>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

D 0

domi1010

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie bonusu. Mam do obrotu kwote 1020 zł po kursie 2. Czy muszę grać za całą kwotę bonusu, czy mogę to sobie rozbić na kilka kuponów ?
 
T 0

taknatak

Użytkownik
Zmiana regulaminu dla ludzi, ktorzy sa juz w trakcie promocji na starych zasadach to jest k*^&amp;stwo. Miałem prawie 50% obrotu teraz po zmianach nie mam prawie nic. Nie bral bym udzialu w tej promocji gdyby obecne warunki byly od poczatku. Teraz co, obroce znow polowe i zmienia kolejny raz warunki i tak w kolko? Cyrk..
Czy ktos sie orientuje, czy to legalne, czy nie mozna cos z tym zrobic od strony prawnej?
Prawo nie działa wstecz, ergo jest to nielegalne.
edit: doczytałem, że zwrócili środki, więc wszystko OK.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Promocja wg mnie w ogole nie opłacalna i nie polecam korzystać nikomu.
Na początku maja wpłaciłem 700zł, otrzymując 700zł bonusu. Jestem tego typu człowiekiem, że jak dostaję jakiś bonusik to nie bawie się nim, tylko próbuje od razu ostro. Tym sposobem łatwo przegrać to, co tak łatwo przyszło. Tak się stało.
Przegrałem bonus, a z czasem i depozyt. Grałem sobie na STS bo jest dla mnie bardziej przejrzysty. Przedwczoraj porównałem kursy - wyszło mi, że lepiej puscic kupon na toto, bo dali lepsze kursy na zdarzenia które mnie interesowały.
Ku mojemu zdziwieniu, dzisiaj nie mogę zlecic wypłaty. Dlaczego?
A no dlatego, że skorzystałem z bonusu blisko dwa miechy temu i nie skończyłem obracać. Myslalem, ze to blad bo przeciez tamten bonus i pierwszy depozyt przegralem wiec promocja powinna sie dla mnie skonczyc. A no własnie nie.
Odpisano mi w meilu, że nie wazne czy kupon wejdzie czy nie. Obrót trzeba wykonać.
Zatem mam do obrotu jeszcze blisko 2500zł. Tyle wczoraj wygrałem, jednak częsciej gram na niższych kursach. Obrócenie 2500zł po kursie min. 2 to cięzki chleb dla mnie.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Promocja wg mnie w ogole nie opłacalna i nie polecam korzystać nikomu.
Na początku maja wpłaciłem 700zł, otrzymując 700zł bonusu. Jestem tego typu człowiekiem, że jak dostaję jakiś bonusik to nie bawie się nim, tylko próbuje od razu ostro. Tym sposobem łatwo przegrać to, co tak łatwo przyszło. Tak się stało.
Przegrałem bonus, a z czasem i depozyt. Grałem sobie na STS bo jest dla mnie bardziej przejrzysty. Przedwczoraj porównałem kursy - wyszło mi, że lepiej puscic kupon na toto, bo dali lepsze kursy na zdarzenia które mnie interesowały.
Ku mojemu zdziwieniu, dzisiaj nie mogę zlecic wypłaty. Dlaczego?
A no dlatego, że skorzystałem z bonusu blisko dwa miechy temu i nie skończyłem obracać. Myslalem, ze to blad bo przeciez tamten bonus i pierwszy depozyt przegralem wiec promocja powinna sie dla mnie skonczyc. A no własnie nie.
Odpisano mi w meilu, że nie wazne czy kupon wejdzie czy nie. Obrót trzeba wykonać.
Zatem mam do obrotu jeszcze blisko 2500zł. Tyle wczoraj wygrałem, jednak częsciej gram na niższych kursach. Obrócenie 2500zł po kursie min. 2 to cięzki chleb dla mnie.
To anuluj bonus, z którego nie chcesz korzystać i zleć wypłatę środków, które wygrałeś z wczorajszej wpłaty - i po problemie ;)
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Radzę uważać na ten bonus. Skorzystałem z niego w poniedziałek - zdążyłem obrócić 310 złotych, a od wczoraj na moim koncie pojawił się limit - 500 złotych tygodniowo. Czyli będę go obracać przez najbliższych 6 tygodni. Tak działają nasze polskie &quot;super&quot; buki. Nie grałem żadnych błędów ani pomyłek, wszystkie zakłady normalnie rozliczone.
 
Do góry Bottom