Pierwsze typy w tym temacie. Trochę ryzykownie. Ale jak wejdzie, to będzie to naprawdę dobre rozpoczęcie typów ????

Janowicz słabiutko.

qarny 2,1K

qarny

No to czas w końcu na odpadnięcie Paire
Chwała ma za to, że wygrał 3 mecze po 2:0. Ale w każdym z tych spotkań to bardziej jego rywale ten mecz przegrywali, niż on je wygrywał. Spotkanie z Troickim? Coś tam pograł Victor, ale sporo niewymuszonych błędów. Spotkanie z Gojowczykiem? No to same błędy Niemca. Benoit tylko musiał przebijać na drugą stronę. Wczorajsze spotkanie z Janowiczem? Tak samo. Pierwszy set fatalny serwisowo ze strony Jerzego i potem jakby stracił pewność i ja np. wiedziałem, że z psychika Jerzego w taju 2 seta nie da mu wygrać tego seta
Pouille to zdecydowanie lepszy zawodnik od poprzednich rywali Paire i sądzę, że tutaj nie będzie oddawania punktów.
Zagrał fajne spotkania Lucas z Struffem i Kolba. Bardzo emocjonujące i mogły się potoczyć w dwie strony, ale to jednak Lucas wytrzymał bardziej psychicznie i miał więcej szczęścia. Szczególnie te pierwsze zwycięstwo go umocniło, bo było to jego pierwsze spotkanie na trawie w tym sezonie. Wczoraj miał jeden przestój w meczu, który kosztował go z Kolba stratę 2 seta, ale poza tym w 1 i 3 secie pewnie na serwisie.
Podsumowując. Lucas został lepiej zweryfikowany wg.mnie na tej nawierzchni w tym turnieju od Paire i to jemu zaufam bardziej.

Pouille, Lucas @1.67 ✅
Unibet

...
Bardzo solidny mecz w wykonaniu młodszego Francuza. Lucas czasami ma słabszy dzień, ale na razie na trawie prezentuje się bardzo dobrze.

qarny 2,1K

qarny

Powie mi ktoś co tam się stało w meczu Johnson-Kozlov? Nie mogłem śledzić tego uważnie, ale po pierwszym secie było wszystko ok... Zupełnie nie rozumiem