>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Bolelli faworytem ? Na Lu jest piękne value.
Skoro tak uważasz, to napisz jakie argumenty przemawiają za Azjatą. Podaj też dokładny kurs, bo to jest istotna sprawa. W działach tematycznych nie ma miejsca na takie suche stwierdzenia./Macko18
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zawsze groźni: Stan Wawrinka, Rafa Nadal - jednakże w obu przypadkach trawa to nie ich naweirzchnia. O ile Wawrinka ma jeszcze atrybuty na tą nawierzchnię, o tyle w przypadku Rafy szukałbym chyba niespodzianki i odpadnięcia przed półfinałem.
Nie żebym się czepiał ale samo to zdanie razi chyba niewiedza po oczach. Jak można takie coś pisac, że Stan ma atrybuty a Rafa nie? Rafa, bodaj trzykrotny finalista i dwukrotny zwycięzca i Stan, który na trawie ma najsłabsze wyniki że wszystkich nawierzchni. Rafa może tutaj wygrać i może odpaść w 1rundzie. Ma potencjał i na to i na to
Dziwię się, że jak wrzuca się tutaj niby pewniaki to nikt nie napisał o G. Mullerze
Tak czy siak Wimbledon zawsze sypie największymi sensacjami na początku i granie jakichkolwiek taśm po więcej niż 3mecze mija się z celem.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Murray - Bublik under 28,5 gema @ 1,85 ✅

Krótko i na temat. Młody Kazach zagra na centralnym z obrońcą tytułu z przed roku. Ja wiem, że Szkot ostatnio miewa spadek formy, ale co jak co, na Wimbledon, Andy zawsze mobilizuje się na 100 i sądzę, że będzie chciał zamazac ostatnie słabsze miesiące gry mocnym wejściem w ten turniej. Bublik moim zdaniem jest za młody by pociągnąć za sobą tak ogromną presję tego pojedynku. Wynik 6-3, 6-3, 6-4 jak najbardziej w zasięgu Murraya.

Wynik: 6-1, 6-4, 6-2 (Szkot zgodnie z planem).
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
12:45
Kuznetsov-Kchachanov 1 (2.70) unibet
⛔[6:7,6:2,3:6,6:1,2:6]
Mecze już za moment więc analiza bardzo krótka.
Typowe value gdzie mecz jest 50/50 co było zauważone już wcześniej i biore to w ciemno.
Nie grali ze sobą wcześniej gdzie statystyka ta mogłaby w jakikolwiek sposób kogoś faworyzować.
Dobrego turnieju życzę wszystkim.
PS. pierwszy post,co za tym idzie-nie zlinczujcie zbyt mocno. :)
bez analizy:
wygra copil 2,0⛔
wygra istomin 2,5⛔(krecz)
jaziri wygra seta 2,0✅ wszystko unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, mężczyzn
Spotkanie: S. Wawrinka (-1,5 seta) - D. Medvedev
Godzina: 17:35
Typ: 1
Kurs: 1,56
Bukmacher: eFortuna
Nie bardzo rozumiem kursów tak wysokich na Wawrinkę. Bo mimo wszystko 1,30 w I rundzie na zwycięstwo Wawrinki to moim zdaniem duży kurs ale do sedna.

Jak każdy wie, Wawrinka skupia się przeważnie tylko na te duże imprezy, przed nimi może przegrywać z największymi lamusami ale gdy przychodzi turniej, jego forma rośnie i jest bardzo skoncentrowany. Nie inaczej będzie i dziś.

Póki co nie ma co porównywać Medvedeva do Stana bo jest to przepaść, ok wygrał sporo meczy na trawie w tym sezonie ale z nikim znaczącym. Stan przegrał 1 mecz z Lopezem 0:2 ale Lopezem, który jest w kapitalnej formie.

Wszyscy mówią, że Wawrinka jest słaby na trawie ok może nie jest to jego ulubiona nawierzchnia ale ćwierćfinał w 2014 roki i porażka z Federerem 1:3 po świetnej grze czy ćwierćfinał w 2015 roku i porażka 2:3 z Gasquet w 5 secie 9:11 to nie są złe wyniki. W poprzednim roku przegrał dość szybko ale z Del Potro 1:3, który jest o niebo lepszy od Medvedeva.

Medvedev w tamtym roku przegrał 1:3 z takim tenisistą jak Willis.... To mówi dużo.



Powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serio? Co mają wyniki sprzed 6 lat do obecnej dyspozycji Rafy? Widziałeś jego wyniki z ostatnich sezonów? Kiedy daleko dotarł na trawie?
Nie straszy serwisem, forehand ma dobry, bo silny i regularny, ale na inne nawierzchnie bo na trawie nie ma aż takiego odskoku spowodowanego rotacją. Rywale się go nie boją. Dawniej wygrywał tu bo był niesamowicie sprawny, ale teraz ma już ponad 30 lat.
Dalej to uważasz za niewiedzę?
Również nie porównuj formy Nadala teraz z formą Nadala w ostatnich 3 latach... Bo to jest przepaść ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Daniil Medvedev ₋ Stan Wawrinka - Zakłady na mecz
Stan Wawrinka @ 1.33 ⛔ trawa jednak nie dla Stana, ale swoją drogą Rusek świetny tenis pokazał
Rafael Nadal ₋ John Millman - Obaj wygrają seta
Nie @ 1.44 ✅

AKO: 1,92 WH


Dobrze prezentujący się dubel na 1. dzień Wimbledonu. W tym wypadku nie widzę sensu kombinowania, faworyci nie powinni zawieść, a kursy są niezłe.

Wawrinka z młodziutkim Miedwiediewem to według ekspertów jeden z ciekawszych pojedynków w 1. rundzie. Przyznam, że to może nie być łatwy mecz dla Szwajcara, ale ostatecznie powinien wykazać się większymi umiejętnościami i przede wszystkim doświadczeniem.

Rosjanin w swojej karierze nie przebrnął jeszcze bariery 1. rundy w wielkim szlemie. Do tego nie miał większych okazji grywać na kortach centralnych, takich, jak wimbledoński. Nieźle sobie pogrywał w tych turniejach przygotowawczych do Wimbledonu, ale tym razem miał pecha w losowaniu i myślę, że na zwycięstwo w tym meczu większych szans nie ma.

Natomiast jeśli chodzi o mecz Nadala to idę zdecydowanie w 3-setowy pojedynek. Wiadomo, że Hiszpan, aż tak gromił rywali nie będzie, jak to miało miejsce na cegle, ale jednak w tym wypadku seta stracić nie powinien.

Millman w tym roku do rozgrywek tenisowych dołączył po koniec maja, w sumie pauzował ponad pół roku. W tym roku rozegrał zaledwie kilka spotkań, głównie na trawie. Były to jednak turnieje challengerowe. Tam nie zrobił furory, także nie sądzę, aby w meczu z Nadalem nagle zaczął się jakoś mocno stawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 18:15
Spotkanie: Tommy Haas - Ruben Bemelmans
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz, w którym absolutnie żaden wynik mnie nie zdziwi. Raczej spodziewałem się ciut bardziej wyrównanych kursów w tym spotkaniu. Owszem Haas jak najbardziej powinien być faworytem tego spotkania ale według mnie, nie aż takim jak wskazują na to kursy. Nie ujmując nic temu zawodnikowi, owszem jest napewno dużo bardziej utytułowanym graczem i walki na korcie nigdy mu nie było można odmówić, zawsze walczył do końca pokazując często w swoich meczach żelazną kondycję ale Tommy ma już 39 lat i jednak już takiego błysku u niego nie ma. To jest oczywiście moje zdanie, ktoś może się z nim nie zgodzić ale wieku się nie oszuka i już takiego powera w jego grze nie ma jak kiedyś. Bemelmans nie jest jakimś wybitnym graczem, co najwyżej średniak ale jednak te 10 lat jest młodszy i może się mylę ale myślę, że kondycja jednak lepsza będzie po stronie Belga. Owszem kondycja to nie wszystko,bo liczy się jeszcze precyzja, rozłożenie sił itp. itd. ale jakoś atakuję w tym meczu zwycięstwo Rubena. Wprawdzie Haas mimo wieku to nadal bardzo wymagający rywal i jego wygrana mnie tutaj nie zdziwi ale jednak idę w stronę młodszego tenisisty, może mniej wybitnego i utytułowanego jak jego rywal ale mimo wszystko wybieram młodszego gracza. Myślę, że im dłużej ten mecz będzie trwał tym większe szanse ma Belg a liczę, że za szybko to spotkanie się nie skończy. Tommy co miał zrobić w swojej karierze to już zrobił, to raczej jego ostatni sezon i z jednej strony coś mi mówi, że nie odpadnie jednak zaraz w pierwszej rundzie a z drugiej strony coś mi podpowiada, żeby zagrać na Bemelmansa, bo jednak Haas swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą i mimo, że rywal mniej utytułowany, to jednak dużo lepiej powinien znosić dłuższe wymiany. Zobaczymy próbuję w stronę Belga.
✅ 1-3 (2-6 , 6-3 , 3-6 , 5-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Dimitrov - Schwartzman under 31,5 gema @ 1,8 ✅

Kolejny bardzo prawdopodobny jak dla mnie under, w dodatku ta linia - dla mnie rewelacja. &quot;Baby Fed&#39;a&quot; każdy kto interesuje się choć w niewielkim stopniu tenisem, zna z gry na grassie. Mocny serwis, świetny forehand i oczywiście ten one-hand backhand. Problemem Dimy często po prostu była głowa, bo potencjału ciężko mu odmówić. Na przeciw jego stanie ktoś kto z grą na trawie nie ma zbyt wiele wspólnego. Niski wzrost, marny wg mnie serwis, który jest tutaj podstawą. To nie mączka gdzie dochodzi do wielu dlugich wymian, przebijania, a już na pewno nie w pojedynku z Grigorem. Spodziewam się jednostronnego spotkania, po którym Bułgar pewnie awansuje do drugiej rundy.

Wynik: 7-6, 6-2, 6-2 - Bez większych problemów.

Poza tym dorzuce jeszcze Tomica @ 1,84 ⛔. Bernard zawsze dobrze sobie radził na Wimblu, a Mischa dla mnie to grajek średniego kalibru.

Wynik: 4-6, 3-6, 4-6 - Bez komentarza.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Ramos Vinolas A. (+1.5 seta) - Thompson J. 2 2.13 ⛔

Jeśli sympatyczny tenisista z Antypodów chce przejść do drugiej rundy to lepszego rywala w 1. rundzie nie mógł sobie znaleźć. Bilans Ramosa na trawie 0/4 w tym roku. Ramos to typowy gracz na mączkę. Gra dobrze jeśli dochodzi do wymian. Jesteśmy w pierwszym tygodniu Wimbledonu, korty nie są wydeptane a co za tym idzie są szybkie, &quot;nie ma gry&quot;.
Jako, że Ramos jest solidnym tenisistą z doświadczeniem nie gram 3:0 na Thompsona.

Tsitsipas S. - Lajovic D. 1 2.13 ⛔

Grek staje przed szansą wygrania pierwszego spotkania w wielkim szlemie na dodatek w Londynie. Gra dobrze w tym roku, myślę że będzie grał jeszcze lepiej.
Jako, że Lajovic rozegrał się w Eastbourne szanse oceniam 50/50.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dimitrov - Schwartzman (+2.5 seta) typ 2 kurs 2.45 Unibet

Analiza:
Witam na jutro wybrałem mecz Dimitrova z Schwartzmanem. W tym roku Argentyńczyk zagrał tylko jeden mecz z Donaldsonem który przegrał po trzy-setowym boju. Jeśli chodzi o Dimitrova to porażka z Jurkiem Janowiczem w dwóch setach,świetny mecz Jerzyka. potem w Londynie zwycięstwo w dwóch setach z Harrisonem,natomiast potem męczarnia w trzech setach z Benneteau oraz Miedwiediewem i w półfinale turnieju w Londynie porażka z Lopezem ,również w trzech setach. Jak widać tacy zawodnicy jak Benneteau czy Miedwiediew oraz nasz utalentowany Jerzy byli w stanie ugrać kilka setów to dlaczego nie Schwartzman. Forma nie jest taka zła aby wystawiać u niektórych bukmacherów kurs 10.00 na niego. Myślę ,że opcja na wygranie seta jest naprawdę opcją myślę z dużym powodzeniem ,ale jutro się wszystko okaże.Liczę ,że da radę.Pozdrawiam trzymajcie się.

⛔ ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Dimitrov vs Schwartzman
| tie-break w meczu: Nie | 1.72 |

Pierwsza runda, BabyFed napewno bedzie chcial powalczyc by dojsc jak najdalej w calym szlemie. Wymarzony przeciwnik jak na poczatek wiec napewno postara sie skonczyc to jak najszybciej by oszczedzic sily na reszte turnieju. Wszystkie za po stronie bulgara. Solidny serwis, nawierzchnia, ktora lubi i styl gry ktory prezentuje daja mu atuty by ze spokojem wygrac ta gre bez taja 3-0. Watpie by chcial ryzykowac i pozwolil przeciwnikowi dojsc do tiebreaka, gdzie szczerze wszystko sie moze zdarzyc i grac pojedynek 4 setowy. Linia handicapu wynosila Dima -7,[email protected], wiec mysle ze granie na brak taja jest pewniejsze. Ponadto Szchwatrzman nie ma tak naprawde czym zagrozic Grigorowi.

Powodzenia.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dziś próbuje szczęścia w overach
Isner - Fritz over 10,5 w 1secie @1,7 ⛔
Raonic - Struff over 10,5 @2,37 ✅
Zverev - Tomic over 10,5 2@2,1 ⛔ moje obawy sie potwierdziły i szalony kangur pokazał co potrafi, trzeba go omijać
W meczu Isnera podobna sytuacja do wczorajszego meczu Ivo. Jeden potężnie serwujący drugi tez z dobrym podaniem i na trawie tez zagrać potrafi. Obaj wiedzą że jeden break może zadecydować o losach seta wiec będą się starali trzymać podanie. I tak jak wczoraj zbyt długich wymian nie ma się co spodziewać.
Analogiczna sytuacja w meczu Rao ze Struffem. Z tym ze Niemiec lepszy w grze na grassie od mlodego jankesa. Tez nie wydaje mi się żebyśmy byli świadkami dużej ilości przełamaniem zwłaszcza w 1secie.
Co do meczu Mishy to grał niedawno z Tomicem jednak tym meczem bym się nie sugerował. Zverev trochę słabsza wersja Lopeza. Tez lewa ręka często biega do siatki i wie jak się tam zachować. Co do tego meczu mam największe obawy bo Berni jest mega nieprzewidywalny co pokazał w meczu z Monfilsem. Jednak to WS i powinno mu zależeć
kursy z Sts
Dodatkowo Dimitrov 3:0 @1,6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Kukuszkin vs Daniel 2 @ 3.03 1xBet ⛔
Idę dzisiaj w stronę Japończyka. Co prawda Taro doświadczenia na trawie zbytnio nie ma, ale jest to zawodnik uniwersalny i na każdej nawierzchni groźny. Kazach jakieś tam doświadczenie na trawie posiada, ale prawie wszystkie mecze przegrał, więc specjalistą to on nie jest. Ogólnie mecz 50/50 więc idę w wyższy kursik. Daniel jest szybki i powinien wykończyć fizycznie 5 lat starszego przeciwnika. Japończyk od dłuższego czasu prezentuje wysoki poziom i wierzę, że dzisiaj to potwierdzi.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Thiem D. (-1.5)- Pospisil V. 2 2.06 ⛔

Vesely w ubiegłorocznym roku w trzech setach (7-6, 7-6, 7-6) pokonał Thiema w 2. rundzie. Dlaczego o tym piszę?
Ponieważ Pospisil jest podobnym zawodnikiem jeśli chodzi o grę.
Dobry serwis i mocny płaski forehand.
Thiem jest dla mnie faworytem, ale wygra jeśli urozmaici grę. Uważam, że rywal nie da mu do tego okazji.
Kanadyjczyk co prawda jeszcze nie przeszedł dotychczas pierwszej rundy w Londynie, co nie znaczy, że nie ma motywacji.
Kurs jest przyzwoity na to, że conajmniej 2 sety ugra Pospisil.

Dodatkowo Thiem D. - Pospisil V. gemy w spotkaniu powyżej(39.5) 1.76
Spodziewam się setów co najmniej 10 gemów w każdym.

Powodzenia ;)
 
H 430

hanii

Użytkownik
Thiem D. (-1.5)- Pospisil V. 2 2.06
Vesely w ubiegłorocznym roku w trzech setach (7-6, 7-6, 7-6) pokonał Thiema w 2. rundzie. Dlaczego o tym piszę?
Ponieważ Pospisil jest podobnym zawodnikiem jeśli chodzi o grę.
Dobry serwis i mocny płaski forehand.
Thiem jest dla mnie faworytem, ale wygra jeśli urozmaici grę. Uważam, że rywal nie da mu do tego okazji.
Kanadyjczyk co prawda jeszcze nie przeszedł dotychczas pierwszej rundy w Londynie, co nie znaczy, że nie ma motywacji.
Kurs jest przyzwoity na to, że conajmniej 2 sety ugra Pospisil.
Dodatkowo Thiem D. - Pospisil V. gemy w spotkaniu powyżej(39.5) 1.76
Spodziewam się setów co najmniej 10 gemów w każdym.
Powodzenia ;)
Kanadyjczyk był w QF 2015rok, a rok wczesniej zgarnął tytuł w deblu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 16:00
Spotkanie: Robin Haase - Francis Tiafoe
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Faworytem w tym spotkaniu jest Haase i ja tutaj tez idę w jego wygraną. Spodziewam się dość łatwej wygranej Holendra, który na trawie zawsze był w miarę mocnym graczem, owszem wpadki mu się zdarzały ale jego dzisiejszy rywal raczej nie ma mu się czym przeciwstawić. Haase ma dobry backhand jak i forehand i jak ma dzień to na trawie tego zawodnika jest bardzo trudno zatrzymać. Jestem zdania, że Tiafoe raczej tutaj nie ma szans na niespodziankę. Jest to jeszcze młody i niedoświadczony gracz na trawie a Robin wręcz przeciwnie, na tej nawierzchni ma rozegranych wiele spotkań i doświadczenie z pewnością będzie po jego stronie. Liczę również, że będzie dominował i kontrolował to spotkanie i, że mecz skończy się w miarę szybko wynikiem 3-0 lub 3-1. Robin w tym roku na trawie pokonał już między innymi Thiema a więc o czymś to świadczy, wprawdzie nic wielkiego na turniejach trawiastych na których w tym roku występował nie osiągnął ale jak przegrywał to z mocnym rywalem i po zaciętym pojedynku. Tiafoe z kolei zagrał w tym sezonie 2 turnieje na trawie i z obu odpadał zaraz po pierwszym meczu. Dla mnie na tej nawierzchni Robin jest tutaj zdecydowanym faworytem i stawiam na niego.
⛔ 1-3 (3-6 , 6-3 , 6-7 , 5-7)

Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gilles Simon - Nicolas Jarry
Typ: 2
Kurs: 3,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj próbuję niespodzianki. Simon ostatnio bez formy a Chilijczyk Jarry fajnie przebrną przez kwalifikacje do turnieju głównego. W sumie Jarry na trawie to wielkie niedoświadczenie ale w tych kwalifikacjach fajnie sobie poradził i jakoś tak mnie pokusiło zagrać tutaj na jego wygraną. Owszem Gilles jest z pewnością dużo lepszym tenisistą i dużo bardziej doświadczonym i na tej nawierzchni nie powinien dać temu rywalowi szans, tyle tylko, że jest bez formy. Ostatnie 4 mecze na trawie i wszystkie przegrane. Nicolas wysoki facet, jak będzie dobrze serwował to może tutaj napędzić Francuzowi dużo strachu. Ja próbuję niespodzianki tutaj, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) doświadczenie, osiągnięcia itd. itd. to wszystko po stronie Francuza ale jest bez formy i próbuję tutaj na zawodnika z Chile.
⛔ 3-0 (7-6 , 6-3 , 6-3)
EDIT:
Dziś słabiutko z tenisa
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
savi 52

savi

Użytkownik
Tiafoe z kolei zagrał w tym sezonie 2 turnieje na trawie i z obu odpadał zaraz po pierwszym meczu.
Niby tak, ale oglądałem go z Gasquetem, gdzie grał naprawdę świetnie dwa pierwsze sety i tylko on chyba sam wie jakim cudem nie dokończył wtedy Francuza. To tak gwoli przestrogi, bo sam skłaniałbym się w stronę Holendra, ale po obejrzeniu tamtego meczu wiem, że wcale tak różowo być nie musi ;) Wątpię, żeby był to szybki i łatwy mecz. Liczę jednak na to, że górę weźmie doświadczenie, bo na szczęście grają do 3 zwycięskich setów. Tiafoe spina się często przy break pointach i psychiki silnej raczej nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Niby tak, ale oglądałem go z Gasquetem, gdzie grał naprawdę świetnie dwa pierwsze sety i tylko on chyba sam wie jakim cudem nie dokończył wtedy Francuza.
Miał w powietrzu piłkę na prostego smecza i tym samym na przełamanie Francuza bodajże na 5-3 i tym samym zapewne na wygrany mecz, bo Gasquet w tamtym momencie grał tragicznie. Wrócił do meczu i wygrał, dostał po kolei 2 drewniaków i nagle znalazł się w półfinale. Dzisiejszy mecz z Ferrerem jednak pokazał, w jakiej jest dyspozycji. Szczerze mówiąc, to nie sugerowałbym się zbytnio meczem z beznadziejnym Francuzem, który w tej chwili nie ma ani serwisu ani kończącego uderzenia i kiedy jest bez formy, to nawet będący jedną nogą na emeryturze Ferrer wyrzuca go bez problemu z Wimbledonu. Ile warte są takie półfinały przez Wielkimi Szlemami, chyba wszyscy wiemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom