>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGL Kraków - MAJOR CS:GO

Status
Zamknięty.
R 35

rybson77

Użytkownik
Pozwolę sobie otworzyć ten zacny temat, jakim jest organizacja największej imprezy w grę Counter-Strike:Global Offensive w Krakowie !

Dokładnie 15 minut temu została ogłoszona informacja, że w mieście Królów Polski odbędzie się kolejna edycja turnieju rangi MAJOR.



ps. Zaktualizuje posta, jak tylko będzie więcej informacji. Tymczasem zapraszam do wystawiania swoich opinii.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial


  • June 29 - July 2: Major Offline Qualifier


  • July 16-19: PGL Krakow Major Group Stage
  • July 21-23: PGL Krakow Major Main event

Czyli finały w połowie lipca*Top8, czyli tzw. Legends mają gwarantowaną grę w turnieju.
Druga ósemka, która grała w ostatnim Majorze, ma gwarantowane uczestnictwo w kwalifikacjach offline.
Szerzej tutaj:
http://www.hltv.org/news/20008-pgl-to-host-major-in-krakow
&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;10&quot; height=&quot;102&quot; align=&quot;center&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Dzięki za poprawkę*
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Miał ktoś styczność z kupnem biletów np. w Katowicach? Jak to mniej więcej wygląda?
Bilety były do kupienia na platformie ticketowej, chyba ticketpro. Możesz być na stronie kilka minut, potem odlicza Ci czas do automatycznego wylogowania. Po wybiciu godziny X, po prostu kupujesz. Wcale nie jest to takie trudne jak się powszechnie sądzi. Oczywiście jeżeli jesteś na miejscu w odpowiednim czasie.

Jeżeli studiowałeś/studiujesz i wiesz czym jest USOS to nie powinieneś mieć problemów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 0

wowek5

Użytkownik
Bilety polecam kupować osobiście w empiku/media markt, ticketpro nie działa jakoś zbyt dobrze gdy dużo ludzi czai się na bilety, przynajmniej tak było gdy kupowałem 2 lata temu bilety na IEM&#39;a, w empiku 2 minuty po wrzuceniu ich do systemu miałem już je w dloni, a strone wywalilo
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Myśleliście już o Pick&#39;Emie? Ja już w swoje naklejki zainwestowałem i dokonałem wyboru. Może trochę za bardzo sugerowałem się parami w pierwszej rundzie, jednak nie tylko to zadecydowało o poniższym wyborze.
3-0 FaZe
Zaczynają z BIG, które nieźle zagrało w elimkach. Ale Faze to Faze. Dobra forma po dojściu Niko i są obecnie w stanie pokonać każdego. Jasne, że to mecze bo1, jednak w prawie każdym meczu powinni być faworytami.
0-3 Vega Squadron
Dla Rosjan dostanie się na Majora to już spory sukces. Na start VP, tak to nasze nieszczęsne VP. Z kim Polacy mają sobie poradzić w 1R jak nie z jedną z najsłabszych drużyn? Przyjmuję tutaj założenie, że zobaczymy innych Virtusów, niż ostatnio. Wiedzą o co grają w Krakowie. Po pierwszej porażce Vega nie musi mieć łatwo. Każda z ekip tutaj jest w stanie ich ograć. Nawet będące w słabszej dyspozycji ostatnio FlipSid3 zaczęło coś grać i mogą sobie poradzić z Vegą.
Awans: Astralis, SK, VP, G2, North, Mouz, Gambit
Kolejność trochę przypadkowa, trochę nie. Astralis wzięło ostatniego Majora, ogólnie stabilny skład i nie widzę opcji, żeby nie wyszli dalej. Nawet jakby powinęła im się noga w którymś z bo1, to są to w stanie później nadrobić. Podobnie SK. Ostatnio nierówne, ale może to właśnie przygotowania pod ważniejszy turniej? Skillowo są mocni i nie widzę, żeby mieli polec z którąś ze słabszych ekip. O VP już pisałem. G2 powoli rozkręca się po skleceniu tego super teamu i top8 powinno być tutaj dla nich celem minimum. North, Mouz i Gambit wrzucam do jednego worka. Zrezygnowałem z NaVi, może pochopnie, bo wiadomo, że na Majorze powinni odpalić, tak samo jak VP. North powinni imo obronić status legendy. Solidny, zgrany skład i też nie powinni sobie dać w kaszę dmuchać. Mouse Sports typuję trochę na niespodziankę, ale po ostatnich zmianach nie wygląda to źle. Skillowy skład, który jest w stanie sporo zamieszać. Ropz robi robotę, snajperki też potrafią tam czyścić. Na koniec Gambit, który niesamowicie spina się na duże turnieje. Potrafią super grać taktycznie i tym ogrywać lepsze drużyny. Już pierwszy mecz z Mouz może potoczyć się różnie, ale nawet jakby przegrali, to spokojnie stać ich na kolejne zwycięstwa.
Nie powiem, niektóre moje bety są na czuja, ale to właśnie Pick&#39;Em, który jednak mocno różni się od tradycyjnego typowania spotkań CSa. Możliwe, że pewne aspekty pominąłem, dlatego zapraszam do dyskusji. Liczę na ciekawe wskazówki, może inni z tego wyciągną wnioski i inaczej skleją swoje typowania w Pick&#39;Emie.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
No to może ja skleję to co zrobiłem:
3-0 - Astralis - Pewniacy na dużych turniejach co najmniej do top 4 od dawna. Na ostatnich majorach odpowiednio pierwsze miejsce, odpadnięcie w 1/4 (Cologna) i 3 miejsce na MLG. Ostatnio 3 miejsce na ESC, 3 na IEM Sydney, 3 Dreamahack Las Vegas, wygrali u nas w Katowicach. Ogólnie na dużych imprezach zawsze mega mocni, pierwszy mecz z Immortals powinni wygrać, potem zobaczymy.
0-3 Vega Squadrom - Tutaj problem już miałem dużo większy, bo Major w tym roku zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Mimo wszystko chyba Vega najsłabsza, a na pewno najmniej doświadczona (no, może poza Pentą, ale oni są dużo bardziej skillowi). Jak nie wygrają z VP, to będzie im bardzo trudno o zwycięstwo.

Awans: Faze, SK, G2,
Mous, VP, C9, Navi,
Ja wybrałem trochę inne typy niż Macko, chociaż format szwajcarski turnieju zdecydowanie utrudnia takie przewidywania.
Faze, SK (największe szanse) - Nie wyobrażam sobie, aby te drużyny nie awansowały. SK pokazuje w Cologne, jak są mocni. Przegrana tylko w grupie na G2, chociaż moim zdaniem popełnili błąd chcąc grać z francuzami na inferno. Wczoraj pokaz siły z Faze. W końcu budzi się Fallen, Coldzera udowadnia, że dalej jest w top 3 świata, świetny Fer - to powinno spokojnie wystarczyć do awansu. Zaczynają z Pentą, która bardzo chciałbym, żeby zaskoczyła (szczególnie, że SK bardzo często słabo zaczyna turnieje), nawet jeśli przegrają to awans wywalczą.
Faze ostatnio 3 miejsce w Cologne, 2 na IEM Sydney i finałach ECS - Faze to Faze, za dobra forma i skład, żeby odpadli w grupie.
G2 - SuperTeam w końcu musi być super - albo chociaż wyjść z grupy, bo kolejnej fali hejtu mogli by nie wytrzymać razem. Forma taka sobie, szybko wywalczyli awans w eliminacjach, ale to nadal nie jest to czego się wszyscy po nich spodziewają. Problemem jest też to, że pierwszy mecz grają z Navi, które według mnie będzie mocne na tym majorze, a i ich bezpośredni bilans spotkań jest niekorzystny (chociażby teraz w Cologne przegrali 0-2, jednak mecze bardzo bliskie). Kibicuję im, i liczę na awans.
Mous - Myszy po odejściu Niko chyba znalazły kolejną gwiazdę, na którą zapowiada się Ropz. Pamiętam jeszcze nie tak dawno koleś musiał jechać do siedziby Faceita, bo cały FPL posądzał go o cheaty i tam udowadniał jak skillowym jest graczem przy całej administracji strony. Oskar i Chris mogą grać na 2 awp, w Cologne sfrajerzyli i z 2-0 zrobili 2-3 przez co odpadli, zaczynają z Gambit, które niby zawsze przygotowuje się na duże turnieje, ale ostatnio wyniki z przeciętnymi zespołami z Europy fatalne, nie pokazują się na dużych turniejach, mam nadzieję, że myszy to wezmą i dalej dadzą radę.
VP - Chyba bardziej sercem niż rozumem, bo nic nie przemawia aby nagle mieli się obudzić. Ale to VP, na majorach zawsze radzą sobie wyśmienicie, grają u siebie - niech to zrobią dla nas, aby zagrać przy kibicach w fazie pucharowej. Wszyscy wiemy, że wyniki fatalne, jednak tu motywacja będzie jeszcze większa. Losowanie chyba też szczęśliwe, jak wejdą dobrze w turniej meczem z Vegą, to mogą dać radę.
Teraz 2 drużyny, którymi różnimy sie w typach z Macko:
C9 - Super forma przed turniejem. Wczorajszy mecz z Navi w 1/2 - wow. Dawno nie widziałem tak dobrego meczu. Shroud zagrał chyba najlepszy mecz w roku (szczególnie Overpass, chociaż cały turniej ma dobry), jak zawsze magiczny stewie2k (chociaż akurat Cologna trochę słabsza w jego wykonaniu), Skadoodle często robiący entry fragi z awp - ja to kupuje i ich biorę. Grupę zaczęli z 0-2, a mimo to potrafili awansować - świadczy to, że psychicznie są mocni. A radość Nothinga po wygranym clutchu w ostatniej rundzie - fantastyczna ????
Navi - Mam nadzieję że odpalą, bo oglądania Simpla czy Guardiana to sama przyjemność. W końcu fajny turniej w Cologne, przegrana 0-2 z C9 w półfinale, ale po jakim meczu. Guardian dwoił się i troił, aby to wygrać. Widać, że zaczyna odżywać po ślubie, i rzeczywiście skupił się tylko na cs (był czas, że miał więcej godzin w PUGB niż w cs&#39;a, sporo hejtu na niego się wylało wtedy). Początek trudny, bo z G2 ale wygrali z nimi ostatnio 2-0, więc tutaj też powalczą i liczę na ich awans.
W odróżnieniu do poprzedniego posta nie mam do awansu North i Gambit.
North - nie wiem czy ja jestem uprzedony do tej drużyny czy co, ale oni mnie nigdy nie przekonują niestety. Cologne slaba - wygrana tylko z heroic i Tyloo. Wcześniej niby 2 miejsce na finałach ESL&#39;a, ale rónie dobrze mogli odpaść tam w grupie. Z mous wygrali po dogrywkach, ale tam Ropz dopiero wchodził do składu, z Navi 16-13, z Optic 16-14, jedyna przegrana z Liquid do 10. Wszystkie wygrane close, a według mnie te drużyny będą teraz dużo mocniejsze. O jeszcze wcześniejszym IEM sydney nie ma co mówić, bo tam się kompletnie skompromitowali (przegrali między innymi mecz z drużyną z Australii lub Nowej Zelandii, która nie wynurza oka poza rozgrywki Oceanii - wstyd. Zaczynają z c9, które widzę wysoko w tym turnieju. Mam nadzieję, że legendami kolejny raz nie zostaną.
Gambit - Macko dobrze zauważył, że motywują się przede wszystkim na dużę turnieje - praktycznie nie idzie ich spotkać w małych ligach. Problem jest w tym, że teraz to oni praktycznie w ogóle nie grają. W ciągu 3 ostatnich miesięcy pojechali tylko na Dreamhacka Open, gdzie odpali w grupie. Poza tym tylko mecze w ESEA premier, gdzie drużyny - umówmy się są bardzo przeciętne w stosunku do topki europy czy świata. Jednak patrzac na ich profile steam - trenują DUŻO, A NAWET BARDZO DUŻO. Pamiętam, jak przed poprzednim majorem był pokazany wykaz godzin na steamie przed majorem - gambit miało najwięcej. Teraz sprawdziłem ich profile i praktycznie każdy ma ponad 100h w ciągu 2 tygodni. Z tych zespołów co przeglądałem, to zdecydowanie najwięcej. Gdybym miał wybierać, to ewentualnie właśnie między nimi i VP, ale idę w stronę naszych ????
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Jak dla mnie teraz od jakiegoś pół roku betowanie csa to totalna ruletka. Szanse 50-50 praktycznie w każdym meczu top20. Nie wiem co jest tym spowodowane, ale chyba poprostu rozwój graczy i to, że każdy ma skilla na to aby wygrać z lepszym. Więc jeżeli będę coś tutaj grał do dogów. Zobaczcie sobie Cologne ile razy dogi wygrywały.. Oczywiście SK na końcu wygrało, ale kto gra kursy 1.20?
Jak dla mnie każdy może być 3-0 lub 0-3 i to totalna loteria ostatnio..
Nawet tutaj można się doszukać tragicznej formy VP. Przegrywają pojedynki aimowe z każdym a taktyka już nie jest tak ważna jak jeszcze kilka miesięcy temu i dlatego nie potrafią wygrywać meczy jak kiedyś bo teraz to się liczy wybiec przez smoke&#39;a i trafić 3 heady
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Zgodzę się z kolegą wyżej, lecz major rządzi się swoimi prawami i każdy z lepszych teamów po prostu przygotowuje się pod ten turniej. Takie drużyny jak Cloud9, mouz itp raczej nie będą miały prawa bytu na tym turnieju, &quot;niespodzianką&quot; będzie jak wyjdą z grupy. Faworytami oczywiście tego turnieju są gracze SK. Drużynami, które mogą coś ugrać są też Astralis i FaZe. Te trzy drużyny prezentują aktualnie wyższy level gry niż inni. Reszta drużyn to typowy random. Jestem ciekaw jak poradzą sobie Virtusi, dla nich ten turniej to priorytet, ale o IEMIE w Katowicach mówiło się to samo.
Co do betów na pierwsze mecze:
Jak wiadomo SK lubi przegrywać swoje pierwsze mecze na turnieju, a w każdym kolejnym meczu rozjeżdżać przeciwników jak walec. Penta bardzo fajny turniej w Bukareszcie na elimkach do tego Majora. Myślę, że można coś na nich rzucić
SK - Penta 2 @3,9 FORTUNA

----------------
Gambit pierwszy swój mecz rozegra z mouz. Mouz ostatnio w dosyć dobrej formie, a &quot;ruskie&quot; ostatnio nic nie grali, więc można rozumieć, że mocno się przygotowywali na ten turniej. Kurs również jest sporym value w tym meczu na korzyść GG. Oczywiście go nie ominę i stawiam na GAMBIT
GAMBIT GAMING - mouz 1 @2,32 FORTUNA
----------------------
NaVi z G2. Ukraińcy ostatnio średnia forma, może ukrwali takty na majora tak jak VP ???? G2 to drużyna mocna skillowo, ale coś tam nie gra. Miał być SUPER TEAM, a na razie wyszło gów.... Cięzko jest tutaj przewidzieć z jakim nastawieniem wyjdzie na ten mecz NaVi, ale kursik też jest okej i go pobieram, bo w optymalnej formie ukraińców to nie widzę możliwości, żeby francuzi tu wygrali.
NaVi - G2 esports 1 @2,09 FORTUNA
------------------------------
North z Cloud9. Amerykanie ostatnio zaliczyli finał w Kolonii, gdzie dostali ostry łomot od SK. Sam finał może świadczyć o niezłej formie w dosyć mocno obsadzonym turnieju, ale szczerze mówiąc oni z tego słynęli, że ugrywali jakieś turnieje przed majorem, a na samym evencie grali piach. North ostatnio totalnie bez formy, patrząc na nich grają bez pomysłu i często przegrywają mecz już przy banowaniu map, bo granie cobblestone przeciwko amerykańcom czy brazylijczykom to...
Polecę tutaj za przeczuciem i postawię na C9, bo jak North nadal nie zbanuje cobbla to dostanie lanie
North - C9 2 @1,90 Fortuna
--------------
Co do reszty meczy to raczej faworyci powinni to zgarnąć. Zagadką są jedynie Virtusi, ale stawianie na nich po kursie 1,35 jest bez sensu.
Czyli moje typy na pierwszy dzień to:
Astralis
Virtus.pro
Fnatic
Penta
Gambit
NaVi
FaZe
C9
Kurs 107 na Fortunie ???? Za 50 zł można puścić ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Zgodzę się z kolegą wyżej, lecz major rządzi się swoimi prawami i każdy z lepszych teamów po prostu przygotowuje się pod ten turniej. Takie drużyny jak Cloud9, mouz itp raczej nie będą miały prawa bytu na tym turnieju, &quot;niespodzianką&quot; będzie jak wyjdą z grupy.
Niby czemu niespodzianką będzie awans c9 z grupy? Grają najlepszego cs&#39;a od dawna, Skadoodle w końcu się obudził i robi masę entry fragów, stewie nie licząc Cologne top3 tego roku, wszystko dobrze ułożone przez autimatica, ostatnie turnieje bardzo udane - ja ich widzę akurat bardzo wysoko w tym turnieju.
Gambit pierwszy swój mecz rozegra z mouz. Mouz ostatnio w dosyć dobrej formie, a &quot;ruskie&quot; ostatnio nic nie grali.
Czepiam się, ale nazywanie ich &quot;ruskimi&quot;, to tak jak mówienie, że Mousesports to Niemcy (sama organizacja tak, ale zawodnicy z Niemcami mają dokładnie tyle samego co Gambit - 1 zawodnik z tego kraju)
--------------
Co do reszty meczy to raczej faworyci powinni to zgarnąć. Zagadką są jedynie Virtusi, ale stawianie na nich po kursie 1,35 jest bez sensu.
Czyli moje typy na pierwszy dzień to:
Astralis
Virtus.pro
Fnatic
Penta
Gambit
NaVi
FaZe
C9
Kurs 107 na Fortunie :grin: Za 50 zł można puścić :grin:
To lepiej to 50zł przeznacz na cokolwiek innego.
Znamy już system banowania map w grupie, który jest zupełnie inny, niż na poprzednim Majorze i wyglądać będzie następująco:
Odrzucanie będzie zaczynał ten zespół, które ma wyższe rozstawienie. W pierwszym etapie, w którym zastosowany będzie system szwajcarski, będą to oczywiście formacje ze statusem legend. W przypadku meczów, w których będą grali dwaj pretendenci lub dwie legendy, o tym, kto zaczyna veto decydował będzie rzut monetą. Oto, jak przebiegało będzie wybieranie map w meczach Bo1 na PGL Major Kraków 2017:
  • Zespół A odrzuca 2 mapy
  • Zespół B odrzuca 3 mapy
  • Zespół A wybiera mapę z dwóch pozostałych
  • Zespół B wybiera stronę, po której zacznie mecz
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Takie drużyny jak Cloud9, mouz itp raczej nie będą miały prawa bytu na tym turnieju, &quot;niespodzianką&quot; będzie jak wyjdą z grupy.


North - C9 2 @1,90 Fortuna

No to stary wyjda z tej grupy czy nie wyjda? Pickujesz ich w 1 meczu z north, a z drugiej strony, ze nie wyjda.

Jeszcze o pencie mowisz, ze skillowa i tak dalej, ogladales wczoraj mecz z kinguin gdzie zupelnie nic nie gralo?

Ja bym obstawil w 1 meczu handicap w strone SK+ handicap w strone vega squadron, virtusi beda miec duze problemy.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
To, że pickuje ich, że wygraja to nie znaczy że wyjda z grupy ????
C9 gra dobrze, ale oni przed majorami zawsze grali dobrze, a pozniej lipa ????
Co do nazwania Gambit ruskami to w/e, Ukraina, Kazachstan, Rosja to dla mnie jeden shiiit, wiec po prostu dałem to w cudzysłowie.
Patrzysz na mecz Penty z Kinguin, a na takie mecze sie nie patrzy, bo mecz o nic i Penta ma inne rzeczy w glowie niz wygrana z druzyna tier4 w lidze ESEA
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
C9 gra dobrze, ale oni przed majorami zawsze grali dobrze, a pozniej lipa ????
Zawsze przed majorami gra dobrze? A to ciekawe. Przecież na ostatniego Majora nawet się nie dostali, bo w kwalifikacjach przegrali z takimi &quot;potęgami&quot; jak Tyloo, czy HR. Skoro nie dostali się na Majora, to dla mnie logiczne jest, że przed nim jednak NIE GRALI dobrze. Żeby być jeszcze bardziej dokładnym, to chwilę przed zamkniętymi kwalifikacjami grali finały 2 sezonu ESC. Tam osiągnęli kolejny fantastyczny rezultat przegrywając najpierw w grupie z Faze, a następnie z Optic i odpadli z turnieju. Rzeczywiście fantastyczna gra przed Majorem.
Kolejna rzecz to ich gra przed jeszcze poprzednim Majorem w Cologne (chociaż tam był trochę inny skład, ale niech będzie). No, powiem Ci, że tam też się nie dostali na niego (czyli chyba nie mogli grać dobrze?). Kolejny słaby argument (a raczej twoje stwierdzenie, bo niestety konkretnych argumentów brak).
Porównując to do obecnych wyników, czyli drugiego miejsca w Cologne, szybko zapewnionego slota na Majorze, to teraz wyglądają o wiele lepiej.
Jak widzisz, nie zawsze przed Majorami grali dobrze, dlatego nie wiem skąd to wziąłeś.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Zawsze przed majorami gra dobrze? A to ciekawe. Przecież na ostatniego Majora nawet się nie dostali, bo w kwalifikacjach przegrali z takimi &quot;potęgami&quot; jak Tyloo, czy HR. Skoro nie dostali się na Majora, to dla mnie logiczne jest, że przed nim jednak NIE GRALI dobrze. Żeby być jeszcze bardziej dokładnym, to chwilę przed zamkniętymi kwalifikacjami grali finały 2 sezonu ESC. Tam osiągnęli kolejny fantastyczny rezultat przegrywając najpierw w grupie z Faze, a następnie z Optic i odpadli z turnieju. Rzeczywiście fantastyczna gra przed Majorem.
Kolejna rzecz to ich gra przed jeszcze poprzednim Majorem w Cologne (chociaż tam był trochę inny skład, ale niech będzie). No, powiem Ci, że tam też się nie dostali na niego (czyli chyba nie mogli grać dobrze?). Kolejny słaby argument (a raczej twoje stwierdzenie, bo niestety konkretnych argumentów brak).
Porównując to do obecnych wyników, czyli drugiego miejsca w Cologne, szybko zapewnionego slota na Majorze, to teraz wyglądają o wiele lepiej.
Jak widzisz, nie zawsze przed Majorami grali dobrze, dlatego nie wiem skąd to wziąłeś.
Ja nie będę się z Tobą kłócił, po prostu z mojej opinii wynika, że nic tu nie ugrają i tyle. Każdy ma swoje zdanie. Na majorze drużyny pokazują swoje najmocniejsze strony i taktyki, a podejrzewam, że C9 pokazało swoją najmocniejszą stronę na ESL COLOGNE.
Jak to mówią - SERWER ZWERYFIKUJE -
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Generalnie całą stawkę można podzielić na 3 grupy. Zespoły, które awansują na pewno: SK, Astralis, Faze, G2, Fnatic. Zespoły, które na pewno nie awansują: Vega, F3, Big, Penta. Pozostała 7 będzie walczyć o 3 pozostałe sloty i wg. mnie szanse są w miarę wyrównane. Jednak jeżeli miałbym typować to postawiłbym na NaVi, C9 oraz mimo wszystko na VP. Wierzę wciąż trochę, że się poprawią i wszystkich zaskoczą.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
NaVi - G2 Esports 2017-07-16

Oglądałem spotkanie na turnieju w Kolonii gdzie NaVi wygrało 2-0 robiąc małą niespodziankę. Drużyna ze wschodu była przez dłuższy czas bez formy, ale odpalili na turnieju w Niemczech. Podobno najbardziej przygotowywali się właśnie na Kraków.
Wiadomo że w G2 bardzo dużo zależy od kennyS, jak on ma dobry dzień to G2 potrafi pokonać każdego. Francuzi to bardzo nieprzewidywalna drużyna. GuardiaN z Navi prezentował się na ESL bardzo dobrze. Swój typ opieram na obserwacji meczu sprzed tygodnia i aktualnej formie. Uważam że NaVi po kursie @2.15 w tym meczu to bardzo dobra propozycja.

NaVi @2.15 iForBet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom