>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
K 90

konikpolny

Użytkownik
Już parę razy pisałem o czym wspomina Marcin-Odra, że ustawa była ustawiona pod firmę, która ma ponad 40% rynku w Polsce. Gdyby zależało urzędasom z MF na zyskach dla Polski, to przyjęliby podatek GGR, a nie to co przegłosowali. Chodziło o to, żeby zapewnić pewnego rodzaju monopol określonych/określonej firm/firmie poprzez zniechęcenie potencjalnych kandydatów do polskiego, sporego rynku. Ktoś się dużo wykosztował, bo trzeba było &quot;przekonać&quot;(&quot;obstawić&quot;) aż dwie ekipy polityczne i teraz ten ktoś miałby ryzykowac, że mu jakieś Unibety czy inne zrobią ekonomicznie z d...jesień średniowiecza. Tylko naiwniacy w to uwierzą.
Nie mogą im wprost odmówić, bo skończy się procesowo jak na Węgrzech, ale odciąganie, przeciąganie itp.działania.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak jak mój znajomy zacznijcie pisać masowe skargi na STS-a do UOKiK i UKE.Niech i ich organy państwowe dokładnie prześwietlą czy nie było nadużyć.(łapówki,loobbing)
paypal&gt;&gt; lobbing jest w Polsce dozwolony:
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20051691414
Natomiast kluczową sprawą byłoby uzyskanie przez Twojego kolegę odpowiedzi ze strony w/w organów z którymi koresponduje - na pytanie, na jakiej to podstawie prawnej polskie firmy bukmacherskie obciążają graczy 12% podatkiem obrotowym, gdy aktualnie obowiązująca Ustawa o grach z 1.04.2017 wcale nie wskazuje klientów jako tych, którzy mają go płacić...
Gdy kilka miesięcy temu zadałem o to pytanie w wątku STS ich przedstawicielowi na naszym forum czyli @WsparcieSTS, to do tej pory czekam na odpowiedź z jego strony, bo jakoś dziwnie się zapowietrzył.
.................
......................
Od 1 lipca 2017 r. zaczęły obowiązywać zmiany w ustawie o grach hazardowych.
Oznacza to, że banki mają nowe obowiązki odnośnie działań zapobiegających uczestnictwu w nielegalnych grach hazardowych.

http://e-play.eu/banki-blokuja-platnosci-do-nielicencjonowanych-kasyn/
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 924

radziooh

Użytkownik
Nie mogę się doczekać kiedy ludzie odpowiedzialni za ustawę hazardową i w ogóle większość polskich polityków trafi do więzienia za różne ustawy i przekręty albo przynajmniej zostaną surowo ukarani finansowo i oddaleni na zawsze ze świata polityki.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Też można by zapytać, co z ludźmi odpowiedzialnymi za aferę alkoholową z lat 90-tych, albo jak się mają ci co zajmowali się automatami o niskich wygranych, albo ... itd.
W Polsce prawo nie wszystkich obowiązuje.
Dla mnie najlepszym przykładem jest afera Amber Gold, ciąąągggnnniiieee się jak ser roztopiony na pizzy, a figurant bez wyroku trzymany w areszcie już chyba 5 lat.
E: Oby go nie dopadł seryjny samobójca, tak jak w aferze węglowej bywało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sergei 6

sergei

Użytkownik
Panowie a co z płatnościami kartą kredytową VISA lub Master?
Wczoraj na bat bez problemu mogłem dokonać płatności ową kartą VISA. Jak to jest czy nawet taki transakcje banki rejestrują i zgłaszają?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Pokerstars trafiło do rejestru domen
póki co u mnie nadal wszystkie strony buków działają, nie nałożył operator żadnej blokady, mamy 13 lipca, komunikat na stronie operatora internetu jest z czerwca, że muszą blokować...
 
K 10

klakier007

Użytkownik
Panowie przeglądam forum i brakuje takiej jednej informacji w pigułce, więc ogólnie rzecz biorąc jak po tej ustawie wygląda sprawa z bukami? jeśli się da grać omijając blokade stron to już nie mozna/nie powinno się robić płatności przelewami bankowymi, jak wygląda sprawa skrill czy to będzie tak jak wcześniej dobra alternatywa dla przelewów, czy buki wycofują te metodę płatności a może sam Skrill rezygnuje z płatnościami dla PL, czy teraz będą gorsze konsekwencje prawne w porównaniu do przed ustawy 2017?
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Panowie przeglądam forum i brakuje takiej jednej informacji w pigułce, więc ogólnie rzecz biorąc jak po tej ustawie wygląda sprawa z bukami? jeśli się da grać omijając blokade stron to już nie mozna/nie powinno się robić płatności przelewami bankowymi, jak wygląda sprawa skrill czy to będzie tak jak wcześniej dobra alternatywa dla przelewów, czy buki wycofują te metodę płatności a może sam Skrill rezygnuje z płatnościami dla PL, czy teraz będą gorsze konsekwencje prawne w porównaniu do przed ustawy 2017?
Ominąć blokadę to nie problem, chyba, że sam buk zablokował ( jak b365 ), a skrill nie chce chyba sobie problemów robić bo nie będzie akceptował wpłat do oraz wypłat od buków dla polskich klientów, które MF blokuje. Te wypłaty chyba od dzisiaj mają wejść.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Pokerstars trafiło do rejestru domen

póki co u mnie nadal wszystkie strony buków działają, nie nałożył operator żadnej blokady, mamy 13 lipca, komunikat na stronie operatora internetu jest z czerwca, że muszą blokować...
Czyli co? Nie gadajcie ze na pokerstars nie bedzie mozna juz grac..
U mnie narazie hula.

Co za chory kraj.
 
K 10

klakier007

Użytkownik
Ominąć blokadę to nie problem, chyba, że sam buk zablokował ( jak b365 ), a skrill nie chce chyba sobie problemów robić bo nie będzie akceptował wpłat do oraz wypłat od buków dla polskich klientów, które MF blokuje. Te wypłaty chyba od dzisiaj mają wejść.
Ktoś ma może więcej informacji na temat opuszczającego nas Skrilla, jakieś źródło?
 
W 0

wisniatorun1

Użytkownik
Witam wszystkich,
Jakoś w połowie czerwca zagrałem na unibecie zakład dlugoterminowy, który rozstrzygnie się jutro. Wpłata była wykonana za pomocą Przelewy24 z banku WBK. W przypadku wygranej czy jest jakis bezpieczny sposób aby wypłacić pieniądze? Kwota około 3500PLN.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Przestańcie wreszcie radzić!

Interwencja ze Skrillem to reakcja na te wasze marne rady!
Ile wam trzeba gadać? Ile?

Żadna marna łajza odpowiedzialna za egzekucję prawa nie wiedziałaby nawet o istnieniu Skrilla gdyby nie te wasze pierdy słodkie na forum...

Chciałbym żeby fora bukmacherskie poblokowali. Serio. Bo mi was żal, że nie umiecie z nich korzystać.

Tylko postów i reputacji... Miernota.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom