>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-06-2017-niedziela-146347-2.html#post6443024

Wystartowali 5 minut wczesniej w zasie kiedy pisałem analize. Dajcie znać czy usuwacie bo nie wiem czy pisać inny typ. ???? z dnia dzisiejszego

https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-06-2017-niedziela-146347-2.html#post6443024

Wystartowali 5 minut wczesniej w zasie kiedy pisałem analize. Dajcie znać czy usuwacie bo nie wiem czy pisać inny typ. ???? z dnia dzisiejszego
były po porstu wtedy tylko mapy wybierane w tym momencie jak pisałem grać zaczeli jakieś 13:50 a napisałem 13:45. Niby nic wielkiego ale mam nadzieje że zaliczycie. ????

Nie ma problemu//psotnick
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
właśnie trafiłem na tabele a tam +128 , jestem przekonany ze oddałem 6 typow i 5 trafionych każdy kurs 1.8 +/- , w wolnej chwili postaram się pomóc z tymi moimi wynikami :p pozdrawiam
Z wynikami nie musisz pomagać, lepiej w tym czasie zapoznaj się z Regulaminem, bo widać nawet tam nie zajrzałeś. W tabeli wszystko się zgadza. Oddałeś 6 typów, 4 trafione, jeden nietrafiony, a drugi (z 3.06) rozliczony również jako minus bo podałeś typ z buka spoza listy regulaminowej.
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-06-2017-sobota-146071-2.html#post6431868
W takim wypadku z automatu jest minus nawet bez sprawdzania wyniku meczu. Nie wystarczy podawać typy, ale też warto zapoznać się z Regulaminem konkursu Typy Dnia, żeby nie było takich niespodzianek.
//psotnick
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Ooo moje niedopatrzenie ,fakt . Ważne ,że ktoś skorzystał , to była prawdziwa promocja ???? Dzięki wielkie za tak szybką odpowiedź , myślałem że wszystko ok ????
 
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Yo, chciałem dac typ na Chile -1,5, ale użytkownik o nicku Assouncao w typach dnia 25.06 już dał handi na Chile. No ale ni uj nie wiem jakie to handi dał, czy azjana czy europejski, bo nie zapisał. Co w takiej sytuacji zrobić? Kij wie może dobry kurs taki gdzieś wylapal i nie jestem pewny do końca.
Tu akurat nie ma znaczenia. Czy europejski czy azjatycki handicap, ale z taką samą wartością handi, to będzie powtórzenie typu//psotnick
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
@up x2
Ale ma znaczenie...jeśli jest to azjan to nie powtórzę typu. Bo wtedy on postawilby -1, a ja -1,5...
Myślałem, że to już wyjaśniłem:
Tu akurat nie ma znaczenia. Czy europejski czy azjatycki handicap, ale z taką samą wartością handi, to będzie powtórzenie typu//psotnick
Co tu jeszcze wyjasniać? Tamtego usera typ będzie oceniony zgodnie z regulaminem, czy był jedoznacznie określony, o to się nie martw, do tego czasu masz go traktować jako prawidłowy. Ty masz podać typ również zgodnie z Regulaminem unikając powtórzenia, opcji w ofercie do wyboru multum.
 
aneta3030 43

aneta3030

Użytkownik
Witam. Od dwóch dnia mam mały problem. Zaznaczone subskrypcje tematów nie są wysyłane na mój adres mailowy, pomimo zaznaczenia &quot;automatyczne powiadomienia na email&quot;. Wcześniej przychodziły normalnie wiadomości na maila. Gdzie jest błąd?
Przekazałem do admina odpowiedzialnego za sprawy techniczne. Powinien się niedługo odezwać w czym problem.
//psotnick
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Witam! Chciałbym zgłosić niezgodność kursów u użytkownika Manipulation. Post dodany kilkanaście minut temu a kurs nie wynosi 4.12 a 3.22. Niemożliwa jest tak diametralna zmiana kursu w ciągu 15 minut. W dodatku inny użytkownik zauważył to niedawno we wcześniejszych typach tego użytkownika. Zależy mi na uczciwej rywalizacji,więc proszę o interwencję w tej sprawie. Z góry dzięki
Zgadza się, typ już został rozliczony zgodnie z regulaminem//psotnick
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Chciałbym zgłosić błędny format swojego załącznika do postu z dnia 26.06 do typu z fińskiej ligi, prosiłbym po prostu o jego usunięcie, dzięki !
Poprawione.
 
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Co w sytuacji gdy mój dzisiejszy typ na 27.06 został przeniesiony na 28.06(debel w Eastbourne)? Mogę w tej sytuacji dodać typ także na jutro?
Kwestia uznaniowa, więc działamy wg zwyczaju jaki się ustalił w przeszłości, a konkretnie taki, że w takich sytuacjach (czyli przełożenie meczu o dzień) zostawiamy to do decyzji usera. Możesz zostawić typ na dziś tak jak jest i jutro zostanie rozliczony wg wyniku meczu. A jutro mozesz podac inny typ na inny mecz (bo powtórzenie typu ani zdarzenia nie wchodzi w grę). Możesz też prosić o jego usunięcie i podać na dziś jakiś inny typ.
//psotnick
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam, w tabeli na czerwiec mam 7 oddanych typów na dzień dzisiejszy, a oddałem 8, mianowicie- 17, 21-25,27-28
Znowu to samo, stary. Najpierw dobrze jest przejrzeć Regulamin, dopiero potem pytać. Bo akurat ta kwestia jest tam precyzyjnie wyjaśnione, nawet z przykładami. Oddałeś 8 typów, ale jeden to był zwrot i nie jest liczony do skuteczności (bo niby z jakiej racji), ale jest liczony do sumy oddanych typów.
ZASADY OBLICZANIA SKUTECZNOŚCI:
Zwroty nie są uwzględnione przy jej obliczaniu.
Natomiast zwrot jest wliczany do sumy podanych typów (min. liczba typów w miesiącu=10).

Przykład:
User A podał 10 typów.
Trafił 7 typów, nie trafił 2 typy, za 1 otrzymał zwrot.
W takim przypadku obliczamy skuteczność w ten sposób:
7/9=77,78%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom