>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher LV BET - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wasze szeroko pojęte opinie na temat wszystkiego co związane z działalnością Ivbet

lvbet podlega regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016r numer PS4.6831.9.2016.EQK.LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice. Wpisani do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047, wysokość kapitału zakładowego: 2 025 000,00 PLN.Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie! Forum Bukmacherskie przeznaczone jest dla osób, które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Forum Bukamcherskie ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zarejestrowałem się tam żeby obrócić bonus. Nie udało się, ale trochę pograłem.
⛔⛔⛔MINUSY:
- nie ma żadnej promocji dotyczącej gry bez podatku jak jest w Totolotku i forBET
- słaby bonus - tylko 100zł 100%
✅✅✅PLUSY:
- azjany, azjany, azjany !!! Pierwszy polski buk mający azjany w tym także na ilość goli. Jest ich naprawdę dużo !
- kursy są bardzo atrakcyjne w stosunku do polskiej konkurencji, ale i liderów zagranicznych (oczywiście niestety z podatkiem)
- strona działa błyskawicznie
- bardzo przejrzysty widok
- bezproblemowa weryfikacja
- fajny kalendarz dla każdego ????
Reasumując - buk może stać się liderem jeśli wprowadzi jakieś promocje dotyczące podatku lub w ogóle go zlikwiduje✅✅✅
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Zgadzam się z Adamo80 w 100 %, oferta jak na polski buk bardzo ale to bardzo bogata i każdego wybrednego powinna zadowolić . Kursy atrakcyjne a niekiedy wyższe niż np. w śmiesznym STSie, przejrzysta strona, czytelna, teraz pojawił się jeszcze najwyższy bonus jeśli chodzi o legalnych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Grałbym tu, ale jeśli mogę mieć bez podatku to niestety nic tego nie przebije bo po prostu się nie opłaca. Mogli by wprowadzić rozwiązania podobne do Totolotka albo forBET - cokolwiek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 0

berst

Użytkownik
mam mały problem z czytaniem ze zrozumieniem o nowym bonusie ;( to ile tam trzeba wpłacić i jakie kupony grać ,żeby dostać tego tysiaka?
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Grałbym tu, ale jeśli mogę mieć bez podatku to niestety nic tego nie przebije bo po prostu się nie opłaca. Mogli by wprowadzić rozwiązania podobne do Totolotka albo forBet - cokolwiek.
Po co? Skoro na chwilę obecną wychodzi na to samo jak w forbecie (z promocją) czy totolotkiem (z apką mobilną -6%).



W załączniku zestawienie kursów 7 dzisiejszych zdarzeń u pięciu bukmacherów.
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
No właśnie , zależy co kto gra, wyższe kursy w tym buku z podatkiem oczywiście , dają podobną wygraną jak np. w iforbet czy totolotek przy mniejszym podatku, chyba że Adamo80 jeszcze o czymś nie wiemy
 
B 6

bobcio5

Użytkownik
Gram u nich z miesiąc czasu,w tym czasie zleciłem dwa razy wypłate i była w ciągu dwóch dni na koncie.Jak na razie polecam,troche słaby lajf-mało zdarzen.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po co? Skoro na chwilę obecną wychodzi na to samo jak w forbecie (z promocją) czy totolotkiem (z apką mobilną -6%).

W załączniku zestawienie kursów 7 dzisiejszych zdarzeń u pięciu bukmacherów.
No dzięki za to porównanie. Rzeczywiście tak wychodzi. Ja patrzyłem na single lub kupony AKO z 3 zdarzeniami i jednak w Totolotku przy spełnieniu wymogu całej promocji 12% wychodziło tam lepiej. Oczywiście też są różne kursy do różnych zdarzeń więc trzeba sprawdzać. Ja kiedy grałem swoje kupony raz lub dwa sprawdzałem z LVBet i wyszło mi gorzej niż bez podatku w Totolotku i forBET, ale będę w przyszłości zawsze sprawdzał.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Wyplata doszla nastepnego dnia po jej zakceptowaniu, dobry buk do pilki noznej nie wiem jak tam inne sporty.
Plus to szeroka oferta na rzuty rozne, wystawiane sa dosc szybko i mozna zlapac po dobrym kursie porownywalnym do zagranicznych czasem nawet lepszym ale podatek wszytko psuje.
Minus brak obstawiania kornerow na live no i brak promocji na podatek
 
D 6

deivid22

Użytkownik
Działamy pod adresem: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice. Jesteśmy wpisani do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy - KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047, wysokość kapitału zakładowego: 2 025 000,00 PLN.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roch 19

roch

Użytkownik
moja opinia:
- Szeroka oferta na ważniejsze mecze piłko nożnej oraz na tenis
- Azjany, typu over 2, over 1, można tez grać over 1 na zespół
- wpłaty/wypłaty bez problemu przez skrilla
- dobry kontakt z supportem
- dość ciekawa oferta live chociaż czasami nie ma ważniejszych meczy piłki nożnej, może jesCze nie dopracowana, i mało przejrzysta
- przez telefon da się obstawiać ale cieżko nacisnac &quot;postaw zakład&quot;, plus że można na live szukać po flagach meczy ;)
Jeśli wzieli by połowe podatku na siebie oraz jakieś ciekawe bonusy i cashout to mogli by być numerem 1
 
Do góry Bottom