>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co myślicie o graniu na Matke i Mirnyego?
Elegancko zagrali z klonami, co fajnie i godne odnotowania nawet przy break pointach grali swoje i serwisem ratowali się z opresji... Wiadomo, klony to nie te brajanki co dawniej, ale zawsze takie 3:0 doda animuszu i wiary we własne umiejętności. Natomiast niestety nie oglądałem ich dzisiejszych rywali, czyli pary: Monroe/Sitak. Co ciekawe na trawie za bardzo to oni nie pogrywali, dopiero w tym sezonie coś zagrali ale bilans 6/3 to taki sobie. W tym porażka w czelku w Surbiton. I też ogólnie patrząc na rywali Matki pojedynczo to zdecydowanie gorszy bilans na trawie. Monroe 15/18 a Sitak 13/12. Nic specjalnego. Fajny kurs do jakiegoś dubla na parę Polsko-Bialoruska i tylko zastanawiam się, czy ktoś mnie utwierdzi w podstawieniu na nich, a mianowicie czekam może na jakiś głos od Macko18 ????
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Dimitrov vs Federer
| typ: over 3,5 seta | 1,72 | 1/3 |

Zdania sa podzielone, jedni mowia ze Dimitrov jest w formie zas inni ze nie. Ktos wyzej argumentowal bral formy bulgara tym ze przegral z Jurkiem. Przypomne wam iz Federer odpadl z Hassem w Hale o ile sie nie myle. Wiec ocenianie formy przez pryzmat meczu jest slabym argumentem. Ide w strone overa setowego bo jest to promocja 1,72 za 3,5 seta? Moim zdaniem warte ryzyka. To jest szlem, emocje, jeden slabszy gem, pomylka moze zawazyc o wszystkim. Szczerze nie zdziwilbym sie gdyby Bulgar nawet ogral Rogera wkoncu Dima jest doslownie kopia starszego Szwajcara i o ile Fedex byl lepszy, teraz jest stsrszy. Powodzonka.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Dimitrov vs Federer
| typ: over 3,5 seta | 1,72 | 1/3 |

Zdania sa podzielone, jedni mowia ze Dimitrov jest w formie zas inni ze nie. Ktos wyzej argumentowal bral formy bulgara tym ze przegral z Jurkiem. Przypomne wam iz Federer odpadl z Hassem w Hale o ile sie nie myle. Wiec ocenianie formy przez pryzmat meczu jest slabym argumentem. Ide w strone overa setowego bo jest to promocja 1,72 za 3,5 seta? Moim zdaniem warte ryzyka. To jest szlem, emocje, jeden slabszy gem, pomylka moze zawazyc o wszystkim. Szczerze nie zdziwilbym sie gdyby Bulgar nawet ogral Rogera wkoncu Dima jest doslownie kopia starszego Szwajcara i o ile Fedex byl lepszy, teraz jest stsrszy. Powodzonka.
Jaką kopią? W życiu nie osiągnie nawet 10% tego co Federer.
Starszy i co? Słabo przez to gra? Chyba niestety nie.
Skoro piszesz o emocjach, to ten aspekt po stronie Szwajcara, bo ma o wiele większe doświadczenie na największych imprezach. Nie ma value w tym typie, ale życzę Ci powodzenia, bo nic nie gram w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
uskok 90

uskok

Użytkownik
Zibi16
Minimum 2 sety dimy ? Wybacz ale 1 set to będzie max
36letni start Roger, a jakie to ma znaczenie jak od początku roku goli leszczy jak chce i kogo chce.
Bulgar jako nowy federer.to porównanie powstało kilka lat temu i zakrawa już na śmieszność.nigdy nim nie był i nie będzie a im dalej w las tym mniej jest to logiczne, bo Dimitrov już nie taki młody żeby o nim mówić &quot;młody talent&quot;
FEDERER 3-0 max 3-1
 
theoneandonly 1,1K

theoneandonly

Użytkownik
Panowie, nie zbyt optymistycznie widzicie dzisiaj Bułgara? Faktycznie doszedł do 4 rundy bez straty seta, ale z kim on grał? Diego na trawie nigdy nie wygrał meczu a i tak w pierwszym secie sprawił trochę problemów, później był Bagieta, który jednak zbliża się do końca kariery, nie ta forma co kilka lat temu, kilka dni wcześniej kreczowal w Turcji, możliwe że to też przyczyniło się do jego szybkiej porażki, z reszta Dimitrov wygrał z nim wszystkie bezposrednie mecze (nie licząc jednego krecza) no i ostatnio Dudi, niby wyeliminował Isnera ale w meczu z Grigorem krecz po 2 secie, wiec wyniki 6:1 6:1 nie robią juz takiego wrażenia.
Roger minimalistyczne, spina się kiedy musi, albo załatwia sprawy w tie-breaku (oba narazie bez żadnych problemów), albo wrzuca wyższy bieg przy jednym podaniu rywala, przełamuje i potem już spokojnie do konca seta trzyma serwis. Nie miał zbyt wymagających rywali, chociaż Lajovic i Misha to i tak na trawie jednak bardziej wymagajacy rywale niż Schwartzman, o meczu z Dolgo nie ma co pisać, bo zakończył się kreczem, plus z tego taki że Roger nie stracił praktycznie wgl sil, co w jego wieku wydaje się bardzo ważne.
Ogólnie Federer bardzo madrze odpuścił RG nie widząc dla siebie szans z chociażby Rafa i skupił się na Wimbledonie, nie tracił niepotrzebnie sił i zdrowia, wydaje się być świetnie przygotowany, tu też narazie gra bardzo mądrze o czym już wcześniej pisałem, wygrywa najmniejszym nakladem sił.
Piszecie, że Dimitrov życiowa forma, ale po czym to wnioskujecie? Czy na prawdę Gregor w życiowej formie przegrał by z Lopezem w Londynie? (był to 9 mecz Lopeza w 11 dni) O meczu z Jurkiem nie pisze, turniej niskiej rangi, mógł lekko odpuścić, chociaż po grze w ogóle nie było tego widać. Wnioskujecie jego &#39;życiową formę&#39; po trzech meczach na Wimbledonie? Roger juz pokazał klasę w Halle, w finale z młodym Zverevem, tam też miał przegrać czy tracić seta, a skończyło się szybkim 2:0, niby młody przegrał w szatni. Że niby Dimitrov wyjdzie dzisiaj z chłodną głową, zagra mecz życia i wyrzuci Rogera z jego ulubionego turnieju bo nigdy z nim nie wygral, chce to zrobić, jest zmotywowany itd? A Roger nie chce? ???? Śmieszne to trochę, pisanie analizy pod typ moim zdaniem, już Gulbis miał odprawiać Djoka, Fog był pewniakiem z Andym, tylko gdzie oni teraz są?
Jak dla mnie set to max na co stac Bułgara, nie gram tego meczu, wole obejrzeć na spokojnie, ew moim zdaniem over nie jest najgorszym pomysłem, pewnie będą tie-breaki wiec może wejść nawet w 3 setach. Ogólnie odradzam granie tego meczu, ale mimo wszystko powodzenia ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co myślicie o graniu na Matke i Mirnyego?
Elegancko zagrali z klonami, co fajnie i godne odnotowania nawet przy break pointach grali swoje i serwisem ratowali się z opresji... Wiadomo, klony to nie te brajanki co dawniej, ale zawsze takie 3:0 doda animuszu i wiary we własne umiejętności. Natomiast niestety nie oglądałem ich dzisiejszych rywali, czyli pary: Monroe/Sitak. Co ciekawe na trawie za bardzo to oni nie pogrywali, dopiero w tym sezonie coś zagrali ale bilans 6/3 to taki sobie. W tym porażka w czelku w Surbiton. I też ogólnie patrząc na rywali Matki pojedynczo to zdecydowanie gorszy bilans na trawie. Monroe 15/18 a Sitak 13/12. Nic specjalnego. Fajny kurs do jakiegoś dubla na parę Polsko-Bialoruska i tylko zastanawiam się, czy ktoś mnie utwierdzi w podstawieniu na nich, a mianowicie czekam może na jakiś głos od Macko18 ????
Fakt, ogranie Bryanów i to 3-0 robi wrażenie. Nawet jeżeli Braciaki nie są już w tej swojej dobrej formie, to dalej jest to marka. Ostatnio jednak dawali się robić nawet słabszym parom, patrz RG, gdzie sklepali ich Groth z Lindstedtem, a dać się ograć na cegle takiemu deblowi to już wyczyn. Dlatego też trzeba trochę inaczej podchodzić do tego wyniku. Sitak z Monroem za to ograli pewnie 3-0 Reida i Smitha, co akurat dla mnie było pewnym zaskoczeniem. Ja dalej jednak podchodzę ostrożnie do Nicka, który mnie nie przekonuje i parę razy potrafiłem się na tym przejechać. Niewysoki gość, bo 1.77m to prawie jak Marc Lopez. Czasami potrafi nieźle serwować, ale nie oszukujmy się, z tym wzrostem jest mu ciężko i pewnych rzeczy nie oszuka. Matkę z Maxem widziałem w meczu pierwszej rundy i tam za często nie wykorzystywali swoich szans na łamanie rywali. W najważniejszych momentach jednak zachowywali spokój i bez problemu wzięli co swoje. Mimo wszystko mecz Matek z Sitakami jest dla mnie nobetem, bo patrząc z perspektywy wszystkich wyników na tegorocznym Wimbledonie może zdarzyć się tutaj wiele.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Dimitrov vs Federer
| typ: over 3,5 seta | 1,72 | 1/3 |

Zdania sa podzielone, jedni mowia ze Dimitrov jest w formie zas inni ze nie. Ktos wyzej argumentowal bral formy bulgara tym ze przegral z Jurkiem. Przypomne wam iz Federer odpadl z Hassem w Hale o ile sie nie myle. Wiec ocenianie formy przez pryzmat meczu jest slabym argumentem. Ide w strone overa setowego bo jest to promocja 1,72 za 3,5 seta? Moim zdaniem warte ryzyka. To jest szlem, emocje, jeden slabszy gem, pomylka moze zawazyc o wszystkim. Szczerze nie zdziwilbym sie gdyby Bulgar nawet ogral Rogera wkoncu Dima jest doslownie kopia starszego Szwajcara i o ile Fedex byl lepszy, teraz jest stsrszy. Powodzonka.
No mylisz się, bo Hale wygrał. Przegrał z Haasem w Stuttgarcie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zibi16
Minimum 2 sety dimy ? Wybacz ale 1 set to będzie max
36letni start Roger, a jakie to ma znaczenie jak od początku roku goli leszczy jak chce i kogo chce.
Bulgar jako nowy federer.to porównanie powstało kilka lat temu i zakrawa już na śmieszność.nigdy nim nie był i nie będzie a im dalej w las tym mniej jest to logiczne, bo Dimitrov już nie taki młody żeby o nim mówić &quot;młody talent&quot;
FEDERER 3-0 max 3-1
Ale przecież ja nie napisałem, że jest to typ pewny... Kurs 3,15 jest moim zdaniem dobrym kursem na takie ryzyko, wole dać np Dimitrov wygra seta po 1,8 niż na Federera po kursie 1,14...
Fakt Dimitrov miał łatwą drabinkę ale Federer trudniejszej nie miał...
Takie jest moje zdanie a jeden się z nim zgadza rugi nie i tyle. Nikt nie karze tego grać.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A jeszcze dodam od siebie w związku z Federerem.
Pamiętajcie, on większość spotkań gra na luzie. Z Lajovicem w pierwszym secie taj byl, ale na własne życzenie. Gdyby chciał Federer to ograł by go do 1/2. A w taju wtedy wygrał 7:0. Już kiedyś to pisałem. Federer wie z kim ma grać na ile procent by jak najmniejszym nakładem sił wygrać. Sądzę, że na Dimitrova wyjdzie bardziej zmotywowany od początku nie będzie taryfy ulgowej. Nie zdziwię się jak tu będzie łatwe 3:0 dla Szwajcara
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Fajny kurs do jakiegoś dubla na parę Polsko-Bialoruska i tylko zastanawiam się, czy ktoś mnie utwierdzi w podstawieniu na nich, a mianowicie czekam może na jakiś głos od Macko18
Patrząc na deble i kursy jakie są oferowane, wg mnie granie na faworytów mija się z celem. French Open też pokazał, że rozsawione pary szybko pojechały do domu.
Jak dla mnie mecz Matki Maxa to będzie długi tasiemiec.

Kontinen H./Peers J. - Nys H./Sancic A. więcej niż 3.5 seta kurs 1.96 fortuna✅
Klaasen R./Ram R. - Podlipnik Castillo H./Vasilevski A. więcej niż 3.5 seta 1.93 fortuna ⛔
Matkowski M./Mirnyi M. (-1.5 seta)- Monroe N./Sitak A. 2 1.65 (ponad godzinę wstecz kurs był 1.75) fortuna
⛔

Powyższe typy to typowe granie przeciw faworytom
Luksemburczyk ma po swojej stronie argumenty aby popsuć Rafie jutrzejsze popołudnie - serwis i gra przy siatce będą na Jego korzyść,a pamiętając że to na tej nawierzchni czuje się najlepiej możemy spodziewać się wyrównanego meczu.
W drugim tygodniu linia końcowa i jej okolice są już wydeptane i to jest duży plus dla Rafy. To nie ta trawa co z początku turnieju.
Faktem jest, że serwis jest ważny na tej nawierzchni, ale Nadal to zwycięzca tego turnieju, zwycięzca ostatniego RG, ja bym się o jego formę nie martwił. Jak dla mnie jeśli Muller urwie seta to będzie sukces

Nadal 3:0 w setach 1.82 fortuna ⛔
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15:30
Spotkanie: Milos Raonic - Alexander Zverev
Typ: 2
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obaj idą jak burza pewnie odprawiając swoich dotychczasowych rywali. Mecz bardzo ciekawie się zapowiada a ja próbuję iść w stronę wygranej Zvereva. Oglądałem już kilka spotkań z udziałem Alexandra w tym roku i muszą powiedzieć, że jego gra zrobiła na mnie wrażenie. Tenisista ten robi duże postępy, fajnie się rozwija i Raonica czeka ciężkie spotkanie. Zverev jest teraz w bardzo dobrej dyspozycji i ja większe szanse na zwycięstwo w tym meczu daję mu. Według mnie jest w trochę lepszej formie teraz jak Milos i próbuję na niego postawić ????
⛔ 3-2 (4-6 , 7-5 , 4-6 , 7-5 , 6-1)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Federer -2.5 seta
Kurs: 2.16
Unibet

Federer jest w kapitalnej formie,ma szansę jak nigdy na wygranie Wimbledonu wobec słabej formy głównych rywali. Ktoś tu pisał ze Roger nie miał wcale trudniejszych rywali niż Bułgar,Mischa Zverev to nie ogórek typu Sela. Federer jeśli będzie trzeba to wskoczy na swój najwyższy poziom jeśli dzisiaj będzie trzeba,nawet jeśli w trzech tie breakach będzie musiał to wygrać. 3:0 to najbardziej realny wynik bo to jeszcze za wcześnie dla niego żeby się męczyć. Federer poczynił postęp bo rok temu w Halle Alex Zverev go tam ograł,a jak wiadomo to jego jeden z ulubionych turniejów. W tym roku mimo że młody Niemiec się wyraźnie poprawił to go odprawił w dwóch setach. Federer może przegrać seta tylko na własne życzenie bo nawet Dimitrov w najlepszej wersji to nie ta półka co Maestro. To jest jego turniej i doświadczenie oraz umiejętności sa po jego stronie. Na trawie tylko nieliczni mogą walczyć jak równy z równym z Federerem i nie jest nim Dimitrov,bez straty seta w ćwierćfinale zamelduje się Szwajcar.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Nareszcie rywal na poziomie Dimitrov. Po obejrzeniu meczu pozostaje Rogerowi jeden rywal, który jest w stanie go pokonać. Jest nim sam Federer, widać było ile ma zapasu, lekkości w grze i jak doświadczenie zdobyte latami procentuje na korcie. Brawo Maestro :cool:
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Napiszę krótko.
Brawa dla Nadala i Mullera. Widowisko przednie, emocję duże.
Natomiast Federer?
Dla mnie to on jest w stanie tutaj nie stracić seta w tym turnieju. Tak, jest w stanie wszystko po 3:0 wygrywać do finału włącznie. Teraz będzie miał Raonica i czuję, że znów Fedex zepnie się na maksa od samego początku i będzie chciał się zrewanżować za zeszły rok. Tak jak pisałem wcześniej. Federer wie z kim ma grać na 100%.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Czyli Murray w finale Wimbledonu z Rogiem czy z Nole ??
Najpierw mecz Murray vs Querrey. Murray 1.15 Fortuna.
Te
piec setow z Andersonem Querreyowi wyjdzie bokiem. Murray rowny w tym turnieju i podoba mi sie jego pomysl na ten turniej. Troszkę jeszcze daje sie lamac na serwisie ale jego gra z glebi kortu wyglada solidnie, i return dziala jak nalezy. Mocny faworyt na wygranie Wimbledonu.
Roger z Rao nie powinien miec problemow(chyba ze kanadyjczyk zagra mecz zycia-w co watpie). Rao nie wyglada zbyt solidnie w tym turnieju,sporo bledow,za duzo. Rog kazdy okres slabszej gry wykorzysta.
Pytanie czy w polfinale Rog ogra Nole ?? Nole stawiany jako outsider ale znamy serba juz dlugie lata i jak nie jest faworytem to potrafi zgarnac tytul. Tak jak go skreslano po French Open pare lat wstecz. Przegral z Wawrinka, by potem wygrac Wimbledon , US, nie pamietam czy czasem tez Australii nie zgarnal i final wygrany z Murrayem we French Open dajacy mu pierwszy tutuł na ziemi.
Przed Rogiem i Nole i Murray wiec jak zawsze pod gorkę, lecz w Australii tez najpierw mial kitajca,pozniej ogral Rafe w pieciu setach..
Jedno jest pewne: znow Szlem i znow wygra Jeden z faworytow jak to bywa juz od 11 lat.

Rok Australian Open French Open Wimbledon US Open 2017 Roger Federer Rafael Nadal
2016 Novak Đoković Novak Đoković Andy Murray Stan Wawrinka 2015 Novak Đoković Stan Wawrinka Novak Đoković Novak Đoković 2014 Stanislas Wawrinka Rafael Nadal Novak Đoković Marin Čilić 2013 Novak Đoković Rafael Nadal Andy Murray Rafael Nadal 2012 Novak Đoković Rafael Nadal Roger Federer Andy Murray 2011 Novak Đoković Rafael Nadal Novak Đoković Novak Đoković 2010 Roger Federer Rafael Nadal Rafael Nadal Rafael Nadal 2009 Rafael Nadal Roger Federer Roger Federer Juan Martín del Potro 2008 Novak Đoković Rafael Nadal Rafael Nadal Roger Federer 2007 Roger Federer Rafael Nadal Roger Federer Roger Federer 2006 Roger Federer Rafael Nadal Roger Federer Roger Federer
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Wyszedł brak serwisu Nadala. Podczas, gdy Hiszpan musiał się spinać, żeby wygrać każdą piłkę, Muller na luzie wygrywał swoje serwisy. Swoją drogą, zemściły się te niewykorzystane 4 BP przy 9-9.
Jedno jest pewne, Cilic powinien wziąć następny mecz i to w miarę gładko. Po pierwsze Muller będzie czuł w nogach dzisiejszy mecz. Po drugie, Chorwat będzie go bombardował serwisem i nie da zbyt wielu szans na przełamanie. I po trzecie, znane są regularne przypadki, gdzie dużo słabszy gracz po pokonaniu faworyta do tytułu, odpada już w następnej rundzie. Pokazał to choćby Medwedev i mimo tego, że Luksemburczyk ma dużo większe doświadczenie od Ruska, to wcale nie jest jakiś super obyty w meczach na tak wysokim poziomie.
Dlatego Cilic -1,5 seta spokojnie do wzięcia.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
W 1/4 wszystkie mecze po -1,5 seta na faworytow wydaje sie byc ok ????
Cilic-Muller
Marin spokojnie ograł Mullera w Queens. Luksemburcyzk ma dwie pieciosetówki w nogach. Chorwat wygląda pewnie, idzie po swoje. Muller juz wygrał swoj turniej pokonując Nadala ???? To jednak, zwłaszcza przez pierwsze 2 sety był zupełnie inny Rafa niż przeważnie. nadla był dzisiaj dziwnie podminowany i spięty. Marin póki co nie boi sie niczego, nie patrzy kto gra po drugiej stronie, wali tym co ma i wygrywa.
Murray- Querrey
Panicza wepchna do półfinału ściany, Bogowie telewizja i wszystko co tylko mozliwe. Querrey wyglada fajnie, jest oazą spokoju, nigdy sie nie podpala, nie denerwuje( co widać po twarzy)no jednak tutaj musi nastapić koniec. Rowniez dwie pięciosetówki w nóżkach.

Fedex- Raonić

Tutaj nie ma co zbierać. Roger dzisiaj pokazał, ze jest kosmitą. Na Raonicia juz były kursy po 3,7 w końcówce 4 seta ale jednak wziął to doświadczeniem. Na machine ze Szwajcarii nie wystarczy.
Djoko (na 99%)-Berdych
Tomek pokazał w końcu jakiś charakter dzisiaj. Nie ukrywam, zagrałem Thiema w drugim secie przy kursie 3,2 i byłem juz pewny jego wygranej jezeli mecz miał byc na 5setów.Była juz jedna mała piłka meczowa przy serwisie Tomasa przy stanie 1-1 w gemach jednak w końcu coś drgneło i Berdych zrzucił po czesci z siebie miano mięczaka. Z Djoko wiemy jak załosny ma bilans. Chyba najgorszy ze wzystkich h2h czołowych graczy ATP w ostatnich latach.Zobaczymy jak jutro bedzie ale Joker wyglada dobrze w roli ukrytego smoka. Defensywa prawie jak za najlepszych lat. Chyba wszyscy chcemy półfinału Fedex-Djoko. Berdych ugrał juz swojego maxa w tym turnieju. Ktos bardziej doświadczony od Thiema, wyrzucił by go dzisiaj raczej z turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom