>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2017 - Tour de France (01.07-23.07)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

▶Wprowadzenie

Po emocjonującej setnej edycji Giro wszyscy z niecierpliwością czekają na 104. start Wielkiej Pętli. Oby było równie ciekawie, jak we Włoszech.
Dyżurnym faworytem do założenia żółtej koszulki w Paryżu jest zwycięzca ostatnich dwóch edycji - Christopher Froome. Ekipę ma niesamowitą, bo Sky wystawia prawie wszystkie armaty, jakie ma na składzie: Sergio Henao, Thomas, Landa, Nieve, Kiryienka czy Michał Kwiatkowski, który jest w fenomenalnej formie, co pokazał w Delfinacie. Oby tylko puścili go w ucieczkę to może ugrać etap dla siebie.
Największym rywalem Frooma powinien być Richi Porte. W Douphine pokazał dobrą dyspozycję i walkę do końca. Ciekawe tylko, czy forma nie przyszła za wcześnie. Wspierać będą go Roche i Caruso, na płaskich odcinkach Kung. Amerykanie będą liczyć też na akcje Avermaeta.
Movistar znów poprowadzi Quintana. Po przegranym Giro będzie próbował wygrać we Francji. W ostatnich latach nikomu jednak się nie udało się tak długo utrzymać formy. Pomocników będzie miał zacnych, z Valverde i Amadorem na czele. Ag2r liczy na Romaina Bardeta, w zeszłym roku drugiego w generalce. Pomagać mu będą Frank, Bakelants czy Latour, którzy razem z Naesenem mogą dodatkowo urwać też etap czy dwa. Po raz ostatni we Francji możemy zobaczyć Contadora, który planuje zakończyć po sezonie karierę. Ostatnio forma nie była najlepsza, ale sam Pistolero miał problemy z alergią. Oby w lipcu było wszystko w porządku, bo Hiszpan powinien podkręcić efektowność wyścigu. Wspierać go będą Mollema i Pantano.
Borę poprowadzi Rafał Majka. Polak może tu nieźle zamieszać w czołówce, bo ostatnio dyspozycja rośnie, a wreszcie Wielką Pętlę pojedzie na siebie. TOP5 to jest cel jak najbardziej realny. Dobry występ w Californii i drugie miejsce, potem już zwycięstwo w Słowenii. Może być jednak osamotniony w górach bo Poljański z Buchmannem chyba jednak nie będą w stanie mu wymiernie pomóc. Druga połowa ekipy, w tym Bodnar, spróbuje pociągnąć Sagana do 6. z rzędu zwycięstwa w klasyfikacji punktowej.
Astana jedzie na dwóch liderów - Fuglsanga i spadochroniarza Aru, który miał jechać Giro ale z powodu kontuzji nie miał takiej możliwości. Obaj w wysokiej formie - Fuglsang wygrał ostatnio po pięknej walce Criterium du Dauphine. Aru tam również wyglądał bardzo dobrze, do tego na dniach wygrał w mistrzostwach Włoch. Pomagać im będą Cataldo czy Valgren. Bahrain-Merida jako lidera we Francji wystawia Iona Izaguirre. W tym roku co wyścig to w TOP10 ale to były jednak tygodniówki. Czy będzie w stanie utrzymać poziom przez 3 tygodnie walki? Oprócz niego szejkowie liczą na etapy dla Colbrelliego. Quick-Step nastawia się na dobre miejsce Martina, a na sprintach postawią na Kittela. Cannondale jak zwykle ma równy skład - Talansky, Rolland ale liderem pewnie będzie Uran. Na starcie w barwach FDJ pojawi się również Pinot ale on po wyczerpującym Giro będzie chyba się nastawiał tylko na etapy. O białą koszulkę powalczy Meintjes z UAE Emirates.
W Orice pojadą na Chavesa i Simona Yatesa. Dla Yatesa tak długi wyścig to może być jednak zbyt trudna przeprawa. Po Chavesie z kolei nie wiadomo czego się spodziewać. Kontuzja kolana na wiosnę spowodowała brak startów. Przejechał tylko Dauphine i tam wyglądał bardzo słabo. Lotto-Jumbo jedzie niespodziewanie na Roglicia. Czy dobry czasowiec z pomocą Gesinka i Bennetta da radę przejechać góry z najlepszymi? Na sprintach postawią na Groenwegena. Sunweb wystawia Barguila, który ostatnio jednak nie zachwyca oraz Mathewsa, który będzie szukał swoich szans na poszczególnych etapach.
Dimension Data spróbuje pomóc Cavendishowi przejść do historii jako kolarz z największą liczbą etapowych zwycięstw w Tour de France. Na ten moment brakuje mu cztery do Merckxa. Człowiek z wyspy Man wraca po przerwie spowodowanej mononukleozą i może być ciężko pobić Eddiego. Tym bardziej, że sprinterów jest wielu, bo oprócz wymienionych wcześniej zobaczymy Greipela z Lotto-Soudal, Kristoffa z Katushy wspieranego przez Zabela czy Tonego Martina. Będą też Bouhanni z Cofidisu, Degenkolb z Trek-Segafredo czy Demare z FDJ.
Na starcie zobaczymy niezniszczalnego Thomasa Voecklera z Direct Energie. To będzie jego 15-sty występ w Wielkiej Pętli i po niej kończy karierę, a więc to ostatnia szansa na oglądanie jego wyciągniętego języka:smile:

▶Trasa wyścigu
W tym roku wyścig nie obfituje w górskie etapy z metą na podjeździe. Wyścig po przejrzeniu profili wydaje się łatwiejszy od Giro ale wszystko jak zwykle się okaże podczas rywalizacji. Wyścig startuje w Dusseldorfie indywidualną jazdą na czas. Idealne miejsce, żeby Tony Martin założył na niemieckiej ziemi koszulkę lidera. Następne etapy to przejazd przez Belgię i Luksemburg. 3. etap przeznaczony dla kolarzy klasycznych, za to 5. to rozgrzewka dla górali. Meta na La Planche des Belles Filles - 6km ale za to średnio 8,5%, a końcówka to nawet 20%. Kolejne góry to etapy 8 i 9. Szczególnie dziewiątka przed dniem przerwy to konkretne alpejskie podjazdy - Columbier czy Mont du Chat, który kolarze mogli już przejechać w tegorocznym Douphine. Po dniu przerwy dwuetapowy przejazd dla sprinterów w Pireneje, gdzie dwa etapy dla górali. Powrót w Alpy powinien paść łupem uciekinierów. Po kolejnym dniu przerwy organizatorzy postanowili rozstrzygnąć rywalizację w górach. Od razu we wtorek 17 lipca Galibier, dzień później meta na Col du Izoard i to będzie ostatni akord w górach. Kolejny etap dla ucieczki i kolarze zjawią się w Marsylii, by rozstrzygnąć o losach klasyfikacji generalnej na trasie 23-kilometrowej indywidualnej jazdy na czas. Ostatni sprint jak zwykle na Polach Elizejskich.

▶Rozkład jazdy
Etap: 1. - 1. Lipiec : Düsseldorf ITT, 14.00 km
Etap: 2. - 2. Lipiec : Düsseldorf - Liege, 203.50 km
Etap: 3. - 3. Lipiec : Verviers - Longwy, 212.50 km
Etap: 4. - 4. Lipiec : Mondorf-les-Bains - Vittel, 207.50 km
Etap: 5. - 5. Lipiec : Vittel - La Planche des Belles Filles, 160.50 km
Etap: 6. - 6. Lipiec : Vesoul - Troyes, 216.00 km
Etap: 7. - 7. Lipiec : Troyes - Nuits-Saint-Georges, 213.50 km
Etap: 8. - 8. Lipiec : Dole - Station des Rousses, 187.50 km
Etap: 9. - 9. Lipiec : Nantua - Chambéry, 181.50 km
Dzień przerwy - 10. Lipiec
Etap: 10. - 11. Lipiec : Périgueux - Bergerac, 178.00 km
Etap: 11. - 12. Lipiec : Eymet - Pau, 203.50 km
Etap: 12. - 13. Lipiec : Pau - Peyragudes, 214.50 km
Etap: 13. - 14. Lipiec : Saint-Girons - Foix, 101.00 km
Etap: 14. - 15. Lipiec : Blagnac - Rodez, 181.50 km
Etap: 15. - 16. Lipiec : Laissac-Sévérac l&#39;Église - Le Puy-en-Velay, 189.50 km
Dzień przerwy - 17. Lipiec
Etap: 16. - 18. Lipiec : Le Puy-en-Velay - Romans-sur-Isčre, 165.00 km
Etap: 17. - 19. Lipiec : La Mure - Serre-Chevalier, 183.00 km
Etap: 18. - 20. Lipiec : Briançon - Izoard, 179.50 km
Etap: 19. - 21. Lipiec : Embrun - Salon-de-Provence, 222.50 km
Etap: 20. - 22. Lipiec : Marseille ITT, 22.50 km
Etap: 21. - 23. Lipiec : Montgeron - Paris, 103.00 km
▶Oferta na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej:

▶Składy drużyn:
http://www.procyclingstats.com/race/Tour_de_France_2017_Startlist

▶Potrzebne linki:
http://www.letour.fr/us/
https://twitter.com/letour
http://tour.cyclingfever.com/
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Na Rafała Top5 @10,raczej warto spróbować martwi jedynie mała liczba górskich etapów.
Gdzie masz 10 kurs na TOP5? Ja widzę w Fortunie po 5 płacą i wczoraj wydawało mi się, że było tak samo. Im mniej gór tym mniejsze powinny być różnice czasowe. Przejrzałem dziś na spokojnie stawkę, ustawiłem sobie kolejność i w końcu gram coś takiego:
Rafał Majka TOP6 3,50 STS
Na wstępie już pisałem, że Rafała stać jak najbardziej na TOP5 i sam mówi, że to jest jego cel. Inne miejsca go nie interesują, jeśli ma być niżej to będzie próbował urwać etap. Od początku roku jeździ nieźle, choć było bez fajerwerków. Same przygotowania do Wielkiej Pętli inne niż większości liderów. Nie był w Szwajcarii, nie jechał Delfinatu. W czasie Giro poleciał na Tour of California, gdzie jechał bardzo dobrze i zajął 2. miejsce. Przegrał, bo na jednym z etapów atakował jak sprzed lat - bez wiary w sukces. Potem przejechał Słowenię, gdzie tego błędu nie popełnił i wyścig wygrał. Sporo czasu spędził w Hiszpanii na przygotowaniach i mocno przyłożył się do poprawienia najsłabszej strony, czyli czasówki. Tutaj są dwie ale dość krótkie, jak na trzytygodniówkę. Nie ma też na szczęście drużynówki na czas. Rafał już zajmował 5. miejsce w Giro, 3. na Vuelcie, wie jak się jeździ takie wyścigi.
Przeliczyłem, porównałem i wole zagrać bezpieczniej niż TOP5, bo może być ciasno. Przede wszystkim dlatego, że jest kilku kolarzy, których forma jest wielkim znakiem zapytania. W czołówce liczę Frooma, Porte, Contadora, Bardet, Aru, Quintanę, Majkę. Rafała jak najbardziej stać na wysoką lokatę i moim zdaniem bukmacherzy go nie doceniają.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Strasznie słaba oferta w bukach na pary w generalce. Albo zestawienie typu Froome-Porte albo ludzie, którzy nie będą się liczyć w klasyfikacji, czyli loteria typu kto ile godzin będzie tracił. Majkę wystawili tylko z Talańskim po 1,32 na Rafała... Porażka. STS się wyróżnia na plus, co aż dziwne.
Klasyfikacja generalna
Fabio Aru - Jakob Fulgsang 1,50 Unibet
Dwóch liderów Astany. Fulgsang niby ten podstawowy, Aru ten dokoptowany. Duńczyk wygrał Criterium Douphine i wygląda na bardzo mocnego. Problem tylko, że on trzech tygodni na tak wysokim poziomie może po prostu nie wytrzymać. Rzadko kiedy miał okazję się sprawdzić, bo zazwyczaj był gregario. Aru jednak jest kolarzem ze ścisłej czołówki i powinien tu zawalczyć nawet o podium. Na delfinacie nie tak dobrze jak Jakob ale również niezły wynik, bo skończył na piątym miejscu. Wygrał ostatnio mistrzostwo Włoch, więc dyspozycja rośnie. Druga sprawa, że w razie niespodziewanych problemów na trasie to Fulgsang może być poświęcony na rzecz Włocha.
 
J 22

joze92

Użytkownik
Klasyfikacja generalna
Richie Porte - Nairo Quintana 2,90 STS


Na początek chciałbym się przywitać. Odnośnie typu, Porte jako lider BMC stawiany w roli głównego rywala Froome&#39;a jednak nigdy nie ukończył 3 tygodniowego touru na wyższej niż 5 pozycji. Wiadomo nie miał za wielu okazji pokazywać się jako lider ekipy, jednak oprócz zeszłorocznej pętli nie przekonał mnie do tego, by być w stanie zagrozić tutaj liderowi SKY. Jak dla mnie Nairo po przegranym Giro będzie chciał się odkuć i to on może być głównym rywalem Froome&#39;a w walce o ostateczny triumf. Z wypowiedzi trenerów, wynika, że Kolumbijczyk jest obecnie w lepszej dyspozycji niż rok temu w analogicznej sytuacji. Przemawia za nim również fakt przejechania nie jednego touru w roli lidera zespołu. Po za tym Movistar pojedzie w bardzo mocnym składzie, na pewno mocniejszym niż BMC. Taki kurs pobieram w ciemno i uważam za kuszący.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Panowie w moim bukmacherze jest dość ciekawy zakład bez ryzyka na Tour de France, a jako że jestem zielony w temacie kolarstwa to chce się Was dopytać. Typujemy zwycięzce całego wyścigu i:
Gracz otrzyma zwrot swojej stawki za przegrany zakład, jeśli kolarz, wytypowany do zwycięstwa w całym wyścigu zajmie miejsce na podium (drugie lub trzecie) lub wygra jedną z kategorii (punktową, górską, młodzieżową)
W kogo warto zainwestować pieniążki. Myślałem nad Quintaną. Ma on jakieś szansę w tych &quot;mniejszych kwalifikacjach&quot;? Czy pozostaje liczyć, że stanie na pudle w generalce..
Dzięki za jakieś podpowiedzi ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panowie w moim bukmacherze jest dość ciekawy zakład bez ryzyka na Tour de France, a jako że jestem zielony w temacie kolarstwa to chce się Was dopytać. Typujemy zwycięzce całego wyścigu i:
Gracz otrzyma zwrot swojej stawki za przegrany zakład, jeśli kolarz, wytypowany do zwycięstwa w całym wyścigu zajmie miejsce na podium (drugie lub trzecie) lub wygra jedną z kategorii (punktową, górską, młodzieżową)
W kogo warto zainwestować pieniążki. Myślałem nad Quintaną. Ma on jakieś szansę w tych &quot;mniejszych kwalifikacjach&quot;? Czy pozostaje liczyć, że stanie na pudle w generalce..
Dzięki za jakieś podpowiedzi ????
Wiekszosc do zwycięstwa typuje kogoś z trójki: Froome, Porte i Quintana i zazwyczaj w takiej kolejności. Ja bym dorzucił do tego grona jeszcze Aru, który moim zdaniem może tu dużo ugrać. Kolega wcześniej opisal pare Quintana-Porte. Z większością rzeczy się zgadzam ale wziąłbym jednak poprawkę na zmęczenie po Giro, które musi się odbic na dyspozycji w trzecim tygodniu. W ostatnich latach nikt nie ugral tych dwóch wyścigów, choć próbował w 2015 Contador.
Porte do tej pory zawsze na jakimś z etapów pękał ale tez nie pamiętam, żeby był w takiej formie jak obecnie. Froome z kolei nie błyszczał ostatnio, a zazwyczaj w ostatnich wyścigach przed TdF dominowal.
Ten zakład jest tylko na zwycięzcę, czy coś innego można zagrać?
Jeśli jest tak, że zwrot za podium to ja bym sprobowal kogoś z ww czworki.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Strasznie słaba oferta w bukach na pary w generalce. Albo zestawienie typu Froome-Porte albo ludzie, którzy nie będą się liczyć w klasyfikacji, czyli loteria typu kto ile godzin będzie tracił. Majkę wystawili tylko z Talańskim po 1,32 na Rafała... Porażka. STS się wyróżnia na plus, co aż dziwne.
Czasy gdy poszczególni bukmacherzy dawali swoje oferty minęły bezpowrotnie.
Wszyscy kopiują bezczelnie od bet365, jednie unibet (sponsorujący kolarstwo) doda kilka własnych par - ale próba ich zagrania ponad limit równa się odrzuceniem stawki. STS i Totolotek dodali kilka identycznych par na Polaków, także na etap 1 (kto od kogo tutaj skopiował nie wiem). ????
Postanowiłem skorzystać z oferty bez podatku w totolotku i zagrałem na 1etap niepatriotycznie:
Castroviejo, Jonathan - Kwiatkowski, Michał 1,70 1,90
Quintana, Nairo Majka, Rafał 1,45 2,30
@2.46

s90/dopisz coś więcej na temat typów
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A jak widzicie zakład Rafał wygra klasyfikacje górską? Kurs 7, a w górach zawsze jest mocny
Raczej znikome szanse na to, że Majka wywalczy koszulkę w grochy. Dwa razy wygrywał, ale wtedy jechał jako pomocnik Contadora i mógł sobie pozwolić na to, tym bardziej że z tego co pamiętam raz Contador szybko się wycofał. Teraz Rafał jest liderem Bory i jedzie po żółtą koszulkę. To powoduje, że w ucieczki nie będzie się zabierał, gdzie można zbierać punkty. Jeśli mu nie pójdzie w generalce to mówi, że spróbuje urwać etap. Do tego zmienili punktacje na premiach.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
01 lipca 2017 – Etap 1: Düsseldorf › Düsseldorf 14*km jazda indywidualna na czas
Contador , Alberto Chavanel, Sylvain typ 1 bukmacher totolotek 1.95 ⛔
68 -50
Alberto jeśli ma powalczyć w wyścigu, nie może nic tracić od początku, wprawdzie czasówka jest dość krótka, bardziej odpowiadałaby Hiszpanowi dłuższa , ale sądzę, że powinien być lepszy od Francuza. Na Criterium w tym elemencie Contador spisał się całkiem dobrze zajmując 7 miejsce
Fatalny etap z typowaniem i same rozczarowania, myślałem, że jednak Contadora będzie stać na więcej, Chavanel nie pojechał jakoś rewelacyjnie ale niestety to wystarczyło. Jestem strasznie rozczarowany pierwszym etapem i dominacją Sky-owców, oby coś się jeszcze zdarzyło, bo nie chciałbym aby wyścig skończył się już po 1 etapie
 
L 180

lukbor

Użytkownik
Castroviejo, Jonathan - Kwiatkowski, Michał 1,70 1,90
Polecam typ proponowany przez sasa_sa. Co tu dużo mówić mistrz Hiszpanii typowy specjalista w jeździe indywidualnej na czas kontra mistrz Polski w jeździe na czas ale kolarz nastawiający się jednak na zwycięstwa w wyścigach 1 dniowych lub poszczególnych etapach w turach. Biorąc pod uwagę specjalizację obu kolarzy widać że faworytem tej pary powinien być hiszpan, tak samo spoglądając na ranking UCI Rider specialties » Time trial pozycja 1 - 37. Witać że buki sugerują się wynikami z MP jednak to za mało by faworyzować w tej parze polaka.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
1. etap (ITT)

Maciej Bodnar - Luke Durbridge 1,94 MarathonBet ⛔ 25-196 upadek Durbridge&#39;a
Maciek to specjalista od czasówek ale jak sam mówi, w tym roku jazda indywidualna na czas nie idzie mu najlepiej. Niby zajmuje niezłe miejsca ale jego potencjał powinien pozwalać mu walczyć o pozycje w TOP5. Na MP dopiero trzecie miejsce za plecami Kwiatkowskiego i Białobłockiego, co na niego jest bardzo słabym wynikiem. Na Tour de Suisse ostatni etap nawet odpuścił całkowicie.
Durbridge na czas potrafi pojechać dobrze, szczególnie jeśli trasa jest krótka, a dziś mamy tylko 14 km. W Szwajcarii na prologu był szybszy od Maćka.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Czasy gdy poszczególni bukmacherzy dawali swoje oferty minęły bezpowrotnie.
Wszyscy kopiują bezczelnie od bet365, jednie unibet (sponsorujący kolarstwo) doda kilka własnych par - ale próba ich zagrania ponad limit równa się odrzuceniem stawki. STS i Totolotek dodali kilka identycznych par na Polaków, także na etap 1 (kto od kogo tutaj skopiował nie wiem). ????
Postanowiłem skorzystać z oferty bez podatku w totolotku i zagrałem na 1etap niepatriotycznie:
Castroviejo, Jonathan - Kwiatkowski, Michał 1,70 1,90
Quintana, Nairo Majka, Rafał 1,45 2,30
@2.46

s90/dopisz coś więcej na temat typów
W obu przypadkach o klasę lepiej jeżdżący na czas kolarze. Quintana w ostatnich 2 latach wyprzedał Majkę w czasówkach w zależności od długości o 20sek-1min. W tym roku na troche krótszym etapie w Tirreno-Adriatico różnica 50 miejsc i 24 sek. Podobnie na bliźniaczym etapie rozpoczynającym TDF 2015 w Utrechcie. Ponad 50 miejsc i 20 kilka sekund.
Ciężko określić jak wypadnie Kwiatkowski, jego główne zadanie to pomoc Froomowi, na Criterium Dauphine i Vuleta al Pais Vasco czasówki zupełnie odpuszczał, kończąc je na 73 i 78 miejscu. Dobrze pojechał w Portugalii, gdzie jednka był liderem grupy, zajął tam 4 miejsce, ale Castroviejo był 1...
W Utrechcie ponad 40 sek różnicy i kilkadziesiąt miejsc. Tirreno-Adriatico 11 sek i 23 miejsca.
Odpowiednie kursy tutaj to 1.45 Castroviejo i 1.3 Quintana - stąd value bardzo duże.
Do tego grając wczoraj w totolotku powyzej 100zł zostanie nam zwrócony podatek.
etap 1
Kittel - Sagan 2 Para powszechnie dostępna, ale najwyżej w 2.51 pinnacle/pnbet w zależności od brokera.
Już wcześniej dziwiło mnie ustawienia Kittela w roli tak dużego faworyta, dzisiaj mocne spadki na Kittela. Jak przypuszczam związane z tym, że Kittel to Niemiec i będzie chciał się pokazać u siebie. Tyle, że jeśli Sagan nie zanotuje dużej straty to patrząc na profil etapu 3, może po nim założyć żółtą koszulkę, więc motywacja będzie pełna.
W tym roku ścigali się raz w Kalifornii 24k po płaskim. Sagan 7 Kittel 18, 23 sek różnicy
W tam roku Eneco Tour Sagen 8 Kittel 9 obaj 17sek straty. Na dłuższych czasówkach TDF 2016 2 razy wyraźnie lepszy Sagan. W Utrecie Sagan był 19. Kittel DNS
Logicznie rzecz biorąc Sagan wychodzi tutaj faworytem, dlatego po 2.51 warto zainwestować większą stawkę.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Fabio Aru [top 5] @2.10 (po podatku 1.97) 2/10 Totomix

Zaczne od kursow:
w milenium 2.5 na podium (mix 3.75) fortuna na top 5 ma 1.63

A teraz do rzeczy, jak dla mnie Aru wcale nie musi jechac na Fuglsanga a mysle ze moze sie zdarzyc wrecz odwrotnie tym bardziej ze Fuglsang wystrzelil z forma na Dauphine i mysle ze jej nie utrzyma tutaj a Fabio z drugiej strony ostatnio forma morderca. Juz na Criterium jechal dobrze a jeszcze w mistrzostwach Wloch miazdzyl ostatnio.
Nie bylaby dla mnie sensacja gdyby skoczyl na pudlo ale mamy jednak Froome, Porte czy Quintane
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
1. etap (ITT)
Christopher Froome -Richie Porte 2 kurs 1.7 forbet ⛔
Bardzo ciekawa para na dzień dzisiejszy. Stawiam na Australijczyka, który notuje świetny sezon, na Deuphine pojechał fenomenalną czasówkę, wyprzedzając Frooma, który na Tourze na pewno będzie jednak silniejszy. Liczę na minimalną przewagę Porte , etap ten będzie przedsmakiem dalszej rywalizacji pomiędzy tymi kolarzami. Jeśli Australijczyk zyska dzisiaj kilka sekund, na pewno go podbudują i powalczy o zwycięstwo w całym wyścigu, bo jeśli nie teraz to kiedy ????
No niestety jak dla mnie wyścig trwający 3 tygodnie, mający grubo ponad 3000 km zakończył się po 13 kilometrach pierwszego etapu????
zanosi się na kolejne zwycięstwo Frooma i powtórkę z lat ubiegłych, liczyłem na więcej ze strony Porte, ale chyba spalił się psychicznie, a zwycięstwo ze Sky wygląda niczym mission impossible, obym się mylił
ale wszystko wskazuje, że przez siłę Sky i Frooma będzie to najnudiejszy z Tourów
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Ion Izaguirre - Alejandro Valverde Typ: Izaguirre @ 1.70 Forbet Izaguirre i Valverde DNF ????
Typ przeciwko mojemu ulubionemu zawodnikowi, ale znajduje mimo wszystko kilka przesłanek za tym. Piti wiadomo świetna wiosna, w trakcie któej wygrał również Vuelta al Pais Vasco. Tam na czasówce pokonał o sześć sekund Izaguirre. Jednak tamta czasówka był o innym profilu. Dłuższa, bardziej pofałdowana, a co najważniejsze kolarze mieli cały tydzień rywalizacji w nogach. Ion Izaguirre to aktualny mistrz Hiszpanii w jeździe indywidualnej na czas, więc czternaście kilometrów na płąskiej jak stół trasie to idealny moment dla niego by udowodnić swoje umiejętności. Valverde z całym szacunkiem dla niego w takich próbach orłem nigdy nie był. Oczywiscie wyrobił się i nie traci tyle co w przeszłości, ale wciąż daleko mu do specjalistów w tej konkurencji nawet klasy Izaguirre.
 
J 22

joze92

Użytkownik
Michał Kwiatkowski 1-3 4,50 Fortuna

Jeden z nielicznych etapów, na których Michał będzie mógł coś ugrać dla siebie. Szefowie SKY podobno dają wolną rękę zawodnikom na dzisiejszy etap, więc Michał w obecnej dyspozycji, którą pokazał na mistrzostwach Polski zapewne znajdzie się bardzo wysoko. Czy na podium? Przy splocie korzystnych sytuacji z pewnością a i bez tego jest w stanie dzisiaj skończyć na podium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom