>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam.
Dlaczego sts jako licencjonowany buk nie jest dozwolony w typach dnia? Wiem,że to bardzo słaby buk ,ale jednak sporo graczy korzysta.Ja mam punkt 100 m od domu i miłe uśmiechnięte Panie i też czasami korzystam.Po co takie ograniczenia,skoro i tak zazwyczaj zaniżają kursy i są beznadziejni online.Owszem czasem da się coś wychwycić
Teraz np fajny kurs:
ITF Mrągowo Vavassori Andrea - Choinski Jan @ 2.00 a inne buki milczą
czemu sts jest niedozwolony?
 
L 122

lethias

Użytkownik
Witam
Chciałbym potwierdzić czy dobrze rozumiem regulamin. Chodzi mi o użytkownika Son_Gohan. Licząc do 28 czerwca oddał 8 typów. Czyli jeśli dobrze rozumiem musiałby oddać typy 29 i 30 czerwca aby być uwzględnionym w konkursie. Nic nie obstawiał 29 czerwca więc nie będzie brany po uwagę w klasyfikacji? Pytam oczywiście dlatego ponieważ do 28 czerwca Son_Gohan wyprzedza mnie w tabeli biorąc pod uwagę skuteczność. Nie wiem czy ja coś źle policzyłem czy Son_Gohan się pomylił.
Pozdrawiam i życzę udane typowania w ostatnim dniu czerwcowej edycji konkursu.
Tak by z tego wynikało, reguły są dość jasne: żeby być sklasyfikowanym na koniec konkursu musiśz podać minimum 10 typów. I od tego nie ma wyjątków (przy zaznaczeniu że zwroty to też oddane typy). Liczba dni w danym miesiącu jest wiadoma z góry, to że mozna oddac 1 typ w 1 dniu też znane od zawsze, więc każdy może sobie policzyć ile i kiedy typów musi oddać, żeby być w tabeli. Tyle.//psotnick
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Mam pytanie, może ktoś będzie w stanie mi jakoś odpowiedzieć. Mianowicie, wiecie może co dzieje się z Betclic&#39;iem? Zniknęła opcja wpłaty poprzez Przelewy24, czat supportu jest nieaktywny (w ogóle nie chce otworzyć się okienko czatu). Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Rozumiem, że jest to już manewr bezpowrotny? Ewentualna zmiana IP na zagraniczne robi jakąkolwiek różnice? Z góry dzięki za odp.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
ODDAŁEM 4 trafione typy w Typach dnia w czerwcu nawet jeśli 2 z nich zostały pominietę
w punktacji i zakwalifikowane jako kiepska analiza to chyba w obliczaniu skuteczności powinny być wziete pod uwagę jako trafione bo trafiłem 4 na 10 a nie 2 na 10 !!!!!!!!!!!!!!!
Ale to taka dziecinada , takie PSOTKI:))))))
Dziecinadą to są te twoje regularne wycieczki osobiste. Wymyślasz sobie reguły konkursu i według nich grasz i obliczasz sobie skuteczność, to też jest dziecinada. Dziecinadą jest też myślenie, że analizą typu jest argumenty w stylu &quot;gość nie wygrał nigdy z tym graczem, ale każda seria się teraz kończy, dlatego myślę, że dzisiaj wygra&quot; (Parafraza z pamięci). Typy Dnia to nie konkurs w którym podaje się typy. Podajemy w nim typy z uzasadnieniem, te dwa elementy muszą się pojawić, jeśli nie ma jednego z nich to tak jakby nie było też drugiego. Chcesz podawac suche typy? Podawaj je w swoim temacie z typami. Tam nie będziesz musiał ich uzasadniać.//psotnick
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
to też jest argumęt Psotniku Cilic z Djokovicem wygrał za 15-tym podejściem!!!!!!!
Ale zakwalikowanie analizy meczu Konty z Vekic jako kiepska analiza bo pomyliłem m z n w nazwisku zawodniczki to już gruba przesada !!!!!
a typ wszedł po całkiem fajnym kursie 3,6
to samo było z meczem Auta i Browna!
Analiza wcale nie musi być długa by typ był trafiony Psotniku.W tej całej zabawie rzeczowe argumenty oczywiście grają rolę ale bez domieszki intuicji są na nic!!!!!
Myślę że raczej przemawia przez ciebie zazdrość i złośliwość.
I nie ma to nic wspólnego z fair play.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam.Nie ukrywam,że czuję się zlekcewarzony brakiem odpowiedzi na moje pytanie. Więc ponawiam
Witam.
Dlaczego sts jako licencjonowany buk nie jest dozwolony w typach dnia? Wiem,że to bardzo słaby buk ,ale jednak sporo graczy korzysta.Ja mam punkt 100 m od domu i miłe uśmiechnięte Panie i też czasami korzystam.Po co takie ograniczenia,skoro i tak zazwyczaj zaniżają kursy i są beznadziejni online.Owszem czasem da się coś wychwycić
Teraz np fajny kurs:
ITF Mrągowo Vavassori Andrea - Choinski Jan @ 2.00 ✅ a inne buki milczą
czemu sts jest niedozwolony?
Zaczynam się zastanawiać,czy to jakieś trudne pytanie,którego nie powinno się zadawać ;) Jakie macie kryteria doboru bukmacherów do konkursu? Wydaje mi się,że po zmianie ustawy uczciwie byłoby dopuścić wszystkich polskich legalnych bukmacherów? Dlaczego tak nie jest ?
Pozdrawiam Moderatorów ;)
Może dlatego że szef stsa był głównym inicjatorem nowelizacji ustawy hazardowej? Być może to, a może po prostu powodem była subiektywna wola organizatora konkursu, czyli administracji Forum, który ma pełne prawo tak konstruować Regulamin jak mu się podoba, włącznie z listą regulaminowych bukmacherów. Nie szukajmy afery tam gdzie jej nie ma. Zresztą lista buków może być jeszcze rozszerzona, po 1 kwietnia już była rozszerzona 2 razy, więc mogą być zmiany również w przyszłości//psotnick
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Z niecierpliwością czekałem na przyznawanie punktów za typowanie na dzień 1.07. Ludzie dostają -100pkt za różne rzeczy, głównie za umieszczenie nieregulaminowego bukmachera. Oszust bez honoru MeFiuU WOGÓLE NIE UMIEŚCIŁ NAZWY BUKMACHERA i punkty ma przyznane. Czyli ręka rękę myje! I tyle w temacie, oprócz tego, że jego nie powinno tu być.
Pewnie albo mnie oleją albo napiszą że każdy ma prawo się pomylić ????
W przypadku Mefiu widac była pomyłka w podliczeniu, już poprawiona. Natomiast w twoim przypadku również można powiedzieć, że nie podałeś buka (nie ma takiego buka jak &quot;Fotuna&quot;), a mimo to masz normalnie przyznane punkty. Przypadek? Nie sądzę. Ręka rękę myje... chyba też jesteś w układzie...
A tak serio, to na twoim miejscu bym po prostu wyluzował i spojrzał w swoją stronę i nie szukał spisków tam gdzie ich nie ma.
//psotnick
 
aneta3030 43

aneta3030

Użytkownik
Niestety do tej pory nikt się ze mną nie skontaktował i problem jest nadal....
Przecież parę postów wyżej masz odpowiedź od admina....
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Jeżeli zrobiłem błąd to proszę mi zabrać, mimo że to tylko ortografia, nie zależy mi... Chociaż mógłbym również podejrzewać czyjąś ingerencję ????
Cała seria twoich postów w tym temacie przeczy twierdzeniu że ci nie zależy. A ingerencja była dopiero teraz - poprawiłem ta literówkę przy nazwie buka.
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
&quot;Cała seria moich postów w tym temacie&quot; świadczy o tym, że lubię porządek i uczciwość. I tyle w temacie...
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Proszę o poprawę kilku elementów mojego typu. Nie mam jeszcze 10 postów zatem podaje datę: 06.07.2017 #10
Spotkanie: Real Monarchs - Oklahoma City Energy
Typ: Real Monarchs handicap (-1) EH
Przed ostatnie zdanie w analizie proszę podmienić. &quot;W dotychczas rozegranych meczach pomiędzy drużynami (3 mecze) wygrywali gospodarze&quot;
Poprawione.
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Jest możliwość podania drugiego typu na dzień 6.07.2017 (czwartek), ponieważ mój typ z godziny 01:05 został przełożony?
Możesz podać, typ usunięty//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom