>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Anglia, MME U-21 [czwartek, 22.06.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Polska - Anglia
4,55-- 3,40 -- 1,75
bukmacher: forbet
Wpisz podczas rejestracji kod EURO21, a przy depozycie 100zł lub więcej otrzymasz 100% bonus + 50zł gratis!​

W 3 kolejce Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21 spotkamy się w Lublinie z reprezentacją Anglii. Dzięki wynikowi 2:2 ze Szwecją mamy matematyczne szansę awansu do kolejnej fazy. Warunki są dwa. Pierwszy - zwycięstwo we czwartek z Anglikami i to najlepiej dwoma bramkami. Drugi to to korzystne dla Polaków rozstrzygnięcia w innych spotkania, zwłaszcza w meczu Szwecja - Słowacja.
Faworytem zdaniem bukmacherów są Anglicy, którzy dobrze zaprezentowali się w meczu ze Słowacją, gdzie przegrywając 1-0 doprowadzili do zwycięstwa 2-1. Co można powiedzieć o grze Polaków? Obrona katastrofa, Jach z Bednarkiem nawzajem sobie przeszkadzają, brak komunikacji w defensywie. Dawidowicz bez formy. W ofensywie to trochę lepiej wygląda, ale samym Kownackim nie wygramy.
Na pewno czeka nas trudna przeprawa. Jestem ciekawy jak Wy typujecie to spotkanie? Anglia z handicapem? Czy wierzycie jak najbardziej zagorzali patrioci w zwycięstwo Biało Czerwonych?
Zapraszam do podawania swoich typów, analizowania oraz komentowania meczu Polska - Anglia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie odnośnie tej oferty forBet. Gdzie można znaleźć szczegóły, warunki w/w oferty.
Warunki takie jak przy promocji powitalnej tylko przy wpłacie powyżej 100zł otrzymujesz dodatkowy bonus 50zł (obrót taki sam). Należy wpisać kod EURO21 przy rejestracji.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Anglia u21 - Polska u21
Typ: 2 kurs 6,50 buk Bet365
Nie rozumiem wystawionych kursów i gram na nasze orzełki
Polacy zagrali 2 dobre mecze. Pierwszy mecz zawsze jest trochę loteryjny, a oczekiwania były przeogromne. Chłopaki zaczęli od wysokiego C, ale później chyba nie spodziewali się, że rywal jest mocny i że może odwrócić losy meczu. Rywale wygrali, choć wcale nie musieli, bo nasi okazje też mieli i to takie, które należało wykorzystać.
Ze Szwedami było podobnie - ten mecz też należało wygrać (presja) i zaczęło się podobnie. Dalej też było podobnie, ale na szczęście udało się zremisować.
Można psioczyć, ale lepiej by było, by każdy zerknął co wcześniej napisal, niż pluł na naszych, co jest narodową przywarą. Owszem, błędy są, są też słabe punkty i momenty, ale ambicji i umiejętności naszym odmówić się nie da.
Buki zapomniał, że to Polska jest gospodarzem, a dodatkowo w Kielcach panuje wspaniała atmosfera. Dziś Polacy znowu zagrają z determinacją i wolą walki, co powinno zaowocować zwycięstwem. Nie piszę o awansie, bo nie zależy to tylko od Polaków.
Angole mają 4 punkty, ale moim zdanie szału nie ma. kilku nazwisk nasi się nie przestraszą, bo i czemu?
Anglicy nigdy nie mieli turniejowej drużyny, a na dodatek wszystkie ich drużyny z reguły dają ciała na obcych boiskach. Poza tym gospodarzom ściany i sędziowie pomagają, VAR-u nie ma więc win Polski
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Polacy zagrali 2 dobre mecze.
Naprawde? Dla mnie ban za takie stwierdzenie. Polacy w obu spotkaniach grali dobrze przez pierwsze 5 min. Bledy w obronie, za duze przestrzenie miedzy formacjami, pomysl na gre w ataku pozycyjnym tylko dluga pilka. Jak mozesz to napisze kiedy grali dobrze i co dobrego grali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Anglia - Polska
Typ: Anglia -1.5
Kurs: 2.75
Unibet

Aż się łezka w oku kreci, przypominają się stare dobre czasy meczu otwarcia,o honor,o pietruszkę,psi ch**. A nie teraz te Lewandowskie srowskie wyniki mają,nawet w spokoju na kadrę nie można ponarzekać. Na szczęście młodzieżówka nie zawiodła. Gdyby Dorna dzisiaj wystawił Bielika i ten zagrał dobrze to musiałby się podać do dymisji po tym turnieju. Na szczęście jest na tyle głupi że dzisiaj na środku obrony znowu Bednarek z Jachem więc Anglicy już nam tego nie odpuszczą a zamiast dymisji to Boniek gi zwolni. Liczę na to ze Dawidowicz zagra od początku i znów sprezentuje Anglikom wiele piłek w środku boiska i kilka błędów w obronie. Nie wiem co musiałoby się stać żebyśmy wygrali ten mecz. Anglicy są najsilniejszą drużyną z naszej grupy i jeszcze grają o awans więc nikt nam dzisiaj nie pomoże wygrać tego meczu. Liczę na jakieś 3:0 dla Angli.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Anglia
Typ: 1
Kurs: 5.00
buk: unibet
Wynik:​


Po dwóch meczach Polska ma na koncie jeden punkt i by mieć jakiekolwiek szanse na awans musi nie tylko pokonać Anglików, ale też liczyć na korzystny remis w drugim spotkaniu. Może w awans nie wierzę, ale dlaczego mielibyśmy nie wygrać na zakończenie tych smutnych dla nas mistrzostw?. Gdy sięgniemy głębiej, to Polska pokazywała wielokrotnie, że w spotkaniach o honor potrafiliśmy wygrywać, i zadawaliśmy sobie pytanie czemu nie szło tak od początku?. Na tych mistrzostwach dobre mamy początki spotkań, bowiem w dwóch spotkaniach ze Słowenią i Szwecją już do 10. minuty meczu potrafiliśmy prowadzić 1:0. Potem nagle coś w nas pęka i nic się nie układa. Myślę, że ciśnienie z chłopaków już zeszło, a kilku z nich na pewno będzie chciało się pokazać w tym ostatnim dla nas meczu. Po ostatnim spotkaniu oberwało się najbardziej dla Pawła Dawidowicza. Suchej nitki nikt nie pozostawił po Stępińskim, który razi swoją nieskutecznością. Jednak nie zapominajmy, że dalej w niezłej dyspozycji jest Kownacki, Frankowski, Lipski, Moneta. Dziś chętnie w środku pola zobaczyłbym Murawskiego z Linettym. Na bramce dałbym szansę Drągowskiemu. Pójdźmy dzisiaj na całość i godnie pożegnajmy się z tymi mistrzostwami. Piłkarze Anglii aby być pewni awansu i nie być uzależnionymi od meczu Słowacji ze Szwecją, muszą wygrać, a więc będzie to również dla nas szansa na zdobycie gola. Może parę osób mnie za ten Typ zje, ale mecz z Anglikami to szansa na pozostawienie po sobie dobrego wrażenia.
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Anglia u21 - Polska u21
Typ: 2 kurs 6,50 buk Bet365
Nie rozumiem wystawionych kursów i gram na nasze orzełki
Polacy zagrali 2 dobre mecze. Pierwszy mecz zawsze jest trochę loteryjny, a oczekiwania były przeogromne. Chłopaki zaczęli od wysokiego C, ale później chyba nie spodziewali się, że rywal jest mocny i że może odwrócić losy meczu. Rywale wygrali, choć wcale nie musieli, bo nasi okazje też mieli i to takie, które należało wykorzystać.
Ze Szwedami było podobnie - ten mecz też należało wygrać (presja) i zaczęło się podobnie. Dalej też było podobnie, ale na szczęście udało się zremisować.
Można psioczyć, ale lepiej by było, by każdy zerknął co wcześniej napisal, niż pluł na naszych, co jest narodową przywarą. Owszem, błędy są, są też słabe punkty i momenty, ale ambicji i umiejętności naszym odmówić się nie da.
Buki zapomniał, że to Polska jest gospodarzem, a dodatkowo w Kielcach panuje wspaniała atmosfera. Dziś Polacy znowu zagrają z determinacją i wolą walki, co powinno zaowocować zwycięstwem. Nie piszę o awansie, bo nie zależy to tylko od Polaków.
Angole mają 4 punkty, ale moim zdanie szału nie ma. kilku nazwisk nasi się nie przestraszą, bo i czemu?
Anglicy nigdy nie mieli turniejowej drużyny, a na dodatek wszystkie ich drużyny z reguły dają ciała na obcych boiskach. Poza tym gospodarzom ściany i sędziowie pomagają, VAR-u nie ma więc win Polski
Zdecydowanie podbijam poprzednika, gdzie Ty widziałeś te dobre mecze reprezentacji? Chyba pomyliłeś ją z seniorską. Nie wypisuj takich bzdur, bo nasza ekipa na tle innych wyglądała pod względem taktycznym i fizycznym jak u17 vs u21 nie umniejszając tym pierwszym . Nie patrz na mecz przez pryzmat tego, że jesteś Polakiem i chcesz żeby oni wygrali. Cud, że mamy ten 1 punkt. Dzisiaj Polacy dostają srogie lanie(stawiam na 4:0 dla Anglików) i niestety żegnają z ME.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Polska U21 - Anglia U21 2 @1.62 Unibet✅✅✅
Serio, ktoś jeszcze próbuje grać na Polaków? Szwedzi w poprzednim meczu z Polakami zgubili punkty na własne życzenie, chyba do dzisiaj nie wiedzą jak to się stało. Ciekawe jakie zmiany zaproponuje &quot;trener&quot; Dorna. Pewnie już Dawidowicz nie wyjdzie, natomiast mimo to ogólnie nie jesteśmy w ogóle zgraną drużyną, mamy problem z ustawieniem formacji przez co robią się ogromne dziury. Kondycyjnie też nie ma szału, a Anglicy na pewno to wykorzystają i będą chcieli nas zabić intensywnością. Nie wiem czy u Anglików jest taka pozycja na boisku w której byliby słabsi indywidualnie od naszej kadry.
Mimo, że ten kurs nie jest zachwycający to dla mnie jak najbardziej do pogrania.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Nie to że jestem jakimś hejterem czy napinaczem ale serio stawiacie na Polskę? Oglądaliście mecze? Jeżeli tak to chyba słabo się znacie na piłce - grę Polaków można podsumować tak:
- dziury
Na tle innych drużyn widać słabe zgranie, słaba jakość podań, słaba &quot;kombinatoryka&quot;(hehe) no i trochę kuleją technicznie ale to akurat moja osobista opinia na podstawie tego co zobaczyłem w meczu z Słowacją.

Ja postawiłem 1,60 Anglia bet-at-home - skromnie
Oczywiście chciałbym tego matematycznego cudu, remis Szwecja-Słowacja i zwycięstwo naszych 2:0 czy więcej no ale właśnie.. słowo klucz - cud i to cud by wgl wygrać z Anglią

EDIT: ✅✅✅ Dawno takiego pewniaka nie grałem.. 0 celnych strzałów w wykonaniu Polski. Szkoda że na boisku potwierdziło się wszystko co tu napisałem.
W konkursowym temacie nawet wynik 3:0 trafiłem :cool:
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Moja pierwsza i najprawdopodobniej analiza dotycząca tego turnieju. Ogólnie odpuszczam typowanie takich turniejów jednak dziś znalazłem parę ciekawych betów, więc zagram delikatnie na lepsze oglądanie. Wydaję mi się, że 1x2 nie ma co tykać, bo kursy aktualnie są dobrze wystawione. Z tego co pamiętam to po meczu ze Szwecją można było łapać te 1.7 co wydawało się dobrym kursem. Teraz mamy zwykle niecałe 1.6 i mnie już to zniechęca. Ja idę zupełnie w coś innego. W kartki zawodników, a dokładniej w dwóch Lechitów, którzy w mojej opinii są naszymi najlepszymi zawodnikami naszej reprezentacji czyli Kędziory oraz Kownackiego. Czym argumentuje kartki dla tych Panów? Przede wszystkim tym, że obaj są niesamowitymi walczakami co pokazali pod czas tego turnieju. Kownacki zagrał jeden mecz, a strzelił bramkę, zaliczył asystę i dostał karteczkę. Dzisiaj poza grą dla naszej kadry gra być może o przyszły transfer nawet do Premier League. Pokazać się warto, powalczyć również, a że nerwy przy słabszym wyniku mogą puścić to wie każdy. Anglicy powinni dziś nas zdominować, więc głupi faul, symulka czy nawet pyskówka wchodzi w grę. Co do Kędziory to wielokrotnie pokazywał, że potrafią mu puścić nerwy i kartki kolekcjonuje. Do tej pory na Euro nie dostał ani jednej co może wydawać się dziwne. Dzisiaj do tego dochodzi Redmond, który będzie brylował po stronie defensora Kolejorza. Każdy kibic, który chociaż trochę śledzi Premier League wie jak wkręcić w ziemię swojego rywala potrafi angielski skrzydłowy. Dla mnie kartka również bardzo prawdopodobna. Na obu zawodników mamy kurs 3, więc nawet jeżeli tylko jeden z nich dostanie karteczkę to i tak zarobimy. Moim zdaniem warto spróbować.
Kownacki kartka - TAK - 3/unibet ⛔
Kędziora kartka - TAK - 3/unibet
⛔

Szkoda, bo karteczka dla Kędziory już powinna być w 1 połowie. Bednarek za to pokazał klasę i dostał dwie mega, głupie kartki... Co nie zmienia faktu, że jestem fanem jego talentu i myślę, że za dwa lata może być podstawowym stoprem głównej reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Typ: Remis po pierwszej połowie
Ako: 2.40
Dla mnie jest to spore value Polacy w tym meczu będą gryźli trawę aby wygrać ten mecz jednak Anglicy swoimi umiejętnościami biją Polaków na łeb i szyję. Nie stawiał bym tutaj ani na Anglików z powodu słabego kursu ani na Polaków z powodu słabej gry. Gram tutaj na remis po pierwszej połowie tak aby nie zabijać marzeń ????
 
sorokin 5

sorokin

Użytkownik
Polacy ze Słowacją łącznie 11 rożnych, ze Szwecją łącznie 9. Anglicy ze Szwecją łącznie 8, ze Słowacją 10. Obu drużyną zależy na zwycięstwie co zwiastuje otwarty mecz według mnie. Powinno być dużo gry przez skrzydła.
Ja ze swojej strony polecam : over 9,5 rzutów rożnych @ 1,70 forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami 3-ostatnia kolejka w naszej grupie, czy ostatni mecz Polaków? Prawdopodobnie tak, ale trzeba trzymać kciuki mimo wszystko.
Dziś w składzie Polski 2 zmiany moim zdaniem na plus. W końcu nie zobaczymy Dawidowicza, który nie pokazał NIC, w jego miejsce Murawski. Od 1 meczu mówiłem, że to jest zawodnik na 1 skład. W miejsce Stępińskiego wchodzi Piątek. Stępiński również nie pokazał nic szczególnego, widać u niego brak gry regularnej. Bramkarz i obrona bez zmian i dobrze, bo na ostatni mecz nie ma już co zmieniać.
Dla obu zespołów w tym meczu liczą się tylko 3 punkty bo jeśli np. Anglia zremisuje ten mecz a Słowacja wygra ze Szwecją to może być mega sensacja w tej grupie i spore rozczarowanie Anglików. Polacy tylko i wyłącznie wygrana + remis w drugim meczu nic innego się nie liczy.
Myślę, że w tym meczu zobaczymy bramki z obu stron. Obie strzelą po kursie 1,64 (eFortuna) wydaje się być dobrą opcją.
Powodzenia.
 
areck 213

areck

Użytkownik
@Brodaty Żółw
Się nadziałeś z tą kartką Kędziory na maksymalnie wysoki poziom faulu sędziego ;)
Dawno czegoś takiego nie widziałem, obligatoryjnie Kędziora, Holgate i jeszcze ktoś od nas powinien dostać w pierwszej połowie
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
I pokazały nasze orzełki jakie z nich gwiazdeczki, tylko żelik na główce potrafią dobrze nakładać i marnie widzę to ich rozchwytywanie po tych mistrzostwach nawet więcej za tak słaby turniej w ich wykonaniu to cena każdego z nich powinna jeszcze w dół polecieć.
Ale żeby nie mówić że grają w ekstraklasie dlatego w porównaniu z graczami z innych lig wypadli słabiutko to porównam ich do zawodnika też z naszej rodzimej ekstraklasy a mianowicie Słowaka Mihalika z Cracovii który pokazuje że to nie chodzi o ligę w której się gra tylko umiejętności i chęć gry a nie gwiazdorowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom