>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (27/28.06.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


I runda eliminacyjna - 27-28 czerwca, 4-5 lipca

II runda eliminacyjna - 11-12 lipca, 18-19 lipca

Legia Warszawa zagra z IFK Mariehamn w II rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jednak za nim przejdziemy do Legii, zapraszam do podawania swoich typów do spotkań z I rundy. Kursów jeszcze nie ma, ale już teraz warto zastanowić się co grać.

 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Są kursy w 1xbet:


Kurs na legie 1.47 więcej nie można było się spodziewać, bo nie oszukujmy się ale rywal to za bardzo nie powinien nas straszyć, ale na pewno po tym co Legia wyprawia po takim kursie ich nie zagram. Jeszcze się zmęczą podróżą i będzie wymęczone 0-0.
Będzię można zobaczyć sporo fajnych spotkań Dundalk - Rosenborg według mnie 1X do grania, Dundalk zaskoczyło w poprzedniej edycji to i 1.8 teraz na Norwegów.
Zilina - Kopenhaga też się szykuje dobre spotkanie i wyrówany dwumecz, według mnie gospodarze ugrają u siebie dobry wynik i Kopenhaga będzie zagrożona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




kursy od: bah

Czas na I rundę kwalifikacji do LM. Pierwsze spotkania już w najbliższy wtorek i środę. Myślę, że z spośród tych kilku spotkań wybierzemy wspólnie coś ciekawego.

Zapraszam do podawania Typów i regularnej dyskusji.


 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Tak na teraz wydaje sie dosyc w miare pewne

Alashkert - Santa Coloma

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.98 Unibet ⛔

Ormianie zdecydowany faworyt tego dwumeczu i raczej nie ma sie co spodziewać niespodzianki.U siebie powinni rozwiązać sprawe i wygrać zdecydowanie tak aby na rewanż jechać już ze spokojem.
Co ciekawe obie ekipy spotkały sie przed rokiem. Po remisie w Andorze na własnym terenie Alashkert wygrał 3:0 więc i tym razem licze na cos podobnego

Wynik: 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Tak ode mnie zauważyłem dwa ciekawe spotkania a mianowicie:
Hibernians FC - FC Infonet
Kurs w tym spotkaniu na gospodarza ciekawy bo 2.17 według powyższej oferty i spodziewam się wyrównanego meczu lecz optowałbym za gospodarzami którzy w eliminacjach do Europejskich Pucharów są już ograni w bojach a goście no cóż zdobyli mistrza Estonii ale jak dla mnie ta drużyna znikąd nagle się pojawiła, mało znana i do tego nigdy jeszcze nie grała w pucharach co szczególnie na wyjeździe może im doskwierać.
Vikingur Gota - Trepca 98
Mnie osobiście zadziwia tak wysoki kurs na zwycięstwo Vikinguru który jest obecnie moim zdaniem jedną z najlepszych zespołów Wysp Owczych do tego nieźle grającą u siebie trafiając w tym spotkaniu moim zdaniem dla nich bardzo dobrego rywala szczególnie jeśli chodzi o mecz na swoim stadionie bo zespół z Kosova ogranie w Europie żadne a i liga nie za bardzo wymagająca i moim zdaniem w tym spotkaniu to wyjdzie co najmniej w meczu na stadionie Vikinguru.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Hibernians FC - FC Infonet
Kurs w tym spotkaniu na gospodarza ciekawy bo 2.17 według powyższej oferty i spodziewam się wyrównanego meczu lecz optowałbym za gospodarzami którzy w eliminacjach do Europejskich Pucharów są już ograni w bojach a goście no cóż zdobyli mistrza Estonii ale jak dla mnie ta drużyna znikąd nagle się pojawiła, mało znana i do tego nigdy jeszcze nie grała w pucharach co szczególnie na wyjeździe może im doskwierać.
Infonet to debiutant w pucharach i od razu eLM, jak dla mnie mega zaskoczenie, klub, który stosunkowo niedawno bo w 2012 roku awansował do estońskiej ekstraklasy, wygrał z &quot;hegemonami&quot; Levadią i Florą (jeszcze Nomme Kalju i Trans Narva ale to już słabiej
O kurde a ja jakimś cudem rok temu oglądałem ich rewanż z Hearts w ramach pierwszej rundy Ligi Europy ;)
Co można powiedzieć o nich to na pewno mało zmian kadrowych względem tamtego roku + ściągnięcie z powrotem &quot;swojego&quot; z nieudanej przygody z za granicą 26-letniego napastnika. Albert Prosa 17 meczów 17 bramek w tym sezonie. Ale teraz widać ładny zjazd notują. Żeby mieli po ledwie 17 kolejkach aż 20 punktów straty do lidera to już ładna patologia. Estońskie klubiki są do bicia na pewno na wyjazdach. Rok temu Flora jako mistrz dostał piękne baty od Gibraltarskiego Lincolna :grin:
Raz miałem taką historię z Leviadią, że dwóch miało absencje spowodowane... przymusowym powołaniem do wojska. I nie mogli pojechać na rewanż, inny świat zupełnie jeśli chodzi o futbol.

Brak ogarnia w Europie ? Dwa mecze towarzyskie przed kilkoma dniami z rywalami o klasę lepszymi niż Vikingur:
O. Ljubljana-Trepca 89 1 : 1 ;
Trepca 89-Astra 4 : 2 ;
bramki strzelał oczywiście John. W zespole także kilku, ciekawych graczy z Afryki.
Tutaj zanotowali piękny handel z dobrze znanymi bandytami z Astry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie ma co kombinować. Wygrywa mistrz Armenii i Irlandii Północnej. Mistrz San Marino krzywdy na wyspach nie zrobi, zaangażowanie nie wystarczy. Andorczycy z kolei myślę, że małą niespodziankę mogą zrobić u siebie, ale wyjazd przegrają. W ostatnich latach mistrz Andory raz wyeliminował mistrza Armenii, ale też cud wydarzył się w ostatnich minutach czy nawet sekundach i wyjazd był przegrany.
Rok temu pisałem dużo o Lincolnie, dalej jest to lepszy zespół od Europy, ale przewaga już nie jest tak wyraźna. Na ten zespół trzeba uważać. Ja wiem, że TNS na krajowym podwórku nie ma sobie równych, ale w Europie może być różnie.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Awans Collage Europa FC @5.00 1xbet

Akurat w przeciwieństwie do eLE to eLM 1 rundy nie lubię stawiać, bo poziom jest tak niski, że może być sporo niespodzianek.
Kurs na zespół z Gibraltaru jest całkiem w porządku. Na pewno jest value, bo wielkiej przepaści nie widzę. Europa FC podbiera nieco dziadków lub innych zawodników z Segunda B (3 liga hiszpańska), więc może coś z tego być. Oprócz Lincolna, który rok temu wygrał u siebie z Celtikiem, to właśnie Europa FC zagrała solidnie i wyeliminowali młodzież z Pyunika, a potem nie dali się rozgromić w dwumeczu ze Szweckim AIK. TNS stać dobry wynik tylko u siebie. Jeżeli tego nie zrobią, to kursy na awans będą na korzyść gości.
Do tego na pewno warto pobrać zespół z Kosowa na awans. Może w 1 meczu nie pokażą w pełni swoich umiejętności, ale w rewanżu u siebie jak każdy zespół z Bałkanów powinni być mocni i powinni ugrać awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Tutaj zanotowali piękny handel z dobrze znanymi bandytami z Astry.
Handel, nie handel. Z Lublaną też dużo zapowiadało na ht/ft a jednak skończyło się 1-1. Także uważam że Trepca nie jest doceniana przez bukmacherów, a raczej nie jest znana i bukmacherzy niedostatecznie znają do końca ich siłę.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Awans Collage Europa FC @5.00 1xbet

Akurat w przeciwieństwie do eLE to eLM 1 rundy nie lubię stawiać, bo poziom jest tak niski, że może być sporo niespodzianek.
Kurs na zespół z Gibraltaru jest całkiem w porządku. Na pewno jest value, bo wielkiej przepaści nie widzę. Europa FC podbiera nieco dziadków lub innych zawodników z Segunda B (3 liga hiszpańska), więc może coś z tego być. Oprócz Lincolna, który rok temu wygrał u siebie z Celtikiem, to właśnie Europa FC zagrała solidnie i wyeliminowali młodzież z Pyunika, a potem nie dali się rozgromić w dwumeczu ze Szweckim AIK. TNS stać dobry wynik tylko u siebie. Jeżeli tego nie zrobią, to kursy na awans będą na korzyść gości.
Do tego na pewno warto pobrać zespół z Kosowa na awans. Może w 1 meczu nie pokażą w pełni swoich umiejętności, ale w rewanżu u siebie jak każdy zespół z Bałkanów powinni być mocni i powinni ugrać awans.
niby faktycznie sa w tym college europa zawodnicy z przeszloscia w hiszpanii, ale niestety wiekszosc to grajkowie ktorzy mieli wiecej transferow i wypozyczen niz wystepow. jedyny zawodnik ktory faktycznie cos pokopal w tej hiszpanii to 36 letni napastnik Guille Roldán, z tego co widze. reszta zaliczyla pare wystepow nawet w segunda, z tym ze bylo to kilka gier z lawki i to jeszcze 10 lat temu. srednia wieku w tym zespole to ze 30 lat spokojnie : d
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
To i tak porównywalny poziom to amatorstwa z Walii. Gdyby było na awans @2.5 to bym pewnie nie zagrał, ale tutaj bukmacherzy ustawili kursy jakoby miałby to być pojedynek Dawida z Goliatem. Dla mnie może lekko TNS 55/45. Sporo zależy od pierwszego spotkania. To że potrafią się bronić to pokazali w meczu z AIK rok temu, gdzie przegrali 2x 1:0.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jeszcze co do rywalizacji Vikingur Gota - Trepca to jako że, zapewne nikt z forumowych użytkowników nie ma pojęcia co te drużyny prezentują i przy stwierdzeniach &#39;liga Kosova nie jest wymagająca&#39; porównując ją do ligi Wysp Owczych można tylko się szeroko uśmiechnąć, to proponuję przyjrzeć się składom na trensfermarkt i wartości poszczególnych graczy w obu zespołach. Tam przynajmniej będzie jako tako obiektywne porównanie, bo jednak jest to fachowy portal.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Jeszcze odnośnie meczu Alashkertu dodam od siebie że w Armeni panują teraz duże upały, a sami zawodnicy z Andory są w większości mocno po 30 roku życia ???? , wygląda więc na to że po 60-70 minutach będą się słaniać na nogach.Jeśli Ormianie strzelą 1 lub2bramki w pierwszej połowie to czuje pogrom
 
P 16

pucmen

Użytkownik
Jeszcze odnośnie meczu Alashkertu dodam od siebie że w Armeni panują teraz duże upały, a sami zawodnicy z San Marino są w większości mocno po 30 roku życia ???? , wygląda więc na to że po 60-70 minutach będą się słaniać na nogach.Jeśli Ormianie strzelą 1 lub2bramki w pierwszej połowie to czuje pogrom

Poważnie? Alashkert nie gra z żadną drużyną pochodzącą z San Marino ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Ten maltański Hibernians dostanie dzisiaj w tyłek od Estończyków aż miło. Kurs na Infonet aż 4.40 łykam jak pelikan. Dla nich to mega piękna przygoda - debiut w LM i od razu wycieczka na malowniczą Maltę. W dodatku w czerwcu. Kuźwa... Lepiej trafić nie mogli. Niejeden klub chciałby tak ????
Pod względem piłkarskim liga maltańska a estońska to oczywiście przepaść. W lidze maltańskiej nie zdecyduje się na grę nigdy żaden poważnie myślący piłkarz. Estonia jest mimo wszystko &quot;bliżej Europy&quot;... i to będzie widać.
Co więcej? W lidze Maltańskiej trwa przerwa w sezonie. Piłkarze/barmani/ślusarzy są ściągani z urlopów. W Estonii jest sezon w pełni. Infonet gra mecz za meczem i są w rytmie meczowym. Wybieganie i kondycja ma duży wpływ.
Hibernians - Infonet
Typ: 2
kurs: 4.40
Fortuna
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ten maltański Hibernians dostanie dzisiaj w tyłek od Estończyków aż miło. Kurs na Infonet aż 4.40. Dla nich to piękna przygoda - debiut w LM i od razu wycieczka na malowniczą Maltę. Lepiej trafić nie mogli.
Pod względem piłkarskim liga maltańska a estońska to oczywiście przepaść. W lidze maltańskiej nie zdecyduje się na grę nigdy żaden poważnie myślący piłkarz. Estonia jest mimo wszystko &quot;bliżej Europy&quot;... i to będzie widać.
Hibernians - Infonet
Typ: 2
kurs: 4.40
Fortuna
Rok temu zespół z Malty doszedł do drugiej rundy, gdzie przegrał u siebie w minimalnym stosunku z Crveną Zvezdą Belgrad, 2 lata temu właśnie Hibernians potrafił wygrać w pierwszym meczu u siebie z Macabi Tel Aviv, oprócz tego 2 lata temu zespół z Malty potrafił pokonać u siebie West Ham , a rok temu Birikara potrafiła dojść do 3 rundy Ligi Europy, wygrywając kolejno z bośniackim Siroki Brijeg i szkockim Heart of Midlothian FC, więc trochę chyba bujasz w obłokach, a co do przepaści poza sportowej to wartość ligi Maltańskiej to 26,45 mln Euro, natomiast Estońskiej 20,33 z tym że w Estoni mamy o 2 drużyny mniej,
 
Z 41

zicu

Użytkownik
typ ; under 10.5 goli @ 1.95 1xbet ✅
zaklad jest liczony z 4 dzisiejszych meczy eliminacji ligi mistrzow
w tej rundzie graja druzyny ktore poziomem sa zblizone do siebie i nie spodziewam sie wysokich wynikow , oprocz druzyny z armenii grajaca z zespolem z andory , reszta spotkan powinna skonczyc sie wynikami na styku z mala ilosci bramek
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 7

marbetwell

Użytkownik
Ten maltański Hibernians dostanie dzisiaj w tyłek od Estończyków aż miło. Kurs na Infonet aż 4.40 łykam jak pelikan. Dla nich to mega piękna przygoda - debiut w LM i od razu wycieczka na malowniczą Maltę. W dodatku w czerwcu. Kuźwa... Lepiej trafić nie mogli. Niejeden klub chciałby tak ????
Pod względem piłkarskim liga maltańska a estońska to oczywiście przepaść. W lidze maltańskiej nie zdecyduje się na grę nigdy żaden poważnie myślący piłkarz. Estonia jest mimo wszystko &quot;bliżej Europy&quot;... i to będzie widać.
Co więcej? W lidze Maltańskiej trwa przerwa w sezonie. Piłkarze/barmani/ślusarzy są ściągani z urlopów. W Estonii jest sezon w pełni. Infonet gra mecz za meczem i są w rytmie meczowym. Wybieganie i kondycja ma duży wpływ.
Hibernians - Infonet
Typ: 2
kurs: 4.40
Fortuna
[/quote]
2 lata te,u w Birkirkarze grał Fabrizzio Miccoli i strzelał bramki. Dla mnie tu może być wszystko. Zastanawia mnie, czy oni nie grają na sztucznej murawie?
Ja spodziewam się meczu ✅underowego✅ tutaj i tak bym zagrał.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Rok temu zespół z Malty doszedł do drugiej rundy, gdzie przegrał u siebie w minimalnym stosunku z Crveną Zvezdą Belgrad, 2 lata temu właśnie Hibernians potrafił wygrać w pierwszym meczu u siebie z Macabi Tel Aviv, oprócz tego 2 lata temu zespół z Malty potrafił pokonać u siebie West Ham , a rok temu Birikara potrafiła dojść do 3 rundy Ligi Europy, wygrywając kolejno z bośniackim Siroki Brijeg i szkockim Heart of Midlothian FC, więc trochę chyba bujasz w obłokach, a co do przepaści poza sportowej to wartość ligi Maltańskiej to 26,45 mln Euro, natomiast Estońskiej 20,33 z tym że w Estoni mamy o 2 drużyny mniej,
2 lata te,u w Birkirkarze grał Fabrizzio Miccoli i strzelał bramki. Dla mnie tu może być wszystko. Zastanawia mnie, czy oni nie grają na sztucznej murawie?
Ja spodziewam się meczu underowego tutaj i tak bym zagrał.
Ogrywając wielki WHU z Premier League grający podstawą przy okazji. Pamiętam ten mecz, masakra co gospodarze z nimi jechali.
Nie zawracajcie sobie nim głowy, nie ma sensu. To jest zwykły troll nic więcej.
Estonia wygra bo jest &quot;bliżej Europy&quot; i koniec. Proste ????
 
H 52

hadal

Użytkownik
awans Hibernianu 2.40 na unibecie po 1 meczu zastanawiam sie czy to bład, w kazdym raie pobrałem zaliczka 2-0 jest. Ogladałem 1 mecz i jakoś nie widze opcji żeby estończycy wygrali 3-0 co prawda sa szybsi, ale 1 mecz grali z kontry w ataku pozycyjnym sie nie odnajdą a Hibernian bedzie grał kontry nabije jakies rożne i sa cholernie groźni ze stałych fregm zreszta tak strzelili obie bramki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom