>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
A ta promocja GramGrubo, to po rozliczeniu kuponu dopisują te 12% czy jak to wygląda.
Bo przy kalkulowaniu zakładu jest standardowy podatek.
W rozwijanej liscie bonusow przy stawianiu pusto.
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
A ta promocja GramGrubo, to po rozliczeniu kuponu dopisują te 12% czy jak to wygląda.
Bo przy kalkulowaniu zakładu jest standardowy podatek.
W rozwijanej liscie bonusow przy stawianiu pusto.
Robiąc kupon ten podatek jest uwzględniany - np. kurs 2 za stówkę to pokazuje ewentualną wygraną 176, ale jak już postawisz zakład to w historii zakładów będzie widniało, że ewentualna wygrana to będzie 200 czyli bez podatku.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Tak w sumie przeczytałem, chodzi o toto-mix, czyli ta promocja dotyczy tylko gry w punkcie? (co prawda wykluczałoby to &quot;historię zakładów&quot; )
Zagrałem przed chwilą kuponik i normalnie mam ucięty podatek.
No chyba, że dodaje pieniazki dopiero po faktycznej wygranej.
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
No chyba, że dodaje pieniazki dopiero po faktycznej wygranej.
Jak stawiałem w zeszły piątek to było od razu to uwzględnione po postawieniu kuponu. Tylko, że dziwna sprawa bo jak się wejdzie w zakładkę bonusów to już o bonusie piszą na dziś, a z głównej strony jeszcze w małej ramce tego nie ma. Jak Ci nie uwzględnią to trzeba będzie pisać do obsługi, że bonus reklamowany, a nie otrzymałeś.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
No nic moze to moja wina, ale te obie wiadomosci nie sa ze soba spojne ????
&quot;Witam
W dniu dzisiejszym po północy występowały przejściowe problemy z dodawaniem do wygranej 12% w ramach promocji Bonus King, za co serdecznie przepraszamy. Z uwagi na to, że był to problem leżący po naszej stronie, w przypadku trafienia kuponu bardzo proszę o wysłanie zgłoszenia na [email protected] podając informację „brak bonusu king 07.07.2017, login, numery kuponów „ - wówczas różnica w kwotach zostanie zaksięgowana na koncie . Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Ze swojej strony mogę zapewnić, ze w przyszłości dołożymy starań, aby takie awarie nie miały miejsca. Aktualnie bonusy księgują się poprawnie.
Pozdrawiam&quot;
Jedna mówi o awarii i ze faktycznie nie dzialalo.
Druga mówi o tym :
&quot;Witam,
Kupon został zagrany w aplikacji mobilnej gdzie jest stały bonus 6%, promocje nie łączą się.
Pozdrawiam&quot;
Moze faktycznie moj blad, ze zagralem przez apke mobilna, natomiast troche obrzydliwa sytuacja ????

Jako, że wychodzę z domu zostawię póki co tu pytanie nie na livesupporcie.
Promocja obowiązuje przez cały dzień czy jest na pierwszy kupon?
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Moze faktycznie moj blad, ze zagralem przez apke mobilna, natomiast troche obrzydliwa sytuacja
A no niestety jest taki punkt w regulaminie:
5 Zagrania za środki bonusowe nie uprawnią do udziału w innych promocjach Bonus King w tym otrzymaniu kolejnych bonusów. (zagrania objęte 6% Mobile nie łaczą się z promocją Bonus King - Extra % do wygranej)
Promocja obowiązuje przez cały dzień czy jest na pierwszy kupon?
Promo masz na cały dzień więc możesz zagrać kilka kuponów.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mam dwa pytania dotyczace AKO TENIS.
Czy ta promocja dotyczy punktów naziemnych?
Jest tam mowa o bonusie 10% od wniesionej stawki aż do kwoty 20 złotych. Czy to oznacza, że maksymalna stawka dla tego bonusu to 200 złotych? Wtedy by ewentualna wygrana została powiekszona o 20 złotych. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
Z góry dziekuje za odpowiedź.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam dwa pytania dotyczace AKO TENIS.

Czy ta promocja dotyczy punktów naziemnych?

Jest tam mowa o bonusie 10% od wniesionej stawki aż do kwoty 20 złotych. Czy to oznacza, że maksymalna stawka dla tego bonusu to 200 złotych? Wtedy by ewentualna wygrana została powiekszona o 20 złotych. Przynajmniej ja tak to rozumiem.

Z góry dziekuje za odpowiedź.
AKO TENIS

Postaw w czwartek kupon z min. 4 zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dotyczyło TENISA i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki aż do kwoty 20 złotych.

Na skróty:
Zagraj kupon min. 4 mecze
Min. 1 zdarzenie dotyczące tenisa
Bonus 10% od zagrania
Max bonus do 20 zł
Aby zagrać za otrzymany bonus Twój kupon musi posiadać min. 1 zdarzenie z kursem 1,50
Ostatnie zdarzenie wyjaśnia chyba wszystko, to nie jest bonus niwelujący podatek, czy coś, ale zagrasz kupon z czterema zdarzeniami, gdzie jedno jest z tenisa i dostaniesz BONUS. Czyli grasz kupon za 100zł, a na Twoim saldzie bonusowym pojawia się 10zł, za które musisz zagrać raz po kursie 1,5 i wtedy wygrana przeniesie się z tego bonusu na konto główne. Pamiętać jednak należy, że mamy do czynienia z polskimi bukmacherami, a tu &quot;amazing happens&quot;, czyli tak jak np. STS rozlicza do obrotu tylko wygrane zakłady, tak Totolotek nie &quot;zeruje&quot; obrotu bonusem, jeśli go przegrasz. Tak więc trzeba tu uważać, bo np. korzystając z bonusu powitalnego, czy jakiegoś większego np. 500zł i przegrywając go na starcie grając all-in, czy po niewielkim obrocie tracąc wszystko, robiąc kolejny depozyt wciąź musisz spełnić warunki obrotu, żeby wypłacić. Może się okazać, że zostanie Ci ze starego bonusu do obrotu np. 300zł, a Ty dostaniesz bonus 20zł i będziesz musiał do tych 300zł obrotu dograć, żeby wypłacić :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
N 22

nika8332

Użytkownik
Mam pytanko, czy ktoś ostatnio u nich wypłacał kasę ? Jak długo idzie wyplata na konto ? .Chce coś wpłacić ale przerażają mnie te ich bonusy i te obroty smieszne , bo nie chce się w to paparac . dziękuje za odp
 
A 185

adikos

Użytkownik
1-2 dni robocze tyle trwa, a co bonusu to możesz z niego zawsze zrezygnować jeśli chcesz, trzeba napisać do supportu z prośbą o anulowanie bonusa, musisz to zrobić zanim zaczniesz grę.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
No z tą ofertą jak ktos wczesniej wspomnial faktycznie magia, zazwyczaj meczy brakuje na apce (+6%), dzis przy okazji bonusu GramGrubo(+12%), wieksza oferta jest na apce niż na stronie ????
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
Spore zmiany w promocjach w Totolotku - oczywiście na minus.
Zawiesili dzisiaj promocję związaną z aplikacją mobilną (6% podatku) oraz zmienili promocję z bonusem reload (do tej pory był w każdy poniedziałek, teraz będzie raz w miesiącu)
 
N 22

nika8332

Użytkownik
zmiany zmiany ale na prllll, moment temu wplacilam paysa i mija 10 minuta -monety brakj..teraz uwaga wbijam na czat do totomixa a mi wyskakuje mega info ;)Jeden z naszych przedstawicieli wkrótce do Pana/Pani dołączy. Jest Pan/Pani 21 w kolejce. Czas oczekiwania wynosi ok. 58 minut. Dziękujemy za cierpliwość --glupota i smiech na sali , jeden agent do klientow na live ????
 
N 22

nika8332

Użytkownik
minelo troche a tu :razz:Jeden z naszych przedstawicieli wkrótce do Pana/Pani dołączy. Jest Pan/Pani 12 w kolejce. Czas oczekiwania wynosi ok. 22 minut. Dziękujemy za cierpliwość.:-(
do informacji dodam ze plata pay wplynela po...30 minutach
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
AKO PIŁKA NOŻNA (19.07.2017)
Szykujesz tasiemca od 4 zdarzeń w górę? nie zapomnij dołożyć przynajmniej jednego meczu piłki nożnej, a dostaniesz bonus 10% od wniesionej stawki do kwoty 20 złotych.
Na skróty:
Zagraj w środę kupon min. 4 mecze
Min. 1 zdarzenie dotyczące piłki nożnej
Bonus 10% od zagrania
Max bonus do 20 zł
Aby zagrać za otrzymany bonus Twój kupon musi posiadać min. 1 zdarzenie z kursem 1,50
 
N 22

nika8332

Użytkownik
kwestia wyplat ..
Wypłaty środków zgromadzonych na koncie dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00.
Wnioski o wypłatę złożone do godziny 10:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia, a po godzinie 10:00 zostaną zrealizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 10:00 zostanie zrealizowany następnego dnia roboczego o godz. 12:00. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek o godzinie 12:00.
To, kiedy otrzyma Pan wpłatę zależy od tgeo jak księguje przelewy Pana bank.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Czy totolotek zwiekszyl podatek do 12% w aplikacji mobilnej? Gram tam od kilku dni i zawsze przelicznik byl 0,94 a dzisiaj wsxystki zaklady mnoza przez 0,88. Mowa o aplikacji mobilnej.
 
Do góry Bottom