>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata U19 M(w Egipcie)

Status
Zamknięty.
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Koszykowka-MŚ U-19 M
Spotkanie:USA-Angola
Godzina:18:15
Typ: Angola - Handicap +44,5(razem z dogrywka)
Bukmacher:Fortuna
Kurs:1.80
Analiza:

Handicap na pewno podyktowany wygrana USA z Iranem(108-48),lecz z tego co mi wiadomo trener Iranu nie spodziewal sie niczego innego wiec oszczedzal swoich najlepszych graczy na mecz z Wlochami.O potedze młodzików ze Stanów nie ma co nawet dyskutowac mecz wygraja ale roznica 45 pkt to duza przesada.Afrykanczycy dosc niespodziewanie dopiero po dogrywce ulegli Wlochom(66-70).Ich atutem jest obrona i ich postawa pod koszem,marwi mnie jednak tylko gra w obwodzie.Jesli nie dadza poszalec Amerykanom za 3pkt to jestem spokojny ze nie bedzie to miadrzaca przewaga.Oczywiscie mecze z USA zawsze powoduja dodatkowa motywacje i chec pokazania sie wiec licze ze Silvio Sousa i reszta ekipy stana na wysokosci zadania.Powodzenia.109-68✅
Polecam również pozostałe mecze (sts,fortuna):
Włochy-Iran:
Iran przygotowany bardziej na mecz z Wlochami niz z USA.Mysle ze zdobycie przez Iranczyków 59pkt nie bedzie zadnym problemem.
2 Druzyna zdobedzie pkt.+58,5-1.85 64-45⛔
Hiszpania-Kanada:
Duze zaskoczenie tak duzy kurs na Hiszpanów.Z tego co wiem Kanada nie ma centrów z prawdziwego zdarzenia co innego Hiszpanie i w tym upatruje sukces.Co Ciekawe w tym roku to juz 4 mecz Hiszpanów wiec mysle ze przypadkowych zagran tu nie bedzie.Dla Kanady to bedzie 2 mecz w tym roku.Stawiam tu na Handicap w strone Hiszpanów +14,5-1.80 jak i 1 druzyna zdobedzie punktów +66.5-1.80 78-73✅✅
Mali-Japonia:
Tutaj tez kursy mocno przesadzone.Mali przegralo na wlasne zyczenie z Kanada,byli baardzo nieskuteczni.Wiadomo gracze z Afryki zawsze lepiej graja pod koszem wiec licze na zdobycze punktowe wlasnie z bliskiej odleglosci.Ich gwiazda Traore rzuca praktycznie z kazdej pozycji wiec wkoncu musi pokazac kolega ze moga na niego liczyc. Jak dla mnie piekny kurs na 1 druzyna zdobedzie punktów +61.5-1.80 lub Handicap+ 12.5-1.84 73-76✅✅
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
USA-Angola....tutaj może byc różnie. Ja mysle ze amerykanie moga spokojnie ogarnac ten mecz ok. 50 punktami przewagi. Wczoraj na poczatku mieli spore problemy z zegarem 24 sekundowym, potem juz sie ogarneli. Wygranie kazdej kwarty roznica 12 punktow nie jest duzym problemem, w sumie to szesc koszy wiecej. Wskazywana obrona Angoli pod koszem w swietle techniki graczy amerykanskich moze byc zbyt malym atutem. Przewiduje ze po pierwszej polowie bedxie ok. 15-20 pumktow przewagi USA, a w drugiej polowie wykorzystujac glebie skladu i zmeczenie angolanczykow bedzie sxybki odjazd . Ps...trener Angoli tez moze oszczedzac swoich najlepszych graczy, w sumie grali wczoraj dogrywke
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Niestety u buków stacjonarnych oferta jest baaardzo uboga jedynie praktycznie gra na zwycięstwa...Jesli cos sie zmieni to bardzo chetnie zagram Handicap w strone Włoch,ogladalem ich mecz z Iranem,w obronie zagrali bardzo dobrze,przez co Persowie zdobyli tylko 45pkt( w sumie to Iran grał fatalnie w ataku,rzuty na poziomie U-16).
Nikt w kadrze Włoch mnie nie zaskoczyl,nikogo wyroznic nie moge,ale stanowia fajny kolektyw,ot fajna przecietna ekipa.Mysle ze USA nie poszaleja az tak a roznica klas nie bedzie az tak widoczna.
Co do meczu Iranu z Angola buki wystawily dosc rowne kursy i w pelni sie z tym zgadzam.Faworyzowani sa lekko gracze z Afryki i w sumie sie z tym zgadzam,maja bardzo fajnego rozgrywajacego,co do Iranczyków gra tam jakis koles co gra i rozgrywa bardzo chaotycznie,ale moze to starczy na Afrykanczyków.
Jesli w ofercie nie pojawia sie handicapy lub kursy na pkt. odpuscil bym sobie dzisiejsze granie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom