>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

forbet 67

forbet

Użytkownik
Wyjaśniając Pani zarzuty uprzejmie informujemy, że nasz system wskazał Pani konto jako potencjalne multikonto służące do wyłudzania bonusów.
Po dokładnej weryfikacji zarzuty się potwierdziły (m.in. wielokrotne logowanie się z tego samego adresu IP na różne konta). Pomimo tego podjęliśmy próbę dodatkowej weryfikacji Pani konta, niestety pomimo kilku prób nawiązania z Panią kontaktu telefonicznego, ani razu telefon nie został odebrany.
W związku z tym doszło do złamania regulaminu promocji:
4.2. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
Bonus nie mógł więc zostać Pani przyznany.
Na przyszłość radzimy ostrożniej operować słowem oszust, ponieważ możemy wystąpić na drogę prawną w związku z nieuczciwymi pomówieniami i działaniami szkodzącymi wizerunkowi naszej firmy.


Witam,
szczerze odradzam korzystanie z usług tego bukmachera. Dokonałam wpłaty depozytu, który obróciłam zgodnie z zasadami. Wystąpiłam zgodnie z regulaminem o wypłatę bonusu. W odpowiedzi otrzymałam maila z odmową ponieważ rzekomo system wykrył multikonto. Nadmieniam, że dostarczyłam dokumenty, które zostały poprawnie zweryfikowane. Jak stwierdził iforbet ktoś z mojego gospodarstwa domowego posiada konto. Oczywiście jest to bzdurą ponieważ mieszkam z rodzicami, którzy żadnego konta nie posiadają. Tłumaczenia nie docierają i odpowiedz jest tylko wklejenie regulaminu i dopisek Decyzja o przyznaniu bonusu jest nieodwołalna.
Co ważne na pierwszego maila otrzymałam odpowiedz, że nie otrzymam bonusu ponieważ ktoś próbował się do mnie dodzwonić i nie odebrałam. Faktycznie miałam połączenie z nieznanego numeru, ale z przyczyn oczywistych nie mogłam oddzwonić. Poprosiłam o ponowny telefon, ale oczywiście napisali tylko decyzja o nieprzyznaniu bonusu jest nieodwołalna. Nikt już nie dzwonił a oczywistym jest, że nie siedzi się cały czas przed telefonem bo ludzie pracują.
Dlatego na prawdę przestrzegam przed tą firmą. Posiadam konta u kilku bukmacherów i takie coś spotkało mnie pierwszy raz więc może stąd frustracja.
Skieruję sprawę do rzecznika praw konsumenta, skoro to podobno legalna firma i zobaczymy co się stanie.
Jednym słowem nie polecam oszustów.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Doczekaliśmy się w końcu &quot;normalnej&quot; wersji mobilnej serwisu.
Tak na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
możemy wystąpić na drogę prawną
Czyli teraz grając u tzw. legalnego bukmachera możemy stać się przestępcami. Ciekawe?
A tak na marginesie, czy to, że telefon nie został odebrany, to przestępstwo i złamanie promocji. W chwili obecnej kwitnie handel danymi osobowymi, trudno opędzić się od różnej maści naciągaczy i akwizytorów, więc nic dziwnego, że ktoś ma tego po dziurki w nosie i nie odbiera nieznanych telefonów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 1

tommy171

Użytkownik
pisalem o tym juz do supportu !!!
Prosze o dodanie zdarzenia na powyzej/ponizej uderzen danej druzyny w meczu baseballu a dokladnie MLB, ludzie sezon w pelni .
Typ jest bardzo popularny w tej dyscyplinie,na over pkt druzyny jest zdarzenie w ofercie,
dodatkowo dobra opcja jest tez zdarzenie &quot;wiecej uderzen&quot; i wtedy idziemy w strone jednej druzyny albo drugiej
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
iforbet ma najlepsza oferte do grania Live wsrod polskich bukow ?
Wśród polskich buków najszerszą ofertę ma STS albo Fortuna, w tych bukach jest zawsze mnóstwo zdarzeń, a jeśli już jakieś konkretne zdarzenie jest w tych trzech bukach, to kursy są podobne raczej, przynajmniej parę dni temu robiłem rozeznanie, bo chciałem postawić w przerwie meczu przy stanie 0:0 na over 1,5 i STS proponował 2,3; Fortuna 2,25; a Forbet 2,2, ale ze względu na ucięty podatek Forbet był najkorzystniejszy i tam poszedł depozyt ;)
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Witam. Dzis dopadla mnie smutna rzeczywistosc gownianego regulaminu dotyczacego tenisa na forbecie... Mecz WTA Maria T. - Potapova A., postawilem na Marie na live po kursie 2.6 przy stanie 0-2 dla rywalki w 1 secie. Maria wygrywa seta a w drugim Potapova oddaje krecza. Nasz kochany bukmacher rozlicza mecz jako zwrot.... ehh niech czasy wolnosci wsrod bukmacherow wroca bo az szkoda ryja strzepic jak powiada klasyk na takie regulaminy..
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Na przyszłość radzimy ostrożniej operować słowem oszust, ponieważ możemy wystąpić na drogę prawną w związku z nieuczciwymi pomówieniami i działaniami szkodzącymi wizerunkowi naszej firmy.
Straszenie ludzi ????, ciągle zmiany w regulaminach, niewykonalne warunki obrotu startowym bonusem, totalny brak wiedzy na chacie....
Mógłbym tak długo - NIE POLECAM
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Witam. Dzis dopadla mnie smutna rzeczywistosc gownianego regulaminu dotyczacego tenisa na forbecie... Mecz WTA Maria T. - Potapova A., postawilem na Marie na live po kursie 2.6 przy stanie 0-2 dla rywalki w 1 secie. Maria wygrywa seta a w drugim Potapova oddaje krecza. Nasz kochany bukmacher rozlicza mecz jako zwrot.... ehh niech czasy wolnosci wsrod bukmacherow wroca bo az szkoda ryja strzepic jak powiada klasyk na takie regulaminy..
dobrze , ze rozliczaja krecze jako zwrot - tutaj Ty bys wygral ,ale innym razem twoj skreczuje i masz zwrot
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Od dziś w Forbet wraca 12% podatek dla pojedynczych kuponów, żebyście się nie zdziwili :jezora:

Gramy razem – 12% do wygranych.

Oferta jest ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić pewnych graczy do udziału w promocjach.

Grając minimum 3 zdarzenia na kuponie z łącznym kursem minimum 2,00 współczynnik wyniesie 1,00, czyli nadal nie płacicie u nas żadnego podatku od postawionej stawki.

Jeśli wolicie grać mniej zdarzeń na kuponie, to u nas również możecie liczyć na specjalne traktowanie. Grając dwa zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 1,50 dzielimy się z Wami podatkiem i współczynnik wynosi 0,94.

Natomiast jeśli gracie na swoich kuponach tylko jedno zdarzenie, współczynnik wyniesie 0,88.


forBET pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.

Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres [email protected] , podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Nie wiecie może kiedy iforBET zmienił zasady? Jakiś czas nie zaglądałem i się zdziwiłem. A było tak fajnie ta kwestia podatkowa mnie do nich namówiła. A teraz single jak u wszystkich.
  1. Grając minimum 3 zdarzenia na kuponie z łącznym kursem minimum 2,00 współczynnik wyniesie 1,00, czyli nadal nie płacicie u nas żadnego podatku od postawionej stawki.
  2. Jeśli wolicie grać mniej zdarzeń na kuponie, to u nas również możecie liczyć na specjalne traktowanie. Grając dwa zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 1,50 dzielimy się z Wami podatkiem i współczynnik wynosi 0,94.
  3. Natomiast jeśli gracie na swoich kuponach tylko jedno zdarzenie, współczynnik wyniesie 0,88.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie wiecie może kiedy iforBET zmienił zasady? Jakiś czas nie zaglądałem i się zdziwiłem. A było tak fajnie ta kwestia podatkowa mnie do nich namówiła. A teraz single jak u wszystkich.
Pisałem w poście wyżej, że od dziś, wczoraj jeszcze grałem singla z 6% podatku, teraz już sobie ich odpuszczę, bo przy 12% podatku są lepsi bukmacherzy z wyższymi kursami, czy azjanami.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Pisałem w poście wyżej, że od dziś, wczoraj jeszcze grałem singla z 6% podatku, teraz już sobie ich odpuszczę, bo przy 12% podatku są lepsi bukmacherzy z wyższymi kursami, czy azjanami.
Nie zauważyłem twojego postu, bo po prostu mi się nie wyświetlił, ale do rzeczy.
Tak sobie myślę czy na Betclica się nie przerzucić, ale wątpliwości zostają czy nie lepiej legalnie zostać na iforBET i doklejać tam jakieś San Marina czy Gibraltary do kuponu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie zauważyłem twojego postu, bo po prostu mi się nie wyświetlił, ale do rzeczy.
Tak sobie myślę czy na Betclica się nie przerzucić, ale wątpliwości zostają czy nie lepiej legalnie zostać na iforBET i doklejać tam jakieś San Marina czy Gibraltary do kuponu.
Doklejanie nigdy nie wyjdzie na dobre w dłuższej perspektywie. Ktoś kiedyś w temacie pisał o tym, że to dobry sposób na ominięcie podatku i dał przykład właśnie, żeby udowodnić i akurat w tej próbie udowodnienia kupon wszedł cały, a malutki kurs na podbicie i uniknięcie podatku zawiódł :jezora: Bukmacher nie jest głupi, specjalnie zrobili kurs 2,0 i 3 zdarzenia, bo wiedzą, że taki kurs łatwo osiągnąć dwoma zdarzeniami choćby po kursie 1,5. A tak to trzeba w tym wypadku robić trzeci na dokładkę, co przynosi czasem tragiczne skutki. Z kursem 1,5 dla dwóch zdarzeń problemu nie ma, ale dyskwalifikujące jest, że przy singlach podatek jest naliczany w całości i generalnie cisza, w jakiej te wszystkie zmiany się odbywają - najpierw zmiana zasad bonusu &quot;500+&quot;, teraz to. I oczywiście informują &quot;Nowe zasady promocji &quot;12% do wygranych&quot;, ale dopiero jak się kliknie na zdjęcie o promocji, a nie oszukujmy się - mało kto na co dzień wchodzi i czyta sobie o tej promocji. Jeśli zmienia się regulamin i zasady gry na gorsze, to chociaż żeby mieć odwagę to otwarcie powiedzieć. Dlatego mimo że znowu też jakoś często tam nie grałem, ale jednak na ten bonus 500+ się łapałem, to odpuszczę sobie na pewno w najbliższym czasie grę tam.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ja mam wrażenie, że po zniesieniu promocji na 6%-owy podatek kursy się trochę wyrównały (trochę taka &quot;zmowa cenowa&quot;), niemniej forbet nadal wypada gorzej.

Z normalnym, 12%-owym podatkiem, nie opłaca się już tutaj grać.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
I oczywiście informują &quot;Nowe zasady promocji &quot;12% do wygranych&quot;, ale dopiero jak się kliknie na zdjęcie o promocji, a nie oszukujmy się - mało kto na co dzień wchodzi i czyta sobie o tej promocji. Jeśli zmienia się regulamin i zasady gry na gorsze, to chociaż żeby mieć odwagę to otwarcie powiedzieć.
Każdy zarejestrowany u nas gracz, który wyraził zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową został wczoraj poinformowany o zmianach w promocji &quot;Gramy Razem&quot;.
 
Do góry Bottom