>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Żadna ściema. Gram na LV jakoś od połowy Marca. Nie miałem żadnego większego problemu.
Chyba nie do końca zrozumiałeś, jemu chodziło o stwierdzenie &quot;wypłaty bez problemu przez skrilla&quot;. Szczerze mówiąc to także rzuciło mi się w oczy i wzbudziło wątpliwość.
Z tego co wiem to za pomocą skrill możliwe są tylko wpłaty do tej firmy. Wypłata tylko na konto bankowe.
Jeśli wypłaciłeś na skrill (w co wątpię) to potwierdź ten fakt, jesli nie to zedytuj swój post aby nie wprowadzać innych w błąd.

pozdrawiam,

E: teraz zauważyłem drugą podstronę, więc chyba wszystko jasne
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
nie dość, że wprowadzasz ludzi w błąd to jeszcze brniesz w swoich kłamstwach, pokaż screen to chyba nie problem skoro &quot;na pewno&quot; wypłacałeś ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dlatego jak już oceniłem na początku daje bukmacherowi jeszcze troche czasu na rozwój ponieważ nie mogę zaakceptować grania w dniu spotkania wolę, przy takich spadkach kursów grac wczesniej na obecną chwile w LV Bet nie mogę tego robić. Liczę że na nowy sezon ligowy się poprawią ;)
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Zalozylem konto dla bonusu, potem raczej nie bede grał. Chyba że bedzie mniejszy podatek lub wcale. Chociaż oferta też kiepska dla mnie.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Daleko tej firmie, jednak do czołówki. Rozliczanie zakładów to jakiś dramat. Przykład z dziś. Mecz drużyny sponsorowanej przez LV Bet czyli Widzew Łódz - Polonia Warszawa rozliczony po ponad 3 godzinach od zakończenia po n-tej interwencji na czacie. Oferta też szału nie robi, niby na prośbę klienta coś tam wrzucają ale tylko kilka zdarzeń. Oferta z lekkiej i żużla leży. Jeśli myślą, że przykryją te braki oprawą graficzna to się mylą. :zoltakartka: Liczyłem też że wraz z sponsorowaniem drużyn z 4 ligi np. Promna pojawi się oferta na 4 ligę, no ale rozczarowałem się bo z informacji które podają na czacie nic z tych rzeczy nie będzie miało miejsca. O braku podatku też można zapomnieć. Reasumując wpłacić, obrócić bonus, wypłacić i zapomnieć o tym buku.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
https://prnt.sc/fwrris

Profesjonalizm tej firmy mnie osobiście przeraża, nie dość że brak rozliczenia po 48 godz od zakończenia spotkania to jeszcze błędna godzina spotkania. Na czacie oczywiście można usłyszeć tylko, przepraszam za zaistniała sytuacje ????
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Jak przy rejestracji wpisywac kod pocztowy? Jakkolwiek nie spróbuję, to wyskakuje, że jest niezgodny z wybranym państwem (którym jest ofc Polska)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak przy rejestracji wpisywac kod pocztowy? Jakkolwiek nie spróbuję, to wyskakuje, że jest niezgodny z wybranym państwem (którym jest ofc Polska)
Możliwę że mieli jakiś bład swego czasu tak było. Warto wtedy napisać na Support to naprawią;)
 
R 0

rahit

Użytkownik
Z uwagi na mój pierwszy post, to witam wszystkich serdecznie.
Tak czytam Wasze opinie odnośnie LVbeta, które są dośc nieprzychylne, a od kilku dni poważnie zastanawiam sie nad rejestracją u nich.
Obecnie mam konto tylko na Fortunie, ale ich oferta w porównaniu do LVbeta jest znacznie mniejsza, w większości lig Fortuna ma tylko możliwość obstawienia meczów 1x2, a w tych samych zdarzeniach LVbet ma O/U itp.
Nie wspominając o ofercie AH, które fortuna chyba nawet nie posiada.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja nie wiem, skąd tyle nieprzychylnych opinii, ja tam gram od dłuższego czasu i jestem z nich bardzo zadowolony i się nigdy nie zawiodłem, a dużą przewagę dają azjany, których nie uświadczysz u innego bukmachera ;)
 
R 0

rahit

Użytkownik
Chyba wlasnie sprobuje u nich grac. Zdecydowanie przekonuja mnie AH i czekam jak rozwinie sie sytuacja z unibetem.
 
Do góry Bottom