>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Coś na dzisiejsze EU&amp;NA LCS
AKO:
Roccat WIN @1.45 ✅
H2K WIN @1.18 ✅
TSM WIN @1.12 ✅
CLG WIN @1.27 ✅ było gorąco ????
AKO: 2.43 (bez odliczenia podatku) STS ✅
Stawiam na faworytów, dosyć już niespodzianek w tym tygodniu. Szczególnie jeśli chodzi o EU, to tam mieliśmy sporo dziwnych wyników/map/picków. Roccat pokazało, że nie można ich lekceważyć, mocno przekonało się o tym Fnatic dwa dni temu, gdzie przegrali wygrane BO3. Dziś Roccatów czeka pojedynek z NIPem, które gra bardzo przeciętnie. Nie widzę tam żadnych mocnych punktów. Niby dwóch Koreańców, ale jeżeli grają w tak przeciętnej/słabej drużynie to nie mogą prezentować się jakoś super. Po stronie Roccat solidna gra powinna wystarczyć, Betsy i botlane wydają mi się że będą bardzo dominować nad rywalami, junglera RC nie widziałem zbyt wiele razy, Toplane wydaje mi się najsłabszym punktem w tym teamie. Gdybym miał typować wynik to 2-0 dla RC, ale już się przejechałem w tym tygodniu na DW, więc tym razem odpuszczam.
Trzy kolejne pojedynki to zdecydowani faworyci, H2K gra z Vitality, które nie ma się co oszukiwać będzie walczyło o utrzymanie. Co prawda wygrali swój pierwszy mecz w splicie, ale pokonali najsłabszych w LCSach i to nie jest powód do jakiejś ogromnej euforii radości. Midlane wydaje się, że będzie mógł nieco wpłynąć na całe BO3, bo &quot;Kaczka&quot; gra coraz lepiej, ale wystarczy go wybanować i będzie spokojnie. Djoko wyraźnie pod formą, więc nasz Marcinek powinien go zjeść na każdej mapie. Niepokoi mnie jak zwykle botlane u H2K, ale mam nadzieję, że Nuclear i Chei wreszcie odblokują i zagrają solidnie.
TSM nie rozpoczął jakoś super tego splitu, ale podobnie było kilka miesięcy temu. Tym razem zwycięstwo jest ich obowiązkiem, Team Liquid nigdy mnie nie przekonywał, szczególnie midlaner, który moim zdaniem jest po prostu słaby. Czasami wyjdzie mu dobry mecz, ale to tylko tyle, większość to miazga, a tutaj może się wykazać Bjergsen, który jak dostanie AP Carry to zmiażdży Goldena. Reignover wydawał mi się, że jest tutaj najsilniejszym punktem, ale patrząc na jego spotkanie z wczoraj to aż mi się chciało płakać. Toplane też bez porównania, jedyne oparcie mogą mieć w Piglecie, ale po drugiej stronie Doublelift - jeden z najlepszych ADC w NA, wielki gracz i sądzę, że na botlanie nie będzie jakiejś ogromnej przewagi. Biofrost &gt;&gt;&gt; Matt. TSM po prostu musi to wygrać.
To samo tyczy się CLG, które mimo porażki z TSM gra bardzo dobrze na początku. Mają silny skład, do tego zgranie także jest. Grają w tym składzie już od kilku miesięcy, a po drugiej stronie mieszanka wybuchowa. Hai i Balls to już nie ten sam poziom co w zeszłym roku, Moon też nie czaruje tak dobrze jak miało to miejsce w poprzednim splicie. Botlane ciekawy - WildTurtle (poprzednio TSM) i Lemonation, tutaj widzę potencjał, ale po drugiej stronie mają silny duobotlane. &quot;Żółw&quot; nie bez powodu musiał zmienić team, grał beznadziejnie, w TFach dał się wyłapywać bardzo szybko, tutaj też będzie pewnie miał kilka takich &quot;okazji&quot;. Jeden ban po stronie Flyquest powinien być oczywisty - Aurelionsol. Jeżeli oddadzą go Huhiemu to można mocno atakować w stronę CLG, ten koleś gra wybornie tym championem. Reszta graczy solidna, powinna dominować na liniach.
Zobaczymy czy w tym dniu będziemy mieli jakieś niespodzianki! Oby nie!
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Fajnie siadło, dzisiaj moim zaskoczeniem troche było C9 z Immortals. Immortals ostatnio w miarę fajnie grają nie licząc EnVyUs. Skoro juz mowa o EnVyUs to co myślicie o jutrzejszym ich meczu z TSM? dla mnie kurs @1,45 na TSM ✅ fajny chociaż moim zdaniem z Żółwiem lepiej sobie radzili. Doubelift był dobry ale swojego czasu niestety, można po mniejszej stawce zagrać -1,5 mapy TSM @2,20 ✅ oraz wydaje mi się że jutro Skt -1,5 @1,80 ⛔
Początek splitu teamowi EnVyUs się udał, trafili na w miarę słabych przeciwników, a i tak swoje mecze zazwyczaj zamykali w 3 mapach. Dla mnie spore value
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Fajnie siadło, dzisiaj moim zaskoczeniem troche było C9 z Immortals. Immortals ostatnio w miarę fajnie grają nie licząc EnVyUs. Skoro juz mowa o EnVyUs to co myślicie o jutrzejszym ich meczu z TSM? dla mnie kurs @1,45 na TSM fajny chociaż moim zdaniem z Żółwiem lepiej sobie radzili. Doubelift był dobry ale swojego czasu niestety, można po mniejszej stawce zagrać -1,5 mapy TSM @2,20 oraz wydaje mi się że jutro Skt -1,5 @1,80

Początek splitu teamowi EnVyUs się udał, trafili na w miarę słabych przeciwników, a i tak swoje mecze zazwyczaj zamykali w 3 mapach. Dla mnie spore value
CLG właśnie znów throw na 2 mapie. Mam nadzieję, że nie skończy się jak z Fnatic przeciwko Roccat. Co do Immortals to grają bardzo dobrze i należało się im zwycięstwo z C9. &quot;Chmurki&quot; na początku tego splitu wyglądają przeciętnie, Jensen robi co może ale sam gier nie wygra. Oni powinni poszukać lepszego toplanera, bo Ray ani Impact jak dla mnie się nie spisują od samego początku. Zagrają od czasu do czasu świetny mecz, a tak to po prostu przeciętność.

TSM dzisiaj gładko z Liquid, więc to samo powinno być z Envy, chociaż Ci jak zawsze mają świetne early, a dzisiaj TSM przegrywało obie mapy na początku. Wina czystego myślę że warto, w handi bym nie celował, bo różnie może być. Co do LCK to się nie wypowiadam, bo nie widziałem żadnego spotkania w tym splicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Szkoda, bo teraz LCK stabilniejsze niż NA na pewno. Właśnie obejrzałem koncówke meczu i jestem lekko mówiąc w szoku. Moim zdaniem ten pick Ahri troszkę nie na miejscu, pewnie rzadziej ćwiczony i tak wyszło w dodatku dla mnie Ashe to nie najlepszy adc teraz, strasznie wolno się scaluje do late i jest to straszenie zależny adc od arrowów. Zgadzam się w 100% że C9 powinno poszukać lepszego Toplanera. Ray potrafi nie ma co się okłamywać grać jedynie Fiorą i Renektonem a Impact tylko solidnymi tankami. ( Już chyba ja lepiej gram Rumblem na topie ???? ) W dodatku jak jest sub to wybija z rytmu troche drużyne i tak samo robi to Ray. Moim zdaniem jakby Profit nie marnował się w Nipie tylko grał w C9 to drużyna stałaby się ewidentnie Top1 NA. Szkoda mi Profita w tym Nipie, strasznie się marnuje. Gracze enemy mogą się skupić na nim odpuszczając inne linie bo sam, będąc mocno do tyłu niewiele da radę zrobić. Dla mnie gra w Nipie ogromy krok w tył dla jego kariery, ale wiadomo $$. Nip to drużyna która nie tylko przegrywa przez make decision a przez gorszą mechanikę poprostu. Np. wiele gorzej farmią i się pozycjonują.
@edit
Nie lubię Blitza, ale w tym matchupie powinien się sprawdzić. Double AD, polecą Tabi w early i powinni dać radę. Jak złapię kurs to zedytuje
@edit2
Coś się popsuło chyba, na całorocznym w ogóle nie ma tego wydarzenia a w Unibecie pozamykane cały czas ;x
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Szkoda, bo teraz LCK stabilniejsze niż NA na pewno. Właśnie obejrzałem koncówke meczu i jestem lekko mówiąc w szoku. Moim zdaniem ten pick Ahri troszkę nie na miejscu, pewnie rzadziej ćwiczony i tak wyszło w dodatku dla mnie Ashe to nie najlepszy adc teraz, strasznie wolno się scaluje do late i jest to straszenie zależny adc od arrowów. Zgadzam się w 100% że C9 powinno poszukać lepszego Toplanera. Ray potrafi nie ma co się okłamywać grać jedynie Fiorą i Renektonem a Impact tylko solidnymi tankami. ( Już chyba ja lepiej gram Rumblem na topie ???? ) W dodatku jak jest sub to wybija z rytmu troche drużyne i tak samo robi to Ray. Moim zdaniem jakby Profit nie marnował się w Nipie tylko grał w C9 to drużyna stałaby się ewidentnie Top1 NA. Szkoda mi Profita w tym Nipie, strasznie się marnuje. Gracze enemy mogą się skupić na nim odpuszczając inne linie bo sam, będąc mocno do tyłu niewiele da radę zrobić. Dla mnie gra w Nipie ogromy krok w tył dla jego kariery, ale wiadomo $$. Nip to drużyna która nie tylko przegrywa przez make decision a przez gorszą mechanikę poprostu. Np. wiele gorzej farmią i się pozycjonują.
@edit
Nie lubię Blitza, ale w tym matchupie powinien się sprawdzić. Double AD, polecą Tabi w early i powinni dać radę. Jak złapię kurs to zedytuje
@edit2
Coś się popsuło chyba, na całorocznym w ogóle nie ma tego wydarzenia a w Unibecie pozamykane cały czas ;x
Stixxay mój mistrz, ale to wycarrował!
Też nie lubię jak grają Blitza, tym bardziej na profesjonalnej scenie. Grab miss = blitz useless. Na całorocznym często blokują, dlatego gram już tylko przedmeczowe, ew. jak jest jakieś ogromne value to na żywo.

LCK nie mam kiedy oglądać, jestem wtedy w pracy ????

Edit: Miałem iść spać, ale jeszcze do snu obejrzę P1 na Dignitas. Sądziłem że tam 2-0 dla Dig się skończy, a tu widzę P1 stawia opór jednak ;)
 
M 451

malizna

Użytkownik
Ja nie wiem jak wy możecie oglądać ten amerykański LCS, przecież tam jest jedna wielka pajacerka i totalna losowość ???? . Popieram typ na SKT jutro, widać że już odpoczęli po MSI i wracają do starej gry.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ja nie wiem jak wy możecie oglądać ten amerykański LCS, przecież tam jest jedna wielka pajacerka i totalna losowość ???? . Popieram typ na SKT jutro, widać że już odpoczęli po MSI i wracają do starej gry.
Po tym tygodniu LCSa to powiedziałbym, że w EU to była pajacerka ????
 
M 451

malizna

Użytkownik
No w tym tygodniu to było więcej błędów niż przez cały zeszły split ???? . Dla mnie na Rift Rivals to Fnatic ma szansę odpalić 3-0 vs NA, w tym sezonie Ameryka jest dużo w tyle za Eu
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Konta WIN @1.2 (Tenis WTA) ⛔ nigdy więcej takich kursów w WTA
TSM WIN @1.4 ✅
CLG WIN @1.32 ✅
AKO: 2.22 (bez uwzględnienia podatku) ⛔ WTA &lt;3

Tenisa opisywał tutaj nie będę, ale to raczej PEWNIACZEK ⛔ ???? (chociaż nie powinno się tego w bukmacherce tak nigdy określać). Co do meczów LoLa:
TSM ma zdecydowanie mocniejszy skład, chociaż Envy bardzo dobrze zaczęło. Ostatnia porażka z EchoFox utwierdza mnie, że jednak to dalej ta sama drużyna co w poprzednim splicie. SoloMid wczoraj wygrało z Liquid i to dosyć spokojnie, chociaż early przegrywali dwa razy. Tutaj sytuacja może się powtórzyć, bo Envy słynie z bardzo dobrego early game. Nie dać się rozszaleć Lirze, a będzie dobrze. Szczególnie dużą przewagę widzę na TOPie, gdzie Seraph nie ma się co porównywać z Hauntzer, mimo że ten gra trochę gorzej niż w poprzednim splicie. Midlane też przewaga po stronie TSM, o botlane nie wspominając. Wiele osób uważa, że Doublelift gra gorzej w parze z Biofrostem, a mi się wydaje że jest zupełnie odwrotnie. Może na linii nie mają jakiejś ogromnej przewadze, ale w TFach widać różnicę na plus.
Co do meczu CLG to wczoraj było ciężko. Throw na 2mapie, w decydującej też było gorąco i gdyby nie Stixxay to wygraliby przeciwnicy. Tym razem mierzą się z P1, które w tym splicie jeszcze nie wygrało, a wczoraj powalczyło z Dignitas. Nie sądzę, żeby nagle się coś zmieniło z dnia na dzień. Zig jak mnie zadziwiał w tamtym splicie, tak w tym to dno. A Darshan zrobi z niego miazgę, co pokazał wczoraj na Ballsie. Takiej dominacji na TOPie dawno nie widziałem w NA i sądzę, że dzisiaj może być bardzo podobnie patrząc na dyspozycję obu toplanerów. Największe obawy mam na midzie, bo tam IMO Ryu jest lepszy od Huhiego, który z Flyquest nie pokazał niczego nadzwyczajnego. Tak jak pisałem poprzednio ban na Aurelion sola będzie obowiązkiem, z FLY był to 1st ban, sądzę że tutaj będzie identycznie. Botlane też może być ciekawy, bo Stixxay pokazał, że Cait nie można mu oddać, aphroomo dużo pogrywa Blitzem, nie robił nim zbyt wiele wczoraj, mam nadzieję że dzisiaj sobie odpuści. Po drugiej stronie solidny Arrow i dla mnie mało znany Shady. Nie widziałem go jeszcze zbyt wiele razy w akcji, ale jeżeli zastąpił Xpeciala to musi coś w nim być. Na koniec jungla, gdzie występowało już 3 na tej pozycji w P1 i żaden z nich nie robił różnicy. Osobiście widziałbym tam Meteosa, ale trener P1 postawił na nowego MikeYeung&#39;a. Czy to dobry krok? Zobaczymy jak się zgrają, bo na razie to trochę soloQ wychodzi. Inori pod formą i w sumie teraz to może szukać sobie nowego teamu moim zdaniem. Po drugiej stronie mapy Dardoch, solidny, potrafi wycarrować grę, ale raczej nie rzuca się bardzo w oczy. Czasami próbuje zbyt agresywnych zagrań, ale zazwyczaj wychodzi to na plus dla drużyny. Zobaczymy jak będzie tym razem.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Cloud9 + TSM @ 1.63

Chyba nic nie trzeba pisac, watpie zeby flyquest albo envy cos ugralo, lecz ostatnio sie dzieje.. mozna tez probowac przeciwko dignitas grac, ostatnio jacys niestabilni..
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Cloud9 + TSM @ 1.63

Chyba nic nie trzeba pisac, watpie zeby flyquest albo envy cos ugralo, lecz ostatnio sie dzieje.. mozna tez probowac przeciwko dignitas grac, ostatnio jacys niestabilni..
Ja zagrałem w stronę Echo Fox, dla mnie Value mocno. Botlane Dignitasu do wymiany.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Jednak Dignitias, ktoś oglądał i wiedział co się stało? ja niestety usnąłem. Throwy czy moze poprostu zagrali lepiej ?
Jest informacja że w drużynie małp zmieni się toplaner (Jisu) i jungler (Lambear). Zastąpić ich mają gracze Fnatic Kikis na toplejnkie (POLAK RODAK) i Amazing w lesie. Dobra zmiana dla Małp, dlatego uważajcie jak będziecie betować na Fnatic w nastepnym meczu. Lambear oglosil na tweeterze ze jest wolny i czeka na propozycje. Jeśli zaś ostatni mecz przeciwko Fnatic będą grali starym składem (Jisu, Lambear) to można pakować wszystko co macie ???? Wiadomo zawodnicy na wylocie których nikt nie chce raczej nie będą prowadzić byłej już drużyny do sukcesu. Dodam jeszcze tylko że Kikis strasznie średnio radził sobie na soloq ostatnio, także
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Ja oglądałem, powinno się skończyć 2:0 dla echo, ale Dignitas pokazało w mapie 3 jak wykorzystuję się niesamowitą przewagę na mapie. Mapa 1 i 11k golda przewagi dla Echo+Baron+4 drake&#39;i+ wygrany teamfight i nie potrafili zakończyć. Przegrany tf przy elderze, dramatyczna decyzja toplinera o tym żeby pushować inhibitor, został sam Froggen i prawie obronił nexusa. Druga mapa ten sam scenariusz ale już Echo potrafiło zakończyć. 3 mapa od początku Dignitas przewaga+lepszy team comp, easy win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 6

don-piwana

Użytkownik
Zrobiłem kilka typów na ten tydzień. Nie mam gdzie ich postawić, nie znam więc kursów.
Gdzie gracie? Jaki buk najlepszy do Lola? Przeglądałem temat z tym gdzie stawiać, ale większość buków zablokowana. Szczególnie podobał mi się betway.
A co do typów to już mówię.
21.06 Środa - SSG vs BBQ- LCK - Dokładny wynik 2-0 ✅
Samsung jest w bardzo dobrej dyspozycji. Wygrali na słabsze zespoły po 2-0 z Ever i MVP. BBQ grali z SKT i dosatali 2-0, z JAG dostali 2-0. Myślę że tu nie ma innej opcji.
21.06 Środa - Afreeca vs MVP - LCK ✅
Wygra Afreeca. Ewentualnie można dać Afreeca +1.5 mapy.
Afreeca pokazała, że ma bardzo solidny skład i gra im się razem co raz lepiej. Co prawda mają tylko 3 zwycięstwa, ale nie zapominajmy że grali na SKT, SSG, i KT Rolster. Każdej z tych ekip urywali po 1 mapie. Ze słabszymi rywalami wygrywali 2-1. Co do MVP to w cale nie jest taki słaby zespół. Grał z najlepszymi i pomimo porażek 2-0 pokazywali że mają potencjał. Moim zdaniem gra zakończy się 2-1 dla Afreeca.
22.06 Czwartek KT vs Ever8 - 2-0 dla KT✅
22.06 Czwartek SKT vs ROX - 2-0 dla SKT✅
Tutaj nie ma złudzeń. Ever8 jak i ROX Tigers są jednym z najsłabszych teamów w tym splicie. Natomiast KT Rolster po ostatnim zwycięstwie nad Samsung pokazał na co ich stać. Na prawdę świetny zespół. A co do SKT to cieżko powiedzieć na nich złe słowo. Przegrali jedną mapę na Afreeca i na dwie kolejne wymienili topa i junglera. Przyniosło do dobre efekty bo ostatecznie wygrali na drużynę MaRina, a i dzisiaj bez problemów przejechali się 2-0 po JAGu po raz kolejny korzystając z dwóch subów.
We czwartek wchodzi Europa do gry. Bardzo emocjonujące mecze, pomiędzy grupami A i B. Sprawdźmy kto z kim gra.
Czwartek - Misfits vs Vitality - Wygra Misfits.(ewentualnie +1.5 na Misfits)✅
Drużyna Vandera pokazała do tej pory, że pomimo potencjału nie są w stanie nic wielkiego pokazać. Mam nadzieję że ten potencjał się obudzi, jednak nie wydaje mi się że stanie sie to póki Djoko będzie grał w tym zespole. Natomiast Misfits jest zupełnym przeciwieństwem Vitality. Grają świetnie drużynowo, a Maxlore pokazał, że nie przypadkowo przeniósł się do Misfits z Giants. Świetne gry czy to na G2 czy to na Roccat.
Kolejny czwartkowy mecz to
H2K vs Fnatic - powyżej 2.5 mapy⛔
Szykuje się zacięta walka. Fnatic pokazał, że zachowali cudowną formę od playoffów, w których pokonali H2K. Jednak uważam że to drużyna Jankosa tym razem będzie górą. Uważam że Febiven to zupełnie inny zawodnik niż ten, który występował w tamtych grach. Teraz bardziej przypomina Febivena z czasów gry właśnie we Fnatic u boku Huniego. Moim zdaniem mecz zakończy się wynikiem 2-1 dla H2K. Jendak najbardziej prawdopodobne będzie to, że nie zakończy się na szybkim 2-0 dla żadnej z drużyn.
w Piątek mamy kolejne dwa emocjonujące spotkania.
Splyce vs Roccat - Powyżej 2.5 mapy
Nie mam pojęcia kto wygra. Roccat i Splyce to dwie niedoceniane drużyny tego splitu. Kto okaże się prawdziwym czarnym koniem? Obiektywnie patrząc Roccat miał trudniejszą grupę i jak popatrzymy na nicki zawodników, dochodzimy do wniosku, że grają powyżej swoich umiejętności. A może to tylko złudzenie? Zobaczymy. Na temat Splyce ciężko mi się wypowiedzieć. Wydaje mi się że się jeszcze rozkręcają. Ważne dla nich było zwycięstwo na Vitality i teraz nad UOL. Na pewno mecz będzie ciekawy. Jednak nie skłaniam się w żadną stronę. Dodam jedynie, że Roccat ma średnią 2.75 map na mecz, a Splyce z UOL wygrało 2-1.
i na deser
UOL vs G2 - UOL + 1.5 mapy
Tym razem nie wiemy czego się spodziewać po tym spotkaniu. Jeśli G2 dalej znajduje się w takim zakłopotaniu jak w ostatnich tygodniach, gdzie zostali ZMIAŻDŻENI przez Misfits (10k golda w 25 minucie? na 3 mapie chyba) czy gdzie prawie oddali jedną mapę na NIP, to na pewno nie mają czego szukać w starciu z UOL. Z drugiej strony zaś należy pamiętać że nawet w przegranych spotkaniach na Fnatic i na Misfits zdołali ugrać jedną grę.
Jednorożce natomiast dość niespodziewanie przegrali ostatnio na Splyce pomimo że wygrali dość pewnie 1 mapę. Myślę jednak że mogło to trochę wynikać ze zlekceważenia przeciwnika, i że na G2 wyjdą w pełni zmobilizowani.
Co sądzicie?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ja pograłem w dubelku Afreece i Misfits wyszło mi @1,72 zobaczymy.
to tak @don piwana,
Moim zdaniem lekka wygrana Misfits. Pokazali klase w ostanim meczu z G2, Vitality gra na stalym, srednim poziomie. Tutaj moim zdaniem 2:0 dla misfits. Afreeca też moim zdaniem wygra luźno, MVP nie pokazało nic w tym splicie jeszcze. Uol z G2 obstawiałbym over 2,5 mapy. Splyce pokusiłbym się nawet 2:0 dla Splyce. Do reszty się nie odnosze bo aż tak nie sledze. uwazałbym z tym SK telecomem, ponieważ ostatnio strasznie udner performence.
 
D 6

don-piwana

Użytkownik
No co do Afreeca to tak jak się można było spodziewać. Niemal perfekcyjna 1 mapa, a w drugiej bardzo duży comeback. Jednak 2-0. Ale łatwo wygrali.
Samsung również zgodnie z oczekiwaniami pokazał że będzie walczyć o worldsy.
Jutro się zaczną prawdziwe emocje.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
No co do Afreeca to tak jak się można było spodziewać. Niemal perfekcyjna 1 mapa, a w drugiej bardzo duży comeback. Jednak 2-0. Ale łatwo wygrali.

Samsung również zgodnie z oczekiwaniami pokazał że będzie walczyć o worldsy.

Jutro się zaczną prawdziwe emocje.
Może nie aż tak łatwo, ale Afreeca ma to do siebie że 1sza mapa perfekcyjna a drugą oddają. Jest to pierwszy raz kiedy wgrali 2:0, zawsze oddawali 2nd mape. Ale po ich teamcompie można było ryzykować. Przez chwile kurs na Afreece na 2 mape był @3,0. Ja złapałem @1,85

Dla mnie jutro typ dnia to Misfits -1,5 @1,80
 
D 6

don-piwana

Użytkownik
Dzisiejsze mecze w korei już za nami. Pewne zwycięstwa faworytów, zgodnie z oczekiwaniami.
KT vs Ever8 2 - 0
KT kontrolowało pierwszą mapę i krok po kroku pewnie dążyli do zniszczenia nexusa. W drugiej natomiast Smeb kompletnie zdominował swoim Renektonem przeciwnego Jarvana na górnej alei i już w 6? minucie było praktycznie po zawodach. Tylko cud mógłby odwrócić losy drugiej mapy, ale jak wiemy cuda mają to do siebie że się prawie nie zdarzają.
SKT vs ROX 2-0
I pomyśleć że równo rok temu takie spotkanie byłoby czymś jak Gran Derbi, takim hitem nad hitami. Teraz ROX z nowym składem nie był w stanie ugrać nawet mapy na mistrzów świata. SKT wygrało, jednak styl pozostawia wiele do życzenia. Kolejny raz zagrali z subami i była to już 6 mapa z rzędu bez Penauta i Huniego. Warto zauważyć że wszystkie 6 były wygrane. Ogólnie w pierwszej mapie pomimo dużej kontroli i przewagi oddali barona w zamian za eldera. Doprowadziło to do sytuacji w której Shen Untary i Cassio Fakera broniła inhibitora na 3 graczy ROX. Błysk geniuszu Fakera pozwolił zabić Koga i obronić inhib co w efekcie doprowadziło do wygranej SKT. Druga gra również nie przekonała, jednak kombinacja Cait + Lulu nie dała szans przeciwnikom.
Co do Misfits, to również grałbym nawet na 2-0, jednak po przez sentyment do Vandera i fakt, że będzie to pierwsze spotkanie tego splitu pomiędzy dwiema różnymi grupami zostawię typ na po prostu zwycięstwo Misfits.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 451

malizna

Użytkownik
Fnatic - H2K: H2K @2.02 STS

Idę w zwycięstwo drużyny Jankosa. W tym splicie w końcu koreański botlane zaczyna grać na miarę moich oczekiwań, to co robi Chei oraz Nuclear zasługuje na oklaski, a do dawnej formy również wraca Febiven. Drużyna Polaka jeszcze popełnia &quot;małe&quot; błędy ( nashor w 3 grze na UOL), ale są moim zdaniem na ten moment lepszą drużyną od Fnatic. Widać, że jak drużyna Rekklesa nie ma aż takiej przewagi w early, to zaczyna się gubić i tutaj upatruję zwycięstwa H2K. Po takim kursie jak najbardziej warto.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Fnatic - H2K: H2K @2.02 STS

Idę w zwycięstwo drużyny Jankosa. W tym splicie w końcu koreański botlane zaczyna grać na miarę moich oczekiwań, to co robi Chei oraz Nuclear zasługuje na oklaski, a do dawnej formy również wraca Febiven. Drużyna Polaka jeszcze popełnia &quot;małe&quot; błędy ( nashor w 3 grze na UOL), ale są moim zdaniem na ten moment lepszą drużyną od Fnatic. Widać, że jak drużyna Rekklesa nie ma aż takiej przewagi w early, to zaczyna się gubić i tutaj upatruję zwycięstwa H2K. Po takim kursie jak najbardziej warto.
Niestety nie mogę się zgodzić i nazwać tego 3rd nashora w grze z Uolem małym błędem. Ten błąd przegrał im gre. Jest jakiś gorszy błąd niż taki, który przegrywa grę? Co do Fnatic też się nie zgodzę. Z Roccat mieli 11k przewagi a i tak nie potrafili skończyć więc nie muszą być w early do przodu żeby przegrać mecz. Osobiście życze Ci powodzenia, sam nie tykałem tego meczu.
 
Do góry Bottom