>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Każdy zarejestrowany u nas gracz, który wyraził zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową został wczoraj poinformowany o zmianach w promocji &quot;Gramy Razem&quot;.
Co nie zmienia faktu, że przy tych bardzo słabych bonusach i kursach straciliście ostatni, jedyny argument do grania u Was.
P.S. no chyba że grozi nam jakaś droga prawna z tytułu nie grania ;)
 
P 51

piecka90

Użytkownik
12% podatek na singlach powoduje, że forbet praktycznie niczym się nie wyróżnia na tle pozostałych firm, a niższe kursy tym bardziej zniechęcają do grania u tego bukmachera. Stopniowe, ukryte pogarszanie oferty - takie podejście do klientów niestety doprowadzi do tego, że forbet spadnie w hierarchii polskich i tak słabych bukmacherów. Więc nie jest to dobry sposób na zdobywanie nowych i zachowanie obecnych klientów :zoltakartka:
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Dokładnie Panowie czas już od nich uciekać i to jak najszybciej.Kursy dno np w porównaniu do Fortuny i teraz jeszcze zabierają te 6% .....kto tam będzie grał ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Każdy zarejestrowany u nas gracz, który wyraził zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową został wczoraj poinformowany o zmianach w promocji &quot;Gramy Razem&quot;.
No chyba nie bardzo, bo ja takiego maila otrzymałem dziś o 14:17, a też mam wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji. Z ciekawości zadzwoniłem do kolegi i on również maila otrzymał parę minut temu, więc nie wiem, czy tak wszyscy zostali wczoraj poinformowani. Inna sprawa, że wydźwięk maila jest taki, jakby to była zmiana na lepsze ????
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
No chyba nie bardzo, bo ja takiego maila otrzymałem dziś o 14:17, a też mam wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji. Z ciekawości zadzwoniłem do kolegi i on również maila otrzymał parę minut temu, więc nie wiem, czy tak wszyscy zostali wczoraj poinformowani. Inna sprawa, że wydźwięk maila jest taki, jakby to była zmiana na lepsze ????

dokładnie.
Na początku brali całe 12% na siebie później połowę teraz wogóle - ktoś kto gra mniejszymi kursami za większa stawką nie będzie brał tej firmy pod uwagę.
 
V 0

vecchio-cucs

Użytkownik
Każdy zarejestrowany u nas gracz, który wyraził zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową został wczoraj poinformowany o zmianach w promocji &quot;Gramy Razem&quot;.
gońcie się z takim podawaniem informacji. Ja też się z wami żegnam bo za miesiąc zrobicie nową promocję a kursy u was po prostu są słabe.
Jedyny magnes to było 6 % podatku :zoltakartka:
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mnie też te 6% przyciągnęło do nich, ale jeszcze poczekam ze zmianą buka aż coś się nowego pojawi na rynku a coś musi się pojawić jeżeli MF rozpatruje 8 wniosków o licencje, więc to zapowiada mocną walkę o graczy i lepsze oferty.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Mnie też te 6% przyciągnęło do nich, ale jeszcze poczekam ze zmianą buka aż coś się nowego pojawi na rynku a coś musi się pojawić jeżeli MF rozpatruje 8 wniosków o licencje, więc to zapowiada mocną walkę o graczy i lepsze oferty.
Nie 8 wniosków ale 15 na dzień dzisiejszy.Tak że takich buków jak STS czy Fortuna nikt nie będzie brał pod uwagę z ich 12% podatkiem.Nieraz się zastanawiam kto u nich gra chyba tylko Janusze ????
Trzeba czekać:grin:
http://e-playbet.com/az-15-wnioskow-o-licencje-zaklady-bukmacherskie/
 
A 57

arturkus

Użytkownik
S 7

szakalas

Użytkownik
A ja dzisiaj miałem taką sytuację:

Chciałem zgrać taśmę na mistrzów lig w piłce nożnej ( lubię tak zagrać przed sezonem dla jaj) kleję kupon kleję za kilka złotych, chcę wysłać .... a tu nie można łączyć tego zdarzenia nie można łączyć itd śmiech na sali ???? Po połączeniu z chatem okazuje się że w forbet można zagrać tylko singla na klasyfikację końcową ???? Pytam się to jak żeby coś zarobić to trzeba postawić chyba singla że Sandecja zostanie mistrzem Polski a oni że trzeba się z tym liczyć ???? Nie było by problemu tylko ze forbet nie ma informacji przeglądając oferte wiecie o co chodzi na przykład Mistrz Polski a w nawiasie nie można łączyć z innym zdarzeniem ????

Dla mnie dyskwalifikacja pierwszy raz się z czymś takim spotkałem WITAJCIE legalni POLSCY bukmacherzy chętnie będę u Was grał . Żartuje te pieniądze co kiedyś grałem chyba przeznaczę na siebie, to chyba duży plus tej ustawy hazardowej ????
 
P 0

pdk1910

Użytkownik
Wczoraj nie mogłem zagrać na live kuponu pod korek 2280 za kazdym razem zbijaja mi kurs z 400 na 82.8 itp... dzisiaj gdy napisalem prośbe o przyznanie bonusu 600zł za pierwsza wpłate po obrocie 8x przy kursie 3zł dostałem odpowiedź
Dzień dobry,
Zgodnie z regulaminem:
4.1. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
żenada... na szęscię ograłem ich na 20k i zamykam tam konto. Moze dadza komus bonus kto przegra 8x to 600zł ????
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Przecież Pan doskonale wie dlaczego bonus nie został Panu przyznany. Po co tak nieładnie mijać się z prawdą.
Po pierwsze zakłada Pan wiele kont, co jest niezgodne z naszym regulaminem, a sam się Pan do tego przyznał (rozmowa na czacie z konta powiązanego z Pana kontem)

Po drugie po bonus zgłosił się Pan już po terminie. Łącznie ma Pan 28 dni od złożenia depozytu na zgłoszenie się po bonus:
2.4 Aby otrzymać bonus z promocji należy dokonać minimum dwoma różnymi kuponami jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 1.70 w ciągu 14 dni od dokonania depozytu.
2.7 Po spełnieniu wymagań opisanych w „Zasadach Promocji” należy w ciągu 14 dni wysłać email na adres: [email protected] podając w temacie „Bonus Powitalny”, a w treści swój numer ID lub login w celu zaksięgowania środków na koncie gracza.
Pan natomiast depozyt złożył 20 czerwca, a po bonus zgłosił się dopiero 20 lipca. Czy nadal uważa Pan, że to &quot;żenada&quot;? Warto być uczciwym wobec samego siebie.

Wczoraj nie mogłem zagrać na live kuponu pod korek 2280 za kazdym razem zbijaja mi kurs z 400 na 82.8 itp... dzisiaj gdy napisalem prośbe o przyznanie bonusu 600zł za pierwsza wpłate po obrocie 8x przy kursie 3zł dostałem odpowiedź
Dzień dobry,
Zgodnie z regulaminem:
4.1. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
żenada... na szęscię ograłem ich na 20k i zamykam tam konto. Moze dadza komus bonus kto przegra 8x to 600zł ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dajcie spokój, niektórzy tutaj naprawdę są poniżej pewnego poziomu, nic dziwnego że potem wszyscy wykluczają Polaków z promocji, ciekawe czy pdk1910 zdąrzył już założyć konto na kota i psa. Do czego ludzie są zdolni dla bonusu, strach pomyśleć co by było gdyby obrót wynosił 1x po min. 1.50.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Problem polega na tym że taki &#39;&#39;krzykacz&#39;&#39; myśli że poprzez forum uzyska jakieś wsparcie w dodatku mija się z prawdą, ogromne brawa dla przedstawiciela Forbetu za pokazanie Panu jak oszukuje. Ogromny ✅ dla was za takie zachowania bo pokazują tylko że czasy oszustwa się skończyły ;)
 
Do góry Bottom