>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polsat Boxing Night 7 - 24.06.2017

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Polsat Boxing Night 7


Rozpiska:
Tomasz Adamek – Solomon Haumono (10 rund, waga ciężka)
Krzysztof Głowacki – Hinzi Altunkaya (10 rund, junior ciężka)
Mateusz Masternak – Ismaił Siłłach ( 10 rund, junior ciężka)
Maciej Sulęcki – Damian Bonelli (10 rund, super półśrednia)
Adam Balski – Łukasz Janik (8 rund, junior ciężka)
Ewa Brodnicka – Marisol Reyes (10 rund, super piórkowa)
Łukasz Wierzbicki – Robert Tlatlik ( 8 rund, waga super lekka)
Norbert Dąbrowski – Robert Talarek (8 rund, waga super średnia)
źródło: polsatsport
Kursy z totolotek
 
K 0

kondziorre

Użytkownik
Jak tam widzicie najbliższą galę Polsat Boxing Night? jeszcze niedawno kurs na Główka przed czasem wynosił na STS 1,9 - a teraz niestety spadł do 1,52, co mimo wszystko dalej jest w mojej ocenie pewnym dobrym typem. Przeciwnik Główki na kelnerach nabił rekord.
 
Z 0

zdravko

Użytkownik
Altunkaya ma po pierwsze nabity rekord a po drugie nigdy nie mierzył się z kimś pokroju Głowackiego. Taka sama sytuacja jest z Bonellim. Obaj mają rekordy napompowane na praktycznie nikim. Myślę że są to walki tylko po to żeby Sulęcki i Głowacki się zaprezentowali kibicom jakimiś ładnymi nokautami. Nie oszukujmy się, rekordy nie walczą ale jednak na takich typowych Januszach rekord Altunkayi i Bonelliego może zrobić wrażenie. Tak więc typuje tutaj efektowną wygraną Główki przez KO. Krzysiu usadził Hucka, Cunna, Usyka to i załatwi turasa. Striczu to samo, szybkie KO i mam nadzieje że w końcu niebawem zobaczymy go już z poważnym przeciwnikiem w walce o jakąś stawke
 
areck 213

areck

Użytkownik
Potwierdzam, do dubla Głowacki przed czasem wciąż się nadaje, sam pograłem w singlu tak mocno, że aż STS obniżył kurs :v
Poza tym pamiętajcie, że nie dość, że Altunkaya nabił sobie bilans na kelnerach, to jeszcze w trybie awaryjnym zostaje ściągnięty na galę, więc nie może być w maksymalnym cyklu przygotowań.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Nie sądzicie że kurs 4,20 na Silakha to mocna przesada? Moim zdaniem Master nie ma ciosu żeby położyć Silakha, a wg mnie lepszym technikiem jest Silakh przez co Master i na punkty nie da rady tego wygrać. Moim zdaniem Silakh wygra to na pkt.
 
Z 0

zdravko

Użytkownik
W sumie są dwie walki w których ciężko wskazać faworyta. Mówię o Dąbrowski vs Talarek i Wierzbicki vs Tlatlik, reszta jest raczej oczywista. Co do walki Masternaka to nie wydaje mi sie że na polskiej gali przegra na punkty, chyba nie ma na to szans. Nawet jak byłaby walka w granicach remisu to werdykt pójdzie w strone Mastera.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Master na punkty @2.25 STS

Master nie połozy Ukraińca, a Ukrainiec nie połozy mastera. Master spokojnie go wypunktuje, a w razie W. sędziowie zrobią i tak że master wygra.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Master na punkty @2.25 STS

Master nie połozy Ukraińca, a Ukrainiec nie połozy mastera. Master spokojnie go wypunktuje, a w razie W. sędziowie zrobią i tak że master wygra.
Zupełnie się nie zgadzam.

1. Sillach jest dobrym technicznie pięściarzem który potrafi nieźle punktować rywala. Pod wieloma względami jest on przeciętny, ale na wygrywanie pojedynczych rund przy założeniu, że Master miałby go nie położyć go stać go z pewnością i przy odpowiednim trzymaniu dystansu i pracy nogami jest w stanie narobić szkody statycznemu Masterowi.
2. Sillach ma bardzo szklaną szczękę, w szerokiej czołówce wagi junior ciężkiej może nawet i największą! Do tego jakoś psychicznie nie jest silny i łatwo go w kryzysowych chwilach przełamać. Master bije ot przeciętnie ale naruszyć Silacha może wcale nie być nie do zrobienia i pojedynek może skończyć się tak naprawdę w każdej chwili.
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Tak stawiacie na Głowackiego przed czasem, a pamiętacie że niedawno walczył bokser o podobnym nazwisku Gołowkin i też każdy się zastanawiał w której rundzie padnie jego rywal. Skończyło się wygraną na punkty Giennadija
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Nie sądzicie że kurs 4,20 na Silakha to mocna przesada? Moim zdaniem Master nie ma ciosu żeby położyć Silakha, a wg mnie lepszym technikiem jest Silakh przez co Master i na punkty nie da rady tego wygrać. Moim zdaniem Silakh wygra to na pkt.
Moim zdaniem 4,30 na Silakha i 7,00 na Silakha wygraną na pkt to super kursy żeby to przepuścić, Master dotychczasowe wielkie walki przegrywał, Silakh jest lepszym technicznie bokserem od Mastera przez co wg mnie to wygra. Na KO bym w tej walce nie liczył. Wałków na tej gali też bym się raczej nie spodziewał bo tu swoją reputację wystawia Borek, a nie Wasilewski czy inny promotor. Borek wielokrotnie krytykował niektóre wałki na polskich galach, nie wiem czy są takie odprawy ale myślę że powie sędziom aby &quot;sprawiedliwie sędziowali&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tak się zastanawiam, czy na Ismaiła Siłłacha jest value, bo kurs @ 5.50 robi wrażenie, a Masternak nie jest chyba, aż takim faworytem za jakiego mają go bukmacherzy. Obawiam się tylko, że ciężko będzie Ukraińcowi skończyć walkę przed czasem, a na punkty nawet jak wygra to sędziowie zdecydują się na inna decyzję.

------------

Po przemyśleniu spróbuje lekko 2/10j ⛔ dobry typ, to mogło się różnie potoczyć, 2 ostatnie rundy zadecydowały

 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Krzysztof Głowacki (26-1, 16KO) - Hizni Altunkaya (29-0, 17KO)
under 7,5 rundy 1.55 iforBet
✅

Niemal wzorcowy przykład pompowania zawodnika na czas bycia rywalem dla odbudowującego się pięściarza. Główka po 9-cio miesięcznej przerwie wraca na ring i będzie starał się odbudowywać utracone pozycje w rankingach oraz dążyć do kolejnej walki mistrzowskiej - przypomnijmy, że jest on ostatnim polskim mistrzem świata: WBC w wadze junior ciężkiej. Krzysiu wiadomo, twardy, nieustępliwy, zacięty, solidny cios, porządna szczęka. Dostaje za rywala gościa z zerem w rekordzie! WOW musi być dobry! No raczej nie. Ciężko znaleźć u Turka choćby jedno nazwisko które nie jest mega kelnerem np. przedostatni rywal rekord 2-13. To będzie niebo a ziemia jeżeli chodzi o poziom rywala. Główka zawsze jakieś umiejętności gwarantuje, walka na dużej gali więc z pewnością będzie chciał pokazać się efektownie kibicom. Jeżeli Turek nie okaże się kelnerem z betonową szczęką to walka może skończyć się stosunkowo szybko.

Adam Balski (9-0, 7KO) - Łukasz Janik (28-3, 15KO)

Balski przed czasem 1,57 iforBet
✅

Balski to jeden z największych polskich talentów i warto uważnie przyglądać się postępom przez niego czynionym. Ma mocny cios, ale nie podpala się a potrafi poboksować nie rzucając pierwszym lepszym cepem który ma zmieść rywala, a ataki przeprowadza całkiem przemyślane. Może coś z tego wyrosnąć, szczególnie, że Adam ma dopiero 26 lat. Rywalem Balskiego miał być solidny Merroro, jednak tak jak większość awizowanych walk, tak i ta do skutku nie dojdzie. Borek awaryjnie ściągnął Janika i zapowiada się niezłe nazwisko w rekordzie Balskiego. Wszakże Janik swego czasu gwarantował solidny poziom, nie ył ani wybitnym technikiem ani tym bardziej nie miał ciosu, ale dzięki swojemu uporowi i nieustępliwości osiągnął jak na polskie warunki nie tak mało. Porażka po wyrównanej walce z czołowym bokserem junior ciężkiej Afolabim pozwoliła zawalczyć w maju 2015 roku o tytuł mistrza świata, gdzie poległ z Drozdem. No właśnie, od tamtego czasu Janik rękawicy już nie podjął a walkę wziął praktycznie z miejsca po dwóch latach przerwy. Sam w wywiadach podkreśla, że jest średnio przygotowany co widać po ważeniu. Janik jest już raczej rozbity a będąc nieprzygotowanym Balski spokojnie zaliczy kolejną czasówkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
A ja widzę spore szanse na niespodziankę i wygraną Janika. Balski talent ma, ale nie wiem czy to dobry pomysł dawać mu tak dobrego rywala jak Janik już na tym etapie kariery. Janik walczył już z najlepszymi i Balskiego z pewnością się nie przestraszy. Kurs na Janika to gruba przesada, takie jest moje zdanie.
 
Z 0

zdravko

Użytkownik
Nie wiem czy to zwykła plotka czy to prawda ale podobno Janikowi coś strzyknęło w kolanie po tym upadku na ważeniu. Jeśli to faktycznie prawda to dziś może walka sie skończyć po 1 rundzie gdzie do 2 rundy już Janik nie wyjdzie przez kontuzje ale przynajmniej kase za walke zgarnie. Mam jednak nadzieje że walka się odbędzie bo na nią czekam. Tak czy siak po 2 latach przerwy, po tylu różnych rzeczach które się działy w życiu Janika nie wydaje mi się żeby dał rade Balskiemu. Stawiam na Adama przez TKO pod koniec walki.
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Główka wyjdzie do ringu z bagazem problemów w głowie. Rozwodzi się z żoną, długa przerwa za nim. Nie stawiałby, duzych pieniedzy na TKO.
Janik ma objawy choroby bokserskiej, walka skonczy sie szybko max 3 rundy i Janik da sobie spokoj. Kiedys moze i byl twardy ale jest zupelnie nieprzygotowany.
Wierzbicki - Tlatlik. Ciekawe zestawienie, Tlatlika pamietam z gal Sauerlanda, Wierzbickiego zalatwil Mati Borek . Ja stawiam na Tlatlika, o Wierzbickim nic nie wiadomo na dobra sprawe.
Masternak wypadl zenujaco w ostatniej walce, ja ten pojedynek porownalbym do Fonfara vs Campillo - tam Campillo jako lepiej wyszkolony robil z Andrzejem co chcial ale to byl juz rozbity bokser i padl przed czasem. Silach ma podejrzana szczeke, a Master jak sie rozkreci to potrafi walnac prawy krzyzowy.
Haumono to nie Molina, spodziewam sie nudnej walki Adamek nie bedzie zagrozony cos na ksztalt walki z Saletrzakiem czy Guinnem. Pelen dystans i szukanie kolejnych walk..
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Robert Talarek w świetnym stylu otworzył PBN 7. Swoją droga podobno wziął tylko 1 tydzień urlopu (pracuje w kopalni). Jestem ciekaw, jak on wygląda po takiej walce w poniedziałek w pracy ????

----------

Kto zna kawałek, przy którym wychodził Wierzbicki ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom