>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Wziąłem opcję Rapid transfer by Skrill i bez problemu po 10 minutach na skrillu miałem kasę. Chodzi o 250 euro, więc wcale nie taka mała suma, a obyło się bez żadnych problemów.
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Dlaczego nie używacie Trustly? Macie o nich złe opinie?
Wpłata natychmiastowa, a wypłata w ciągu dwóch dni, z ich danymi (skandynawska firma). Kto tutaj może się o cokolwiek przypierdzielić? Jest jakiś haczyk?
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Jednak człowiek się przyzwyczaił do natychmiastowych wypłat, niektórzy (w tym ja) używali tylko skrilla do bukmacherki, 2 dni na wypłatę i do na konto bankowe mi się nie uśmiecha czekać ????
 
W 19

wezniebij

Użytkownik
A jak w ogole wyglada wyplata na trustly z 1xbet probowalem kontrolnie to nie mam tam pola zeby okreslic liczbe pln
wyglada to tak ze najpierw potwierdzasz wyplate trusly rozwijasz na gorze zapytanie o podjecie srodkow i tam w statusie masz link do podjecia srodkow jak wejdziesz to przekieruje do bankow zaznaczasz bank wpisujesz kwote i podajesz nr konta
 
P 0

pokorny9

Użytkownik
Z wypłatą nie miałem nigdy problemu, ale w związku z tym, że niektórzy piszą o problemach z weryfikacją, w dodatku zlikwidowali opcję skirlla, myślę nad brą za bitcoiny. Czy wtedy nie będzie wymagana weryfikacja, bo ta waluta daje anonimowość ?
 
H 32

hortex

Użytkownik
Podbijam, bo ich support jest lekko ułomny. Wpłacone skrillem, jak wypłacić obecnie najszybciej i najłatwiej? Czy przejdzie wypłata inną formą?
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
A jeśli zamiast wypłaty na Skrilla, jak robiłem dotychczas, zlecę im wypłatę na moją kartę która mi przyszła ze Skrilla to przejdzie?
nie przejdzie
Czyli wychodzi na to, że można w sumie jeszcze tam grać z użyciem skrilla ale poprzez Paysafecard. Prowizja za wpłatę jest ale trudno, ważne że można grać
 
M 0

mbilinski

Użytkownik
Panowie, info z wczoraj od gościa z supportu.
Jeśli macie na koncie kasę, którą wpłaciliście skrillem i chcielibyście wypłacić musicie znowu wpłacic minimalny depozyt(5zł) np Trustly, obrócić depozyt po minimalnym kursie 1.1 i można wtedy całośc wypłacić tą samą metodą.
 
M 0

mbilinski

Użytkownik
Panowie, info z wczoraj od gościa z supportu.
Jeśli macie na koncie kasę, którą wpłaciliście skrillem i chcielibyście wypłacić musicie znowu wpłacic minimalny depozyt(5zł) np. Trustly, obrócić depozyt po minimalnym kursie 1.1 i można wtedy całośc wypłacić tą samą metodą.
 
Do góry Bottom