>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Półfinał] Hiszpania - Włochy MME U-21 [27.06.2017 / 21:00]

crazer 39

crazer

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej. Jeśli Hiszpanie by chcieli to strzeliliby jeszcze z 2 bramki. W finale także grubiej na Hiszpanie, bo nie widzę tutaj jakichkolwiek szans dla niemieckiej ekipy.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiejsze mecze udowodniły przede wszystkim przepaść między ligą angielską a pozostałymi topowymi. Rozjebał mnie Kołtoń , który dziś stwierdził , że &quot;angielska jest w opinii wszystkich najlepsza&quot;. Bzdura totalna. Sorry, ale oni rozegrali jeden przyzwoity mecz ze Słowacją. Bo 3-0 ze składem węgla i fartownego remisu ze Szwecją trudno zaliczyć. Mimo że dziś zagrałem 1X na Anglię - oglądanie tego meczu to był najgorszy horror od bardzo dawna. Szkoda , że nie weszli do finału , bo tam byłby gwałt.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiejsze mecze udowodniły przede wszystkim przepaść między ligą angielską a pozostałymi topowymi. Rozjebał mnie Kołtoń , który dziś stwierdził , że &quot;angielska jest w opinii wszystkich najlepsza&quot;. Bzdura totalna..
yyy bo jest najlepsza przecież.
Hiszpanie przyjechali takim składem bo Saul jak nie zagra na początku sezonu z Levante to Atletico i tak wygra bez niego a jak Man City wyśle Sterlinga na te mistrzostwa to potem może być zmęczony na mecz otwarcia z beniaminkiem Huddersfield który już dwa razy pobił swój rekord transferowy tego lata wydając 15mln funtów na dwóch piłkarzy. Czyli tyle ile takie Levante wydaje w ciągu czterech lat. Nawet Niemcy oszczędzają swoich piłkarzy ale i nich juniorzy grają ważniejszy turniej niż mistrzostwa młodzików. Ogrywaja się z dorosłymi bo czołowi piłkarze kadry odpoczywają. Włosi wysłali mocny skład bo żaden z nich nie gra w Juve,Napoli czy Romie jako podstawowy zawodnik. Więc gdyby Anglia wysłała tu Sterlinga,Rashforda i Stonesa to inaczej by to wyglądało.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Najlepsza, a najbardziej wyrównana liga to różnica. Jeśli byłaby najlepsza to kluby także by walczyły w LM, a ledwo dochodzą do ćwierćfinałów. Taka jest prawda, że Manchester United, która jest zaliczany do ścisłego grona w walce o mistrzostwo męczył się ze średniakiem La Ligi. Żyjecie stereotypami.
 
Do góry Bottom