>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Nie żartuj z tym wyjazdem za przejście graniczne na parę minut dla rzekomo łatwego, bezproblemowego zarejestrowania się, bo zapominasz o późniejszej weryfikacji podanego adresu - ale w niektórych firmach jak choćby Fortuna.cz wymogiem dla dokończenia procedury rejestracji jest obowiązek posiadania czeskiego adresu i prawa czasowego bądź stałego pobytu w Czechach (oraz numeru telefonu i konta w czeskim banku, ale to akurat nie jest problemem)
Było to już po wielokroć omawiane:
https://forum.bukmacherskie.com/f40/bukmacherzy-stacjonarni-poza-granicami-polski-40941-5.html#post6393177
Ja nie napisałem nic o REJESTRACJI konta na zagraniczne dane lub swoje ale z zagranicznym adresem. Jeżeli buk z góry odcina Polaków to wiadomo trzeba troche pokombinować.
Mój wpis był tylko o graniu LEGALNIE według polskiego prawa, w zagraniczych bukach które nas jeszcze nie skresliły - jak jestes za granicą FIZYCZNIE to możesz sobie obstawiać u &quot;nielegalnych&quot; bez obawy że sie ktos przyczepi, i konto możesz miećna swoje POLSKIE dane, wszystko jest zgodnie z prawem
Przecież ustawa dotyczy tylko Polaków PRZEBYWAJĄCYCH na terenie kraju, więc dlaczego buki srają w gacie i albo odcinają nas całkowicie albo żądaja jakichs tam zaswiadczeń jak wystarczy tylko BYĆ za ganica bez zadnego zameldowania itp.
Moim zdaniem żądanie od banków blokady przelewów od buków itd to jest łamanie prawa przez ustwodawcę bo ogranicza prawa obywateli akurat nie przebywających w kraju a chcących sobie przelać kasę&quot;zarobioną&quot; LEGALNIE za granicą na zakładach
Ale co zrobić rząd i tak zrobi swoje zwłaszcza ten co teraz jest, przyp
Ja nie napisałem nic o REJESTRACJI konta na zagraniczne dane lub swoje ale z zagranicznym adresem. Jeżeli buk z góry odcina Polaków to wiadomo trzeba troche pokombinować.
Mój wpis był tylko o graniu LEGALNIE według polskiego prawa, w zagraniczych bukach które nas jeszcze nie skresliły - jak jestes za granicą FIZYCZNIE to możesz sobie obstawiać u &quot;nielegalnych&quot; bez obawy że sie ktos przyczepi, i konto możesz miećna swoje POLSKIE dane, wszystko jest zgodnie z prawem
Przecież ustawa dotyczy tylko Polaków PRZEBYWAJĄCYCH na terenie kraju, więc dlaczego buki srają w gacie i albo odcinają nas całkowicie albo żądaja jakichs tam zaswiadczeń jak wystarczy tylko BYĆ za ganica bez zadnego zameldowania itp.
Moim zdaniem żądanie od banków blokady przelewów od buków itd to jest łamanie prawa przez ustwodawcę bo ogranicza prawa obywateli akurat nie przebywających w kraju a chcących sobie przelać kasę&quot;zarobioną&quot; LEGALNIE za granicą na zakładach
Ale co zrobić rząd i tak zrobi swoje zwłaszcza ten co teraz jest, przyp[ominają sie czasy PRL.
Cały ten podatek to jedno wielkie złodziejstwo, nic nikogo nie powinno interesować jak ja wydaję swoje najczęsciej legalnie zarobione pieniądze, jak cos to jedynie mogli by upomnieć sie o haracz od zarobionej na zakładach NA CZYSTO &quot;nadwyżki&quot; tak jak od każdego innego dochodu, ale żeby zabierać w momencie wydawania (można to nazwać nawet inwestowaniem jak np w giełdę) to jest chamstwo i złodziejstwo.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Buki powinny swoje karty wydawać i to byłoby wyjście z danej sytuacji ???? )))
Pewnie za kilka lat jeszcze się technologicznie rozwiniemy i każdy użytkownik np. Danego beta dostanie kartę debetowa i tylko na to będzie można robić wpłaty/wypłaty ????
I o anonimowość łatwiej, bo taka karta wpłacił byś we wplatomacie Euronet siano i wypłacił bys też w bankomacie i zero śladu po tobie ???? )))
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Napisał saha2000 -&gt;
Ok viabuy widzę ze oferuje taką kartę,a np. do jakiego buka mozna wplacac/wyplacac przez viabuy? bo np. na 1xbet nie widze tej opcji.
Czy to moze działa tak ze poprostu wybieramy opcje wplaty kartą mastercard i pozniej na nią wypłacamy?
Tak, bo Viabuy to karta prepaid MasterCard
https://www.zadluzenia.com/artykul/anonimowa-karta-prepaid-viabuy/
Na KAŻDY Mastercard nie ma opcji WYPŁAT u żadnego buka, można tylko wpłacać a wypłata wówczas przez konto. Co prawda do tego Viabuy jest podobno przypisane konto na które można kierować przelewy jak do banku, jednak radziłbym uważać z tymi anonimowymi kartami bo przyjąć kasę przyjmą, jednak jak chodzi o wypłatę to w niektórych bukach nie wystarczy podać numer konta przeba &quot;udowodnić&quot; że to konto należy do nas a jak jest anonimowe to niby jak to zrobisz?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Narcin Odra napisał:

&quot;Tak, wpłacałem 10 minut temu do 1xbet oraz do Unibet. Wszystko działa bez problemu. Na internecie z orange normalnie strony bukmacherów działają. &quot;

Około godziny 13 również dokonałem przelewu na Skrill, z konta bankowego, potem ze Skrill na 1xbet, przeszło.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ok viabuy widzę ze oferuje taką kartę,a np. do jakiego buka mozna wplacac/wyplacac przez viabuy? bo np. na 1xbet nie widze tej opcji.
To normalna karta Mastercard (którą wcześniej musisz zasilić) i robić depo wybierając opcję karty.
a jak pisałem, że Skrill może się wypiąć na graczy to - co Ty bredzisz, nie siej paniki, Skrill nie ma nic do tego
no to teraz słowo ciałem się staje... AMEN
Luty https://forum.bukmacherskie.com/f197/skrill-nie-dla-polakow-142502.html tak drastycznie jest jest ale coś w tym było ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
Narazie bukmacherzy blokują opcję wpłat za pomocą Skrill. Jednakże nie ma żadnych przesłanek wiadomości do posiadaczy konta od samej firmy Skrill że będą blokować transakcje do buków. Nie ma co na razie panikować bo jeśli tylko skończy się na przestraszeniu tylko przez buków to bukmacherzy przynajmniej niektórzy będą tworzyć inne e-maile skrill i wpłaty będą realizowane nadal.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Też nie dostałem wiadomości, ale przez vpn na uni nie zlecisz wypłaty -&gt; blokada konta, a bez vpn nie jest bezpiecznie.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Ja wszedłem przez vpn, zleciłem wypłatę, zblokowali mi możliwość wypłat i wyjebało mi wielkie info LOGOWANIE ZABRONIONE skontaktuj się z ... Wszedłem na czat, zweryfikowali mnie i zlecilli wypłatę manualnie.

Podobno można zmienić DNS i wejść, ale to chyba bajka. Nie działa mi to, ani DNS google ani open DNS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom