>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

A 185

adikos

Użytkownik
to są limity bukmachera który obniża ci kursy aż do 10% w dół, razem z tym zacznie limitować ci stawkę maksymalną.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Dzisiaj support 1xbet napisał mi, że metoda P24 zostaje u nich. To jak to jest, jedni mogą, inni nie ? ????
1xbeta nie ma w rejestrze domen zakazanych przez MF więc tam obecnie wszystko śmiga, skrill też nie będzie raczej wyłączony, przynajmniej tak mi się wydaje po tych meilach, które skrill wysyłał do bukmacherów.
 
M 546

mathix

Użytkownik
Możecie wypacać na Skrill? Mi cofnęli wypłatę i na czacie napisali, że od 1.07 wypłaty na Skrill są niedostępne.
Edit: Dziwne bo za drugim razem wypłata poszła. Może ma to związek z ip logowania, za pierwszym razem niemieckie, za drugim polskie.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Skrill działa jeszcze i nie wiadomo kiedy wyłaczą, obecnie jest ???? U nich to nawet P24 działa ;)
Wszystko dlatego, że ich domena nie jest w rejestrze domen zakazanych. Skrill będzie tam świadczył nam usługi, także P24 jako polski operator/przekaźnik, banki nie widzą, by to było zakazane.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Nie da się robić wypłat na PSC, w sumie to nigdzie się nie da my psc to nie jest portfel ???? Jak wpłacisz PSC to wypłata na mb.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nie da się robić wypłat na PSC, w sumie to nigdzie się nie da my psc to nie jest portfel ???? Jak wpłacisz PSC to wypłata na mb.
Jak masz konto PSC to mozna zlecić wypłatę, i środki pojawiają się na tym koncie po 15 minut od zlecenia!
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Dziś mBank wyświetla wiadomość:

&quot;Od 1 lipca 2017 wykorzystywanie kart płatniczych lub innych usług płatniczych jak np. przelewów elektronicznych w związku z nielegalną grą hazardową jest niedozwolone,
a bank ma obowiązek odmówić udostępnienia takiej usługi płatniczej.
Wyjątkiem są gry, w których z godnie z prawem można uczestniczyć (czyli gry
u zarejestrowanych podmiotów).&quot;
 
B 0

bet23

Użytkownik
Depozyt PSC i problemy przy wyplacie, wiec radze uwazac, dam znac pozniej jak cos sie zmieni.
EDIT wyplata zaakceptowana
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Dzisiaj dostałem od nich 4000 punktów, nie wiem czy to jakieś promo indywidualne, czy dla wszystkich. Można za to mieć freebet za 270 żł
 
T 9

typer1992

Użytkownik
Dzisiaj dostałem od nich 4000 punktów, nie wiem czy to jakieś promo indywidualne, czy dla wszystkich. Można za to mieć freebet za 270 żł
Punkty naliczane sa za aktywnosc dla kazdego gracza ,ktore mozesz pozniej wymienniac na zaklady pojedyncze,ako itp &quot;1xpromo&quot; co dni mozesz sprawdzic ilosc pkt
 
Do góry Bottom