>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

włamanie na konto skrill, wyczyszczone konto

E 0

effekusik1982

Użytkownik
Zaraz minie miesiąc od zablokowania konta i zero odzewu. Nie dość, że mnie okradli na kilka set zł, to jeszcze zablokowali mi konta na którym mam aktualnie ok 1000zł. Dramat, nigdy więcej skrill. Jak tylko odblokują mi konto wypłacam kasę w bankomacie i zamykam konto. Tylko wątpię czy w ogóle odblokują, skoro nie odzywają się tak długo.
 
E 0

effekusik1982

Użytkownik
Niestety nie ma. Dzwoniłem i ciągle odbiera anglojęzyczny facet. Jak mówię, że proszę o przełączenie do osoby, która mówi po Polsku to coś tam do mnie mówi i czekam na przełączenie kolejne 5min odzywa się ponownie anglojęzyczna osoba. Dramat.
 
A 0

adrian.pik

Użytkownik
przeważnie mówi, że osoba z pl jest zajęta, nie masz kogoś kto po angielsku gada i Ci zadzwoni ? to próbuj co 30 minut dzwonić, mi praktycznie w 90 % polka odbiera, lub ukrainka, która gada po polsku
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jest tak jak mowi kolega . Olewaja polakow po calosci. A jak opierdolilem babke pp angielsku to mowila juz przelaczam do polskiego supportu i sie babka z poldkim jezykiem znajdowala nagle... wytrwalosci kolego. Ja juz pieniadze na koncie
 
L 234

lalus85

Użytkownik
A Efcekusik sproboj zlecic wyplate co jakis czas z konta bo mi kedno konto koedys odblokowali bez zadnej informacji ani niczego
 
E 0

effekusik1982

Użytkownik
@lalus85
Próbuję tak robić co kilka dni i cały czas komunikat na czerwonym tle, że operacja nie powiodła się. Pomału już tracę nadzieję, że konto zostanie odblokowane. Dobrze, że tylko 1k zł tam mam.
 
E 0

effekusik1982

Użytkownik
No nie wierze, Skrill po miesiącu odpisał.
&quot;Dear ...,
Thank you for contacting the Skrill Help Team.

Thank you for the documents sent, please provide also :
• a clear image of you holding your ID document (selfie)

Please send your documents replying to this email within 48h, if we don&#39;t receive any update, this case will be automatically closed

We look forward to hearing from you soon.

Best regards,
Luca
Skrill Help Team&quot;

Nie kumam, czy oni chcą abym ponownie wysłał zdjęcie dowodu osobistego i moje zdjęcie &quot;Selfie&quot;
O co tu chodzi?
 
E 0

effekusik1982

Użytkownik
Konto odblokowane kasa wyjęta. Teraz aby odzyskać skradzione pieniądze musiałem wysłać im odpowiedzi na 10 pytań ????
 
R 0

renomes

Użytkownik
A jeżeli miałem konto na skrill i nie miałem tam nic to nikt nie może mi zrobić jakiś ewentualnych długów? Dodam że sytuacja miała miejsce 2 lata temu i nie przyszło żadne pismo więc chyba mogę spać spokojnie? ????
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
dzisiaj identyczna sytuacja..dostalem na jednego z @ info ,ze zlecilem zmiane pierwszego @ na inny..niestety tego @ prawie nie obłsluguje ????
 
D 0

didier18

Użytkownik
Witam

Dostał ktoś kiedyś z tego maila od skrill @news.skrill.com

Our transaction thresholds will be changing in July 2017 and you are required to verify your account. If no action is taken, you will not be able to continue transacting.

Verifying your account is easy; simply provide a few details and you can enjoy higher limits in a matter of minutes. Just navigate to Settings &gt; Limits &amp; Verification in your account to get started.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Witam
Dostał ktoś kiedyś z tego maila od skrill @news.skrill.com
Our transaction thresholds will be changing in July 2017 and you are required to verify your account. If no action is taken, you will not be able to continue transacting.
Verifying your account is easy; simply provide a few details and you can enjoy higher limits in a matter of minutes. Just navigate to Settings &gt; Limits &amp; Verification in your account to get started.
Przeglądam swojego podrzędnego maila i mail z dziś podobny, tylko po polsku, też z linkiem do aktywacji a po naciśnięciu odsyła do chorej strony. Na podstawowym koncie i mailu brak czegoś takiego. Dziwna sytuacja. Nie wchodzę nawet.
edit: pewnie oszusty, próbują wykorzystać zamieszanie na rynku + panowie (i panie), odnośnik do logowania bez https:// na początku czyli bez bezpiecznego logowania. dziękuje. a potem kradzież kont.
 
H 63

harryangel

Użytkownik
to jakieś kurwy są
mam taki sam tekst, przekopiuję żeby wszyscy mogli się odnieść:
na stronę przechodzi taką
http://www.serwer1723643.home.pl/
wydaje mi się że strona jest oryginalna taka
https://account.skrill.com/login?locale=pl
proponuję się raczej nie logować z e-maila
na oryginalnym koncie nie ma żadnej informacji i jestem na razie zweryfikowany. nie ukrywam że jak zobaczyłem tego e-maila to się wkurwiłem, jestem w trakcie rozglądania się za Brokerami, przerzucam środki, to samo w sobie jest procesem nerwowym, na Netellerze nie mam konta bo jakąś kamerkę pierdolnęli i z nerwów prawie się zalogowałem bo już wkurwienie mnie wzięło wielkie. ale jednak błyskotliwy jestem że nie na homie jest Skrill spostrzegłem
 
Do góry Bottom