>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
panowie, ten bonus powitalny w Totolotku, można obrócić dubelkami ew treblami czy single muszą być? ????
Możesz robić kupony ako, ale i tak jedno ze zdarzeń na kuponie musi mieć kurs minimum 2.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubust 40

kubust

Użytkownik
Co to za oszustwo?! Uważajcie warunki bonusu są zupełnie inne! Proszę o kontakt administratora strony - dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd?! Wpłaciłem pieniądze i ze świetnych warunków na forum okazało się, że warunki obrotu są tragiczne!!! UWAGA! UWAGA!
 
A 185

adikos

Użytkownik
od dziś bonus wynosi 500 zł nie ma już 700 zł, poza tym nic się nie zmieniło.baner ze strony powitalnej jest nie aktualny, po wejściu do niego pisze już zmieniona wysokość bonusa.
jednak jeszcze jedna wczoraj istotna rzecz się zmieniła, mniejszy podatek z apki 6% już nie obowiązuje.
 
P 4

pro8lem

Użytkownik
ten obrót 3x depozyt i bonus, chodzi o to, że jak wpłacę 100zł i dostanę 100zł, wychodzi 600zl. Chodzi o to, że łączna kwota wszystkich postawionych zakładów ma wynosić ponad 600zł, czy chodzi o wygrane zaklady? jest jakis limit czasowy? Mógłby to ktoś rozjaśnić bo zawsze mialem z tym problem? Z góry dzięki!
Edit: i czy najpierw z konta schodzą mi pieniądze z depozytu czy bonusu? czy to są dwa oddzielne?
I czy po obróceniu tego odpowiednią ilość razy mogę wypłacić wszystko czy tylko to co mam na tym koncie depozytowym + tą podstawkę bonusu od depozytu?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ten obrót 3x depozyt i bonus, chodzi o to, że jak wpłacę 100zł i dostanę 100zł, wychodzi 600zl. Chodzi o to, że łączna kwota wszystkich postawionych zakładów ma wynosić ponad 600zł, czy chodzi o wygrane zaklady? jest jakis limit czasowy? Mógłby to ktoś rozjaśnić bo zawsze mialem z tym problem? Z góry dzięki!
Edit: i czy najpierw z konta schodzą mi pieniądze z depozytu czy bonusu? czy to są dwa oddzielne?
I czy po obróceniu tego odpowiednią ilość razy mogę wypłacić wszystko czy tylko to co mam na tym koncie depozytowym + tą podstawkę bonusu od depozytu?
tak, musisz zagrać za 600zł, liczą się wszystkie zakłady zagrane, ale obojętnie czy grasz single czy AKO musi być na każdym kuponie jedno zdarzenie z kursem @2,0, środki z depozytu i bonusowe są podzielone. Jeszcze jedna ważna sprawa o której nie pisze w regulaminie, ale ktoś wcześniej napisał tu na forum to przy okazji rozmowy na czacie spytałem i mi to Pani potwierdziła wypłata jest możliwa dopiero jak wszystko obrócisz, czyli w Twoim przypadku te 600zł jak powiedzmy wszystko przegrasz, a obrócisz powiedzmy 300zł to przy kolejnym depozycie te brakujące 300zł dalej Ci będą &quot;wisiały&quot; do obrotu, wypłatę będziesz mógł zlecić dopiero, gdy obrócisz całe 600zł, więc jak dla mnie lepiej nie korzystać z tego bonusu, ale to moje prywatne zdanie.
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Wcześniej ktoś w tym temacie napisał, że przy DNB jest też pobierany podatek. Prawda to? K**wa to by było nieprawdopodobne...&quot;remis - brak zakładu&quot; i podatek od kuźwa czego? U wszystkich legalnych buków tak jest?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kolumbo nie gram tam, ale to by było niestety prawdopodobne. Podatek jest pobierany w chwili zagrania. Więc to jak najbardziej możliwe. Czyli płacisz za to, że w ogóle zagrałeś. A twoją stawką w przypadku np. 100zł jest 88zł..
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Kolumbo nie gram tam, ale to by było niestety prawdopodobne. Podatek jest pobierany w chwili zagrania. Więc to jak najbardziej możliwe. Czyli płacisz za to, że w ogóle zagrałeś. A twoją stawką w przypadku np. 100zł jest 88zł..
Przy zwrocie jest zwracana cała stawka, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 
Do góry Bottom