A 57

arturkus

Użytkownik
Dajecie się oszukiwać &quot;brakiem podatku&quot; w forbecie. Prawda jest taka, że są tam takie niskie kursy, że grając we fortunie z uwzględnieniem podatku (po pomnożeniu przez 0,88) kurs będzie wyższy niż osławionym forbecie. Ale co kto lubi ;)
Oczywiście nie twierdze, że zawsze tak jest, ale bardzo często przy mniej popularnych dyscyplinach i zdarzeniach.
to ciekawe, lubię sobie pograć czasem jakieś egzotyczne ligi typu Malezja, Kenia, itp. w Fortunie nawet nie mają nawet na nie oferty, więc nie wiem co porównywać z mniej popularnych zdarzeń ;)
 
Do góry Bottom