>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Niebezpiecznie dobrze wyglądający draft dla MM. Mają Thresha i Katarinę przede wszystkim, do tego w Fnatic Blitz który może nic nie zrobić. Można lekko pograć na mapę dla MM moim zdaniem.
Na live złapałem 1mapę Dignitas po @2.25
Później zwycięstwo Immortals po przegranej pierwszej mapie po @2.35
A wcześniej po @1.75 -1.5mapy na C9 ????
Wszystko podane w dziale na żywo.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Niebezpiecznie dobrze wyglądający draft dla MM. Mają Thresha i Katarinę przede wszystkim, do tego w Fnatic Blitz który może nic nie zrobić. Można lekko pograć na mapę dla MM moim zdaniem.
Na live złapałem 1mapę Dignitas po @2.25
Później zwycięstwo Immortals po przegranej pierwszej mapie po @2.35
A wcześniej po @1.75 -1.5mapy na C9 ????
Wszystko podane w dziale na żywo.
No to graty ???? Mi siadło wczoraj -1,5 C9 po kursie @1,90
Siadło mi dzisiaj Longzhu - Afreeca over 2,5 mapy @1,83
I ako sklepane na wcześniejszą wygraną Misfits, C9 i TSM @2,18
Podaje w moim temacie nie zawsze tutaj, konczy się sesja nie ma czasu pisac analiz dlatego tam tylko suche typy, pozniej to nadrobie
https://forum.bukmacherskie.com/f15/wszystko-co-moze-dac-pieniadz-141046-8.html

To teraz złapie mecz, który każdy z nas powinien obejrzeć. Chodzi mi o KT Rolster - SK telecom T1.

Kursy na ten mecz nie są jeszcze wystawione ale przewiduje, że bukamcherzy w roli faworyta wystawią SKT. Nic bardziej mylnego, jeśli kursy będą co najmniej 50/50 według bukmachera polecam wchodzić w KR Rolster. SK każdy swój mecz z przeciętnymi strasznie męczy, co chwile grają suby a w zasadzie to już nie wiadomo kto jest subem a kto nie. Problemy jungli i na topie dają się strasznie we znaki, przez co gubi się cała drużyna, bo tracą swój rytm. W pierwszym meczu wyjdzie prawodopodobnie Untara na topie i Blank w jungli. Untara jest dobry tylko na Fiorze w sumie a Blank sporo czasu nie grał, bo Peunat grał w lesie. Huni nie poradził sobie w Korei tak jak radził sobie w NA i widać że znacząco odstaje od całej drużyny. KT Rolster zaś mocno w formie, grają solidnie i przewiduje tutaj ich wygraną. Jak dodadzą kursy, ja dodam swój typ.
@edit2,
Pojawiły się kursy, tak jak przeczuwałem. SKT w roli faworyta. Kurs na KT Rolster @2,25 w całorocznym, czekam aż Unibet doda ofertę, powinno być około @2,30
 
B 0

bl4de

Użytkownik
Co myślicie o takim kuponie:
Ever8 Winners vs Rox Tigers- 2 @1.32- ogólnie Rox dobrze wygląda, wiadomo że nie wygrają na koreańskie potęgi ale na ogórów bez problemu dadzą radę
Kt Rolster vs Skt- 1 przynajmniej jedną mapę @1.37 -oglądałem Skt i niezbyt to wygląda, nawet na słabsze drużyny mieli problem w early, w late wiadomo lepsze macro i ich jechali, ale mało prawdopodobne żeby z drugą najlepszą drużyną wygrali 0:2
Samsung Galaxy vs Longhzu- 2 przynajmniej jedną mapę @1.55- tutaj imo duży value Samsung wyglądali ostatnio nijako a Longhzu dobrze, i nie wyobrażam sobie żeby Samsung wygrał to 2:0
Ako z podatkiem @2.46
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
2 posty wyżej jest analiza
@KT Rolster - SKT telecom1
Typ: KT Rolster wygra
Kurs @2,48 Pinnacle ⛔
KT pękło psychicznie, szkoda
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Jaki kurs na +2.5 mapy?
Na moje skt sie zepnie i znowu zleje kt, mecze z ogorkami lekko odpuszczane przyjdzie lepszy rywal bedzie lepsza gra
W ogole pre coś cięzko postawić, trzeba zobaczyć draft i czy blank wejdzie na jgl, jak tak, to kt nie ma co szukać
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Pisesz tak jakbyś tych meczy nie oglądał. Oni nawet się nie cieszą ze zwycięstwa, bo dobrze zdają sobie sprawę z tego że mają gorszy czas.
@niżej
Moim zaniem Score &gt; Peanut
Przynajmiej ostatnimi czasy.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
KT +1,5 mapy
ROX win
AKO: 1,96
LCK na jutro. Co do pierwszego meczu KT vs SKT, mysle iz KT moze nawet wygrac, sa to dwie najlepsze druzyny, jak do tej pory. Wszystko zalezy od tego kogo wystawia i na ile % zagra SKT, bo ostatnio graja jak od niechcenia. Gralem rowniez podobny bet jak grali na druzynke Marina a ci spokojnie to pokryli, wiec spodziewam sie tego samego i tutaj. Napewno bedzie dobra gra do obejrzenia. troche ze statystyk: oba teamy po 7-1, i zapewne spotkaja sie w skladach:
Smeb &gt; Huni
Score =&lt; Peanut
Pawn &lt; Faker
Deft =&lt; Bang
Mata =&lt; Wolf
aczkolwiek SMEB &gt; SKT ????
Co do drugiego meczu, chyba nie ma sie co rozpisywac, Roxy gladko powinni to wziac, mysle, ze moze i nawet 2-0. Zobaczymy jutro, powodzonka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Troche jakby mieli za duzo respektu do SKT. Przeciez nq drugiej mapie mieli ze dwa razy sytuacje gdy mogli pokusic sie o atak na Nexusa a zagrali bardzo padywnie zadowalajav sie wiezami. Kiedy SKT to przetrzymalo zaczelo grac na zasadzie do or die i KT ewidentnie sie zalamali. Po drugiej partii bylo pewne ze przegraja trzecia we wlasnych glowach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 62

hojnuf

Użytkownik
Z skt da się tylko wygrać przy mega stompie w early, przez cały split pokazywali jak grają late.
Dla mnie zupełnie niezrozumiała zmiana taktyki na bocie, kalista open, zamknąc gre jak w game 1 i tyle a tutaj pozwolili na przedluzenie gry
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Co powiecie o tych kursach ? Moim zdaniem TSM i C9 to faworyci a według buka jak widać nie. Może ktoś się wypowiedziec kto ogląda w miarę mecze ? ja postawiłem za grosze na C9 i TSM

Sam oglądam, dlatego przyznam jestem mocno zdziwiony.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co powiecie o tych kursach ? Moim zdaniem TSM i C9 to faworyci a według buka jak widać nie. Może ktoś się wypowiedziec kto ogląda w miarę mecze ? ja postawiłem za grosze na C9 i TSM



Sam oglądam, dlatego przyznam jestem mocno zdziwiony.

C9 ma problemy ostatnio nawet ze średniakami. W split weszli łagodnie mówiąc średnio, tam poziom trzyma jedynie Jensen. Na Topie Impact to porażka, o czym też pisałem wcześniej. Contractz też nie błyszczy, w dodatku na botlane średnio, chociaż jest tam w miarę przyzwoicie w porównaniu do ogółu. CLG niby ma problemy z najlepszymi, ale co jak co sądzę, że tutaj może stać się wszystko, od 2-0 w jakąś stronę po stompach, aż po jakiś wyrównany pojedynek i walkę w trzech mapach. Skłaniałbym się raczej w kierunku overa jak już coś grać. Dużo zależy od Darshana na topie i tego czy Huhi nie dostanie lania od Jensena.

Co do TSM to kursy tak wyglądają ze względu na wysoką formę Immortals. Do tego chłopaki mają patent na TSM, co już pokazywali kilkukrotnie. Według mnie słusznie IM jest faworytem, jednak czy powinno to być aż tak ukazane w kursach? Świetnie wkomponował się Xmithie do drużyny, chociaż nigdy go nie uważałem za jakiegoś kozaka. Pobelter o dziwo wybił się ponad swój normalny poziom, do tego znakomity botlane. Co by nie mówić najgorszą linią obecnie jest toplane, a tam TSM ma konkretnego zawodnika, ale w ostatnim czasie Hauntzer leci w dół. Svenskeren za to w górę i szykuje się świetny matchup w jungli. Bjergsen powinien mida mimo wszystko wygrać, na botlane lekka przewaga IM, chociaż Doublelift i Biofrost grają solidnie. Tutaj też widzę trzy mapy.

Co do tych spotkań raczej celowałbym w live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Cloud9 - Immortals

Typ: Cloud9 wygra
Kurs @1,85
Bukmacher Unibet


To teraz zaczne tak, Immortals świetnie wbiło się w split ale zaczynają wacać tam gdzie ich miejsce. Już ostani mecz, gdzie według bukmacherów byli faworytami :grin: przegrali 2:0. Z tego co pamiętam kursy były @2,25 do @1,65 czy jakoś tak. Teraz grają z równie mocnym Cloud 9. Ekipa chmur ma problemy tylko na topie w sumie. Impact nie radzi zbytnio sobie z poziomem, ale ma championy na których czuje się komfortowo. Drużyna troche mu pomaga. Jednak do sedna, Immortals nie grali 2 tygodnie, a C9 pokazało się naprawdę dobrze na Rift Rivals, dlatego wydaje mi się że spokojnie powinni chwycić zwycięstwo.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Na szybko bo niedługo pierwszy z meczów:
Roccat -1.5mapy - NiP @1.85 STS
⛔ TOPLane grał tragicznie, zachciało mu się backdoora i jeden aa brakło do wygrania 1mapy...
Pajacerka na 2mapie z tym supportem i zasłużona pierwsza wygrana NiP w tym splicie.
NiP dalej bez pomysłu na mid i late game. Robią sobie czasami przewagę w early, ale koniec końców i tak później przegrywają. Ugrali na razie dwie mapy i nie sądzę, żeby z przyzwoitym Roccat zdziałali coś więcej. Obawiam się jedynie o TOPlane, gdzie NiP ma solidnego grajka, na MIDlanie porównywalnie, chociaż Betsy to świetny gracz pod late&#39;a i pewnie sam będzie carrował gierki, reszta pozycji zdecydowanie na korzyść Roccat.
UOL -1.5mapy - MM @1.55 STS
⛔ Nigdy więcej tej pajacerki w EU... Taki throw na baronie, kompletnie niepotrzebnie z 3 infernalami.

UOL czasami lubi się zabawić (nie potrafi skończyć mapy?) i traci bezsensownie gry. Nie sądzę, żeby tym razem było podobnie. MM poza Amazingiem (który i tak gra przeciętnie jak na LCS) oraz Kikisem nie mają grajków na poziomie profesjonalnych rozgrywek. Może grają coraz lepiej, ale jednak na UOL moim zdaniem dalej to za mało. Może jedna z map być bardzo wyrównana, ale teamfighty dalej pozostają domeną Xerxe i spółki.
TSM -1.5mapy - FlyQuest @1.80 STS
✅ Pełna kontrola na obu mapach

Według mnie najpewniejszy typ z tych wszystkich. Na każdej pozycji zdecydowana przewaga na korzyść TSM, do tego zwyżkująca forma po RR, nic tylko ich brać. FlyQuest potrafi czasami zaskoczyć, ale nie widzę dla nich szans w tym starciu z solidnymi i bardzo dobrymi graczami SoloMid.
Polecam grać osobno, a jak ktoś chce złożyć AKO to brać pierwsze i trzecie spotkanie.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
TSM -1.5 mapy - Envy @1.90 STS ⛔
1mapa bardzo wyrównana, teamcomp zadecydował w late, ale trzeba przyznać, że obie drużyny zagrały bardzo dobrze
2mapa za duża strata w midgame i porażka
Podobnie jak wczoraj pewnie stawiam na zwycięstwo SoloMid. Dlaczego? Wczoraj udowodnili, że są bardzo solidną drużyną i nawet jak coś w early nie pójdzie, to potrafią nadrobić to w midgame i spokojnie skończyć w late. Nie obyło się oczywiście bez małych błędów, ale bądź co bądź spokojnie kontrolowali przebieg obu map z Flyquest. Z Envy sądzę, że będzie podobnie, chociaż tutaj na pewno muszą bardziej uważać w początkowych fazach gry. Jeżeli Lira się rozpędzi w jungli, to później może być go trudno zatrzymać. W Envy jak zwykle szwankują teamfighty, nie ma co ukrywać że ten team świetnie rozpoczął obecny split, ale teraz zszedł na swój stały przeciętny poziom. W tym tyg przegrali z Dignitas w dwóch mapach, więc czemu z o wiele lepszym TSM mieliby sobie poradzić lepiej? W poprzednim meczu skończyło się 2-0, chociaż tam Envy było bardzo blisko urwania jednej z map. Mam nadzieję, że tym razem gra SoloMid będzie zupełnie inna i spokojnie od początku do końca będą mieli przewagę nad rywalami.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Właśnie wydaje mi się że Eliska Liry to najlepsza Eliska w splicie. Jednak wiadomo drużyny jej nie banują, bo działa mocno w early, mid dobry ale late już średnio. Dlatego jej nie banują. A jak EnVyUs rozpędzą się w early/mid to grają solidnie. Myślę, że jak będą grali z jakimś Echo Fox/Flyquest albo Liquid to można w pójść w ich strone.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Właśnie wydaje mi się że Eliska Liry to najlepsza Eliska w splicie. Jednak wiadomo drużyny jej nie banują, bo działa mocno w early, mid dobry ale late już średnio. Dlatego jej nie banują. A jak EnVyUs rozpędzą się w early/mid to grają solidnie. Myślę, że jak będą grali z jakimś Echo Fox/Flyquest albo Liquid to można w pójść w ich strone.
Dokładnie to co mówisz, na pierwszej mapie chyba była zbanowana i Lira za dużo nie zrobił szkód w early. W drugiej mapie po prostu &quot;zniszczył&quot; wszystkie linie rywali i doprowadził do late&#39;a. Tak naprawdę zadecydował jeden teamfight na botlane, gdzie Bjergsen dał się złapać i jeszcze ten ult od Gragasa pod Varusa... Spokojnie mogli wyjść tylko ze stratą jednego gracza, a odwrócili i to &quot;zabiło&quot; mapę. Mimo wszystko i tak długo się utrzymali w grze, bo walczyli do końca i była szansa na comeback.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
1. KT Rolster - SKT
Typ: KT wygra
Kurs @2,00
Stawka 10j

2. Phoexni1 - Flyquest

Typ: Phoenix wygra
Kurs @1,87
Stawka 5j
3. Phoenix &amp; KT Rolster

Typ +1,5 mapy obie
Kurs @1,73
Stawka 5j
Mam nadzieje ze KT nie popełni tego samego błędu co ostatnio. Dzisiaj gładko wygrali z Longzhu 2:0, moim zdaniem mocny faworyt. Phoenix gra albo bardzo dobrze albo bardzo słabo. Ostatni mecz wygrali z CLG, miejmy nadzieję, że to ten lepszy okres dla nich. Doubelek tak bardziej bezpiecznie.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Znowu zlekceważyles skt w telekom wars?
Wiadomo grali padakę, ale to nie mogło trwać w nieskończonosc. No i na nowym patchu powoli wracają do formy i lepsze picki. W tych meczach nigdy nie bedzie warto stawiac na kt, bo mentalnie cały czas gorsi
Ps. Juz chyba nie dostaniemy wiecej 1.82 na skt ;/
 
Do góry Bottom