>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

włamanie na konto skrill, wyczyszczone konto

D 0

dennispl

Użytkownik
to jakieś kurwy są

na stronę przechodzi taką


wydaje mi się że strona jest oryginalna taka

proponuję się raczej nie logować z e-maila
No to miałeś sporo farta, że się nie zalogowałeś - stronka wygląda identycznie. Ja akurat spojrzałem na to, że hasło nie jest wykropkowane i się pokapowałem.

Jak ktoś wpisał, musi szybko zmienić hasło do logowania + dodać dwuetapowe.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Kurrwa, zawsze jest tak, że jak czegoś można uniknąć na kilka sposobów, to ja żadnego z nich nie wykonuję: mogłem wypłacić leżące od 15 czerwca pieniądze, mogłem dodać dwuetapową weryfikację (mądry Polak po szkodzie), mogłem nie logować się na e-maila (na tego, na którym był skrill, już się praktycznie nie logowałem, ale coś tam dostałem...), mogłem spojrzeć na tego maila od tej kurwy dokładniej i nie klikać w niego. Niestety, kliknąłem.
Z trzy dni później zalogowałem się jeszcze raz na tego maila, nie mogąc wejść na swojego skrilla. Widzę - zmiana głównego adresu e-mail (na [email protected] ), piszę o Skrill. Każą wysłać dwie strony dowodu, swoje zdjęcie z dowodem. Potem przychodzi jakaś ankieta, wypełniam. Po wszystkim przychodzi wiadomość od MB, w której piszą, że
We have completed our investigation and as there is insufficient evidence to support your claim, we are unable to offer reimbursement at this time. We have thoroughly inspected your transaction history and login activity in the course of our investigation but have not detected any sign of unauthorized activity.
Jeśli dla nich to nie była „unauthorized activity&quot; to nie mam pytań. Przestrzegam!
pieniądze wysłał sobie na maila [email protected] , Lukasz Winnicki. Płacę 500 zł za dokładne dane tego ćwoka ????
Będę nadal walczył, bo na tym koncie przepadła niestety miesięczna wypłata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betlej 184

betlej

Użytkownik
Kurrwa, zawsze jest tak, że jak czegoś można uniknąć na kilka sposobów, to ja żadnego z nich nie wykonuję: mogłem wypłacić leżące od 15 czerwca pieniądze, mogłem dodać dwuetapową weryfikację (mądry Polak po szkodzie), mogłem nie logować się na e-maila (na tego, na którym był skrill, już się praktycznie nie logowałem, ale coś tam dostałem...), mogłem spojrzeć na tego maila od tej kurwy dokładniej i nie klikać w niego. Niestety, kliknąłem.
Z trzy dni później zalogowałem się jeszcze raz na tego maila, nie mogąc wejść na swojego skrilla. Widzę - zmiana głównego adresu e-mail (na [email protected] ), piszę o Skrill. Każą wysłać dwie strony dowodu, swoje zdjęcie z dowodem. Potem przychodzi jakaś ankieta, wypełniam. Po wszystkim przychodzi wiadomość od MB, w której piszą, że
We have completed our investigation and as there is insufficient evidence to support your claim, we are unable to offer reimbursement at this time. We have thoroughly inspected your transaction history and login activity in the course of our investigation but have not detected any sign of unauthorized activity.

Jeśli dla nich to nie była „unauthorized activity&quot; to nie mam pytań. Przestrzegam!

pieniądze wysłał sobie na maila [email protected] , Lukasz Winnicki. Płacę 500 zł za dokładne dane tego ćwoka ????
Będę nadal walczył, bo na tym koncie przepadła niestety miesięczna wypłata.
Proponuje Ci zgłoszenie sprawy na policje. Następnie żebyś napisał do wp informację że użytkownik [email protected] zarejestrowany na ich poczcie przywłaszczył sobie Twoje pieniądze, dodatkowo dorzuć skany zgłoszenia sprawy na policje. WP powinna udostępnić Ci lub policji dane konta użytkownika który jest w taką sprawę zamieszany. Jeśli dane konta będą nieprawdziwe to powinny być logowania IP etc. Może to Ci się przydać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Proponuje Ci zgłoszenie sprawy na policje. Następnie żebyś napisał do wp informację że użytkownik [email protected] zarejestrowany na ich poczcie przywłaszczył sobie Twoje pieniądze, dodatkowo dorzuć skany zgłoszenia sprawy na policje. WP powinna udostępnić Ci lub policji dane konta użytkownika który jest w taką sprawę zamieszany. Jeśli dane konta będą nieprawdziwe to powinny być logowania IP etc. Może to Ci się przydać.
Jeśli były to pieniądze &quot;legalne&quot; to jak najbardziej można iść na policję chociaż oni niechętnie podejmują takie działania ale warto spróbować, bo szkoda pieniędzy.
 
Semtex 247,1K

Semtex

Użytkownik
No ale co zgłosi na Policje i powie, że mu ukradli hajs który miał z nielegalnych zakładów? No nie wiem.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Pieniądze są z umowy przede wszystkim ;)
Dlatego napisałem, jak z legala to warto spróbować chociaż niestety chęcią nie będą pałali do tego ale powinni się tym zająć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 60

kamilovski

Użytkownik
Panowie nie chodzi o to z czego te pieniądze były tylko o &quot;przywlaszczenie czyjejś własności &quot; miałeś kasę na skrillu Ale przecież nie jest wprost powiedziane że to kasa z betow?
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Jeśli były to pieniądze &quot;legalne&quot; to jak najbardziej można iść na policję chociaż oni niechętnie podejmują takie działania ale warto spróbować, bo szkoda pieniędzy.
Ale to nie chodzi o to żeby policja mu pomogła tylko żeby miał papier który powoli na uzyskanie danych z wp. Inaczej ich nie dostanie.

No ale co zgłosi na Policje i powie, że mu ukradli hajs który miał z nielegalnych zakładów? No nie wiem.
Pieniądze które były na koncie PO PROSTU.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja rozumiem, że były i jeśli to kwota, która nie wzbudza podejrzeń to nie powinno ich interesować a jeśli legal to w ogóle nie ma nad czym się rozwodzić.
 
K 60

kamilovski

Użytkownik
Miałem to samo kilka lat temu grałem grałem metin2 no i jak skończyłem to postanowiłem sprzedać wszystko za kasę.
I jest jasno powiedziane ze nie jest legalne sprzedawać wirtualnych pieniędzy za prawdziwą kasę. Koleś kupił ode mnie coś tam za 200zl przysłał podrobione pokwitowanie A ja mu przekazałem wirtualna kasę w grze. Po tygodniu jak kasa nie doszła do mnie napisałem do niego to mnie wyzwal ze frajer jestem ze się dałem nabrać. ...powiedziałem mu ze chyba nie wie co robi i poszedłem na policję. ... Pan policjant trochę patrzył się dziwnie jak spisywał zeznania Ale to nic. Po tygodniu wezwali mnie żeby zadać kilka dodatkowych pytań i sprawdzić czy dalej moja wersja jest taka sama. I okolo 2 miesiące później zadzwonili do mnie czy mogą udostępnić mój numer telefonu mamie tego 17 letniego wtedy gnojka bo chce mi zapłacić to co jest winny syn. Mówię ok. PrzeprasZał gnojek i błagał zebym wycofał sprawę mamusia tak samo.... powiedziałem im wtedy już ze nawet jak się wycofam to i tak z urzędu będzie ścigany gnojek za podrobienie potwierdzenia przelewu. Wszystko skończyło się tym że odzyskalem kasę a gnojek dostał 2 lata kuratora.
Więc co mogę Ci polecić to zbierz dowody jakie tylko możesz potwierdzające twoja wersję i idź na policję
Powodzenia
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Panowie, kto będzie sprawdzał, czy to jest legalna kasa? Czy jak zgłaszacie na policję kradzież, zgubienie portfela to policja pyta skąd miałeś te pieniądze?
Albo jak ktoś wam wyczyści konto w banku?
O takie rzeczy to pyta US jak zgłosicie zakup samochodu za 100 000zł a nie macie dochodów.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Panowie, kto będzie sprawdzał, czy to jest legalna kasa? Czy jak zgłaszacie na policję kradzież, zgubienie portfela to policja pyta skąd miałeś te pieniądze?
Albo jak ktoś wam wyczyści konto w banku?
O takie rzeczy to pyta US jak zgłosicie zakup samochodu za 100 000zł a nie macie dochodów.
Jedynie w przypadku jak określisz się bezrobotnym a buchnęli Ci ze Skrilla 50 tysięcy. Powiesz, że darowizna? Też trzeba dowód :]

Tak na serio, oby coś pomogli jak warte gry.
 
D 6

dawidzzz

Użytkownik
Proponuje Ci zgłoszenie sprawy na policje. Następnie żebyś napisał do wp informację że użytkownik [email protected] zarejestrowany na ich poczcie przywłaszczył sobie Twoje pieniądze, dodatkowo dorzuć skany zgłoszenia sprawy na policje. WP powinna udostępnić Ci lub policji dane konta użytkownika który jest w taką sprawę zamieszany. Jeśli dane konta będą nieprawdziwe to powinny być logowania IP etc. Może to Ci się przydać.
Niestety trzeba miec dowod, ze ktos przywlaszczyl sobie pieniadze. Bo w przeciwnym wypadku jak bym chcial znac kogos dane to bym poszedl na policje zglosil kradziez, wystapil ze skanami zgloszenia do wp o dane i by mi podali ?
Niestety bez wspolpracy ze Skrill ktore nie kiwnie palcem w tej sprawie policja jest bezradna.
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
pieniądze wysłał sobie na maila [email protected] , Lukasz Winnicki. Płacę 500 zł za dokładne dane tego ćwoka ????
Będę nadal walczył, bo na tym koncie przepadła niestety miesięczna wypłata.
Ja się odniosę tylko do tego co zacytowałem. Kolega też dał się nabrać na takiego maila - zawinęli mu ponad 2,5k pln i też był podany email z danymi na którego została wysłana kasa. Brat kolegi miał trochę więcej czasu i namierzył gościa - imię, nazwisko (to akurat nie było trudne) ale też miejsce pracy i w końcu numer telefonu. Zadzwonił z bluzgami, a okazało się że ten koleś był tylko kolejnym słupem, który również kliknął w link i na jego konto ktoś zlał sobie kasę z jakiś 10-12 innych skrilli i wysłał dalej. Jeśli dobrze pamiętam w końcu kasa została przerzucona na neteller, a stamtąd zamieniona w bitcoina i ślad po niej zaginął. Skrill kasy nie oddał, bo kolega nie wybrał się na policję ... Jaka puenta? @adqs możliwe, że Łukasz Winnicki został tak samo okradziony jak i Ty
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
ja tez nabralem sie na tego @. cale szczescie,ze przez przypadek sprawdzilem drugie konto pocztowe przypisane do skrilla, po tym jak nie moglem sie zalogowac. kolesiowi udalo sie przelac na swoje konto 1000pln - [email protected] .jakiś tam Kamil. odzyskalem kase wczoraj, bez zadnej wizyty na policji
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jaka puenta? @adqs możliwe, że Łukasz Winnicki został tak samo okradziony jak i Ty
Całkiem możliwe, że typ tak działa. Pozna dane do kilkunastu czy kilkudziesięciu kont i kasa krąży zanim trafi docelowo na konto parówy złodzieja.
 
Do góry Bottom